>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Turnieje indywidualne, drużynowe i towarzyskie

Status
Zamknięty.
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
Nicki Pedersen - Powyżej 10 pkt - 1.75 Bet365
Nicki aktualnie jest w genialnej formie ,na każdym kroku świetnie punktuje i myślę że również tak samo będzie tym razem. W parze jedzie ze słabym w tym sezonie Bjarne więc teoretycznie 1 pkt powinien mieć z urzędu. Ponadto po cichu liczę na jakąś RT z jego strony gdy zajdzie potrzeba
Peter Kildemand - Dokładnie 8 pkt - 7.50 bet365
Tutaj to już kwestia przeczucia, wydaje mi się linia jest idealnie ustawiona na niego i jego wynik zakręci się okolicach takiej sumki.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
MJJ +1 - Buczek @2,5 b365
Buczek z doskoku za Piotrka Pawlickiego, MJJ fajna forma do tego handi +1, kurs 2,5. Wg mnie kursy powinny być po równo, a tutaj mamy faworyzowanie Buczka. Stawiam dziś na Duńczyka.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
2 runda eliminacyjna w Sankt Johann- STS
dwa typy przeciwko co by nie mówić słabym Polakom:
Loktajev - Jabłoński @ 1.45
Bogdanovs - Baran @ 1.5
AKo: 2.18
obecność w Sankt Johann dla Mirka jak i Karola Barana można nazwać sporym wydarzeniem. Nie widzę możliwości, aby te h2h nie były rozliczone pozytywnie. Olek jak i Maksim prezentują europejski poziom, doświadczenie oraz zdecydowanie wyższe umiejętności zagranicznych riderów są niepodważalne. Każde inne rozstrzygnięcie to będzie spora niespodzianka, warto zagrać bo i kursy bardzo atrakcyjne jak na takie zestawienie.
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
RK Lonigo:
Kacper Gomólski - Daniel King 1 // (8-4) ✅✅
@1,61 bet365
3/10

Próbuję, ale bez szaleństw. Stawiam na Kacpra z kilku powodów. Po pierwsze ma większe doświadczenie mimo, że jest sporo młodszy. King skupiony głównie na Wyspach Brytyjskich, nie stanowi wielkiej siły na obcych torach. Myślę, że GP nie jest dla niego jakimś priorytetem. Kacper z roku na rok się rozwija i wiem, że do tego dąży. To jest bardzo ambitny chłopak. Ostatnio forma trochę w kratkę, ale przed sezonem poczynił spore inwestycje w sprzęt. Jeździ z przysłowiowymi jajami i na prawdę nie odpuszcza zawodów. Typ trochę tak na czuja, ale nikt tam w lidze nie jeździ, żeby rozbierać tor na czynni pierwsze.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Rosja wygra RK DPŚ w Landshut @1.85 STS ✅
Mega promocja według mnie. Zdecydowany lider w postaci Sajfutdinova i wyrównana druga linia na poziomie dużo wyższym od rywali. Kułakow, Tarasienko i Biełousow to sprawdzone w Polsce nazwiska. Z pewnością gwarantują wyższą zdobyć punktową niż wszyscy rywale oprócz Zagara i może Smolińskiego. Rosjanie powinni sobie tutaj spokojnie poradzić i zdecydowanie wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Rosja wygra RK DPŚ w Landshut @1.85 STS
Mega promocja według mnie. Zdecydowany lider w postaci Sajfutdinova i wyrównana druga linia na poziomie dużo wyższym od rywali. Kułakow, Tarasienko i Biełousow to sprawdzone w Polsce nazwiska. Z pewnością gwarantują wyższą zdobyć punktową niż wszyscy rywale oprócz Zagara i może Smolińskiego. Rosjanie powinni sobie tutaj spokojnie poradzić i zdecydowanie wygrać.
Podbijam typ Lanceva!
Walka o awans do półfinału Drużynowego Pucharu Światu rozegra się zapewne między de facto osłabioną Rosją a Niemcami. Słowenia ma tylko albo i aż Mateja Zagara, a Włosi wydaje się że będą w dniu dzisiejszym tylko statystami na tle swoich rywali.
Spadł kurs w STSie na Rosję z 1.85 na 1.70. ✅
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Polska -2,5 @1,8 sts
Z tego co ptaszki ćwierkają dzisiaj ma pod 3 nie być Golloba, za niego ma pojechać ktoś z miejscowych... Poważne osłabienie wg mnie. Polacy powinni gładko pokonać wojowników. Najsłabiej na papierze wygląda Przedpełski z Buczkowskim, ale i ich stać na 7-9 punkcików. Ciężko szukać słabych punktów.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
IM Wielkiej Brytanii
Worall - Compton 1 @1.66 bet365 ✅
Steve Worrall bardzo dobrze radzi sobie w Elite League. Jak na juniora średnia biegopunktowa na poziomie 1,739 to bardzo dobry rezultat. Ostatnie jego wyniki w barwach swego zespołu to: 6. Steve Worrall - 8+1 (3,1,2*,2) na wyjeździe i 6. Steve Worrall - 10+2 (3,2*,3,2*,u) u siebie. Jechał on również nie tak dawno właśnie na torze w Wolverhampton, w barwach Kings Lynn: 7. Steve Worrall (gość) - 14 (2,3,3,3,3,0). Taki wynik, jadąc przeciwko zawodnikom, którzy ścigają się tam na co dzień... Szacunek.
Worrall jeździ również szczebel niżej - w Premier League. Ostatnie 3 mecze to 13, 9 i 10 punktów. Zdecydowanie wyróżniający się zawodnik w swoim teamie.
Z kolei Andre Comtpon - mimo rocznika 1977 trochę anonimowy dla mnie zawodnik (może dlatego, że sam jestem prawie połowę młodszy), jeździ tylko w Premier League, gdzie również notuje niezłe występy. Jego Sheffield Tigers ostatni mecz odjechało 4 czerwca, a poprzednie dopiero 15 i 14 maja (dość mało jazdy). Zdobywał on w tych potyczkach 7, 6 i 10 oczek. Przyzwoicie, ale jednak nie jest to ta półka, którą reprezentuje młody Worrall.
Myślę, że jeśli nie będzie tu żadnych &#39;niespodzianek&#39; Worrall powinien zakręcić się koło 5 miejsca, a Compton nie odegra tutaj większej roli.
e: Poszukałem wyników półfinałów i już chyba wiem skąd w ogóle wzięła się taka para. Jeden z półfinałów odbywał się właśnie na domowym torze Comptona w Sheffield i zajął tam trzecie miejsce. Tutaj jednak, na obcym torze o podobnej sytuacji nie może być mowy. Z resztą była tam o wiele słabsza obsada w porównaniu z drugim półfinałem, z którego awansował Worrall. Tutaj wyniki półfinałów: http://www.speedwaygb.co/15results/sheffield_07.05.15_res.pdf http://www.speedwaygb.co/15results/kings_lynn_20.05.15_res.pdf
Harris - Nicholls 1 @1.80 bet365 ⛔ nie widziałem, ale podobno przez idiotyczne wykluczenie nie dostał się do barażu...
Harris zwyżka formy, Nicholls na odwrót. Scott to obecnie jeden z najgorszych zawodników naszej Nice PLŻ ze średnią na poziomie 1,316. Co prawda Harris nawet nie łapie się do składu rybnickiego ROWu, jednak jest to spowodowane tym, że po prostu jest tam już ustalona ekipa, która jedzie i jedzie dobrze. Harris jest pierwszy w pogotowiu, na wypadek jakiejś kontuzji. Anglik jest bowiem w całkiem dobrej formie. Pokazał to w Drużynowym Pucharze Świata i dobrą jazdą w lidze angielskiej.
Scott z kolei stał się na Wyspach typowym średniakiem. O ile nie gorzej, bo jego ostatni występ to zaledwie 3 punkty. Dwucyfrowej zdobyczy dla swego teamu nie ujechał od 20 kwietnia. Myślę, że już nie w głowie mu DK na zawody w Cardiff i dziś nie będzie liczył się w walce o zwycięstwo.

Zawody na zywo w Polsat Sport Extra !
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
IM Wielkiej Brytanii

Worall - Compton 1 @1.66 bet365 ✅

Steve Worrall bardzo dobrze radzi sobie w Elite League. Jak na juniora średnia biegopunktowa na poziomie 1,739 to bardzo dobry rezultat. Ostatnie jego wyniki w barwach swego zespołu to: 6. Steve Worrall - 8+1 (3,1,2*,2) na wyjeździe i 6. Steve Worrall - 10+2 (3,2*,3,2*,u) u siebie. Jechał on również nie tak dawno właśnie na torze w Wolverhampton, w barwach Kings Lynn: 7. Steve Worrall (gość) - 14 (2,3,3,3,3,0). Taki wynik, jadąc przeciwko zawodnikom, którzy ścigają się tam na co dzień... Szacunek.

Worrall jeździ również szczebel niżej - w Premier League. Ostatnie 3 mecze to 13, 9 i 10 punktów. Zdecydowanie wyróżniający się zawodnik w swoim teamie.

Z kolei Andre Comtpon - mimo rocznika 1977 trochę anonimowy dla mnie zawodnik (może dlatego, że sam jestem prawie połowę młodszy), jeździ tylko w Premier League, gdzie również notuje niezłe występy. Jego Sheffield Tigers ostatni mecz odjechało 4 czerwca, a poprzednie dopiero 15 i 14 maja (dość mało jazdy). Zdobywał on w tych potyczkach 7, 6 i 10 oczek. Przyzwoicie, ale jednak nie jest to ta półka, którą reprezentuje młody Worrall.

Myślę, że jeśli nie będzie tu żadnych &#39;niespodzianek&#39; Worrall powinien zakręcić się koło 5 miejsca, a Compton nie odegra tutaj większej roli.

e: Poszukałem wyników półfinałów i już chyba wiem skąd w ogóle wzięła się taka para. Jeden z półfinałów odbywał się właśnie na domowym torze Comptona w Sheffield i zajął tam trzecie miejsce. Tutaj jednak, na obcym torze o podobnej sytuacji nie może być mowy. Z resztą była tam o wiele słabsza obsada w porównaniu z drugim półfinałem, z którego awansował Worrall. Tutaj wyniki półfinałów: http://www.speedwaygb.co/15results/sheffield_07.05.15_res.pdf http://www.speedwaygb.co/15results/kings_lynn_20.05.15_res.pdf

Harris - Nicholls 1 @1.80 bet365 ⛔ nie widziałem, ale podobno przez idiotyczne wykluczenie nie dostał się do barażu...

Harris zwyżka formy, Nicholls na odwrót. Scott to obecnie jeden z najgorszych zawodników naszej Nice PLŻ ze średnią na poziomie 1,316. Co prawda Harris nawet nie łapie się do składu rybnickiego ROWu, jednak jest to spowodowane tym, że po prostu jest tam już ustalona ekipa, która jedzie i jedzie dobrze. Harris jest pierwszy w pogotowiu, na wypadek jakiejś kontuzji. Anglik jest bowiem w całkiem dobrej formie. Pokazał to w Drużynowym Pucharze Świata i dobrą jazdą w lidze angielskiej.

Scott z kolei stał się na Wyspach typowym średniakiem. O ile nie gorzej, bo jego ostatni występ to zaledwie 3 punkty. Dwucyfrowej zdobyczy dla swego teamu nie ujechał od 20 kwietnia. Myślę, że już nie w głowie mu DK na zawody w Cardiff i dziś nie będzie liczył się w walce o zwycięstwo.


Zawody na zywo w Polsat Sport Extra !
nie uważam, aby było to idiotyczne wykluczenie. akcja podobna do tej z niedzielnego finału Drużynowego Pucharu Świata w Vojens pomiędzy Nickim Pedersenem i Przemysławem Pawlickim czy Linusem Sundstroemem a Przemkiem. tu było podobnie. Kyle Howarth wszedł pod łokieć, wypchnął Bombera a ten upadł. oczywiste jest, że był kontakt. Warto zauważyć, że arbitrem tych zawodów była Pani sędzina.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Możliwe, nie widziałem. Zasłużony minus, skoro Nicholls wygrał w bezpośrednim pojedynku. Ale kto wie, jakby się to potoczyło, gdyby nie to w zamiast co najmniej 2. Bo jak Nicholls pojechał w barażu też widzieliśmy. ????
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Wykluczyła go pewnie temu, że nie ma męskiego zwisu :p co to ma do rzeczy kto sędziował? Wg mnie decyzja słuszna.
Ja się z Tobą nie zgadzam. Howarth wszedł Harrisowi pod łokieć, wypchnął go, ten upadł. Był kontakt, więc wykluczenie powinno być oczywiste.
@Lancev jak znajdę gdzieś video z tego biegu to Ci podeślę na PW lub wrzucę na forum, to co poniektórzy może jednak zmienią swoje wysokie mniemanie o znajomości przepisów
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lancev 984

lancev

Użytkownik
LIGA DUŃSKA !
Użytkownik @WeszłoSuper!! znalazł perełkę.
https://danskespil.dk/oddset/motorsp...-speedway-liga
Kto ma tu konto niech ładuje w Esbjerg, bo dzisiaj zmiatają rywali. Na STS kurs 1.03 i taki jest prawidłowy, bo Holsted dzisiaj bez Pedersena. A u gospodarzy Iversen, Bech, Bach i Palm Toft. Młode Duny na tym torze robią robotę:
Esbjerg - 52
1. Niels Kristian Iversen - 14+2 (1,3,3,2*,3,2*)
2. Mikkel Bech - 15 (3,3,3,0,3,3)
3. Rene Bach - 13+1 (3,1,2,2,2*,3)
4. Michael Palm Toft - 9+1 (1,2*,1,3,1,1)
5. Jonas Jensen - 1 (1,0,0,0)
Z Region Varde oraz:
Esbjerg - 57
Niels Kristian Iversen - 16 (3,3,2,3,2,3)
Mikkel Bech - 13+3 (2*,1,3,2*,2*,3)
Rene Bach - 12+3 (2*,2*,3,3,0,2*)
Michael Palm Toft - 10+3 (3,2*,1*,3,1*,0)
Jonas Jensen - 6 (3,0,1,2)
Z Fjelsted. A ostatnio wygrali wyjazd z Holstebro:
Holstebro Speedway Klub - 37
1. Bjarne Pedersen - 16 (2,3,2,3,0,3,3)
2. Andriej Kudriaszow - 8+1 (1*,2,0,-,3,2)
3. Adrian Gomólski - 6+1 (1,0,2,2,0,1*)
4. Thomas Joergensen - 3 (0,1,0,2)
5. Mikkel B. Andersen - 4+3 (u,1*,0,2!*,1*,0)
Esbjerg Motorsport - 48
1. Niels Kristian Iversen - 15 (3,2,3,3,2,2)
2. Mikkel Bech - 6 (0,1,3,2,0,0)
3. Rene Bach - 12+3 (3,1*,3,1*,1*,3)
4. Michael Palm Toft - 10+4 (2*,2*,1,3,1*,1*)
5. Jonas Jensen - 5 (3,0,0,2)
Skoro wygrywają z takimi przeciwnikami to czy na swoim torze powinni się bać Rasmusa Jensena, Linusa Eklofa czy nawet Balińskiego i Lebiediewa ? Moim zdaniem nie i na pewno ten mecz wygrają.
Holsted nawet z Pedersenem i to u siebie przegrało z Munkebo, wygrali zaledwie jednym punktem u siebie właśnie z Esbjerg i przegrali w Slangerup, ale to był dość kuriozalny mecz.
Esbjerg 1 @1.50 Oddset (tak to się nazywa ? ????)
e: PEDERSEN JEDNAK JEDZIE więc żadna lokata, ale powinni i tak wygrać. Można łapać przedział tu na Esbjerg, a w STS +14,5 na Holsted @1.58 czysto, bo jeszcze nie ogarnęli, że Nicki jedzie.
Esbjerg ✅ + Holsted +14,5 ✅ = przedział ✅
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Półfinał IMP Kraków:
Daniel Jeleniewski - Dawid Lampart 2 // 7-8 ✅✅
@2,05 STS

Zaznaczam, że próbuję rekreacyjnie. Lampart jest w tym roku nieobliczalny. Trudne wyjazdy kładzie, ale u siebie jakoś jedzie. Dziś w Krakowie wielu zawodników w jego zasięgu. To samo niby można powiedzieć o Jeleniewskim, ale jednak moim zdaniem ma dużo słabszy sezon. U siebie nie prezentuje się za dobrze, a na wyjazdach katastrofa. Ja tu nie widzę zdecydowanego faworyta, a buk jednak faworyzuje Jelenia.
W Tarnowie od rana pada, czyli w Krakowie pewnie podobnie. Nie ma jednak sygnału, że zawody się nie odbędą więc pewnie próbuję. Warunki będą raczej ciężkie i tu widzę lekki atut Lamparta. W Rzeszowie tor przeważnie ciężki, na takim woli jeździć ten nieudacznik. Jeleń ma beton w Grudziądzu.
Gram ze względu na kurs.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dzisiaj eliminacje do GP: w Rydze oraz w Terenzano. Jest całkiem niezła obsada, ziemniaki już wystawiły ofertę. Zapraszam do dyskusji i podawania typów.
Od siebie zapodam:
Gomólski - Masters 1 @ 1,90 STS ✅ ✅
Masters zrobił wielką niespodziankę i zajął drugie miejsce w eliminacjach w Abensbergu. Gomólski wymęczył awans na podobnym torze w Lonigo. Pewnie tym buk się kierował. Dla mnie jednak rudy jest lepszym zawodnikiem na tego typu tor. Nie wiem czy Australijczyk w ogóle jechał kiedykolwiek na podobnym - 400 metrowym owalu. Pojechać super zawody na trudnym torze w Niemczech to jedno, a zmierzyć się z długim betonem we Włoszech to drugie. Kacper miał okazję przez parę lat jeździć na podobnym lotnisku w Tarnowie i dziś powinno to zaważyć, bo obaj prezentują zbliżone umiejętności. Na trudnych torach bym tego nie grał, w Terenzano powinno być ok.
 
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Zawody indwydiualne pod kątem typowania nie należą do moich ulubionych, bo zawsze nawet najbardziej wnikliwa analiza potrafi upaść kiedy zawodnik skazywany przed turniejem na porażkę nagle ma dzień konia, ale zdroworozsądkowo spróbowalem zagrać tak:
Smolinski - Bellego 2 @2,25 ⛔
Pavlic - Jesper B Monberg 2 @1,83 ✅
Baran - Jablonski 1 @1,83 ✅
wszystkie typy z bet365, ako: 7,83 bodajże
Idę w stronę drugoligowców, ponieważ:
Smolinski jeździ na tych swoich javowych wynalazkach i w SECu dobitnie pokazal jakie one sa solidne. O ile nie zmieni nagle sprzętu, to prawdopodobnie to będzie dla niego stracony sezon. David jest bardzo ciekawym zawodnikiem, niestety mocno niedoceniony Francuz, ale wierzę że na charakterystycznym torze w Terenzano może kilka punktów uciulać.
To,co robi Pavlic w tym sezonie wola o pomste do nieba. Jesper to doświadczony jeździec, kiedy myślę o jego udziale w tym pólfinale przypomina mi się historia Zorra, który z challengu awansowal niegdyś do GP. Sezon ma dobry, więc dlaczego nie?
Ostatnia para i znów ciekawie. Karol Baran podobnie niedoceniany, przy tym spora ambicja (&quot;dla 5 punktów w ekstralidze nie ma co wychodzić z domu&quot;). Co się dzialo ostatnio z Mirkiem Jablonskim? Komentuje w magazynie żużlowym. Niech tam pozostanie. Wcale się nie zdziwię jak ktoś z mojej trójki awansuje do finalu.
Ale zaznaczam jeszcze raz, bez jakiegoś szaleństwa.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Z zawodów w Terenzano wybrałem jedną parę w Milenium:

Pawlicki Piotr - Pawlicki Przemysław 1 @ 1,45⛔ na szczęście zagrałem także remis, więc na jednym z kuponów u mnie na plus!!! - uważam, że Piotrek będzie wyżej. Wczoraj fantastyczny występ w Tarnowie, w 4 biegach komplet 12 pkt, Przemek natomiast gorzej (7 pkt ). Widać, że przerwa w startach młodszemu z braci dobrze zrobiła i powinien dziś walczyć być może nawet o zwycięstwo.

Ryga natomiast to większa niewiadoma, tor dla wielu będzie zagadką. Zdecydowałem się na dwa typy:

Madsen L. - Ljung P. 1 @ 1,40✅- Duńczyk wczoraj dobry występ, też widać, że dochodzi do formy po kontuzji. Szwed natomiast słaby sezon, niczym się nie wyróżnia. Madsen na pewno marzy w tym roku o awansie do GP.

Bogdanow M - Lebiedew A. 1 @ 1,60✅ - jeśli któryś z Łotyszy ma walczyć o awans to uważam, że będzie to Bogdanow, który lepiej się prezentuje w tym sezonie, Lebiedew to wielka nadzieja Łotyszy, ale jak na razie nie może przeskoczyć pewnego poziomu, nie prezentuje się tak dobrze jak w zeszłym sezonie. Widzę więcej atutów po stronie Bogdanowa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom