>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wygraliśmy 10 tysi - między nami spoko

mag84 1,7K

mag84

Użytkownik
+185j

Stan konta: 1085j

debel kobiet Miami + piłka ręczna Francja D1

Garcia/Srebotnik - Makarova/Vesnina + Aix - PSG ako @1,78 stawka: 85j

+85j

piłka ręczna Francja D1 + koszykówka Baltic Cup + koszykówka Basket Liga Kobiet

Istres - Dunkerque + Siauliai - Ventspilis + Artego - Toruń ako @2,96 stawka: 90j

+267j

Stan konta: 1484j
nie to że się czepiam, ale ....

Stan konta w poście wcześniej wynosił 1000j

Wygrałeś +85, +63,75 i na ostatnim kuponie powyżej + 176,40 ..... Piszesz plusy uwzględniając swoją stawkę (a to jest moim zdaniem mały błąd, bo twój zysk czyli + jest mniejszy) a więc sumarycznie twój stan konta powinien być niższy o ponad 100j, chyba że stan początkowy konta a twój stan konta na koniec miesiąca to co innego .... ????
Ale chyba jednak ja się nie pomyliłem, bo nawet jak twój stan konta (błędny) wynosił 1484j to po zagraniu Bryan/Bryan - Anderson/Chardy + Halep - Stephens ako @1,5 stawka: 125j twój zysk wynosił 62,5 a ty sobie widzę do stanu konta dodajesz wszystko czyli ponad 180j ....
Czy jak grasz u buka to też ci tak rozlicza ? (to jest pytanie, a nie pretensja). Staty są teoretycznie dla Ciebie ale jak ktoś wchodzi do tematu to jest zwyczajnie wprowadzony przez Ciebie w błąd. Twój ZYSK nie wynosi 762 a dużo mniej o stawki jakimi grałeś, które już twoim zyskiem nie są.

Pozdro i popoprawiaj sobie, no chyba że grasz w tak magicznym buku (daj znak jaki to jest, bo też chciałbym tak zysk wypracowywać). Bez spiny i bez urazy dla Twojej osoby. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
meken 76

meken

Użytkownik
nie to że się czepiam, ale ....

Stan konta w poście wcześniej wynosił 1000j

Wygrałeś +85, +63,75 i na ostatnim kuponie powyżej + 176,40 ..... Piszesz plusy uwzględniając swoją stawkę (a to jest moim zdaniem mały błąd, bo twój zysk czyli + jest mniejszy) a więc sumarycznie twój stan konta powinien być niższy o ponad 100j, chyba że stan początkowy konta a twój stan konta na koniec miesiąca to co innego .... ????
Ale chyba jednak ja się nie pomyliłem, bo nawet jak twój stan konta (błędny) wynosił 1484j to po zagraniu Bryan/Bryan - Anderson/Chardy + Halep - Stephens ako @1,5 stawka: 125j twój zysk wynosił 62,5 a ty sobie widzę do stanu konta dodajesz wszystko czyli ponad 180j ....
Czy jak grasz u buka to też ci tak rozlicza ? (to jest pytanie, a nie pretensja). Staty są teoretycznie dla Ciebie ale jak ktoś wchodzi do tematu to jest zwyczajnie wprowadzony przez Ciebie w błąd. Twój ZYSK nie wynosi 762 a dużo mniej o stawki jakimi grałeś, które już twoim zyskiem nie są.

Pozdro i popoprawiaj sobie, no chyba że grasz w tak magicznym buku (daj znak jaki to jest, bo też chciałbym tak zysk wypracowywać). Bez spiny i bez urazy dla Twojej osoby. Powodzenia.
Witam. Faktycznie, masz racje. Nie powinienem pisać zysku razem z wkładem, w następnym poście poprawię stan konta. Dzięki za zwrócenie uwagi, nikt nie jest nieomylny ????
 
meken 76

meken

Użytkownik
+188j

Stan początkowy: 1000j

Stan bieżący: 1672j

Zysk: 672j

Tenis ITF Santa Margherita di Pula Women + Challenger Raanana Men Izrael

Spigarelli - Zimermann + Broady - Ilhan ako @1,96 stawka: 160j
-160j

Stan początkowy: 1000j

Stan bieżący 1230j

Zysk: 230j

Wszystkie stany są po korekcie spowodowanej moim błędem w podliczaniu.

piłka ręczna, Francja D1 + ATP Miami SINGLE

Montpellier - Nantes + Kei Nishikori - John Isner DW 2:0 ako @2,88

Stawka: 100j
 
meken 76

meken

Użytkownik
-160j

Stan początkowy: 1000j

Stan bieżący 1230j

Zysk: 230j

Wszystkie stany są po korekcie spowodowanej moim błędem w podliczaniu.

piłka ręczna, Francja D1 + ATP Miami SINGLE

Montpellier - Nantes + Kei Nishikori - John Isner DW 2:0 ako @2,88

Stawka: 100j
-100j

Stan bieżący: 1130j

koszykówka Euroliga + NBA

CSKA - Olympiakos + Portland - LA Lakers - 1/1 + 1/1 Do przerwy/koniec meczu ako @2,28 Stawka: 250j
 
meken 76

meken

Użytkownik
-100j

Stan bieżący: 1130j

koszykówka Euroliga + NBA

CSKA - Olympiakos + Portland - LA Lakers - 1/1 + 1/1 Do przerwy/koniec meczu ako @2,28 Stawka: 250j
+320j

Mam nadzieję że ktoś pograł ????

Stan bieżący: 1450j

Serie A + Ekstraklasa

Juventus - Empoli + GKS Bełchatów - Lech ako @2,6

stawka: 150j

Primera Division + Serie A

Cordoba - Atletico Madryt + Cagliari - Lazio ako @2,56

stawka: 100j
 
meken 76

meken

Użytkownik
+320j

Mam nadzieję że ktoś pograł ????

Stan bieżący: 1450j

Serie A + Ekstraklasa

Juventus - Empoli + GKS Bełchatów - Lech ako @2,6

stawka: 150j

Primera Division + Serie A

Cordoba - Atletico Madryt + Cagliari - Lazio ako @2,56

stawka: 100j


ATP kwalifikacje Houston + WTA kwalifikacje Charleston

Sweeting - Sandgren DW 2-0 + Date-Krumm + Boserup ako @2,4

stawka: 200j
+196j

Stan biezący: 1646j
 
meken 76

meken

Użytkownik
piłka nożna/Anglia/Championship

Bournemouth - Birmingham + Wolves - Leeds ako @2,18

stawka: 200j
+218j

Stan konta: 1864j

Zysk: 864j

Na jutro na razie nic nie gram, obstawianie wszelkich ITF pre w moim odczuciu jest kompletnie nieopłacalne ponieważ o wiele lepsze kursy można dorwać live. Po pięciu dniach grania osiągnąłem zysk na poziomie 86,4%, wynik naprawdę dobry. Jestem zadowolony z dotychczasowych typów, żałuję tylko tego tenisowego typu który wczoraj puściłem ale kto nie uczy się na błędach ???? W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na PW. Pozdrawiam!
 
M 3K

morgo

Użytkownik
+218j

Stan konta: 1864j

Zysk: 864j

Na jutro na razie nic nie gram, obstawianie wszelkich ITF pre w moim odczuciu jest kompletnie nieopłacalne ponieważ o wiele lepsze kursy można dorwać live. Po pięciu dniach grania osiągnąłem zysk na poziomie 86,4%, wynik naprawdę dobry. Jestem zadowolony z dotychczasowych typów, żałuję tylko tego tenisowego typu który wczoraj puściłem ale kto nie uczy się na błędach ???? W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na PW. Pozdrawiam!

Tu się pomyliłeś z zyskiem, 236 a nie 218. Pozdrawiam ????
 
meken 76

meken

Użytkownik
@up, faktycznie, dzięki ????
Jutro rozliczę ostatni kupon bo jestem na telefonie ale siadło ✅
Na noc NBA, przed PO gram płasko
76ers - Wizards + NYK - Indiana HT/FT 2/2 ako @2.02 stawka 100j
 
Do góry Bottom