>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Przychylam się do prośby Psotnicka, zaraz wstawię screena z meczami w tym temacie. ????
E: Założę nowy temat, żeby każdy to zauważył. ????
Akurat chodziło o INTELA, bo to jego konkurs i on tu rządzi, dobrze by było, żeby się wypowiedział. Żeby nie było niedomówień.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Dobra, Panowie - widać, że coś nie tak było u buka, bo nie sądzę, żeby ktoś, kto podaje cały czas dobre typy nagle zrobił błędy.

W związku z tym zaliczam typowania w 1/4 i zmieniam regulamin, wykasowując obowiązek podawania czasu polskiego, bo za dużo komedii było z tym związanych.

Będziemy się tego trzymali w 1/4, 1/2, finale i kolejnych edycjach - podajemy godzinę, ale w jakiej strefie czasowej, to już nie gra roli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
dziwne ze buk sam sie w tym mota,
wg tego co jest dzis wizards graja o 1, u buka jest 1 CET (czyli teoretycznie sie nie zgadza)
wczoraj kopiowalem z tego miejsca jaki mam zaznaczony na screenie, kolega ktory tez typowal ten mecz mial jeszcze inny czas...
brawo Intel!
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dobra, Panowie - widać, że coś nie tak było u buka, bo nie sądzę, żeby ktoś, kto podaje cały czas dobre typy nagle zrobił błędy.

W związku z tym zaliczam typowania w 1/4 i zmieniam regulamin, wykasowując obowiązek podawania czasu polskiego, bo za dużo komedii było z tym związanych.

Będziemy się tego trzymali w 1/4, 1/2, finale i kolejnych edycjach - podajemy godzinę, ale w jakiej strefie czasowej, to już nie gra roli.
Tam u nich się coś popieprzyło po zmianie czasu na czas letni, wcześniej nie było takich problemów. Na czym to polega nie wiem.
 
dtunam 1,1K

dtunam

Użytkownik
Wszystko zależy od ustawień przeglądarki - oba spotkania są +1 godzina do czasu polskiego, czyli na to wygląda, że przeglądarka pokazywała Ci dobrą godzinę i niepotrzebnie dodałeś.
czyli wygląda na to że jednak to nie była moja winna z tymi złymi godzinami
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
czyli wygląda na to że jednak to nie była moja winna z tymi złymi godzinami
Najprawdopodobniej to była jednak Twoja wina, ponieważ większość spotkań podałeś dobrze, a tylko kilka niepoprawnie.

Problem z bukiem pojawił się dopiero dzień później, kiedy trzech zawodników naraz porobiło błędy.

Została podjęta taka, a nie inna, decyzja, że zmieniamy regulamin od 1/4 i niestety już tego nie cofnę. Nigdy nie będzie tak, żeby wszyscy naokoło byli zadowoleni.
 
deepred 633,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Tak gwoli ścisłości to wygrałem swój mecz 6-4, ale to chyba nie ma większego znaczenia. ????

INT - dla prestiżu ma, poprawione ;)
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Dopisałem punkt o tym, jeśli żaden z graczy nie zdobędzie koszy (byłoby nonsensem, żeby w takiej sytuacji przyznawać po punkcie ???? ):
- Jeżeli w pojedynku danej rundy każdy z graczy zdobędzie taką samą ilość koszy, mamy remis i każdy z graczy otrzymuje punkt
- Jeżeli żaden z graczy nie trafi żadnego typu, żaden nie otrzymuje punktów

Przykład: Jeśli mamy 0:0 i gramy pierwsze spotkanie w play off do 2 zwycięstw i razem zdobyliśmy po 4 kosze, wynik po pierwszym meczu brzmi 1:1 - jeśli nie zdobyliśmy żadnych koszy, wynik nadal wynosi 0:0
 
mistrztyperski 108

mistrztyperski

Użytkownik
11 stron w temacie i pewnie 10 to narzekania bo ktoś nie ponumerował typów i ma nieuznane, komuś coś nie pasuje i chce rezygnować, ostatnio był zmieniony regulamin dla graczy żeby zła godzina nie przekreślała szans na trafienie to było ok, teraz punkt który prawdopodobnie nawet nie znajdzie zastosowania i znowu jakieś problemy. Więcej pretensji niż grania, niektórym to się bardzo musi nudzić. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Święta prawda - następna edycja będzie już dzięki tej dopracowana, więc mniej będzie niejasności regulaminowych, choć myślę, że i tak nie jest źle ;)
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
3 kolejka: sobota 25.04 - wtorek 28.04
2. dawid1892 - psotnick

1. 25 Kwi 02:05 CET Toronto Raptors @ Washington Wizards | Washington Wizards @ 1.50
2. 25 Kwi 02:05 CET Toronto Raptors @ Washington Wizards | Powyżej (102.5) @ 2.50

William Hill
W drugim typie chodziło oczywiście o over pkt Wizards, nie wiem gdzie to zniknęło &quot;Washington Wizards&quot;. Do niczego innego taka linia nie pasuje, na Toronto linie były sporo niższe. Zresztą oba typy obliczone na kiepską obronę Toronto, dlatego win Wizards i ich over pkt po wyższej linii niż standardowa.
http://ads2.williamhill.com/redirect.aspx?pid=3464647&amp;lpid=1470166524&amp;bid=1471630147
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
W drugim typie chodziło oczywiście o over pkt Wizards, nie wiem gdzie to zniknęło &quot;Washington Wizards&quot;. Do niczego innego taka linia nie pasuje, na Toronto linie były sporo niższe. Zresztą oba typy obliczone na kiepską obronę Toronto, dlatego win Wizards i ich over pkt po wyższej linii niż standardowa.
Z perspektywy zasad typ jest błędny, jednak z racji tego, że są to półfinały, decyzję o zaliczeniu lub niezaliczeniu pozostawiam Twojemu przeciwnikowi.
 
Do góry Bottom