>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Taki wynik nie padnie w meczu - LAY

destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Łapię taki kuponik ze sporym wyprzedzeniem bo spadną kursy na interesujące mnie typy ;)
38. ZAKŁAD
⚽ Barcelona - Bayern
typ: 1 @1,72 (bet365)
⚽ Juventus - Real Madrid
typ: 2 - draw no bet @1,72 (bet365)

stawka: 700PLN
ako: 2,96
ewentualna wygrana: 2072PLN
zysk/strata:
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Czekałbym - bo jak pisałem na początku, ten temat to gra na sucho ( forma testu ).
I ja nadal nie widzę nic złego w tym czekaniu aż spotkanie się zakończy - 48e w 2h to dobry wynik ;)
Nie mam potrzeby grania kilku spotkań jedno po drugim.
 
logicus 139

logicus

Użytkownik
No i czekasz teraz na zakończenie meczu z zamrożonymi 550e ????
48 euro to jest 200 zł
Przeciętny Polak na to pracuje chyba 3 dni więc te 2 godziny to nie jest chyba jakaś tragedia, co?
Bukmacherka oderwała Cię od rzeczywistości :razz: Gratulacje Destro. Nie ważne ile wygrywasz, ważne ile ostatecznie wypłacasz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Jak na test może być to nawet 2000 zł.
Przeciętny polak bałby się postawić 2500 zł na losowe zdarzenie.
Chodzi tu o możliwość obracania monetami.
Sam aktualnie wiszę z jednym meczem i gryzę paznokcie widząc jakie perełki mi koło nosa przechodzą ????
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Marudzisz voic3d jak przeciętny polak ;)
48e czy też miałoby to być 48zł - nie ważne.
Ważne, że zwiększył się budżet o 9%, kogo stać zagra za 2500zł, kogo nie zagra za 200zł i też będzie dobrze ;)
Gratulacje Destro.
Dzięki, mam nadzieję, że test wypadnie dobrze, ewentualnie wyciągnę jakieś wnioski w razie porażki co zrobiłem źle. A póki co nic nie stoi na przeszkodzie aby korzystać z moich propozycji ;) 3/3 ✅
Nie ważne ile wygrywasz, ważne ile ostatecznie wypłacasz.
Polać mu ???? - dobrze powiedziane ;)
3. ZAKŁAD
Gent - Anderlecht | LAY 0:0 @12
STAWKA: 528e | DO WYGRANIA: 48e

#WYNIK 2-1
 
cock 756

cock

Użytkownik
Sam aktualnie wiszę z jednym meczem i gryzę paznokcie widząc jakie perełki mi koło nosa przechodzą

Super, że szczepisz idee, ale nie super, że uczysz innych, a sam nie stosujesz się do tych nauk. To, że idzie Nightowi, nie znaczy że pójdzie i tobie. Wisisz... od której dzisiaj? ;)
PS. Ja dzisiaj 3 ticki, piwkowanie, zaległości z Breaking Bad... Wpadam na chwilkę na forum i widzę szaleństwo przed 1szym. ????
Oj Voisie, Voisie, bez konsekwencji, bez planu, bez założeń. Wpadło 10 eurasów i jutro wypadnie coś czuję. ???? Nawet tu usłyszałeś o wypłatach. ;)
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
36. ZAKŁAD ⛔⛔
???? Milwaukee - Chicago ⛔⛔
typ: Milwaukee +10 @1,3 (bet365)
???? San Antonio - LA Clippers ✅✅
typ: LA Clippers +12,5 @1,3 (bet365)


stawka: 100PLN ⛔⛔
ako: 1,69
ewentualna wygrana: 169PLN
###

ZAKŁADY: WYGRANE: 49 ✅ | ZWROT: 4 |PRZEGRANE: 33 ⛔

bilans dnia: 6PLN ✅✅
bilans ogólny: 1593,53PLN ✅✅
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
5. ZAKŁAD
Liefering - Innsbruck | LAY 0:0 @20
STAWKA: 575,89e | DO WYGRANIA: 30,31e
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Destro naprowadzisz mnie jakoś bo nie widzę tego zakładu na betfair, a też chce zobaczyć tą opcje biorąc to na logikę jeśli jest zakład &quot;correct score&quot; to szukam &quot;incorrect score&quot; ale takiego nigdzie nie widzę.
 
M 3K

morgo

Użytkownik
No to dobrze wszedłeś, to są zakłady w correct score tylko opcja Lay znaczy ze wynik taki nie padnie, natomiast opcja back jest to opcja w której typujesz dokładnie jaki wynik padnie. Wiec w tymvprzypadku skupiamy się na opcji lay
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Tak jak pisze Morgo - przy każdym zakładzie masz niebieską sekcję BACK ( stawiasz, że dany scenariusz będzie miał miejsce ) oraz różowa sekcja LAY
( przeciwko danej opcji zakładu )
Także przykładowo:
* BACK 2:0 wygrywasz jeśli będzie wynik 2:0
* LAY 2:0 wygrywasz przy każdym innym wyniku prócz 2:0
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Mało kiedy operuję takimi stawkami - jednak tu jestem pewien wyniku i nie odpuszczę łatwej kasy ;)


39. ZAKŁAD
Mayweather - Pacquiao
typ: Mayweather @1,555 (Pinnacle)

stawka: 5000PLN
ako: 1,555
ewentualna wygrana: 7775PLN
zysk/strata:
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
No ok wchodzę w mecz znalazłem correct score i mam tylko niebieskie zakłady, a nie ma wcale czerwonych to są na pewno rynki z betfair? Może trzeba być tam zalogowanym, żeby rynki LAY były dostępne? Bo ja nie mam na razie konta na betfair i chciałem tylko zobaczyć jak to wygląda.
 
M 3K

morgo

Użytkownik
To może wchodzisz w główna stronę, a zakłady LAY dostępne są w rynku Exchange, poszukaj tam zakładkę Exchange i wtedy tam wybierz obojętnie jaki mecz i powinno już Ci tam widniec LAY ???? pozdrawiam
 
Do góry Bottom