>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Moto GP 2015

hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Przed nami kolejny sezon, ponowna wygrana MM93 nikogo nie zdziwi, ale batalia o niższe miejsca zapowiada się ciekawie.






Transmisja telewizyjna klasy MotoGP na żywo tylko w Polsat Sport, Polsat Sport News i Polsat Sport Extra.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Qatar MotoGp

Klasyfikowany kierowca - Marco Melandri: Nie @ 2,95 Betsson ⛔

Melandri bez chęci i woli walki, czasy dramatyczne, upadek w FP3 na 2 zakręcie, motocykl też nie jeździ jakby chciał.

Vinales M. - Redding S. 2 @ 2,10 ✅
Dovizioso A. - Iannone A. 1 @ 1.36 ✅

2.86 bet365

Redding bardzo solidny i spina się ostro na ten sezon, w FP i kwalifikacjach na podobnym poziomie obok siebie, także widzę tu 50/50, Vinales debiutuje co oznacza większy stres i większą możliwość popełniania błędów.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
GP Americas

Dovizioso A. - Iannnone A. 1 1.4 ✅
Crutchlow C. - Redding S. 1 1.35 ✅
Bautista A. - Melandri M. 1 1.2 ✅

AKO: 2.27 betsson

Warunki pogodowe bez szału, ale jak nie będzie większych cudów czy nieukończonych wyścigów to powinno na lajcie wejść.
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Marquez win @1.55✅
Dovizioso [email protected]✅
AKO:2.17 milenium✅
Tor Marqueza, więc nie ma innej opcji jak jego wygrana i to pewnie z dużą przewagą, a z duetu Ducati, Dovizioso jest po prostu lepszym kierowcą i to powinno wystarczyć
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
simons 646

simons

Forum VIP
GP Americas
Dovizioso A. - Innanone A. 1 1.4
Crutchlow C. - Redding S. 1 1.35
Bautista A. - Melandri M. 1 1.2
AKO: 2.27 betsson
Warunki pogodowe bez szału, ale jak nie będzie większych cudów czy nieukończonych wyścigów to powinno na lajcie wejść.
Ci co wystawiają Bautista - Melandri wyżej niż 1.05 powinni jakąś nagrodę dostać ????

Lennon
e lepiej brzmi ????
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Marquez win @1.33⛔
Może kurs nie najwyższy ale na podbicie całkiem ok, Marc w ten weekend znowu deklasuje więc nie ma co pisać
Espargaro A.-Smith B. @1.5⛔
Kurs fajny, Aleix w ten weekend świetne tempo 2 miejsce w kwalifikacjach, widać że ewidentnie ten tor mu pasuje i jego motocyklowi też, a Smith bez rewelacji 10 miejsce i ciężko będzie mu wygrać z Hiszpanem, który jest w tutaj w formie.
AKO:mad:2 Milenium⛔
Rossi V.-Lorenzo J. @1.82⛔
Rossi w ten weekend i na tym torze, idzie mu strasznie ciężko w treningach cały czas za Lorenzo, wątpie aby nagle w wyścigu odpalił dopiero 8 miejsce w kwalifikacjach i strata aż 0.4 do Lorenzo, który też jakoś nie imponuje jak i z resztą cała Yamaha w tym wyścigu wyczuwam przełamanie Lorenzo na Valentino, a nawet walkę o podium w tym wyścigu dla Hiszpana.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Rossi V.-Lorenzo J. @1.82

Rossi w ten weekend i na tym torze, idzie mu strasznie ciężko w treningach cały czas za Lorenzo, wątpie aby nagle w wyścigu odpalił dopiero 8 miejsce w kwalifikacjach i strata aż 0.4 do Lorenzo, który też jakoś nie imponuje jak i z resztą cała Yamaha w tym wyścigu wyczuwam przełamanie Lorenzo na Valentino, a nawet walkę o podium w tym wyścigu dla Hiszpana.
Rossi bardzo często ma słabe czasy w FP i nawet w QP. Pokazuje swoje prawdziwe umiejętności dopiero w wyścigu. Z drugiej strony Lorenzo w końcu coś pokazał. W Ameryce miał zapalenie płuc ... może w końcu w Rio Hondo pojedzie na miarę swoich umiejętności.
Na tym torze, ze słabą przyczepnością nie grałbym Marqueza po 1.3 ... ale jak kto woli.
Moje typki można znaleźć ... wiadomo gdzie ;)
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Rossi bardzo często ma słabe czasy w FP i nawet w QP. Pokazuje swoje prawdziwe umiejętności dopiero w wyścigu. Z drugiej strony Lorenzo w końcu coś pokazał. W Ameryce miał zapalenie płuc ... może w końcu w Rio Hondo pojedzie na miarę swoich umiejętności.
Na tym torze, ze słabą przyczepnością nie grałbym Marqueza po 1.3 ... ale jak kto woli.
Moje typki można znaleźć ... wiadomo gdzie ;)
Patrząc po treningach to nie widzę za bardzo kandydata do walki z Marquezem dziś a po 1.3 do ako fajnie podbija. A Rossi może i nie pokazywał ale jakoś mam dziwne przeczucie że Lorenzo w końcu coś pokaże, w końcu to nie ogórek ;) Korciło mnie jeszcze coś w stronę Sama Lowesa ale jednak odpuszczam
 
simons 646

simons

Forum VIP
Patrząc po treningach to nie widzę za bardzo kandydata do walki z Marquezem dziś a po 1.3 do ako fajnie podbija. A Rossi może i nie pokazywał ale jakoś mam dziwne przeczucie że Lorenzo w końcu coś pokaże, w końcu to nie ogórek ;) Korciło mnie jeszcze coś w stronę Sama Lowesa ale jednak odpuszczam
Treningi w Rio Hondo niewiele mówią bo przyczepność asfaltu słaba. Temu też Suzuki tak wysoko było. Nie wiadomo do końca jaką oponę użyć extra-hard czy hard. Dla mnie w niepewnych warunkach nie ma co ryzykować 1.3.
Lorenzo jak zwykle dobry rytm w FP ale Rossi powiedziałbym ma nawet trochę lepszy. Forma lepsza póki co ... więc moim zdaniem nieptorzebnie ryzykujesz. Ja to widzę bardziej 45-55 dla Rossiego i w sumie taki mamy kurs więc odpuszczam i życzę powodzenia.
W Moto2 podoba mi się Simeon i Simon ;) ale nie na win oczywiście
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Treningi w Rio Hondo niewiele mówią bo przyczepność asfaltu słaba. Temu też Suzuki tak wysoko było. Nie wiadomo do końca jaką oponę użyć extra-hard czy hard. Dla mnie w niepewnych warunkach nie ma co ryzykować 1.3.
Lorenzo jak zwykle dobry rytm w FP ale Rossi powiedziałbym ma nawet trochę lepszy. Forma lepsza póki co ... więc moim zdaniem nieptorzebnie ryzykujesz. Ja to widzę bardziej 45-55 dla Rossiego i w sumie taki mamy kurs więc odpuszczam i życzę powodzenia.
W Moto2 podoba mi się Simeon i Simon ;) ale nie na win oczywiście
Gram na przełamanie Lorenzo ostatnio w Ameryce już ładnie podgonił i dziś też powinien powalczyć. A na Marqueza gram bo chłopak daje zarobić od moto3 więc czemu dziś miałby nie dać:razz:
Dobra wyrzuciłem Lorenzo a ako i dodam do tego coś z F1 albo Seville może z noznej ;)
 
simons 646

simons

Forum VIP
Pewnie Marquez dał zarobić bo to talent, ale w tym sezonie nie ma takiej wielkiej przewagi, a tor niepewny, więc nie dla mnie taki zakład.
Lorenzo początek zeszłego sezonu też miał słaby i późno się zebrał do roboty. Nie przekonywał rok temu. Nie przekonuje w tym roku ja odpuszczam ;)
Powodzenia
 
oki 270

oki

Użytkownik
P. Espargaro-Redding 1 2,02 marathon ✅
Kwalifikacje wybitnie nie wyszly Hiszpanowi, ale jesli chodzi o tempo wyscigowe to jest tu dla mnie zdecydowanym faworytem. w teksasie obaj nie ukonczyli wyscigu, natomiast w Katarze Espargaro byl niemal 20s szybszy podczas wyscigu.
A.Espargaro-Smith 2 2,29 marathon ✅
Kolega wyzej pisal, ze Aleix jest tu w dobrej formie...moze i forme ma ale nadal jezdzi na Suzuki. Mimo wywalczenia drugiego miejsca w kwalach nie widze go tutaj przed jezdzcem jezdcem Yamahy.
Iannone-Crutchlow 1 1,87 marathon ⛔
Crutchlow dobrze na treningach i w kwalach, ale podobnie bylo tydzien temu w Teksasie, a w wyscigu stracil niemal 10s do Iannone. Podobny scenariusz mnie tutaj nie zdziwi.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Rossi - Lorenzo 1 @ 1.8 ✅
Iannone - Crutchlow 1 @ 1.7 ⛔

W tych dwóch przypadkach kieruje się dyspozycją podczas wyścigu, Rossi lubi ten tor, treningi i kwale słabo podobnie jak w Katarze, a gdy przyszło co do czego ogarnął pięknie, Lorenzo z kolei na odwrót treningi ładnie, a w wyścigu już na początku strata. Wydaje mi się że ciągłość zostanie zachowana. Na CC chciałem tydzień temu postawić, ale nie było nigdzie ciekawego h2h, ale podobnie jak Lorenzo.

Barbera - Bradl 1 @ 1.72 ✅

Nie spodziewam się po Hectorze fajerwerków, po prostu liczę na solidny występ i utrzymanie lub zakręcenie się około miejsca, które wywalczył w Q. Bradl to chaos, może znowu jakiś upadek, czy inne błędy, kurs znośny to spróbuję.

Typy z betsson
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Już po Espargaro, podpalił się za bardzo zaraz go powyprzedzają i skończy poza top10.
Z takich promocji na przyszłość trzeba jednak korzystać
e: Marc debilu ???? ???? ???? Świetny wyścig, ale ja to już chyba nigdy nie nauczę się jak grać to Moto GP, zawsze szukam jakiejś sensacji a tu trzeba po ludzku na lepszego pograć mówię tu o typie z Rossim i Espargaro a co do Marca to po prostu nie wyszło
 
oki 270

oki

Użytkownik
Jesli ktos ma mozliwosc grania w Paddy Power to proponuje 2 bety na kwalifikacje.
Petrucci-Hernandez 1 1,57 ⛔
Crutchlow-Rossi 1 1,61 ⛔
Co do pierwszej pary to Petrucci w ostatnim czasie zdaje sie o wiele lepiej ogarniac swoje ducati niz Hernandez. W FP2 przewaga Włocha wyniosla 0,6s, a to wydaje sie najbardziej miarodajne przed kwalami ktore powinny odbyc sie w podobnych warunkach jak dzisiejszy drugi trening.
W drugiej parze licze na to, ze Rossi skonczy kwale tak jak czesto mu sie zdarza czyli miejsce 6-8. Sam twierdzi ze jego yamaha jest niestabilna i na rozgrzanym asfalcie nie radza sobie zbyt dobrze.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Jesli ktos ma mozliwosc grania w Paddy Power to proponuje 2 bety na kwalifikacje.
Petrucci-Hernandez 1 1,57
Crutchlow-Rossi 1 1,61
Petrucci rzeczywiscie spoko, ale z Rossim bym tak nie szarżował. Valenty z tego co wyczytałem jeździł cały czas na twardej, stąd też taki czas. Można znalezc ten zakład po 1.7 na Crutchlowa ;)
Mi udało się znaleźć fajny typ na Moto3, po kursie nawet 4.00 -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f286/hazard-buki-co-sie-da-112361-2.html
 
Do góry Bottom