>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory prezydenckie w Polsce (2015) - dyskusja polityczna

dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
No kto? jestem ciekawy.
Ludzie religijni i starsi, ludzie naprawdę głupi, którzy wybierają pomiędzy PIS i PO bo te partie są najwyżej w sondażach, ludzie którzy z jakiegoś powodu wielbią Kaczyńskiego i uważają go za tzw. męża stanu, ludzie którzy są oszołomami jak Macierewicz i wierzą w zamach w Smoleńsku, ludzie konserwatywni, ci którzy zawiedli się na PSL (to znaczy głównie rolnicy) i ci którzy zawiedli się na PO (głównie budżetówka). W skrócie, oszołomy religijne, wyznawcy Jarka i starsi którym wiek już nie pozwala na racjonalne myślenie.
Duda nic nie straci na tym. Moim zdaniem to promowanie Kukiza jest po to aby osłabić Korwina bo obaj antysystemowi a Krul obecnej władzy bardzo nie pasuje jeśli zdobyłby te 10% w parlamentarnych. Poza tym na tłiterze piszą że może Kukiz to casus Palikota, ale ja w to nie chcę wierzyć. Chociaż to dobry znajomy Schetyny także sam nie wiem.
Patrząc na sondaże, osłabienie Korwina poprzez wzmocnienie Kukiza nie byłoby moim zdaniem mądre. Jeśli faktycznie Kukiz już ma takie poparcie to za niedługo może niebezpiecznie zbliżyć się do Dudy. Wiadomo, różnica jest kolosalna ale Kukiz idzie cały czas w górę, a kto wie, może w ciągu najbliższych dni wyjdzie jakiś &quot;hak&quot; na Dudę ze strony PO i przypuśćmy że Kukiz, jakimś cudem wchodzi do drugiej tury i z Bronkiem może być nieciekawie. Zapewne wszyscy kandydaci którzy opadną w pierwszej turze poprą Kukiza, więc to dla PO może nie być ciekawie. W sumie to co napisałem to jest science-fiction i może masz racje. Nie wiadomo co kombinują Pełowcy a wiadomo że oni są w tym najlepsi, z tym że wzmacnianie Kukiza to byłaby z ich strony mega głupota. Gość w polityce pojawił się niedawno i już ma 10% poparcia więc za niedługo to może być realne zagrożenie dla PO i PIS a jak wiemy teraz są mnie znaczące wybory prezydenckie. Jak Kukiz założy swoją partię to patrząc jak jego poparcie idzie w górę, naprawdę może namieszać. Może jakaś koalicja z Korwinem? Dla tej sitwy PO-PIS, to byłby mega cios bo może wreszcie, udałoby się tą hołotę odciągnąć od koryta...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mam taką pracę że dużo gadam z ludźmi i zapewniam Cię, że jakbyś pracował tu gdzie ja, to zdałbyś sobie sprawę że w tym kraju żyją prawie sami idioci. Nie mówię tego wcale na wyrost. Problemy z czytaniem a przede wszystkim rozumieniem tego co się czyta, to już w ogóle dla niektórych czarna magia, więc nie ma się co dziwić tym wynikom.
Czytanie ze zrozumieniem to jedno, a myślenie to drugie. Bardzo podoba mi się hasło &quot;wyłącz TV - włącz myślenie&quot;. Sam jesteś drogi Dawidzie tego ofiarom. Już wczoraj miałem Ci napisać wywód o górnictwie, ale ugryzłem się w język. Generalnie dzisiaj też nie mam na tyle czasu, aby wyprowadzać Cię z błędu. Widzę, że jesteś karmiony zwykłym propagandowym chłamem &quot;polskich&quot; mediów i to niestety łyknąłeś jak małe dziecko... Media zakłamują rzeczywistość i nie wystarczy czytać ze zrozumieniem, ale też myśleć i wyciągać wnioski, a to dla niektórych abstrakcja.
Powiem Ci tyle... gowno prawda, że górnik dużo zarabia, tak samo jak ma 13-stą pensję czy przechodzi na emeryturę w wieku 45-lat. Przechodzi na emeryturę po 25 przepracowanych latach... Nie znasz się to się nie wypowiadaj na dany temat.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
&quot;wyłącz TV - włącz myślenie&quot;
Nie oglądam telewizji od października, co mi na to odpowiesz?
Teraz mi się tego nie chcę szukać, ale znajdę jakieś wiarygodne źródło, o tym że jednak to Ty jesteś w błędzie. Poza tym jeśli mówisz ze media kłamią to proszę Cię, podaj mi źródło gdzie mógłbym się o tym przekonać. Ostatnio słyszałem jak wygląda protest głodowy na kopalni (nie mieszkam na Śląsku ale tam pracuję więc to nie jest info z mediów), &quot;stówa na rękę, pół litra i żarcie z McDonalda&quot;.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Ja zawszę będę powtarzał i śmiał się wniebogłosy jak może rządzić Analfabeta bez matury i bez podstawówki Narodem ponad 30mln-owym.. ???? KomoRuski łonczynmy się w bUlu i rzalu
A bym zapomniał, i także z tych ludzi którzy o tym wiedzą ale głosują na niego.. w sumie chyba się nie ma co dziwić
Amen.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ludzie religijni i starsi, ludzie naprawdę głupi, którzy wybierają pomiędzy PIS i PO bo te partie są najwyżej w sondażach, ludzie którzy z jakiegoś powodu wielbią Kaczyńskiego i uważają go za tzw. męża stanu, ludzie którzy są oszołomami jak Macierewicz i wierzą w zamach w Smoleńsku, ludzie konserwatywni, ci którzy zawiedli się na PSL (to znaczy głównie rolnicy) i ci którzy zawiedli się na PO (głównie budżetówka). W skrócie, oszołomy religijne, wyznawcy Jarka i starsi którym wiek już nie pozwala na racjonalne myślenie.
aha ????
Nawet tego nie skomentuję, może MacieqLeo się pokusi o obszerniejszą analizę niż post wyżej ;)
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
aha ????
Nawet tego nie skomentuję, może MacieqLeo się pokusi o obszerniejszą analizę niż post wyżej ;)
Sama prawda! ????
Ja zawszę będę powtarzał i śmiał się wniebogłosy jak może rządzić Analfabeta bez matury i bez podstawówki Narodem ponad 30mln-owym.. ???? KomoRuski łonczynmy się w bUlu i rzalu
A bym zapomniał, i także z tych ludzi którzy o tym wiedzą ale głosują na niego.. w sumie chyba się nie ma co dziwić
Amen.
Bul ma skończone jakieś tam studia, coś z historią chyba. Oczywiście nie zmienia to faktu że jakby mu zmierzyli IQ to miałby na pewno niższe niż przeciętnego Polaka, nie mówiąc już że nawet podstaw ortografii nie zna a język to zna jeden i to tak średnio, tzn. język polski...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie oglądam telewizji od października, co mi na to odpowiesz?
Generalnie to cytat, można nazwać że TV to media. Skądś te nieprawdziwe dane musisz brać. 13-stej pensji w górnictwie nie ma dobrych kilkunastu lat ;) Zmień źródło informacji.
Teraz mi się tego nie chcę szukać, ale znajdę jakieś wiarygodne źródło, o tym że jednak to Ty jesteś w błędzie.
Czekam, chętnie podyskutuje w wolnym czasie, ale w innym, odpowiednim temacie. Ten temat jest o wyborach, a nie o górnictwie czy o społeczeństwie.
Ostatnio słyszałem jak wygląda protest głodowy na kopalni (nie mieszkam na Śląsku ale tam pracuję więc to nie jest info z mediów), &quot;stówa na rękę, pół litra i żarcie z McDonalda&quot;.
Ja też dużo bredni słyszałem, ale ich nie powtarzam, bo to brednie. A Ty słyszałeś i powtarzasz. Mieszkam na Śląsku, pracuje w górnictwie, strajkowałem - wiem jak jest. Jeśli by było tak jak piszesz to bym to napisał, bo nie mam zwyczaju pisać że białe jest czarne...
Jedno jest pewne - ten nierentowny rząd, władze trzeba obalić. Jeśli Bronek wygra wybory prezydenckie, a PO parlamentarne to będzie dramat...
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Ludzie religijni i starsi, ludzie naprawdę głupi, którzy wybierają pomiędzy PIS i PO bo te partie są najwyżej w sondażach, ludzie którzy z jakiegoś powodu wielbią Kaczyńskiego i uważają go za tzw. męża stanu, ludzie którzy są oszołomami jak Macierewicz i wierzą w zamach w Smoleńsku, ludzie konserwatywni, ci którzy zawiedli się na PSL (to znaczy głównie rolnicy) i ci którzy zawiedli się na PO (głównie budżetówka). W skrócie, oszołomy religijne, wyznawcy Jarka i starsi którym wiek już nie pozwala na racjonalne myślenie.
Bardzo mnie ciekawi co ludzie używający niewartościującego, niedyskryminującego, nie będącego mową nienawiści języka mają na myśli mówiąc o oszołomach religijnych? Wiesz, w którym momencie się takowym stajesz, co jest granicą pomiędzy porządnym człowiekiem a oszołomem. Negatywny stosunek do aborcji? Do in vitro? A może przyjmowanie księdza po kolędzie albo dawanie na tacę? Oświeć proszę.
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Ludzie religijni i starsi, ludzie naprawdę głupi, którzy wybierają pomiędzy PIS i PO bo te partie są najwyżej w sondażach, ludzie którzy z jakiegoś powodu wielbią Kaczyńskiego i uważają go za tzw. męża stanu, ludzie którzy są oszołomami jak Macierewicz i wierzą w zamach w Smoleńsku, ludzie konserwatywni, ci którzy zawiedli się na PSL (to znaczy głównie rolnicy) i ci którzy zawiedli się na PO (głównie budżetówka). W skrócie, oszołomy religijne, wyznawcy Jarka i starsi którym wiek już nie pozwala na racjonalne myślenie.
Większych głupot i prób zaszufladkowania ludzi to dawno nie wdziałem. Ja mam 22 lata i zamierzam głosować najpierw na Dudę a na jesieni na PiS. Czy to znaczy, że jestem stary i głupi? Ba, w wyborach do europarlamentu, najwięcej osób w przedziale 18-22 głosowało na PiS a nie na PO czy KNP. Nie lubię Platformy, ale nie obrażam ani nie wyzywam od &quot;naprawdę głupich&quot; jej wyborców pomimo, że sami narzekają jak źle jest w naszym kraju. Nie obrażam wyborców narodowców czy Kukiza pomimo, że nie wyobrażam sobie aby prezydent RP miał podstawowe czy średnie wykształcenie. Zarzucasz starszym ludziom brak racjonalnego myślenia, to może jeszcze stań z w jednym szeregu z Tuskiem, ktory pare lat temu nawoływał do chowania dowodu babci. Co do wielbienia prezesa... Jedni wielbią Kaczyńskiego, inni Korwina a jeszcze inni Kukiza. Każdy ma swój wybór, ale to jest ta rzekoma tolerancja antysystemowców. W końcu tylko JKM ma rację, a każdy kto na niego nie głosuje jest debilem.
I jeszcze jedno do wcześniejszego Twojego wpisu na temat górnictwa. Piszesz, że rzekomo nie oglądasz telewizji ale bredzisz jak dziennikarze rodem z tefauenu, którrzy roznoszą propagandę o niebotycznych zarobach górników. To, że w zarządach siedzą wieprzki, które zarabiają ok. 100 000 zł miesięcznie to jedno, ale strajkujący, szeregowy górnik aby zarobić 2 000 musi oprócz standardowych godzin pracy przesiedzieć na dole dodatkowo 2 niedziele. I to nie są bzdury wyssane z palca bo ja się wywodzę z rodziny górniczej, ale oczywiście najwięcej w sprawach górnictwa mają do powiedzenia ci którzy albo górnika i kopalnię to widzieli w najwyżej w TV albo internecie albo w najlepszym razie byli na wycieczce w Wieliczce.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Są trzy rodzaje prawdy; cała prawda, święta prawda i gó.wno prawda.
Sam odpowiedziałeś sobie jaką prawdę Ty głosisz. Albo podpowiem tą trzecią.
Dwa posty powyżej powinny spowodować że zamilkniesz w temacie o którym masz blade pojęcie.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Ludzie religijni i starsi, ludzie naprawdę głupi, którzy wybierają pomiędzy PIS i PO bo te partie są najwyżej w sondażach, ludzie którzy z jakiegoś powodu wielbią Kaczyńskiego i uważają go za tzw. męża stanu, ludzie którzy są oszołomami jak Macierewicz i wierzą w zamach w Smoleńsku, ludzie konserwatywni, ci którzy zawiedli się na PSL (to znaczy głównie rolnicy) i ci którzy zawiedli się na PO (głównie budżetówka). W skrócie, oszołomy religijne, wyznawcy Jarka i starsi którym wiek już nie pozwala na racjonalne myślenie.
To nie wyborcy Prawa i Sprawiedliwości są głupi, to Ty jesteś głupcem, piszą coś takiego.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
O górnictwie już tu nic nie piszę bo nie ma sensu. Górnicy zarabiają średnio 1,5k dziennie pracując po 12 godzin, na Barbórkę dostają pół litra a na emeryture przechodzą bez wyjątków w wieku 67 lat. A tak na serio, mam dwie osoby w rodzinie które są górnikami to wiem jak to wygląda i chyba jedynie górnicy nie wiedzą jak wygląda praca w Polsce bo porównując do jakiejś przeciętnej kobiety która pracuje na kasie w Biedronce to żyją na znacznie wyższym poziomie i nie zaklinajmy rzeczywistości. Ale oczywiście, wiecie lepiej...

Bardzo mnie ciekawi co ludzie używający niewartościującego, niedyskryminującego, nie będącego mową nienawiści języka mają na myśli mówiąc o oszołomach religijnych? Wiesz, w którym momencie się takowym stajesz, co jest granicą pomiędzy porządnym człowiekiem a oszołomem. Negatywny stosunek do aborcji? Do in vitro? A może przyjmowanie księdza po kolędzie albo dawanie na tacę? Oświeć proszę.
Po katastrofie smoleńskiej mogłeś sobie pod Pałacem Prezydenckim zobaczyć takich ludzi. Wiara zaślepia im po prostu logicznie myślenie, tacy ludzie mają wyprany mózg. Bardziej wyraźnie możesz sobie zobaczyć to u Arabów, tam od dziecka im się wmawia że jak będą walczyć z innowiercami to później dostaną dziewice i takie tam. Oczywiście nie w każdej rodzinie coś takiego występuję ale po tym co dzieje się w niektórych krajach islamskich to chyba to widać. W Polsce oczywiście w taki sposób fanatyzm religijny nie jest okazywany jednak zasada jest ta sama. Brak logicznego myślenia.

Są trzy rodzaje prawdy; cała prawda, święta prawda i gó.wno prawda.

Sam odpowiedziałeś sobie jaką prawdę Ty głosisz. Albo podpowiem tą trzecią.
Dwa posty powyżej powinny spowodować że zamilkniesz w temacie o którym masz blade pojęcie.
Ty coś konkretnego potrafisz napisać czy tylko &quot;***** wiesz&quot;, &quot;nic nie wiesz&quot;, &quot;nie znasz się&quot; i inne tego typu rzeczy?

To nie wyborcy Prawa i Sprawiedliwości są głupi, to Ty jesteś głupcem, piszą coś takiego.
Dobrze że jest tutaj cenzura na tym forum bo byś pojechał mnie, typowy wyborca PISu z którego tylko &quot;leje&quot; się jad... Tu macie prawdopodobnie właśnie fanatyka, nawet sobie awatar ustawił swojej partii. Niby nic ale to nie jest normalne.


Większych głupot i prób zaszufladkowania ludzi to dawno nie wdziałem. Ja mam 22 lata i zamierzam głosować najpierw na Dudę a na jesieni na PiS. Czy to znaczy, że jestem stary i głupi? Ba, w wyborach do europarlamentu, najwięcej osób w przedziale 18-22 głosowało na PiS a nie na PO czy KNP. Nie lubię Platformy, ale nie obrażam ani nie wyzywam od &quot;naprawdę głupich&quot; jej wyborców pomimo, że sami narzekają jak źle jest w naszym kraju. Nie obrażam wyborców narodowców czy Kukiza pomimo, że nie wyobrażam sobie aby prezydent RP miał podstawowe czy średnie wykształcenie. Zarzucasz starszym ludziom brak racjonalnego myślenia, to może jeszcze stań z w jednym szeregu z Tuskiem, ktory pare lat temu nawoływał do chowania dowodu babci. Co do wielbienia prezesa... Jedni wielbią Kaczyńskiego, inni Korwina a jeszcze inni Kukiza. Każdy ma swój wybór, ale to jest ta rzekoma tolerancja antysystemowców. W końcu tylko JKM ma rację, a każdy kto na niego nie głosuje jest debilem.
To napisz czemu na nich głosujesz. Chyba że Twój główny argument to &quot;nie lubię PO&quot;.

Podsumowując, ja wiem że w tym kraju żyją w większości idioci, niestety niektórym nie idzie wytłumaczyć jak wygląda prawda bo oni wiedzą lepiej! Nie będę tu już dyskutował bo nie ma praktycznie z kim. Ale oczywiście, ja jestem debilem, ostatnio sobie mierzyłem IQ i przypadkiem wyszło mi tylko ponad 140 (jak ktoś chętny mogę wysłać dowód na PW) ale wiadomo, Wy wiecie lepiej bo ja przecież mam swoją wiedzę z TV i gazet typu Wyborcza czy TVN a Wy to naprawdę macie chyba &quot;info od boga&quot;. Lepiej głosować na sitwę która przez ostanie kilkanaście lat nie zrobiła NIC dobrego. Mówię tu o Waszych super partiach PO i PIS, afer było tyle że pewnie w komunistycznych Chinach było ich mniej a te partie jedyne co potrafią to pluć jadem na siebie.

Nie chcę mi się nawet czytać tego co napisałem bo i tak głupoty ale mogę Wam za jedno podziękować! Jak teraz wygra Bul albo ten Pisior to nic, ale jak przyszłe wybory wygra któraś z super partii to przynajmniej będzie to poważny argument żeby po prostu sp*** z tego kraju jak najdalej bo nic się nie zmieni póki ludzie nie zaczną myśleć...
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
wlasnie wrocilem z PP,byl ten nieudacznik na meczu?
liczylem ze pokaza go na telebimie i zostanie nalezycie przywitany,ale po GP chyba mu podpowiedzieli ze to slaby pomysl ..

a co do jego wyborcow to wystarczy wlaczyc pierwszy lepszy z filmik na zasadzie &quot;na kogo glosujesz i dlaczego&quot; i wszystko jasne
spoleczenstwo w ogromnym procencie jest absurdalnie tepe i nic tego juz nie zmieni
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Po katastrofie smoleńskiej mogłeś sobie pod Pałacem Prezydenckim zobaczyć takich ludzi. Wiara zaślepia im po prostu logicznie myślenie, tacy ludzie mają wyprany mózg.
Ale ten 30%-owy elektorat PiSu to jak rozumiem nie tylko kilkanaście osób spod krzyża?
No i przypominam ci że Andrzejek też był pod krzyżem. Pewnie jak go oglądałeś to sobie myślałeś &quot;wiara zaślepia temu wyborcy PiS logiczne myślenie&quot; http://forum.bukmacherskie.com/f304/a-to-polska-wlasnie-49102-30.html#post5336674

Na czym polega ten brak logicznego myślenia, wypranie mózgu, w praktyce? Jedziesz jakimiś ogólnikami z playbooka przeciętnego antyklerykała.
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
To napisz czemu na nich głosujesz. Chyba że Twój główny argument to &quot;nie lubię PO&quot;.
Głosuję na nich bo podzielam większość ich założeń na sprawy polityczne i moralne. Nie twierdzę, że jest to dla mnie partia idealna ale takiej nie ma i nie będzie chyba, że kiedyś sam jakąś założę.
Piszesz tutaj, że masz IQ 140. Taka pseudopiosenkarka zwana Dodą ma 156 i czemuś to dowodzi? Zarzucasz tutaj komuś, że jest zaślepiony religią czy jest nawet religijnym fanatykiem. W takim razie Ty jesteś zaślepiony w 100% Korwinem. Piszesz, że obecne partie potrafią tylko pluć jadem na siebie, to ja mam pytanie. Jaki przykład, jako wyznawca Korwina dajesz innym, skoro sam owym jadem rzucasz? Zarzucasz komuś język nienawiści ale sam walisz idiotami, głupcami na prawo i lewo, hipokryta z Ciebie pierwszej klasy.
Napiszę to po raz enty. Wyborców Korwina najlepiej zdemaskował rozpad KNP. Udowodnili, że w całym tym szaleństwie nie liczą się poglądy ale charyzmatyczny przywódca. Dlaczego wcześniej KNP było jedyną, słuszną opcją, a teraz ich poparcie sięga 1%-2%? Czy ich program po odejściu Janusza tak diametralnie się zmienił? To był najlepszy przykład, że większość jego elektoratu biłaby się na forum w jego imieniu nawet wtedy, gdyby został socjalistą.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
A tak na serio, mam dwie osoby w rodzinie które są górnikam...
Ja zauważam że Ty masz chyba w każdym sektorze kogoś znajomego, lub z rodziny. ????

Po katastrofie smoleńskiej mogłeś sobie pod Pałacem Prezydenckim zobaczyć takich ludzi. Wiara zaślepia im po prostu logicznie myślenie, tacy ludzie mają wyprany mózg. Bardziej wyraźnie możesz sobie zobaczyć to u Arabów, tam od dziecka im się wmawia że jak będą walczyć z innowiercami to później dostaną dziewice i takie tam. Oczywiście nie w każdej rodzinie coś takiego występuję ale po tym co dzieje się w niektórych krajach islamskich to chyba to widać. W Polsce oczywiście w taki sposób fanatyzm religijny nie jest okazywany jednak zasada jest ta sama. Brak logicznego myślenia.
Co mają pojedyńcze jednostki do ogółu?

Dobrze że jest tutaj cenzura na tym forum bo byś pojechał mnie, typowy wyborca PISu z którego tylko &quot;leje&quot; się jad... Tu macie prawdopodobnie właśnie fanatyka, nawet sobie awatar ustawił swojej partii. Niby nic ale to nie jest normalne.
A nie należałoby Ci się? Skoro obrażasz ludzi?

Ja pie*dole, ale to ostatnie zdanie niszczy. ????

Każda Twoja wypowiedź to kabaret, żyjesz w swoim świecie. ????

PS: Ten tekst o IQ też jest tak żałosny, że aż zabawny ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Panowie przestańcie cytować dawida1982, bo to jest zwykły troll w tym temacie ???? Przeczytałem 2 jego posty na poprzedniej stronie i więcej nie zamierzam. Gość ma zerowe pojęcie o polityce i tym co się dzieje wokół. Po co zatem karmić trola i zajmowac się bredniami porównywalnymi do rządów Platformy ?
TO ma być argument przeciwko JOW-om?
To ma być pokazanie, że niekoniecznie JOWy zbawią Sejm i Senat od upartyjnienia, czego bardzo by Kukiz chciał.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Panowie przestańcie cytować dawida1982, bo to jest zwykły troll w tym temacie ???? Przeczytałem 2 jego posty na poprzedniej stronie i więcej nie zamierzam. Gość ma zerowe pojęcie o polityce i tym co się dzieje wokół. Po co zatem karmić trola i zajmowac się bredniami porównywalnymi do rządów Platformy ?
To nie jest czasem ten chory umysłowo użytkownik co go banowali z 10 razy? ???? O polityce to ja mam pojęcie duże ale niestety twój pełowcowy, pisowski lub lewacki &quot;mózg&quot; tego nie ogarnie.

Ja już tu nie piszę bo jednak ktoś na po - pis musi głosować skoro mają takie poparcie a z takimi ćwierć inteligentami to nie ma co prowadzić bezsensownych dysput...
 
L 516

lipny

Użytkownik

Pan Jezus przemówił... tylko czemu raz na Brauna raz na Dude na kościołach wywieszone plakaty wyborcze, co samo w sobie jest porażką...
 
Do góry Bottom