>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

J 33

janekpl

Użytkownik
W regulaminie jest napisane że gramy do dwóch wygranych pojedynków! A Ty rozliczasz do dwóch zdobytych punktów! Czemu traktujesz remis jak wygraną? Która wersja jest prawidłowa?
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
W regulaminie jest napisane że gramy do dwóch wygranych pojedynków! A Ty rozliczasz do dwóch zdobytych punktów! Czemu traktujesz remis jak wygraną? Która wersja jest prawidłowa?
Czytaj kolego ze zrozumieniem:
Przykład: Jeśli mamy 0:0 i gramy pierwsze spotkanie w play off do 2 zwycięstw i razem zdobyliśmy po 4 kosze, wynik po pierwszym meczu brzmi 1:1
Promujemy odważną grę - remis u siebie jest nieopłacalny, a remis na wyjeździe przywilejem.

I nie używaj więcej wykrzykników, jak piszesz w komentarzach - zbyteczne ;)
 
J 33

janekpl

Użytkownik
Kto ten regulamin napisał :) To po co jest napisane pierwszym czerwonym tekstem do 2 zwyciestw. Nie prościej napisać że remis też jest traktowany jak zwycięstwo i gramy do 2 zdobytych punktów...
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Kto ten regulamin napisał :) To po co jest napisane pierwszym czerwonym tekstem do 2 zwyciestw. Nie prościej napisać że remis też jest traktowany jak zwycięstwo i gramy do 2 zdobytych punktów...
Nie prościej, bo może się zdarzyć, że będzie po dwóch meczach 1:1 i w trzecim padnie remis ;)
 
opmihau 89

opmihau

Użytkownik
Tu się zgodzę, przy remisie w drugiej kolejce myślałem że przegrywam 2-1 i będę miał 3 kolejkę na to żeby walczyć o 2-2 i że wtedy będę miał szansę na dogrywkę. Moim obiektywnym zdaniem w przyszłości tak byłoby lepiej. Dzięki za świetną zabawę i powodzonka ????

INT w przyszłości możemy zrobić tak, że za remis będzie po prostu po zero punktów
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f472/1-8-finalu-120021-5.html#post5266092
http://forum.bukmacherskie.com/f472/1-8-finalu-120021-5.html#post5271422
Nie bardzo wiem dlaczego niby nie poprawna godzina skoro u bukmachera była podana godzina rozpoczęcia i jak zwykle dodałem do niej +1 ???
Wszystko zależy od ustawień przeglądarki - oba spotkania są +1 godzina do czasu polskiego, czyli na to wygląda, że przeglądarka pokazywała Ci dobrą godzinę i niepotrzebnie dodałeś.
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Jak dla mnie również to jest śmieszne czas podany z bukmachera sponsora konkursu ,który wypłaca nagrody.Jak dla mnie żenada.
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
ak dla mnie również to jest śmieszne czas podany z bukmachera sponsora konkursu ,który wypłaca nagrody.Jak dla mnie żenada.
mialoby to sens w przypadku czy mecz jest tego dnia (przed polnoca) czy nastepnego (po), a tak.. jakis bezsensowny wymysl ktory nie wiem czemu ma sluzyc..
 
deepred 654,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Szczerze mówiąc gdybym ja organizował ten konkurs, to przymykałbym oko, gdyby takie sytuacje miały miejsce, no chyba, że ktoś robiłby błędy notorycznie. Niestety ja tu tylko czasem coś podliczę i nie mam zbyt wiele do powiedzenia w tej kwestii. Ale co do tych godzin to w 100% się z wami zgadzam. Choć z drugiej strony już tyle osób zostało za to ukaranych, że powinno to Was czegoś nauczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f472/1-4-finalu-120470.html#post5275883

to sie chore robi...
czas skopiowany ŻYWCEM ze strony bukmachera, specjalnie zostawilem zapisek CET zeby bylo wiadomo o co chodzi.....
i zeby jeszcze cos to zmienialo, a jeden pies czy mecz jest o 00.05 czy 01.05...
Ale William.Hill jest bukmacherem Brytyjskim i nie podaje czasu według CET (Central European Time), który dopisałeś. Oj, przydałaby się powtórka z geografii.

 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
W regulaminie jasno napisane jest:

5. Prawidłowy typ musi zawierać następujące informacje: kto z kim rywalizuje, numer typu, datę i godzinę rozpoczęcia meczu (według czasu polskiego), nazwy obu zespołów, opis typu i kurs.

Skoro zapisując się zaakceptowaliście regulamin, to nie rozumiem teraz stękania i jęczenia.

Jeśli macie problem z podaniem poprawnego czasu według polskiej strefy czasowej, to miejcie pretensje tylko do siebie i do nikogo innego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dopiero teraz zauważyłem..
http://forum.bukmacherskie.com/f472/1-4-finalu-120470.html#post5275461
Chyba się komuś coś pomyliło..
Przecież ja skopiowałem cały typ z Williama, włącznie z godzinami rozpoczęcia meczów wg czasu środkowoeuropejskiego (CET - Central European Time), czyli &quot;według czasu polskiego&quot;. Specjalnie zmieniłem w ustawieniach konta. A teraz jakieś znowu że niby błędy.
Więc w czym znowu teraz znowu zawiniłem?
Proponuję wszystkie moje typy od początku konkursu anulować, bo od początku cały czas tak podaje typy.
 
psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mam propozycję:
Niech przed kazdym dniem konkursowym głowny zawiadujący da posta w temacie konkursowym z listą wszystkich meczy, a obok godziny ich rozpoczęcia.
Wtedy już nie będzie wątpliwości, kazdy sobie skopiuje, który mu mecz pasuje i tego będziemy się trzymać. Jeśli ktoś wtedy się pomyli no to wtedy już nie ma uproś, bo będzie miał na tacy wszystko podane parę postów wyżej.
Jeśli nie da się bardziej liberalniej traktować Regulaminu w tak błahej w sumie sprawie (bo jeszcze żaden mecz nie rozpoczął się o tej godzinie, która jest podana nawet na nba.com), to taka ukłon w stronę konkursowiczów by się przydał. Bo jak widać to nie jednostkowy przypadek, delikatnie mówiąc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
Chyba się komuś coś pomyliło.. Przecież ja skopiowałem cały typ z Williama, włącznie z godzinami rozpoczęcia meczów wg czasu środkowoeuropejskiego (CET - Central European Time), czyli &quot;według czasu polskiego&quot;.
u mnie tak samo, ale zobacz ze u mnie juz byla inna godzina niz u Ciebie.. komedia z tym bukmacherem
 
deepred 654,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Przychylam się do prośby Psotnicka, zaraz wstawię screena z meczami w tym temacie. ????
E: Założę nowy temat, żeby każdy to zauważył. ????
 
Do góry Bottom