>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Problem z betssonem!

J 0

jakubson

Użytkownik
Witam.Otóż mój problem z betssonem wygląda następującą: założyłem konto na moje dane ale zamiast swojego rocznika czyli 97 podałem 95.Wyplacalem z tego konta już kilkakrotnie pieniądze ale teraz gdy zostało mi na nim 200zl poproszoną mnie o weryfikację konta i tu zaczyna się mój problem.Nie mogę wysłać im dowodu z moim rocznikiem ponieważ zablokują konto.Mam kolegę który przerobil mi skan dowodu ,że zamiast rocznika 97 wszędzie jest 95 i wygląda to wiarygodnie,czy powinienem im to wysłać i czy nawet jeśli się zorientują to nie poniose za to konsekwencji prawnych? Co zrobilibyscie na moim miejscu?
 
B 52

blackwidow

Użytkownik
Tak, oczywiście, że tak. Wyślij im fałszywy dowód IDIOTO!
Na Twoim miejscu od razu strzelił bym sobie w łeb bo jesteś zbyt głupi by funkcjonować w świecie ludzi, którzy w Twoim wieku powinni już myśleć.
A teraz, mimo, że dalej jesteś kretynem, to powiem Ci co zrobić. Wyślij dowód z prawdziwą datą i powiedz prawdę, że założyłeś konto będąc niepełnoletni. Zamkną konto i przeleją kasę na nowe konto, które pozwolą Ci założyć z prawdziwymi danymi. Nie stracisz ani grosza, nie zrobisz z siebie debila wysyłając fake ID i będziesz zadowolony.
Nie dziękuj i na przyszłość myśl.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
sylar 87

sylar

Użytkownik
Wysyłaj przerobiony, jak się kapną to zablokują konto i zabiorą hajs (nic więcej Ci nie zrobią). Jak wyślesz prawdziwy i powiesz co i jak (że &quot;przez przypadek&quot;) to i tak zablokują i zabiorą hajs :p nic nie tracisz ;)
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Czy niektóre ćwierćmózgi nie zdają sobie sprawy,że przedstawiciele bukmacherów też czytają to forum?Naprawdę autorze tematu myślisz,że jest dużo osób którzy teraz mają weryfikację,mają na koncie 200 zł,kilka razy wypłacali i urodzili się teoretycznie w 95 roku?
Chociaż moim skromnym zdaniem za takie coś jak zakładanie konta będąc niepełnoletnim powinien być ban na miejscu i automatyczna konfiskata pieniędzy w ramach walki z narastającą głupotą.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Pete @ , autor tego chyba sobie nie zdaje sprawy , że tu na forumku też są różni wysłannicy i też to czytaja ... ;) także koledze jakubsonowi gratuluje głupoty :clap:
 
A 205

amindada

Użytkownik
Jak jest dobrze przerobiony to nie powinni sie zorientować, ale pamietac musisz , zeby przerobic tez PESEL i na odwrocie na dole tez trzeba to zmienic, co do PESEL to nie wystarczy zmienic cyferki, ale tez reszte , bo nie bedzie pasowało.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Jak jest dobrze przerobiony to nie powinni sie zorientować, ale pamietac musisz , zeby przerobic tez PESEL i na odwrocie na dole tez trzeba to zmienic, co do PESEL to nie wystarczy zmienic cyferki, ale tez reszte , bo nie bedzie pasowało.
Do czego Ty go namawiasz ? ????
Wysyłaj przerobiony, jak się kapną to zablokują konto i zabiorą hajs (nic więcej Ci nie zrobią). Jak wyślesz prawdziwy i powiesz co i jak (że &quot;przez przypadek&quot;) to i tak zablokują i zabiorą hajs :p nic nie tracisz :wink:
Takie rady to wiesz gdzie możesz sobie wsadzić... Jeszcze nie słyszałem przypadku żeby zablokowali komuś konto za to że wpisał błędną datę urodzenia, nawet jak grał przez 18 to już ma 18 więc jeżeli wyśle swój prawdziwy dowód na 90% odblokują konto, nie możesz grać jeżeli nie masz ukończonego 18 roku życia po to m.in jest ta weryfikacja z tego co rozumiem on ma już 18 więc jaki widzisz problem ? to ze grał przezd18 ? to nie jest jego wina że udawalo mu się wypłacić tylko bukmachera że nie żądał potwierdzenia tożsamości wcześniej.
Najprostsze rozwiąznie, napisać poprostu pomliłem się przy wpisywaniu i tyle.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Takie rady to wiesz gdzie możesz sobie wsadzić... Jeszcze nie słyszałem przypadku żeby zablokowali komuś konto za to że wpisał błędną datę urodzenia, nawet jak grał przez 18 to już ma 18 więc jeżeli wyśle swój prawdziwy dowód na 90% odblokują konto, nie możesz grać jeżeli nie masz ukończonego 18 roku życia po to m.in jest ta weryfikacja z tego co rozumiem on ma już 18 więc jaki widzisz problem ? to ze grał przezd18 ? to nie jest jego wina że udawalo mu się wypłacić tylko bukmachera że nie żądał potwierdzenia tożsamości wcześniej.
W dupie byłeś i ***** widziałeś ;) nie chce mi się nawet z tobą gadać jak wypisujesz takie bzdety ???? kurde w sumie to odniósł bym się do każdego zdania ale nie ma opcji, że nie trollujesz xD
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Najprostsze rozwiąznie, napisać poprostu pomliłem się przy wpisywaniu i tyle.
Aha i uderzę jeszcze do tego bo kur, zaglądam tu żeby zobaczyć co odpiszesz bo mnie śmiech bierze ???? jak mógł pomylić się przy wpisywaniu xD jakby wpisał datę gdzie nie miał 18 to by się NIE ZAREJESTROWAŁ i tyle... no nie wiem komentuje to kolejny raz bo ***** nie wierze, że masz coś takiego w głowie, że wystarczy napisać &quot;ej plis Mati nie miałem 18 lat ale chciałem sobie pograć, teraz mam, to ten, nie zabierajcie mi hajsu, jest gitarka, mam już 19 lat, jestem starym bykiem i chcę sobie grać&quot; xD no ***** jestem trochę podpity ale śmiech mnie ogarnia ????
Kuba jak słuchasz kolegi wyżej to proponuje jeszcze wysłać zdjęcie cycków swojej dziewczyny/narzeczonej/żony i napisać, że to w podziękowaniu i w ramach przeprosin ????
nie wierzę ????
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
???? jak mógł pomylić się przy wpisywaniu xD j
???? no nie mógł nie ma ludzi nie omylnych na tym świecie xd
W dupie byłeś i ***** widziałeś ;) nie chce mi się nawet z tobą gadać jak wypisujesz takie bzdety ???? kurde w sumie to odniósł bym się do każdego zdania ale nie ma opcji, że nie trollujesz xD
No raczej, ja z tobą tez nie mam zamiaru rozmawiać ???? pozdro
:zoltakartka:
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
???? no nie mógł nie ma ludzi nie omylnych na tym świecie xd
Ty chyba nie rozumiesz jednej kwestii, jak nie wpiszesz daty &gt;18 to po prostu się NIE ZAREJESTRUJESZ więc nie można się pomylić, rozumiesz czy nie? można pomylić się w 2 stronę, tzn postarzeć się &gt;19 &gt;20, itd. czyli jak urodziłeś się w 88 a wpiszesz datę z rokiem 87 to jest okej, można to wyprostować ale jak urodziłeś się w 01.01.97 to nie można wpisać 01.01.98 bo po:
1) prawdopodobnie nie ma daty poniżej 18 roku życia do wyboru
2) nawet jeśli by była to wywali ci błąd, że nie masz 18 lat i bla bla bla
Więc NIE DA SIĘ POMYLIĆ i to zamyka temat. Jak się postarzał specjalnie żeby się zarejestrować i udać, że ma 18 lat a nie miał to po prostu mu zablokują konto... poczytaj trochę a jak nie wierzysz to napisz maila do pierwszego lepszego buka i zapytaj... ???? dziękuję do widzenia.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Ty chyba nie rozumiesz jednej kwestii, jak nie wpiszesz daty &gt;18 to po prostu się NIE ZAREJESTRUJESZ więc nie można się pomylić, rozumiesz czy nie? można pomylić się w 2 stronę, tzn postarzeć się &gt;19 &gt;20, itd. czyli jak urodziłeś się w 88 a wpiszesz datę z rokiem 87 to jest okej, można to wyprostować ale jak urodziłeś się w 01.01.97 to nie można wpisać 01.01.98 bo po:
1) prawdopodobnie nie ma daty poniżej 18 roku życia do wyboru
2) nawet jeśli by była to wywali ci błąd, że nie masz 18 lat i bla bla bla
Więc NIE DA SIĘ POMYLIĆ i to zamyka temat. Jak się postarzał specjalnie żeby się zarejestrować i udać, że ma 18 lat a nie miał to po prostu mu zablokują konto... poczytaj trochę a jak nie wierzysz to napisz maila do pierwszego lepszego buka i zapytaj... ???? dziękuję do widzenia.
widzę że kompletnie nie rozumiesz tego co ja napisałem, to jest oczywiste że nie można się zarejstrować przed 18 rokiem życia nawet nie ma takiego rocznika do wyboru ale jak napisze że się pomylił bukmacher z cała pewnoscia to uzna i nie bedzie sie zagłebiał w to czy pomyił sie celowo czy nie. Jeżeli nie korzystał z bonusa, nie miał multikont i nie robił wałków to konto zostane odblkowane przejżyj forum, kilka podobych przypadków znajdziesz. Ty chcesz udowodnić że grał przed 18 to mu zamkną konto za złamanie regulaminu ???? Teoretycznie mogło by tak być w praktyce o żadnym takim przypadku nie słyszałem.Żegnam
Nie musisz już odpisywać tego samego że w du... i gów.. widziałem, masz jakieś info o takim przypadku ślij tutaj albo na PW chętnie to zobacze.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Sylarowi chodziło o to, że bukmacher nie uzna tłumaczenia o pomyłce, bo po prostu gracz wiedząc o niepełnoletności celowo zmienił date urodzenia aby mozliwe było załozenie konta. Co innego jakby ktoś sie pomylił i wpisał zamiast 29 lat np. 39., wtedy jak ktoś nie ma zleconej dużej wypłaty to zmieniają.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Przypominam, że zarówno Szwecja jak i Malta jak i Polska są członkami UE.
Ochrona danych Klienta to jedno, a inną sprawą jest zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa w zakresie fałszerstwa dokumentów.

Oczywiście mistrzowie typerki zdają sobie sprawę, czego i dlaczego, nie mogą tolerować firmy notowane na giełdach (papierów wartościowych)?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Sylarowi chodziło o to, że bukmacher nie uzna tłumaczenia o pomyłce, bo po prostu gracz wiedząc o niepełnoletności celowo zmienił date urodzenia aby mozliwe było załozenie konta. Co innego jakby ktoś sie pomylił i wpisał zamiast 29 lat np. 39., wtedy jak ktoś nie ma zleconej dużej wypłaty to zmieniają.
???? ja wiem o co mu chodzi, tak to wygląda w teori. W praktyce jaki sens ze strony bukmachera miało by zamykanie takiemu użytkownikowi konta ? Skoro w momencie weryfikacji ma skonczone 18 lat i może legalnie grać.
Zamknąć, a właściwie zawiesić konto mogą i zazwyczaj tak się dzieje jeżeli w momencie weryfikacji dany użytkownik nie ma ukończonych 18 lat, to że nie sprawdzili tego wcześniej nie jest wina użytkownika tylko bukmachera.
Coraz żadziej dochodzi do takich własnie sytuacji bo zazwyczaj większość bukmacherów żąda potwierdzenia tożsamości przed pierwsza wypłatą ale zdarzają się tacy którzy tego nie robią.
Jak ktoś może podesłac jakiś przypadek w którym bukmacher zamknął takiemu użytkownikowi konto będe wdzięczny, puki co przeglądając forum natknełem się na kilka podobnych przypadków i wszystkie były rozwiązane na korzyść gracza, za wyjątkiem sytuacji związanych z grami bonusowymi i robieniem &quot;wałków&quot; przez gracza.
Jeżeli chodzi o użytkownika sylar to jestem zaskoczony że użytkownik z tak długim stażem na forum który zapewne musi posiadać jakąś wiedze skoro ma tyle napisanych postów, wypisuje i namawia do rzeczy które ewidentnie śmierdzą &quot;wałkiem&quot;, żeby nie powiedzieć wprost że według Polskiego prawa są przestępstwem

Wysyłaj przerobiony, jak się kapną to zablokują konto i zabiorą hajs (nic więcej Ci nie zrobią). Jak wyślesz prawdziwy i powiesz co i jak (że &quot;przez przypadek&quot;) to i tak zablokują i zabiorą hajs :p nic nie tracisz :wink:
 
Do góry Bottom