>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA Fantasy

Status
Zamknięty.
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Ogarniamy ligę dynasty jakoś bardziej? Mało nas kurcze. Ile docelowo chcemy mieć ekip? Może założymy jakiś osobny wątek z zapytaniem o chęć udziału?
z doświadczenia wiem, że liga dynasty im mniejsza tym lepsza - lepiej mieć mniej pewnych osób, niż więcej niepewnych. 12 drużyn to wg mnie optymalnie - co myślisz?

ja również jestem chętny i proszę o zaproszenie, grałem w zeszłym sezonie w III lidze, 3. miejsce - [email protected]
wysłałem na ten adres 6 powiadomień w sprawie zapisania się do ligi...zero odzewu do dzisiaj

Ja się zgłaszałem do dynasty zaproszenia nie dostałem a teraz narzekanie że mało was tam jest, dziwne.
gdzie się zgłaszałeś?
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
Jeżeli Wam jeszcze kogoś brakuje, to chętnie zagram, jestem aktywny, zaglądam do fantasy codziennie. Na PW mogę mejla z yahoo wysłać.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
do lukascah-wyslalem Ci wczoraj maila

chodzi o lige dynasty-ona jest taka tylko z nazwy czy faktycznie kilkuletnia?

gdzie jest jakis jej regulamin?
jest kilkuletnia z założenia, ale liczba 4 keeperów, którą zaproponowałeś podczas draftu przy 16 osobowym rosterze, powoduje że na dobrą sprawę mamy do czynienia z ligą redraftową. Dyskusja toczy się na yahoo ligi.
 
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik

Sezon zasadniczy zakończony, w ostatniej kolejce wskoczyłem na pierwsze miejsce w tabeli, forma nie licząc pierwszego miesiąca rozgrywek była bardzo dobra, matrwią teraz kontuzje Ibaki i Jimiego, ale nawet bez nich mogę walczyć z każdym.
Z innych rzeczy warto dodać, że do PO nie weszły drużyny mające w składzie Anthonego Davisa i Hardena, czyli jak dla mnie odpowiednio najlepszego i najsolidniejszego zawodnika w tym sezonie. Bzyku spada, głównie z tego względu że od stycznia olał grę, bo z tym składem który miał, PO zrobił by raczej bez problemów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
zimon 59

zimon

Użytkownik
Tabela 2 ligi w której przez większą cześć prowadził Zakładowa 89ers lecz pod koniec sezonu udało sie mojej drużynie przeskoczyć go i zająć 1 miejsce w RS. Swoją wyższość 89ers udowodnił jednak w playoffach które wygrał a w samym finale rewanżując się mojemu zespołowi za sezon zasadniczy.
Dziekuje za caly sezon i do zobaczenia w 1 lidze za rok ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
Powoli można chyba myśleć o kolejnym sezonie
Skład pierwszej ligi powinien wyglądać mniej więcej tak:
goral hornets t_goral
lukascashNiners lukascash
MKAllstarsMKAlvarez
Backrus VsyuksBackrus
JuanAntonio bad boys Juan_Antonio
Rookies hrycek14
Money Team JacquesJacques
TeddyEndzelsTed
Hajduki Wielkie Hajduk
TheDon Flyers TheDon
KBteam .KB
XPRad Supernova radzio_xp
Kozi Knicks Qozi
Sopranos Familia host3234
zakladowa 89ers zakladowa
Brooklyn Zimons Zimon
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom