Taki wynik nie padnie w meczu - LAY

kevo88 27

kevo88

Nie szkoda Ci tych typów na sucho? Zanim zdecydujesz się grać za prawdziwe pieniądze, sezon Ci ucieknie. Grając w ten sposób masz 94% szans na wygraną, trzeba mieć pecha aby rozstrzygnęło się nie po Twojej myśli.

Otrzymane punkty reputacji: +1
destro-thai 246

destro-thai

Powoli, wszystko w swoim czasie. 10 trafionych typów to żaden powód do wpadania w huraoptymizm. Lay 0-0 to chyba najłatwiejszy zakład do wytypowania - nie wiem czy lepiej się na tym nie wyjdzie grając 10 minutówkami.
Lada moment przejdę do typowania innych wyników i od tej skuteczności w dużej mierze będzie zależała moja ewentualna realna gra.

M 3K

morgo

Ja bym wogole nie brał tych poprzednich wyników pod uwagę bo przdciez grałeś 3typy które odbywały się o tej samej porze, jak dla mnie to bezsensu wogole takie granie bo nawet jak zaczniesz grę za realna kwotę to tak napewno nie będziesz mógł zagrać wiec po całym twoim teście nie ma po co się podniecać zyskiem bo normalnie napewno by takiego nie było. Pozdrawiam

destro-thai

Ja bym wogole nie brał tych poprzednich wyników pod uwagę bo przdciez grałeś 3typy które odbywały się o tej samej porze(...)
Nie wiem jak patrzyłeś ale 2 spotkania startowały o 16:00 oraz po sztuce o 18:00 i 18:30. Tak więc spokojnie przy tym budżecie 2 można było zagrać bez nakładania się.
(...)jak dla mnie to bezsensu wogole takie granie bo nawet jak zaczniesz grę za realna kwotę to tak napewno nie będziesz mógł zagrać(...)
A co stoi na przeszkodzie żeby wpłacić więcej pieniędzy?

(...)wiec po całym twoim teście nie ma po co się podniecać zyskiem bo normalnie napewno by takiego nie było. Pozdrawiam
Czy widzisz tu gdzieś żebym się &quot;podniecał&quot; jakimś zyskiem czy robił podsumowania ile to kapuchy ugrywam w 5 min? ;)
Po raz N-ty powtarzam, że liczy się tu dla mnie jedynie sprawdzenie skuteczności.

morgo

O jakim ty budżecie mówisz, ja tu widzę grę all in to gdzie tu mowa o graniu dwóch naraz meczy. Oczywiście nikt ci nie zabrania wpłacania większej sumy. A z tym podniecaniem miałem na myśli efekt końcowy po całym teście, no offense ????

destro-thai

Wstępnym założeniem był budżet 500e - dalej ALL IN czyli 500e + wszystkie ewentualne wygrane. Więc z tych 4 meczy można było zagrać 2 - pierwszy przykładowo o 16:00 drugi o 18:00 ;) Dziwię się, że masz problem ze zrozumieniem tego ;)

kielon89 98

kielon89

Już lepiej grać systemem hank na bramke niż Lay na 0:0. Tutaj lepiej grać jakieś krzywe wyniki typu 3:2 dla gosci jakieś 2:2 itp w underowych meczach. 0:0 to normalny wynik, który zdarza sie regularnie wg mnie nawet w wygladajacych overowo meczach.

Otrzymane punkty reputacji: +4

destro-thai

Kwestia gustu czy przeciw 0:0 lepiej grać LAY&#39;em czy minutówkami.
Tu podoba mi się to, iż nieważne w której minucie padnie gol - zysk jest stały ;) Oczywiście można ustawić stawkowanie tak aby na każdym progu minutówek zysk był również stały ale wymagałoby to prawie 3x większego budżetu lub 2x obstawiając do 80min ( kolejna zaleta LAYA - obstawiony mecz od pierwszej do ostatniej minuty ). W minutówkach kluczem do sukcesu jest łapanie zakładek - ale ich nie można wyczuć i zdajemy się w pełni na szczęście czy coś wpadnie.
Póki co stawiam 0-0 bo najlepiej mi to wychodzi i sądzę, że o wiele łatwiej trafić &quot;przypadkiem&quot; na wynik 2-2 czy 2-3 i wtopić. Z czasem myślę o próbie na innych wynikach..

voic3d

Wiadomo, że szczęście w takiej grze jest również nieodzownym elementem, który lepiej mieć u swego boku ????
Dlatego trzeba obmyślić sposób stawkowania, a nie na pałę cały czas lecieć in-all, a wynik 0:0 najlepiej Ci wychodzi, po innych grałeś mało (w tym teście).

destro-thai

Rzutem na taśmę złapałeś linijkę, której się pozbyłem ostatecznie ;)
Co do stawkowania myślę, żeby po ugraniu +50% odkładać do banku ✅ i dalej lecieć all-in.
Skuteczność rzędu 9/10 powinna przynosić zyski, ale to wszystko zależy jaki kurs uda się złapać.

pablovsky47

Ten system jest OK, dopóki trafiasz. Jeden wynik zdołasz ustrzelić i szybko Ci się odechce. Coś wiem na ten temat, mam konto na Betfair od pięciu lat i niejedno tam przeżyłem
Inna sprawa, że giełda a buki, to dwa różne światy na korzyść Betfair. Tutaj ty ustalasz reguły gry.

destro-thai

Każdy system jest dobry póki trafiasz i utrzymujesz skuteczność na wysokim poziomie ;)
W miejsce powyższego nic nie wnoszącego komentarza poproszę alternatywę na LEPSZY SYSTEM, bo takie pisanie dla samego pisania mija się z celem ;)