>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA - Playoffs

Status
Zamknięty.
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
LA Clippers - San Antonio
San Antonio zw 2,1@ 3/10 ✅
Jakoś nie chce mi się wierzyć żeby Clippersi zagrali drugi raz pod rząd świetne spotkanie pod względem rzutowym chociażby 10/18 rzuty za 3 pkt. Uważam,że już drugi raz gracze San Antonio na to nie pozwolą a raczej ich trener Greg Popovich który na pewno przygotuje coś specjalnego na game 2. Gdyby Ostrogi przegrały dzisiejszej nocy po raz drugi w Los Angeles to będziemy mieć 2:0 i Spurs postawią się pod ścianą przed dwoma meczami w San Antonio a potem może się już wiele róznych rzeczy wydarzyć. W pierwszym spotkaniu znakomite spotkanie rozegrał Chris Paul oraz Blake Griffin a swoje również dołożył rezerwowy Jamal Crawford który z ławki zdobył 17 pkt. Uważam,że w pierwszym meczu zabrakło punktów Duncana, Parkera którzy odpowiednio zdobyli 11 i 10 pkt trochę małe też wsparcie było z ławki. Liczę na zupełnie inne spotkanie w wykonaniu Mistrzów NBA którzy za wszelką cenę będą dążyli do wyrównania stanu rywalizacji przed meczem 3 i 4 u siebie:)

Na dzisiejszą noc jeszcze coś takiego:

Brooklyn +12,5 1,57@ 3/10 ✅
Brook Lopez +18,5 pkt 1,85@ 3/10 (tylko 18,5 hehe) ✅
Lamarcus Aldridge +24,5 pkt 1,85@ 3/10
⛔
Przepraszam koledzy już zmieniłem na 2,1 na zw moje nie dopatrzenie...wszystkie kursy z bet365 :)
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
LA Clippers - San Antonio
San Antonio zw 1,8@ 3/10

Jakoś nie chce mi się wierzyć żeby Clippersi zagrali drugi raz pod rząd świetne spotkanie pod względem rzutowym chociażby 10/18 rzuty za 3 pkt. Uważam,że już drugi raz gracze San Antonio na to nie pozwolą a raczej ich trener Greg Popovich który na pewno przygotuje coś specjalnego na game 2. Gdyby Ostrogi przegrały dzisiejszej nocy po raz drugi w Los Angeles to będziemy mieć 2:0 i Spurs postawią się pod ścianą przed dwoma meczami w San Antonio a potem może się już wiele róznych rzeczy wydarzyć. W pierwszym spotkaniu znakomite spotkanie rozegrał Chris Paul oraz Blake Griffin a swoje również dołożył rezerwowy Jamal Crawford który z ławki zdobył 17 pkt. Uważam,że w pierwszym meczu zabrakło punktów Duncana, Parkera którzy odpowiednio zdobyli 11 i 10 pkt trochę małe też wsparcie było z ławki. Liczę na zupełnie inne spotkanie w wykonaniu Mistrzów NBA którzy za wszelką cenę będą dążyli do wyrównania stanu rywalizacji przed meczem 3 i 4 u siebie:)
Moim zdaniem mecz 50/50 ale skąd Ty ten kurs wziałeś, nie pomyliłeś się gdzieś ? Wszędzie na zwycięstwo Spurs kurs powyżej 2 a w bet365 masz 2.1. Po 1.8 to bym tego na pewno nie tykał.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
23/04/2015 01:00 CET
Brook Lopez (Brooklyn) G2 over 19.5
1.95 (Pinnacle) ✅
5/10

W ostatnich spotkaniach Brook Lopez był najlepszym zawodnikiem Brooklynu i świetnie rozumie się z PF&#39;em - Thaddeusem Young&#39;iem. W pierwszym spotkaniu Lopez zagrał bez większej motywacji. Brooklyn potrzebuje Lopeza i dzisiaj powinni grać dużą ilość izolacji dla niego.

23/04/2015 04:30 CET
Kawhi Leonard (Spurs) G2 over 18.5
1.84 (Pinnacle) ✅
5/10

Tony Parker ma problem ze zdrowiem, Duncan i Manu są starzy. Spurs potrzebują Kawhi Leonarda w ataku i jego dwudziestu punktów. Leonard w ostatnich spotkaniach RS grał na świetnym poziomie i dzisiaj powinien dostać +40 minut i dużo rzutów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Atlanta Hawks - Brooklyn Nets over 202,5 1,884 ⛔ 187
Linia spadła o 2 punkty a trzeba powiedzieć, że potencjał jest tutaj na dużo więcej patrząc na przebieg meczu. W pierwszym spotkaniu uzbierali 191 oczek a skuteczność była bardzo średnia. Obie ekipy z 158 rzutów trafiły tylko 70 z czego zaledwie 15/50 zza łuku. W szczególności Atlanta ma tutaj potencjał na co najmniej 7-10 punktów więcej. Obie ekipy też miały całkiem sporo czasu na odpoczynek, więc nie powinno być tutaj aż tak wielkiego zmęczenia. Wg. mnie po tym pierwszym meczu ta linia jest do zaatakowania bo wiemy jaki potencjał ma Atlanta a Nets jednak zdecydowanie lepiej czują się w grze szybkiej a jak już wielokrotnie pisałem Atlanta potrafi w takim stylu się znakomicie odnaleźć.
Memphis Grizzlies -5 - Portland Trail Blazers 1,813 ✅ 97:82
Nie widzę Trail Blazers w ten serii. Pierwszy mecz obnażył ich braki i nie wydaje mi się by na wyjeździe byli w stanie cokolwiek ugrać. Ich forma od miesiąca jest beznadziejna i wygrywali tylko z naprawdę słabymi ekipami. Zresztą pisałem na ten temat stawiając na serię dla Grizzlies i szkoda się powtarzać. Widzę tutaj sporą przepaść w potencjale i obecnej formie. Grizzlies mają wszystko by stłamsić gości a brak głębi składu po kontuzjach tylko pogarsza sytuacje.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP

Ponawiam typ na Cavs. Co prawda w obu spotkaniach zagrali bardzo mizernie ale za rywala maja Boston, ktory na obecna chwile niestety jest zespolem bardzo slabym. Potrafia zagrac kilka dobrych minut ale to jest zbyt malo nawet na tak przecietnych Cavs. Ogladac Cavs a ogladac Spurs, Memphis czy inne ekipy z zachodu to jest istna przepasc. To, ze Cleveland nie wygra w tym roku misia dla mnie jest pewne jak smierc no ale skoro graja z druzyna bardzo przecietna to trzeba probowac. Jedyna nadzieja dla Bostonu jest spowalnianie gry bo na wymiane ciosow z Cavs po prostu maja za malo talentu w druynie. Pewnie cos takiego bedziemy widzieli w Bostonie a to jest taktyka na pewno bardziej sprzyjajaca underdogom no ale to nadal Cavs maja Irvinga i Lebrona, ktorzy potrafia przejac mecz i zrobic szybkiego runa. Boston w obronie ma swoje momenty ale dzieje sie to zazwyczaj gdy pilke ma ktos z guardow bo Bradley robi robote w tym elemencie. Niestety jak pilka jest u Lebrona to juz nie ma odpowiedz na tego gracza po stronie Celtics i obrona jest stosunkowo szybko niszczona. W kluczowych momentach tez troche brakuje pomyslu na ofensywe i pilke bierze Thomas, ktory ma totalna swobode w ofensywie albo nie daj Boziu Sullinger jak to bylo pod koniec pierwszje polowy gdzie dostal pilke za linia 3 punktow i rzucal przez rece ... W czym widze przewage Cavs? Na pewno w zapasie, popatrzmy na takiego JRSmitha.Pierwszy mecz 33%, drugi 25% to jest gosc z tych lodowatych albo goracych. Podobnie jak Irving jak sie wstrzeli to jest nie do zatrzymania a okazje do wstrzelenia bedzie mial na pewno bo co widzielismy po pierwszych dwoch spotkaniach czystych pozycji mial sporo. Kwestia czasu az odpali.
Cavs -3 1,8 marathon✅
Cavs -2,5 1polowa 1.90 marathon✅
Cavs/Cavs 2,15 betsson
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
S 265

stingnwo

Użytkownik
Stwierdzenie że Spurs są bez formy to może przesada, ale trzeba przyznać że w dwóch meczach w LA zaprezentowali się dość słabo i bilans 1-1 jest super rezultatem. Inna sprawa że w meczach w San Antonio pewnie wszystko się zmieni, bo tyle spudłowanych rzutów z dystansu z czystych pozycji to Spurs pudłują w dziesięciu a nie w dwóch spotkaniach. Wydaje mi się że Pope robi też trochę błędów w rotacji, bo według mnie gdy na boisku jest Crawford i dwóch z trójki CP3, Redick i Rivers to Leonard powinien grać 100% tego czasu i siłować grę 1 na 1 z którymkolwiek kryjącym. Kolejna rzecz to hack a Jordan, DJ pudłuje drugi rzut, ale zbiórka w ataku i szybkie punkty i tak dwa razy z rzędu i chyba trzy na cztery razy. Trzeba też pamiętać, że grają praktycznie bez Parkera, który co by nie mówić jest kluczową postacią. Dołożyć do tego kuriozalne straty w ostatnich 5 minutach i nie dziwię się że Duncan w pomeczowym wywiadzie mówi że to była najsłabsza IV kwarta w jakiej grał.
Ale to są rzeczy do poprawienia, a Clippersi grają praktycznie maksimum tego co mogą. Dlatego wciąż uważam że 4-1 dla Spurs jest bardzo prawdopodobnym wynikiem tej serii.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
1.90 na Houston w becie w tej chwili i ja to biorę , Mavs w rozsypce , wypadł im Parsons , Rondo także prawdopodobnie .
Po takim kursie trzeba próbować Rockets
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
friendly 421

friendly

Użytkownik
Oj tak, ja zdążyłem pograć Rakiety po kursie 2,85!! Wczoraj w nocy, dla mnie są oni o klasę lepsi od Dallas nawet w pełnym składzie, a co dopiero bez Parsonsa, bo brak Rondo można odbierać zarówno na plus, jak i minus. Dlatego dla mnie jest to jeden z pewniejszych meczy, na pewno bardziej niżeli wizards z toronto czy Nop z Golden - zaznaczam, że Pelikany lubiły u siebie cały sezon zaskoczyć. Ale to tylko moja cicha sugestia dla grających, pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Pelikany walczą o 1 zwycięstwo w tegorocznym playoffie i nie są moim zdaniem na straconej pozycji. Jedyna szansa na zwycięstwo z GSW jest rzucenie dużej ilości punktów. GSW jest nr 1 pod względem średniej ilości zdobywanych punktów, zatem nie ma co liczyć ze Curry i Thompson nagle przestaną trafiać i Wojownicy zakończą spotkanie z 90 pts. Oni zawsze kręcą się koło 105-110 i więcej, w ostatniej grze nastąpił wyjątek gdzie zdobyli tylko 97. Zatem w kolejnym spotkaniu nie spodziewałbym się tak niskich zdobyczy z ich strony. W takim razie gospodarzom nic innego nie pozostaje jak tylko staranie się o wypunktowania rywala co będzie niezwykle trudne.
W tej rywalizacji mielismy już dwie możliwe opcje jeśli chodzi o linie punktowa. W 1 spotkaniu jak ktoś wcześniej zagrał załapał się na over, natomiast Ci co pograli później zazwyczaj mieli zwrot, bo linia ustalona przez buka w trakcie minimalnie się podniosła. W 2 starciu do pokrycia linia zabrakło sporo. Zatem mieliśmy under, linie trafiona w punkt dziś czas najwyższy na over. Podobnie bylo z Toronto, gdzie w 1 meczu wyglądało to słabo w drugim zaś sypali punktami niesamowicie. GSW wydaje się, że zagrają na luzie, są pewni siebie i nie zdziwie się jak dziś mocniej odpalą. Przy odpowiedniej pomocy gospodarzy spotkanie może skończyć grubo ponad 200 pts.


Pelicans - GSW =&gt; Over 203 =&gt; 1,92✅✅✅ 119:123
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
thejet 2K

thejet

Użytkownik
24/04/2015 03:30 CET
Anthony Davis (Pelicans) G3 over 26.5
1.76 (Pinnacle) ✅
5/10

Davis jest zdecydowanym liderem swojej drużyny i gra ogromne minuty (40-45). W Warriors mają duży problem, bo nie mają nikogo do krycia Davisa i pozostaje tylko skupienie się na ograniczeniu innych. Davis powinien na własnym śmietniku dzisiaj rzucić +30 punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
N 291

nalogowiec-108173

Użytkownik
Dzisiaj na własnym parkiecie ekipie z Dallas przyjdzie się mierzyć z ekipą Houston.Na pewno nie będzie to łatwy pojedynek, przegrywają w serii 2-0 i nie wiem czy coś się tutaj zmieni, kontuzja Parsonsa do końca serii to bardzo ważne osłabienie dla tej drużyny, zabraknie im wyborowego strzelca zza łuku który potrafił seriami zdobywać punkty, zawsze gwarantował tą minimalną zdobycz punktową, dochodzi do tego skonfliktowany Rondo z trenerem który dzisiaj nie zagra już na 100%, niewiadomy jest jedynie występ Devina Harrisa ale jego PPG to zaledwie 8.8 więc nie czekam na informacje dotyczącą jego występu, bo fakt ze mają oni w s5 Dirka który jak dla mnie jest pod formą sprawia że dzisiaj walka o przetrwanie w tej serii zależy od Ellisa, który już w poprzednim mecz na wyjeździe wobec nieobecności Parsonsa narzucał 24 pkt przy skuteczności 34.8%(8-23). Pierwszy mecz w tej serii to 16 punktów ale również na słabej skuteczności bo jedynie 31.3%(5-16). Jeżeli nie będzie żadnych problemów z faulami to zawodnik z numerem 11 powinien bez problemu przekroczyć linię wystawioną przez betano
Monta Ellis over 19,5 pkt @ 1.75 Betano
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
M 52

matek1456

Użytkownik
Krótko bo za bardzo nie mam czasu, ale dzisiaj jest co grac ;)

Spurs - Spurs 2,00 ✅✅
Spurs - 5 1,95 ✅✅


3 mecz serii tym razem w San Antonio gdzie miejscowi podejmią druzyne LAC i sa jak dla mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania. Przez cały sezon moze i San Antonio dołowało, ale jak widać wreszcie złapali mistrzowską forme i od kilku meczy graja na naprawde wysokim poziomie. Moze nie wyszedł im troche mecz z Pelikanami gdzie przy wygranej mieli by zapewnione 2 miejsce i mecz ze znacznie słabszym zespołem, czyli Dallas, ale i tak po 2 meczach z LAC mają dobrą sytuacje. Clipersi w tym sezonie równiez obniżyli znacznie loty w porównaniu do zeszłego sezonu jednak to wciąz jeden z najlepszych zespołów na zachodzie. Wreszcie dojrzał Chris Paul który stał sie wyraznym liderem, ale patrząc na ławke Clipers mozna sie naprawde załamać i własnia w tej serii moze byc to decydujący czynnik ponieważ wiadomo jakimi rezerwowymi dysponuje druzyna Spurs ???? Podopieczni Grega Popovicha mam nadzieje, ze wyjda od poczatku mega zmobilizowani i pokaża swoją klase po raz kolejny ????

Dallas - Houston 1,95✅✅

tutaj juz naprawde krótko.

W drugim meczu stawiam na Houston bo to druzyna po prostu lepsza od Dallas. Dodatkowo Dallas osłabione brakiem Parsonsa i Rondo który jest w konflikcie z trenerem jak tu kolega wyżej wspomniał. Dlatego myśle, ze dzisiaj Rockets rozstrzygną praktycznie sprawy awansu do nastepnej rundy.

zagram jeszcze:

Wizards 1,50 + Spurs 1,47 = 2,21✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
K.Lowry powyżej 14.5 pkt 1.76 Bet365
Trzeci mecz pomiędzy Raptors a Wizards. Póki co 2-0 dla Waszyngtonu, obydwa zwycięstwa na wyjeździe, więc dzisiaj w końcu ostatni czas na cokolwiek dla Toronto. Jeśli chcą wygrać, ich backcourt musi się poprawić. DeRozan i Lowry to podstawowi gracze dla Toronto, którzy w dwóch pierwszych meczach zawiedli. Jeśli chcą wygrać, obydwoje muszą dzisiaj zagrać na &quot;swoim&quot; wysokim poziomie. Lowry w tych 2 meczach zdobywał 6 i 7 punktów, lecz jego średnia w sezonie wynosi 17.8 pkt. Linia 14.5 pkt jak na All Stara bardzo przyjemna i być może już do połowy uda się ją pokryć przy bardzo dobrych wiatrach.
edit:
&quot;
Kyle Lowry is dealing with an illness in addition to his shin contusion, but he&#39;s expected to be in uniform for Friday&#39;s Game 3 in Washington.

Lowry didn&#39;t do much on the court during Friday morning&#39;s shootaround, but all signs are pointing towards him giving it a go in a must-win game for the Raptors. He hasn&#39;t played very well at all through the first two games of the series, and while he&#39;s not going to make any excuses, his health has certainly been a factor in his less-than-stellar performances. He&#39;s a risky daily league play.&quot;
rotoworld
Już wiadomo skąd ta linia, jednak nie stawiam tego ????
 
koloryt 93

koloryt

Użytkownik
Dallas wygra kurs 1,925 Pinnacle
Rzuciliscie sie na Rockets jak dzik w porzeczki.
Gospodarze wzmocnieni nieobecnością Rondo a samo odpadnięcie Parsonsa nie skresla tej druzyny.
Dallas zagrało słabe mecze, ale dzisiejsze spotkanie jest bardzo ważne i nie zdziwie się jak je wygrają.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Dallas wygra kurs 1,925 Pinnacle
Rzuciliscie sie na Rockets jak dzik w porzeczki.
Gospodarze wzmocnieni nieobecnością Rondo a samo odpadnięcie Parsonsa nie skresla tej druzyny.
Dallas zagrało słabe mecze, ale dzisiejsze spotkanie jest bardzo ważne i nie zdziwie się jak je wygrają.
Nic dodac, nic ujac.
A tak na powaznie to ja ide w przeciwnym kierunku. Dallas przegrywa nie dlatego, ze brakuje mocy w ofensywie tylko po prostu tragicznie bronia. Chandler to juz nie jest ten zawodnik z mistrzowskiej ekipy. Dodatkowo ciagle przepychanie sie z Howardem mocno oslabia go podczas meczu. Na obwodzie nie maja zadnego zawodnika potrafiacego bronic. Jest jedynie niedoceniany Aminu ale oprocz niego bieda niesamowita. Houston w mojej osobistej hierarii tez jakos mega wysoko nie stoja ale tutaj podobnie jak w serii Cavs-Boston gram bardziej przeciwko rywalowi. Harden jeszcze nie zagral dobrego spotkania w tej serii co tez nie jest dobra wiadomoscia dla Mavs. Wszystko bedzie zalezalo od Monty i Dirka. Jak zagraja razem wielki mecz to moze uda sie urwac mecz a jak nie to bardzo watpliwe ich zwyciestwo. Duze value jest w rockets wiec pobieram.
Houston 1,93 betsson✅
Houston/Houston 2,85 betsson⛔
Ellis over 20,5pkt 1,76 bet365✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
thejet 2K

thejet

Użytkownik
25/04/2015 01:00 CET
James Harden (Rockets) G3 over 26.5
1.85 (Pinnacle) ✅
5/10

Trudne spotkanie dla Rockets i pierwszy ich wyjazdowy mecz w PO. Myślę, że Harden będzie grał duże minuty i będzie oddawał dużo rzutów. Na razie w tych PO Harden jest bez spotkania z +30 punktami. Przewiduję, że rzuci dzisiaj 30 punktów lub więcej.

25/04/2015 03:30 CET
Chris Paul (Clippers) G3 over 21.5
1.91 (Pinnacle) ⛔
5/10

Paul na razie gra świetne PO. Na wyjeździe słabiej powinni wypaść gracze dystansowi - Reddick, Jamal Crawford czy Matt Barnes. Clipps potrzebują punktów CP3 i Blake&#39;a Griffina. Paul powinien grać na dużej motywacji, aby nie odpaść znowu szybko z PO i pokryć linię.
 
opmihau 89

opmihau

Użytkownik
Na dziś króciutko.
Brooklyn - Atalanta -&gt; 2 @ 1,68
Brooklyn - Atalanta -&gt; Atalanta -4,5 @ 2,20
Kursy przecudne. Zapewne wzięły się stąd że w pierwszych dwóch pojedynkach nie było gangbangu. Dziś go również nie przewiduje, ale kieruje się tym że to Atlanta jest drużyną poukładaną i ekipą która wygrała swoją konferencje, grając świetną koszykówkę. Brooklyn natomiast, drżał do samego końca o Play Offy, w mojej ocenie byli ostatnią drużyną z drużyn walczących która na to zasłużyła, no ale są, dostali się, więc byli lepsi od reszty na przestrzeni sezonu. Brawo dla nich, ale to by było na tyle. Hawks będą chcieli rozstrzygnąć ten dwumecz jak najszybciej na swoją korzyść i myślę że dziś pokażą dlaczego w pierwszej części sezonu byli jedną z najlepszych ekip. Polecam.
Portland - Memphis -&gt; 2 @ 2,40
Portland - Memphis -&gt; Memphis/Memphis HT/FT @ 3,50
W tym dwu meczu nie widzę Portland. Po prostu. Misie to misie. H2H w stronę Grizzlies, Portland nie kojarzy mi się z tą ogarniętą ekipą z początku tego sezonu. Nie dadzą rady a kursy soczyste.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Na ten bet czekałem od kilku dni i jestem bardzo zadowolony z linii oraz kursu. Tym razem na tapetę biorę spotkanie Nets - Hawks i zbiórki ekip. Raz, że w ogólnych statach Brooklyn plasuje się wyżej od Atlanty to jeszcze dwa pierwsze mecze pod tym względem pomimo zwycięstw ekipy Hawks zakończyły się w tym akurat aspekcie dwa razy po +8 dla ekipy Nets. Teraz mecze będą na ich parkiecie, oni przyparci do muru i nawet jeśli braknie skilli w elemntach gry zespołowej oraz samego zdobywania punktów to tablice powinni spokojnie ogarnąć. Dla mnie wynik tych dwóch spotkań jest sprawą otwartą, Atlanta wcale nie jest aż taka mocna, a Brooklyn wcale nie jest aż taki słaby co wielokrotnie w meczach u siebie udowadniali. Personalia mają by nawiązać walkę, a podstawą będzie pełna spina co w ich wypadku powinno przełożyć się na miazgę przy tablicach bo mają sporo argumentów pod koszem, a różnica widoczna jest przede wszystkim kiedy na boisku biegają rezerwowi - 12-7 w pierwszym meczu i 15-9 w drugim, dokładając do tego przewagę graczy pierwszej piątki z Lopezem na czele, którzy również prezentują się mocniej w strefie podkoszowej niż ekipa Hawks myślę, że spokojnie zakład do zaatakowania. W zeszłym roku również dobrze pamiętam, że cisłem zbiórki w stronę Nets w starciu z Heat i pomimo wyniku serii 4-1 dla Heat to większość meczy na tablicach wygrywali Nets.
Nets -3.5 rebounds 2.03 ⛔
Sbobet
tylko +1 dla Nets w zbiórkach, a sam mecz cały czas pod kontrolą...
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
w Portland wraca Afflalo co na pewno da sporo po obu stronach parkietu
W Memphis 2 pewne wygrane gospodarzy ale w Rose Garden to już jest inna bajka i o wygraną na pewno nie będzie łatwo
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
thejet 2K

thejet

Użytkownik
25/04/2015 21:00 CET
Deron Williams (Brooklyn) G3 assist 6.5
1.86 (Pinnacle) ⛔
5/10

Deron zamienił się w Brooklynie w głównie kreatora, który rzuca mało punktów. We własnej hali procenty drużyny powinny pójść do góry, a Deron powinien kreować na wolnych pozycjach strzelców - JJ&#39;a, Andersona, Younga czy też grać picki z Lopezem.

26/04/2015 02:00 CET
Eric Gordon (New Orleans) G4 over 15.5
2.05 (Pinnacle) ✅
5/10

Wysoki kurs, a Gordon po słabym G3, gdzie nie miał swojego dnia i pudłował otwarte rzuty i miał tylko 6 punktów i 1/6 za 3. Dla mnie jest on najważniejszym zawodnikiem obwodowym Pelicans i będzie chciał iść na wymiany z Currym i Thompsonem. Liczę też na lepszy dzień rzutowy za trzy, bo Gordon ma do tego dryg i dzisiaj 2-4 trójki powinien trafić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom