>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Rosja-KHL/VHL/MHL 2014/2015

Status
Zamknięty.
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Dynamo Moskwa - SKA​

Dla gospodarzy to może być najważniejszy mecz tej serii, porażka praktycznie przekreśla jakiekolwiek szanse na awans, wygrana przedłuża serię do 6 spotkań minimum, co więcej presja zejdzie na SKA które będzie rozgrywało 5 mecz u siebie. Jak dla mnie Dynamo musi przede wszystkim zdobywać bramki tak jak chcoćby miało to miejscie w meczu numer 2. Wczoraj zostali powstrzymani przez Koskinena, który prawdopodobnie rozegrał swój najlepszy mecz w barwach SKA od przenosin i można powiedzieć że w końcu SKA ma odpowiednią osobę na odpowiednim miejscu, gdy trzeba wygrać defensywą ten plan zdaje egzamin. Dziś myślę że Dyanmo pójdzie va bank, muszą zdobyć minimu 2-3 bramki by myśleć o zwycięstwie a jak bramki to spory wkład miał w to Mat Robinson. W pierwszych dwoch meczach Robinson asystował i zdobywał bramkę, mimo tego że jest obrońcą jest świetnei usposobiony ofensywnie dlatego w takiej sytuacji myślę że Kanadyjczyk będzie bardzo aktywny w ofensywie.

Robinson over 0.5 pkt / 2.24 Marathonbet
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
SKA - Dynamo
Tak na szybko, bo mecz za parę chwil.
W meczu numer pięć SKA staje przed szansą, by zakończyć rywalizację z Dynamo i awansować do finału konferencji.
Kursy na gospodarzy wahają się w granicach 1.70 także granie na nich na tym poziomie rozgrywek i z tak mocnym przeciwnikiem po prostu mija się z celem. Takie kursy spowodowane są tym, że w ostatnim spotkaniu kontuzji nabawił się goalie gości Lazushin i dziś od pierwszych minut zagra Sharychenkov. To nie jedyna poważna strata, bo w tym samym meczu kontuzji doznał też bardzo doświadczony defensor Solovoyov, z tego co patrzyłem to brakuje też innego obrońcy, Vishnevskiego. Jakiś wpływ na pewno miał też wynik tego spotkania(1-6).
Dynamo jeśli chce myśleć o przedłużeniu serii i zagrania kolejnego spotkania w Moskwie musi w dniu dzisiejszym zaatakować. Bronienie się przez cały mecz niczego im nie da. W meczu numer 1 i 2 pokazali się w Petersburgu z bardzo dobrej strony także na pewno z góry nie stoją na straconej pozycji. Owszem, brak Lazushina i Solovyova może być odczuwalny i przy tak mocnej ofensywie SKA kluczowy dla końcowego wyniku, ale Dynamo w ofensywie również posiada spory potencjał, więc liczę na minimum 2 trafienia z ich strony. Over 4.5 w b365 to dobra opcja, bo przy 2 bramkach z każdej strony możemy wybierać się do księgowej, także jak najbardziej polecam. Powinno być izzi;)

over 4.5
@ 1.80 b365 ✅ 2-2
Dodatkowo:
SKA over 3.5@ 2.84 marathon
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
J 7K

juanroman08

Forum VIP
CSKA - SKA​

Pora na pierwszy finał konferencji, tak jak zakładałem przed PO spotykają się w nim SKA oraz CSKA. Myślę że są to odpowiednie druzyny na odpowiednimi miejscu. Tak naprawdę szkoda, że to nie jest finał główny, ale cóż poradzić :razz: Myślę że każdy fan hokeja powinien obowiązkowo poświęcić te kilka godzin na kazdy mecz tej serii ponieważ zapowiada się kapitalna batalia. Nie będę tu opisywał kazdego z graczy i tego co obie ekipy zrobiły w tych PO, bo to każdy widział, zarówno jedni jak i drudzy bez większych problemów dotarli do tego finału pokazując hokej &quot;kompletny&quot;, zarówno od strony defnsywnej jak i ofensywnej. Myślę że małą gwiązdką można wyróżnić Igora Grigorenko po stronie CSKA jak i Koskinena po stronie SKA, w mojej opinii byli to gracze, którzy potrafili w pojedynkę przesądzić o losach rozgrywnanych meczy.
Ja przed PO typowałem finał SKA - Kazań i tego będę się trzymał.
Na serię CSKA - SKA myślę że warto wejść w over 5.5 meczy w serii oraz w serię 7 gier, liczę tu na piękny finał w 7 spotkaniu tej serii.
over 5.5 spotkań / 1.50 Betsafe ✅
Seria 7 gier / 2.95 Betsafe ✅
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Kazań - Sibir
1 mecz serii finałowej na Wschodzie. Tym razem zagram trochę nietypowo, bo na zawodnika. Pod lupę biorę Patrika Hersley&#39;a.
Szwed miał świetny poprzedni sezon w zespole beniaminka z Leksand, Został najskuteczniejszym strzelcem zespołu i równocześnie zdecydowanie najlepszym strzelcem SHL wśród defensorów. Został szybko zauważony i postanowiono go ściągnąć do Nowosybirska. Trzeba przyznać, że to był strzał w dziesiątkę, Patrik z 16 trafieniami został zaraz po Koltsovie najskuteczniejszym obrońcą w lidze i jednym z najskuteczniejszych zawodników w zespole(16+17). W fazie play-offs również radzi sobie świetnie mając już na koncie 3 trafienia i 6 asyst.
Patrik świetnie czuje krążek i jest obdarzony bardzo mocnym strzałem, z racji tego jest szczególnie eksploatowany gdy jego zespół gra w przewadze. Praktycznie wszystkie swoje bramki i asysty zdobywa podczas PP. Kazań posiada bardzo szczelną defensywę także overowego spotkania raczej dziś nie zobaczymy. Sibir jeżeli coś strzeli to według mnie w momencie gdy rywale będą grali w osłabieniu. Zagram trochę bezpieczniej bo powyżej 0.5 punktu Szweda. Do pełni szczęścia styka jego asysta.
Hersley over 0.5 pkt. @2.40 marathon ⛔ // niestety Sibir bez gola dziś
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
SKA - CSKA​

Jestem zaskoczony, a nawet lekko zażenowany tym co pokazuje SKA w tym finale, to nie jest raczej to na co wszyscy czekali, bo jak na razie poza meczem numer 2 to pozostałe nie przyniosły w ogóle emocji. Póki co Moskwa bije Petersburg i to tak dosadnie. Najśmieszniejsze jest to, że to Radulov + Lyubimov i Zaitsev praktycznie wygryali tą serię dla CSKA. Piszę że wygrali bo ciężko mi uwierzyć w to by SKA powróciło przynajmniej na 3:3 w rywalizacji. Ten dzisiejszy mecz musiał by być wielkim przełomem nie dość że w grze SKA to i takim solidnym przełamaniem świetnie skonsolidowanej drużyny CSKA. Wiadomo to jest hokej i tutaj wszystko może się wydarzyć, ale na dobrą sprawę to SKA póki co nie ma argumentów, Kovalchuka w tym finale praktycznie nie ma, Panarin od czasu do czasu błyśnie, Schipachyov, Cervenka, Tikhonov, Thoressen to jak na razie gracze, którzy tylko byli na lodzie w tych trzech spotkaniach. Sweep byłby srogim wymiarem kary dla SKA, ale jeśli w grze gospodarzy nic sie nie zmieni to niestety ale tak będzie, ja nie wierzę w to 4:0 w serii i mam nadzieję że SKA jeszcze dziś zawalczy, kursy rosną także na tą chwile opcja ML jest już bardzo dobra. Mam nadzieję że dziś Petersburg pokaże całą swoją siłę, a jeśli mają przegrać to przynajmniej bo dobrej grze ;)
SKA Petersburg ML OT / 1.77 Expekt ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Mecz numer 6 przed nami, w finale Gagatina czeka juz Kazań. Kto dołączy ? Ciężko powiedzieć bo sytuacja CSKA jest na pewno lepsza, ale dziś mecz w Petersburgu i teoretyczna przewaga po stronie gospodarzy. SKA obudziło się w zdecydowanie najlepszym momencie i jak widać to jedno zwycięstwo odmieniło SKA. Przede wszystkim siła ofensywna w końcu jest w pełni pokazana, nie ma juz tylko gry jednego gracza, ale grają wszyscy i to rewelacyjnie, najwiekszy plus jak dla mnie to Dadonov, widać ze złapał się za jaja i gra na poziomie, a bramki które zdobywa to majstersztyk ;)
Mam nadzieję ze w Petersburgu nie poczuli zbyt wielkiego luzu bo Radulov i koledzy na pewno się nie położą przed SKA. Pozostaje wygrać game 6 i gramy o wszystko w meczu numer 7 i takiego scenariuszu życzyłbym sobie jak i wszystkim fanom.
SKA ML OT / 1.62 Marathonbet ✅
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
SKA - CSKA OT @2.54 marathonbet ⛔ 2-1 d.
Dziś przewiduję nieco inny scenariusz niż ten, który zobaczyliśmy w 2 ostatnich spotkaniach. W tych nie najlepiej spisał się w bramce Galimov i dwukrotnie musiał go zmieniać Lalande. Mam nadzieję, że słabsze dni Galimova to już przeszłość i dziś zagra na poziomie do którego przyzwyczaił przez większość sezonu. W pierwszych 3 spotkaniach ze SKA bronił świetnie. Obrońcom też można sporo zarzucić no ale to są play-offy i o słabych występach trzeba jak najszybciej zapomnieć i skupić się na nadchodzącym meczu. Na pewno goście będą się starać wykluczyć niepotrzebne faule, bo kar nałapali ostatnio sporo co też miało wpływ na wynik szczególnie w 4 meczu. Wnioski z tych porażek zostały zapewne wyciągnięte także dziś będzie można się spodziewać gry bardziej asekuracyjnej, nastawionej na defensywę i ukłucie czegoś w PP lub z kontry. Dobrą wiadomością jest powrót najlepszego strzelca zespołu po rundzie zasadniczej, Da Costy.
SKA złapało wiatr w żagle, świetnie spisuje się linia Dadonov - Shipachyov - Panarin i przede wszystkim na nich obrona CSKA będzie musiała się skupić, bo punktów nabili w tych ostatnich dwóch spotkaniach sporo.
Dzisiejszy mecz oceniam 50/50. Idę w stronę CSKA, bo tak jak napisałem myślę, że po przeanalizowaniu gier 4 i 5 zagrają dziś rozważniej i będą w stanie rywalizację zakończyć. Na pewno są w nieco lepszej sytuacji niż rywale, bo w razie porażki jest jeszcze mecz numer 7 w Moskwie. SKA tego komfortu nie ma.
Dodatkowo:
Da Costa [email protected] betsson ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 7K

juanroman08

Forum VIP
SKA - Kazań​

Petersburg sam sobie robi smród. Wydawać by się mogło że w meczu numer 3 nie ma prawa nic się stać ekipie gospodarzy, a tu dwa ciosy w 3 tercji i Kazań wraca do gry. Myślę że to i lepiej dla rywalizacji bo gdyby było 3:0 to pewnie dziś moglibyśmy zamykać rozdział Finału Gagarina, a tak jest nadal ciekawie i wcale nie skreślam gości, bo gra Petersburga w ostatnim meczu była delikatnie mówiąc odbiegająca od poziomu, który zaprezentowali w dwóch pierwszych grach. Kazań nie ma nic do stracenia i musi odrabiać staraty tak więc hendi na +1,5 w ich stronę uznaje tutaj za prezent, poza tym nawet jeśli przegrają to nie sądzę by było to więcej jak jedną bramką. Kurs w moim odczuciu jest mega więc polecam.
Kazań (+1,5) / 1.60 Marathonbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom