>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wyznaczyłem sobie cel i powoli do niego dążę...p2

astana 439

astana

Użytkownik
Witam,kolega nieco ubarwia stawki,rynek wolumenów dokładnie to pokazuje,dla mnie temat traci wiarygodność przez takie praktyki.Pozdrawiam.
 
dark-nightmare 242

dark-nightmare

Użytkownik
Witam,kolega nieco ubarwia stawki,rynek wolumenów dokładnie to pokazuje,dla mnie temat traci wiarygodność przez takie praktyki.Pozdrawiam.
Postał na zakład Lay i zobacz która stawka liczy sie do rynku wolumenów ???? Jeśli ten mecz wejdzie będę stawiał Sonderjyske - Vestsjaelland Na lay 3-3. Możemy sie ustawić o dowolnej godzinie i wtedy zobaczysz kto ubarwia ja cz Ty ????
 
astana 439

astana

Użytkownik
Wolumen rynku dokładnie pokazuje kwotę lay jaka została przyjęta na wynik 3-2,screeny ładne robisz,ale nie masz pojęcia o czym piszesz.Jeden taki mądrala już tu był,ale w końcu zrozumiał co to jest ten wolumen rynku.
 
dark-nightmare 242

dark-nightmare

Użytkownik
Wolumen rynku dokładnie pokazuje kwotę lay jaka została przyjęta na wynik 3-2,screeny ładne robisz,ale nie masz pojęcia o czym piszesz.Jeden taki mądrala już tu był,ale w końcu zrozumiał co to jest ten wolumen rynku.

Zrób z paru programów screeny żeby było bardziej wiarygodne ????
 
dark-nightmare 242

dark-nightmare

Użytkownik

2. CS Uni Craiova- FC Brasov Lay 3-2 508.16e
Wygrana:7.94

3. SonderjyskE FC Vestsjaelland Lay 3-3 120 515.27e
Wygrana:4.33e


Proszę o potwierdzenie dwóch nie zależnych osób czy dana stawka została przyjęta ;) Kupon postawiony 2minuty temu.
 
dark-nightmare 242

dark-nightmare

Użytkownik
3. SonderjyskE FC Vestsjaelland Lay 3-3 120 515.27e
Wygrana:4.33e





4. Lazio Parma Lay 1-1 14 518.7e
Wygrana: 39.9e


Proszę o potwierdzenie dwóch nie zależnych osób czy dana stawka została przyjęta ;)

1 - 1
14 €38.40
€499.20
1 - 1
14 €1.50
€19.50
 
M 3K

morgo

Użytkownik
Ja mam pytanie z innej beczki, dlaczego jak wpisuje kwotę lay to pojawia się to jako kwota która chce wygrać a nie jako moje zobowiązanie, dla przykładu na mecz rayo-valencia 0-0 lay 19 I powiedzmy chce postawić 50€ to wyskakuje zobowiązanie 900€ a te 50 które wpisałem wychodzi na to ze to jest zysk. Za pomoc daje + pozdrawiam ????
Edit za to w opcji back wpisując 50€ wychodzi ze to nasze zobowiązanie, a ja chcę żeby tak było przy opcji lay z góry dzięki!
 
P 19

peterka_pl

Użytkownik
lay 0-0 kurs:19
do wygrania 50 a zobowiazanie 900

back 0-0 kurs: 18.5
do wygrania 878 a stawka 50
male wyjasnie,kwoty lay sie nie wpisuje tylko kwote ile chcesz wygrac a zobowiazanie masz obok widoczne - samo oblicza.
jesli chcesz miec nizsze zobowiazanie to nizsza stawka ale na stronie tego nie zrobisz z tym kursem i tu musisz uzyc programu do tego.
 
M 3K

morgo

Użytkownik
Tak zdążyłem to zauważyć, ale nie wiem co masz na myśli pisząc o programie, bo wpisałem sobie kwotę LAY 2.78 i wyszło zobowiązanie 50.04 mniej więcej tyle ile chciałem, także nie rozumiem po co miałby być program, pozdrawiam
 
P 19

peterka_pl

Użytkownik
mi na stronie nie pokazuje ponizej 4 i obstawic tez nie moge,dlatego to napisalem - jednak i tak w wiekszosci obstawiam wieksze kwoty to mi to wisi ale jak juz stawiam nizej to uzywam cymatic tradera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 3K

morgo

Użytkownik
Ja na fonie siedzę i mi pokazuje, może na kompie juz wtedy nie pokaże ale mniejsza o to, mimo wszystko dzięki za odpowiedzi, wkrótce założę tam konto i poprobuje trochę takiej gry, póki co musze ściągnąć kasę z innych bukow :p
 
P 19

peterka_pl

Użytkownik
na telefonie tez mi pokazuje ale min 4 stawka zeby postawic wiec sciagnij sobie program jakchcesz obstawiac za mniej.
pozdrawiam i powodzenia
edit:
ja gram w $ moze dlatego
 
Do góry Bottom