>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Rosja (Premier Liga | 1. Division) - 2014/2015

Status
Zamknięty.
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Wszystko oprócz Spartaka mi weszło i mimo jego porażki buk już rozliczył zakład jako wygrany, kasa weszła na konto. Czy ktoś, kto grał ten mecz na bet365 może napisać jak ma to rozliczone?
 
misiek12 19

misiek12

Użytkownik
Wszystko oprócz Spartaka mi weszło i mimo jego porażki buk już rozliczył zakład jako wygrany, kasa weszła na konto. Czy ktoś, kto grał ten mecz na bet365 może napisać jak ma to rozliczone?
U mnie rozliczone poprawnie, niestety ????
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
FK Krasnodar - Kuban Krasnodar 1 @ 2,11 ✅ 3:2 (1:1)
Jestem bardzo mile zaskoczony kursem który bukmacherzy proponują na zwycięstwo gospodarzy. Szczerze spodziewałem się czegoś w okolicy 1,7. A tutaj taki piękny kurs, że aż żal przejść obok niego obojętnie. Co prawda to derby - a te jak wiadomo rządzą się swoimi prawami, ale...
Ale popatrzymy na sytuację w tabeli. Gospodarz dzisiejszego meczu w przyszłorocznej Lidze Mistrzów? A przynajmniej w kwalifikacjach? Bardzo realne. W Sankt Petersburgu mrożą już szampany. Dogonienie Zenitu nierealne. Ale dlaczego nie zająć drugiego miejsca? CSKA gra bardzo słabo. Dynamo wygrało z CSKA ostatnio, ale też szału nie ma. Inni mają straty punktową do FK większą. A ekipa gospodarzy na wiosnę: 4-1-0. Szokujący remis z Uralem u siebie 1-1. A wygrane m.in. w Kazaniu i Moskwie ze Spartakiem. Forma jak się patrzy.
Kubań natomiast na osiem kolejek przed końcem mógłby już zapewne zakończyć rozgrywki. 8 pkt straty do miejsca w pucharach. 12 pkt przewagi nad strefą barażową. I bardzo przeciętna forma. Ledwo jedna wygrana na wiosnę (1-0 z Terekiem). Ostatnio wstydliwe 0-2 z Uralem u siebie. Na wyjeździe udało się zremisować 1-1 ze Spartakiem, ale także przegrać 1-2 z Rostovem.
W meczu tym grac o co ma tylko FK. Pamiętając o tym że to derby i Kuban na pewno lokalnemu rywalowi ma zamiar szyki pokrzyżować myślę, że zagranie na FK jest dobrym pomysłem. Tacy piłkarze jak Ari i Mauricio Pereyra są ze spokojem w stanie rozmontować defensywę gości. Kubań ofensywnie nie grzeszy, pozyskał zimą co prawda Hugo Almeidę, ale ten gość nie imponuje dyspozycją. Wydaje się, że w Krasnodarze ma zamiar jedynie sobie dorobić na koniec kariery. Jeżeli więc gospodarze nie dadzą sobie strzelić gola to powinni spokojnie wygrać. A nawet strata jednego gola nie przekreśli ich szans na wygraną. Po takim kursie biorę ten mecz. I wam też go gorąco polecam!
///
Uff. Miało być dużo łatwiej i przyjemniej. Ale dwa cudowne gole gości na 0:1 i 1:2 mocno krzyżowały mi szyki. Najważniejsze jednak, że weszło!
 
M 4

magicbdt

Użytkownik
Amkar -CSKA Moskwa
Po 2 kolejnych porażkach CSKA jedzie do ostatniej drużyny Premier Liga i zapewne będzie chciało sie zrehabilitować i wygrać to spotkanie by zbliżyć się punktowo do Krasnodaru a odskoczyć Dynamo.
Patrząc na bezpośrednie wyniki między tymi zespołami górą jest CSKA i w tym kierunku chciałbym kierować swój typ:
pol./kon. spotkania
CSKA/CSKA 2.05 ⛔
inne typy
over 2,5 - 2,20 ⛔
Druzyna wygra roznica jednego gola - TAK 2,50 ✅
P.S. jest to mój pierwszy wpis/opis więc jeśli coś nie tak prosiłbym o poprawkę ;)
 
cock 756

cock

Użytkownik
UFA - Kuban
✅✅✅1 DNB 2,91 2j
✅✅✅

Jedyną realną, bo nie tylko teoretyczną opcją udziału w pucharach dla gości jest zdobycie pucharu Rosji. Na 6 kolejek przed końcem aż 11 pkt straty do Dynamo Moskwa. UFA tymczasem realnie i teoretycznie walczy o utrzymanie. W ostatnim spotkaniu zbili faworyzowany i wyżej notowany niż Kubań, Lokomotiv (kurs 4,64 Pinnacle). Kubań powinien wystawić tu drugi garnitur... ponieważ za 5 dni arcyważny półfinał z CSKA M...

W grze PR pozostają:
Kubań - puchary europejskie przez PR
CSKA M - szanse na kwale do LM
Orenburg - 8pkt straty do playoff Premier League Rosji na 6 kolejek przed końcem
Lokomitiv M - 6 pkt straty do kwali LE na 6 kolejek przed końcem
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Amkar - Dinamo Moskwa
Goście są jak dla mnie zaraz po Krasnodarze największym objawieniem tego sezonu, gdyby nie głupio tracone bramki w ostatnim czasie mogliby już znajdować się na miejscu dającym przepustkę do ligi mistrzów a tak trzeba walczyć, do końca jeszcze parę kolejek zostało w tej chwili tracą 3pkt. do największego rywala z CSKA a potem tylko 4pkt. do Krasnodaru który jest na miejscu premiowanym eliminację ligi mistrzów jest o co walczyć ogromne środki finansowe i premię jednak trzeba zacząc regularnie wygrywać. Jadą do drugiego od końca Amkaru który dzisiaj zagra bez Kireeva. Trener Dinama Chereschov musi dzisiaj zastąpić najlepszego strzelca Kevina Kuranyiego oraz Zhirkova. W pierwszym meczu Dinamo wygrało 5:0 dobre spotkanie wówczas rozegrali Valbuena i Dzsudzsak. Liczę dzisiaj że również pociągną zespół do walki :!:.
Zwycięstwo Dinamo @@ 1.84
 
misiek12 19

misiek12

Użytkownik
Zenit over 1.5 @1,5 ✅ / Zenit over 2.5 @2,62 ✅ Bet365
Ciekawy meczyk u naszych kochanych sąsiadów. Pojedynek najlepszej ofensywny (Zenit) z najgorszą defensywą w lidze (Rostov).
Zostały 4 kolejki do końca, gospodarze walczą o mistrzostwo mając 6 punktów przewagi na drugim Krasnodarem, więc nie ma mowy o jakimkolwiek odpuszczaniu. Walczący o utrzymanie Rostov, zajmując 11 miejsce w tabeli ma 2 punkty przewagi nad strefą wpadkową. Dobrą passę, gdzie wygrywali mecz za meczem i trochę odbili się od dna przerwała porażka u siebie z Terekiem. Myślę, że może to trochę podciąć skrzydła Rostovianom.
Ciekawie wygląda też h2h. Od 2010 roku drużyny rozegrały 9 bezpośrednich spotkań. W tym czasie Zenit 6 razy strzelał więcej niż 2 bramki, raz pokrywał over 1.5 i tylko dwukrotnie nie udało się strzelić co najmniej dwóch bramek.
Jak już wspomniałem, zostały 4 kolejki do końca, ostatnia prosta. Zenit już jutro powinien zrobić duży krok ku zdobyciu kolejnego mistrzostwa Rosji udowadniając to pewną wygraną z Rostovem.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
CSKA - Kazan ✅
typ: CSKA -1
kurs: 2

Gospodarze walcza o LM a goscie o LE. W przypadku wygranej Cska wskoczy na 2 pozycje premiowaną Liga mistrzów. Po niemrawym kwietniu i powrocie do druzyny Dzagojewa, Druzyna Cska gra wysmienicie. odpowiednio wygrane z Uralem 3;1. Pozniej przyszly dwie przekonywujace wygrane z Lokomotivem i Dynamo odpowiednio 3;1 i 4:0. Zwłaszcza ze goscie mają dosc przecietny skład i ostatnio na wyjazdach graja padake. Ostatnio udało im się pokonac oslabiony Kuban u siebie ( oszczedzanie zawodników przed meczem pucharowym) i slaby Ural na wyjazdach. Ostatnio forme kazania zweryfikowała inna druzyna z Moskwy, gdzie skonczyło się 3:0 dla Lokomotiivu i w tym meczu Kazan nie mial nic do powiedzenia. Stawiam dzis na CSKA bo zawodnicy wiedzą o co graja i tej szansy nie powinni zmarnowac.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom