>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Doładowanie Paysafecard za granicą

L 3

lucassss

Użytkownik
Jestem obecnie za granicą. Dziś chciałem doładować konto Paysafecard jednak przy dodawaniu Pinu dostaję informację &quot;Tego PIN-u nie można dodać w obszarze my paysafecard w Twoim kraju&quot; Czy ktoś miał taką sytuację?co można zrobić?
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Jestem obecnie za granicą. Dziś chciałem doładować konto Paysafecard jednak przy dodawaniu Pinu dostaję informację &quot;Tego PIN-u nie można dodać w obszarze my paysafecard w Twoim kraju&quot; Czy ktoś miał taką sytuację?co można zrobić?

Ja miałem taką sytuację.
Miałem pinu w euro nie mogłem zrealizować transakcji więc jak wklepałem piny w bet at home przeliczyło mi na złotówki obstawiłem jeden zakład za małą stawkę i po rozliczeniu kuponu wypłaciłem na Skril-a.
 
X 0

xeroxx

Użytkownik
Jeżeli kod z karty jest zagraniczny a posiadasz konto PaySafe na Polskie dane to nie możesz aktywować tego kodu natomiast można go wykorzystać bezpośrednio u sprzedawcy czyli np. bukmachera.
Przebywasz zagranicą a chcesz doładować swoje konto PaySafe to kup kod na allegro lub tutaj kup-psc.pl (bez żadnych dodatkowych prowizji).
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Niestety, już zmienione jakby co. Teraz kod kupiony np w Niemczech można wykorzystać tylko na niemieckim koncie paysafecard, tak na przyszłość mówię ;)
 
gda1979 31

gda1979

Użytkownik
Temat widzę trochę już dawno omawiany i chyba nawet padła odpowiedź na moje pytanie. Jak rozumię kod paysafe zakupiony w Anglii mogę bez problemu wpisać na stronie Bet365 i normalnie mi zasili przeliczając na złotówki?
 
C 0

caerus

Użytkownik
Mozesz skorzystac z kodu zakupionego w UK w GBP na koncie w PLN. Najpierw polecam zalogowac sie na strone firmy PSC i skorzystac z kalkulatora walutowego gdyz maja swoje wlasne kursy. Po przeliczeniu kwoty z GBP na PLN zaloguj sie na konto bet365 i wpisz w sekcji Depozyt kwote, ktora otrzymales w PLN. Zostanie dodana do konta bet365.
 
xpabb 0

xpabb

Użytkownik
Mozesz skorzystac z kodu zakupionego w UK w GBP na koncie w PLN. Najpierw polecam zalogowac sie na strone firmy PSC i skorzystac z kalkulatora walutowego gdyz maja swoje wlasne kursy. Po przeliczeniu kwoty z GBP na PLN zaloguj sie na konto bet365 i wpisz w sekcji Depozyt kwote, ktora otrzymales w PLN. Zostanie dodana do konta bet365.
Dzięki za info musze to tez sprawdziv
 
smagani 0

smagani

Użytkownik
Założyłem niemieckie konto i chce doładować poprzez paysafecard.  Wymagają ode mnie dowodu niemieckiego ? Dlaczego ?Jak to ominac.  Dodam że ps plus działa
 
 
Do góry Bottom