>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wybory prezydenckie w Polsce (2015)

lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Ciekawe zakłady NA WSZYSTKICH kandydatów na prezydenta RP wystawił STS. Wczoraj na Grzegorza Brauna było 1.30, dziś już tyko 1.18.
Wydaje mi się, że jest dosyć to pewny typ. A ktoś z Was zagłosuje na Pana Brauna, żeby typ był jeszcze pewniejszy? ???? Na typ zdarzeniu każdy głos się liczy.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
mi się wydaje że głosować powinno się zgodnie z przekonaniami, a nie po to żeby wygrać kupon w zakładach bukmacherskich...
Pomijając to co wyżej napisałęm, to pan Braun powinien wygrać w tym pojedynku, chociaż przy tak małej liczbie głosów to jest pewne ryzyko, chyba nieadekwatne do tego kursu, jeszcze w STSie, który to odprowadza 12% podatku.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
a w innych bukach ktoś spotkał się z zestawieniem &quot;jeden na jednego&quot; kto dostanie więcej głosów, prócz tylko najpopularniejszych zakładów jak zwycięzca, bądź czy dojdzie do drugiej tury wyborów ?
 
mateo239 102

mateo239

Użytkownik
Sprawdzając zakłady właśnie w fortunie natknąłem się na ciekawy bet dotyczący frekwencji. Myślę , że warto pograć over 52,5 w I turze wyborów prezydenckich.Są to wybory gdzie najwięcej osób chodzi na wybory i myślę , że spokojnie ta linia zostanie pokryta. W zeszłych wyborach prezydenckich z 2010 roku w I turze frekwencja wyniosła 54,94 %.

Over 52,5 @1,8

Dla odważniejszych : Over 54,5 @ 2,05
 
spoxsik 305

spoxsik

Użytkownik
Betsson posiada ciekawą opcję na zakłady
Magdalena Ogórek poparcie poniżej 5,5% . Jak wiadomo połowa partii była przeciwna tej kandydaturze. Nie ma wyników na poziomie 10% skończyło się także finansowanie jej z pieniedzy partii. Żadko pojawia się w mediach, zero kasy na reklamy związkowi działacze nie pomagają ja wchodzę grubo.
Magdalena Ogórek poniżej 5.5% 1.80 Betsson.
Polecam jeszcze Jakubasa poparcie powyżej 2.5% jak wiadomo PSL dziwnym trafem zawsze dostaje więcej głosow niż pokazują to wcześniejsze sondaże. Więc myślę że i tym razem będzie podobnie.
Adam Jarubas over 2,5% 1.75 Betsson.

Kolejnym fajnym kuponem jest H2H między Kukizem a Korwinem.
Janusz zaczyna tracić poparcię gadając czasami zbyt dosadnie o strzelaniu do górników a media szczególnie TVN ma straszną nagonkę na jego osobę i widać że bardzo nie chcą by &quot;wygrał&quot; i znikł z Polskiej Polityki raz na zawsze.
Paweł Kukiz - Janusz Korwin Mikke 1 2.03

No i ostatnią Peffką jest wygrana Bronisława Komorowskiego w 2015 roku .
Nie oszukujmy się Andrzej Duda w 2 tygodnie nie jest w stanie odrobić takiej przewagi jaką ma obecny Prezydent. Znając życie naczelny wódz PiS Jarosław Kaczyński w ostatnim tygodniu palnie jakimś głupim tekstem razem z Antonim...
Bronisław Komorowski prezydentem Polski w 2015roku. 1.06 Betsson.
 
walt 33

walt

Użytkownik
spoxsik, proponuje wejść na fb Kukiza i przeczytanie ostatniego wpisu. Trochę elektoratu się na niego zezłościło ;)
 
sedancfc 118

sedancfc

Użytkownik
szkoda, że grając większe stawki bukmacherzy tak dużo zabierają podatku... wie ktoś gdzie można te zakłady połączyć?
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Korwin - Kukiz 1 @ 2.00 Betsson
Nieźle widzę. 5 minut Kuzkiza w tej kampanii już minęło. Kreuję się na wielkiego antysystemowca, a niestety &quot;korona&quot; w tej kategorii od wielu lat należy do JKM. Kukiz pewnie podbierze jakieś procent elektoratu Korwina, to na pewno na plus dla niego jeżeli chodzi o ten zakład bo wzmacniając siebie osłabia Korwina. Kilka ciekawych wypowiedzi, sprytnych zagrać, ma cięty język, który może trafić do młodych. Pozwoliło mu to, na zdobycie po 5-6% w sondażach, a jednym nawet 8, no ale akurat w to nie uwierzę. Kolejny plus to pewnie jakaś tam niewielka część, która zagłosuje na niego dla beki &quot;hehe, fajnie śpiewał, lubię go, a na nikogo nie zagłosuję bo wszyscy kradną&quot;.
Odnoście elektoratu JKM. Srednia wieku pewnie niewiele ponad 20, studenci, szkoły średnia, w grupie +40 co ciekawe jest też trochę ludzi związanych z jego ideą, głównie przedsiębiorcy. Korwin był w Dublinie i Londynie, gdzie zrobił niezłe spotkanie, widziałem wideo, przekonywał ludzi do siebie. W Londynie mieszka baaardzo dużo Polaków, takie spotkanie to strzał w dziesiątkę. Wg. nieoficjalnych statystyk nawet pół miliona. Media starają się mu dorobić różki, ale ludzie czerpiący wiedzę z internetu nie powinni mieć z tym problemu. Postać bardziej rozpoznawalna, ciekawsza. A i doświadczenie w prowadzeniu kampanii także na jego korzyść ;)
Popularny &quot;Krul&quot; będzie zyskiwał wyborców z dnia na dzień, gdyż będą odbierać oni dowody osobiste ???? A jak wspomniał kolega wyżej Kukiz stara się wojować trochę na siłę, a ostatnio zaliczył wielką gafę przez co odwróciła się od niego jakaś część elektoratu. Jak młody pelikan połknął tekst WP o strzelaniu do górników.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
No i ostatnią Peffką jest wygrana Bronisława Komorowskiego w 2015 roku .
Nie oszukujmy się Andrzej Duda w 2 tygodnie nie jest w stanie odrobić takiej przewagi jaką ma obecny Prezydent. Znając życie naczelny wódz PiS Jarosław Kaczyński w ostatnim tygodniu palnie jakimś głupim tekstem razem z Antonim...
Bronisław Komorowski prezydentem Polski w 2015roku. 1.06 Betsson.
Wez pod uwage, ze przed druga tura beda ze dwie debaty, ktore moga powaznie zachwiac sondazami. O ile druga tura bedzie... Dla mnie kurs za niski na granie.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Warto dodać, że 5 maja na antenie TVP 1 odbędzie się debata prezydencka, do której zostali zaproszeni wszyscy startujący kandydaci.
Bardzo możliwe, że po tej uroczystości Bronisław Komorowski straci część ze swoich wyborców, tym bardziej, że najprawdopodobniej nie weźmie on w nim udziału.
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Jesli komor rzeczywiscie zdobedzie te 40% jak nie wiecej to pewnym jest ze tu w naszym kraju mieszka połowa lemingów.
 
Do góry Bottom