>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepsi komentatorzy sportowi?

pawelekdabelek 0

pawelekdabelek

Użytkownik
Ah przypomniał mi się jeden z ostatnich meczy dobrze rozegranych przez naszą repre. A co do komentatorów to głos Szpakowskiego mi się już nudzi. Bardzo lubię komentarz Matiego Borka.
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
absolutnie numer jeden to szpak. kazdy mowi ze popelnia bledy i co z tego posluchajcie co plota te cieniasy z polsatu na euro. borek jest z nich najlepszy ale szpakowskiemu i smokowskiemu nie dorownuje i wedlog mnie nigdy nie dorowna. szpak ma bardzo charakterystyczny glos ktory mi sie nie nudzi. smokowski razem z nachornym i twarowskim to wielka wiedza plus nutka humoru. borek to tylko wielka wiedza na temat futbolu. fenomenalny byl rowniez gmoch gdy razem ze szpakiem komentowali spotkanie wisly z panata &quot;dlaczego nie wraca zienczuk?&quot;... napewno pamietacie. a jak chcesz sie posmiac to proponuje wlaczyc polskie radio i pana zimocha
 
midel 189

midel

Użytkownik
A co powiecie o panu Boghadnie Tomaszewskim? Jak dla mnie klasa sama w sobie... HALOOO ŁYMBLEDON!!! ???? ????
Ja go bardzo lubię, najlepsze są jego wewnętrzne walki: &quot;Tak... nie... jednak tak&quot; ???? Albo mecz Djoković - Safin, przez chwilę cisza, po której &quot;yhm...łeh..uhm ...hłe yyy przepraszam państwa zachłysnąłem się kawą ... łeh, hmm&quot; ????
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
To ja podam więcej dziwnych komentarzy Szpaka:
&quot;Puścił Bąka lewą stroną &quot; ????
&quot; Włodek Smolarek krąży jak elektron koło jądra Zbyszka Bońka&quot;
&quot;Trzeciak strzelił gola po indywidualnej akcji całej drużyny&quot;
&quot;Niemcy często zmieniają pozycję, ale nie mogą zadowolić trenera&quot; ???? ???? ????
&quot;Nareszcie znalazł to miejsce między nogami obrońcy&quot;
 
krzysztopis 0

krzysztopis

Użytkownik
Ja nie znoszę Tomaszewskiego. Szczerze to nie mogę go już słuchać. Kiedyś miał monopol w tej branży i komentował od lekkoatletyki (co można jeszcze jakoś zrozumieć) po boks (wyobraźcie to sobie). Psuje niekiedy przyjemność z oglądania. Jego zachwyty często są nie na miejscu, nie błyszczy też głębszą znajomością zawodników z zaplecza. Można by dużo pisać o jego flegmatyzmie, powstało na ten temat mnóstwo dowcipów ale nie zamierzam się rozpisywać.
 
Do góry Bottom