>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Miesiączka

T 11

tyche

Użytkownik
Hi
Będę typował przez okres 1 miesiąca w celu pomnożenia kapitału początkowego o powyżej 33 razy.
Zaczynam od 1000 zł
Bukmacher - FORTUNA, dlaczego FORTUNA skoro jest tam podatek 12% ? Dlatego, że po zawarciu zakładu mam namacalny dowód z którym w razie potrzeby mogę iść do sądu.
 
T 11

tyche

Użytkownik
1 dzień

KUPON 1 -
Atl. Madryt - Real Madryt
Juventus - Monaco ⛔

KURS : 3,72 - Stawka : 300j EWK : 982.08

KUPON 2
Atl. Madryt - Real Madryt
Juventus - Monaco - REMIS ⛔

Kurs : 10,46 - Stawka : 200j EWK : 1840,96
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Rozumiem z powyższego, że przyjmujesz 1j. = 1zł, bo raz podałeś budżet w zł jako 1000zł, ale już przy opisie kuponów jako stawki są podane nie zł a jednostki...
Czyli kupon #1 to:
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTk5MDM1MTA0MzU0MDQwMDrnhmMXvcKckQ6qqis%3D&amp;kind=MAIN
a kupon #2 to:
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTk5MDI1MTA0MzU2MDUwMDoWyLlgnbrazihgtbE%3D&amp;amp;kind=MAIN
a zatem jak możesz, to podawaj od razu wraz z typami link/linki do kuponu/kuponów i wszystko będzie jasne.
Informuję Cię też, że na potrzeby naszego przyszłego typerskiego pojedynku i dla zrównania naszych szans, oczywiście akceptuję podawanie swoich typowań, kursów i EWK wyłącznie z oferty tej samej firmy FORTUNA - aczkolwiek nie jestem i nie planuję być ich klientem.
Powodzenia!
 
T 11

tyche

Użytkownik
Nie mogę podawać linków bo wyskakuje mi komunikat, że muszę mieć minimum 10 postów a mam 1 , tak więc będę póki co pisał tak jak wyżej.
@@@ Tak 1j = 1 zł
 
T 11

tyche

Użytkownik
Oj łapiesz mnie za słowo , &quot;przyszłość&quot; mam na myśli moje kolejne typy umieszczone w tym temacie ( jutrzejsze, czwartkowe, piątkowe itd. )
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Przyszłość? Myślałem, że od teraz &quot;udowadniasz&quot; coś edi&#39;emu i zaczynasz swój REALNY bieg do 33k
Oj poluzuj już mu, edi wrzucił linki to po co chłopak ma to samo wklejać. Następne pewnie poda z linkami, zresztą widać że chłopak nie oszukuje bo edi wrzucił linki i kursy się zgadzają ;) dajcie mu szanse a nie od razu atakujecie ;)
 
firel 142

firel

Użytkownik
Oj poluzuj już mu, edi wrzucił linki to po co chłopak ma to samo wklejać. Następne pewnie poda z linkami, zresztą widać że chłopak nie oszukuje bo edi wrzucił linki i kursy się zgadzają ;) dajcie mu szanse a nie od razu atakujecie ;)
 
T 11

tyche

Użytkownik
Cieszę sie ze mi kibicujecie :) tylko gdyby dzisiejszy kupon mi nie wszedł , przypomnę w mojej puli zostanie jeszcze 500j to proszę mnie nie atakować, tylko dać 31 dni na grę i po tym czasie proszę sie wypowiedzieć .
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
Chciałbym spytać jak na sprawe systemu ma wpływ ilości dni w miesiącu i czy liczysz dni swiąteczne czy robocze , dobry system ambitny i z rozmachem a i polski budżet jest wspierany.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@squnisz, pozwolisz że to ja Tobie odpowiem - albowiem ten wątek został założony przez @Tyche w celu co najmniej wyrównania mojego osiągnięcia, czyli zrobienia z 1000j. &gt;&gt; 33000j. co stało się moim udziałem w ramach gry w wygranym przeze mnie 2. pod względem ilości uczestników konkursie typerskim świata.
Tak więc reguły są takie, że okres typowania wynosi miesiąc od startu - a w tym czasie należy oddać minimum ilość typów równą ilości dni w miesiącu, a zatem nie ma tu co oczywiste obowiązku codziennego typowania a jedynie oddania łącznej ich ilości, z minimalną średnią w postaci 1 typ dziennie, bez ograniczenia górnej ilości typowań, ale w miarę posiadanego i ew. powiększanego banku.
Osiągniecie tego progu 33000 pozwoli dopiero @Tyche na zmierzenie się ze mną w typerskim pojedynku:
@@@Edi8 udowodnię Ci, że w ciągu miesiąca pomnożę swój budżet &gt; 33 razy
- mój kapitał początkowy = 1000 j
- link do tematu :forum.bukmacherskie.com/f15/miesiaczka-120692.html
o co mnie poprosił na forum.
 
M 1

marasco

Użytkownik
edi8 jedno pytanie i proszę o szybką odpowiedź - dlaczego nie podjąłeś wyzwania Tyche i sam nie założysz podobnego tematu? Kurcze, czemu ogólnie nie podasz jakiegoś typu jakiego grasz? Serio, jakiegokolwiek...? Korona Ci z głowy spadnie czy co? ???? dlaczego trzeba spełnić jakieś absurdalne warunki, żebyś łaskawie napisał co warto wg. Ciebie zagrać?
Zauważyłem, że ostatnio kilka osób zadało Ci pewne pytania, a Ty z strasznie się od nich wymigujesz... masz poparcie forumowiczów, ale żaden z nich się nie zastanawia? Czy aby &quot;król&quot; nie jest czasem nagi...? ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
edi8 jedno pytanie i proszę o szybką odpowiedź - dlaczego nie podjąłeś wyzwania Tyche i sam nie założysz podobnego tematu?
Po co kolejny raz pieprzysz te same głodne głupoty, obszerną odpowiedź co do których dostałeś już ode mnie w dziale Systemy Bukmacherskie w wątku @DESTRO-THAI?
Przecież @Tyche po to założył ten wątek, aby właśnie doszło do naszego pojedynku - a tu najpierw będzie przedstawiał swoją ponoć wielką typerską klasę ( jako że jest na FB zupełnym nowicjuszem i no name który nie zamieścił wcześniej ani jednego typowania czy analizy, a który zarejestrował się kilka dni temu i w debiucie przedstawił się jako kapusta/konfident rojący sobie że ma zdolność wywierania wpływu na Administrację forum ???? ) .
A ja sie ciesze, ze w końcu zbanowali tego ediego. Dziękuje administratorom, ze przeczytali mojego maila i interweniowali w tej sprawie.
...................
Trudno przecież abym błyskawicznie reagował na okresowo pojawiające się do mnie kierowane zaczepne wpisy różnej maści obszczymurków czy bukmacherskich leszczy, którzy mają równo nasrane pod kopułą i coś im się wydaje, ale tego nawet nie zademonstrowali...
Ale @Tyche zapewnił mnie że jest wytrawnym graczem:
@@@ Edi8 udowodnię Ci, że w ciągu miesiąca pomnożę swój budżet &gt; 33 razy
- mój kapitał początkowy = 1000 j
- link do tematu :forum.bukmacherskie.com/f15/miesiaczka-120692.html
i teraz właśnie to co obiecał mi udowadnia, zatem chyba z każdym następnym dniem czy typowaniem, będziemy szybkimi krokami zbliżali się do naszego typerskiego pojedynku.
Tak więc @marasco nie podniecaj się, nie pisz tych swoich totalnych idiotyzmów, napij się melisy i spokojnie czekaj, bo przecież @Tyche od wczoraj realizuje swoją obietnicę i typuje - czyli wszystko idzie ustalonym pomiędzy nim a mną trybem...
Powiem więcej: możesz @marasco wykorzystać tę aktualną sytuację z realizacją obietnicy od @Tyche i grać typy jakie będą tu się pojawać - a tak samo jak i autor wątku pomnożysz swój budżet &gt; 33 razy.
 
T 11

tyche

Użytkownik
Wczoraj Real Madryt lekko zawiódł, no nic .... mieli kilka okazji głównie w pierwszej połowie, ale niestety nie zdołali strzelić bramki.
Mój obecny kapitał - 500 j
Dzień 2
Typy na dziś :
PSG - Barcelona TYP : Barcelona a w meczu padnie mniej niż 2.5 gola
FC Porto - Bayern TYP : Bayern
Łączny kurs - 7,96 . Stawka - 150 j . EWK - 1050.72 j
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Oj @Tyche, Tyche - stary typer a takie cuda podajesz???
Bowiem łączny kurs to nie 7.96 a 3.59 i przy stawce 150zł EWK to 473.88zł
Kupon #3 to wg Twoich typowań:
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTk5MDM1MTA1MzY3MzAwMDq4kRzeLx7jQTkRSog%3D&amp;kind=MAIN
Oj Edi,Edi. Stary typer i podobno z sukcesami a popełnił podstawowy błąd.
Mianowicie nie skupiłeś się na typie podanym przez Tyche i przeczytałeś bardzo pobieżnie - bo nie sądzę, że przeczytałeś dokładnie a nie zrozumiełeś ;). Tyche gra Barcelona win i w meczu mniej niż 2,5 bramki. Na taki zakład jest dużo wyższy kurs (4,3) i ako z grubsza wynosi koło 8.
Więc zanim pojedziesz po gościu ,weź ze dwa, trzy głębokie wdechy i dopiero potem naciśnij klawisz &quot;wyślij&quot;. Bo to lekka &quot;siara&quot; dla tak wytrawnego typera. Pozdro.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Spostrzegłem swój błąd i go korygowałem już wcześniej zanim zdążyłeś o tym napisać ???? ale czas potrzebny mi na wytworzenie poprawionego nowego e-kuponu na stronie FORTUNY i w trybie edycji zmienienie numeru kuponu w moim poście #18, rozjechał moją korektę i Twój wpis co do czasu ich zamieszczenia na forum.
......................
Ale najpierw wyjmij belkę ze swego oka, bo nikt z nas nie jest bezbłędny, gdyż chyba to pamiętasz:
Skorki, kliknęło mi się nie w tym wątku co trzeba. Proszę o usunięcie obu moich wpisów.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom