>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pozostałe ligi 2014/2015, CEV Cup, Challenge Cup

Status
Zamknięty.
A 49

americano30

Użytkownik
Sporo zlych meczy podalem na tym forum dlatego dzis odzyskam masz szacunek i podam wam prawdiwa petarde ????

Atom-Galata 1
Krasnodar-Rabita 2
Zaksa(+1,5seta)-Trentino 1
ako 7,00


Na temat meczu atomu niema co za bardzo sie zastanawiac kurs 1,4 to naprawde dobra oferta Sopocianki sa w niesamowitej formie od pewnego czasu i mysle ze wygrajacaly Puchar Galatasaray to nie poziom zblizony nawet do Fernenbache czy Vakifbanku tutaj zadnej niespodzianki nie bedzie faworyt wygra.Drugie spotkanie no coz patrzac na sklad Krasnodaru pomyslimy o fajna ekipa zreszta jeszcze wiesze wow zrobi na nas sklad rabity i oba kluby zawodza i o ile w Rabicie wynikalo to z braku zgrania ze swietna Tajska rozgrywajaca to w ost czasie naprawde wygladato swietnie natomiast ekipa z Krasnodaru gra ciagle tak samo slabo ostatnio 2 tb ze slaba urolaczka mysle ze to bedzie naprawde latwa robota Rabity no i ost mecz przyjezdza wielkie trento a ja gram hendi na Zakse?tak Zaksa u siebie gra kapitalnie natomiasy ogladajac mecze trentino w pucharze...powiedzmy sobie szczerze dla nich wszystko oprocz Ligi Mistrzow to dno ichmecze wyglada tak jakby trener rozkazal grac na 50% mozliwosci moim zdaniem dzis Zaksa wygra ale bezpieczniejsza opcja bedzie +1,5 no i coz panowie kurs 7 wpadnie jak w maselko ????
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Zaksa - Trentino
Trentino -1,5
1,66 bet365

⛔ 2-3
Półfinał CEV i nie rozumie tutaj grania czegokolwiek w strone ZAKSY. Zespół z Kędzierzyna sezon w plecy, mocne słowa odnośnie budżetu i przeniesienia sporego hajsu z babskiej siatki do kozłów... póki co mrzonka. Zaksa sezon przespała, złożyło się na to sporo czynników ale nie o tym teraz pisać. Na chwile obecną, Polska ekipa jest o dwie klasy gorsza od dzisiejszego rywala i tylko od podejścia ekipy z Trydentu, zależeć będzie dzisiejszy wynik spotkania. W Trento drugą młodość przeżywa Matej, wtóruje mu główny kandydat do pierwszej 6 repry Włoch Lanza, a na bombie czyści wszystko Nemec. Skrzydła mega mocne, do tego mądrze rozgrywa zawsze niedoceniany w PL Żygadło. Nie ma co porównywać oby składów bo Trentino siłę ognia ma zdecydowanie większą. Mało tego przyjęcie.... od tego zaczyna się gra w siatkówkę, w Kędzierzynie jest mocno ale to mocno rozdygane. Nie widzę argumentów dla naszej ekipy w tym spotkaniu. Trento jest ekipą lepszą na każdej pozycji. Jeśli ktoś wątpi niech spojrzy w układ ligowy Serie A. Przy obecnej formie Trentino, to ani Modena, ani Pucerata nie są w stanie z nimi wygrać. Uważam też, że jeśli ktokolwiek będzie miał to zrobić to tylko Perugia wzmocniona Andersonem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Sporo zlych meczy podalem na tym forum dlatego dzis odzyskam masz szacunek i podam wam prawdiwa petarde ????

Atom-Galata 1
Krasnodar-Rabita 2
Zaksa(+1,5seta)-Trentino 1
ako 7,00


Na temat meczu atomu niema co za bardzo sie zastanawiac kurs 1,4 to naprawde dobra oferta Sopocianki sa w niesamowitej formie od pewnego czasu i mysle ze wygrajacaly Puchar Galatasaray to nie poziom zblizony nawet do Fernenbache czy Vakifbanku tutaj zadnej niespodzianki nie bedzie faworyt wygra.Drugie spotkanie no coz patrzac na sklad Krasnodaru pomyslimy o fajna ekipa zreszta jeszcze wiesze wow zrobi na nas sklad rabity i oba kluby zawodza i o ile w Rabicie wynikalo to z braku zgrania ze swietna Tajska rozgrywajaca to w ost czasie naprawde wygladato swietnie natomiast ekipa z Krasnodaru gra ciagle tak samo slabo ostatnio 2 tb ze slaba urolaczka mysle ze to bedzie naprawde latwa robota Rabity no i ost mecz przyjezdza wielkie trento a ja gram hendi na Zakse?tak Zaksa u siebie gra kapitalnie natomiasy ogladajac mecze trentino w pucharze...powiedzmy sobie szczerze dla nich wszystko oprocz Ligi Mistrzow to dno ichmecze wyglada tak jakby trener rozkazal grac na 50% mozliwosci moim zdaniem dzis Zaksa wygra ale bezpieczniejsza opcja bedzie +1,5 no i coz panowie kurs 7 wpadnie jak w maselko ????

Ty celowo chcesz podbić kursy w jakiś sposób czy liczysz na to, że ktoś się tym zasugeruje i wtopi?
Sopot po żenującym kursie, z żenującą rozgrywającą, który męczył się ze słabymi Łodziankami, świetny ruch. Tak, wygrają cały Puchar, chyba puchar Trójmiasta.
Brak zgrania ze świetną tajską rozgrywającą, taka świetna, że do momentu odejścia Ferretti stała w klaskaczu, z resztą jest końcówka sezonu, nawet jako druga miała czas na zgranie.
Kapitalnie grającej Zaksy to ja w tym sezonie nie uświadczyłem, nie wiem, może widziałeś jakichś ich trening na własnej hali, gdzie grali kapitalnie.
Mam wątpliwości czy kurs 7 wejdzie jak w masełko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Zeta System Urbino Volley - Savino Del Bene Scandicci
Ostatnia kolejka ligi włoskiej kobiet (faza zasadnicza). Mecz drużyn z dołu tabeli, jednak o odmiennym potencjale.
Scandicci pokonało ostatnio Bisonte, dzięki czemu wygrzebały się ze strefy Play-Outowej. Mają teraz punkt przewagi, co nie daje pełnego komfortu, więc wypadałoby się postarać.
Urbino to outsider ligowy, zdecydowanie najsłabsza drużyna. Nawet środkowa Leggs gra słabo, reszta to szrot, skrzydła nie istnieją. Czasem zdarza się, że Urbino walczy w poszczególnych setach, ale głównie chyba przez to, że rywalki je lekceważą.
Bet365 wystawił bardzo fajną propozycje, a mianowicie HC punktowe z linią -13.5. Linia powinna być o 2-3 punkty wyższa, a do tego jeszcze kurs jest genialny. Urbino często zbiera baty w setach, po 1-2 na spotkanie, także te punkty wyglądają bardzo okazale.
Mecz w niedziele, ja zaatakowałem zwiększoną stawką, bo po prostu warto. Różnica w poziomie jest spora, Scandicci powinno spokojnie zgarnąć 3 punkty.
Moje propozycje:
Scandicci -13.5 --- 2.05 @ Bet365 ⛔
 
bono1987 15

bono1987

Użytkownik
CEV Cup
Trentino - Dinamo Moskwa
Panowie kursy rowne po 1,83 a nie mam pojecia jak ugryzc ten mecz. Trentino u siebie mocne , jednak kadrowo lepiej wyglada Dynamo. Mocny srodek, przyjecie stabilne zapewnia Biryjukow oraz Markin. Atak zdecydowanie Dynamo z Zaytsewem. Rozegranie uzanan klasa czyli Grankin. Trentino jest nieobliczalne roznice robi Kaziynski, Lanza solidnie. Atak sredni, rozegranie rowniez, srodek solidny. Nie wiem czy moze zagrac Djuric. Kusi mnie zagrac Dynamo, czy jakies propozycje?
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
CEV Cup

Trentino - Dinamo Moskwa

Panowie kursy rowne po 1,83 a nie mam pojecia jak ugryzc ten mecz. Trentino u siebie mocne , jednak kadrowo lepiej wyglada Dynamo. Mocny srodek, przyjecie stabilne zapewnia Biryjukow oraz Markin. Atak zdecydowanie Dynamo z Zaytsewem. Rozegranie uzanan klasa czyli Grankin. Trentino jest nieobliczalne roznice robi Kaziynski, Lanza solidnie. Atak sredni, rozegranie rowniez, srodek solidny. Nie wiem czy moze zagrac Djuric. Kusi mnie zagrac Dynamo, czy jakies propozycje?
Markin to częściej w klaskaczu jest niż na parkiecie, z tym atakiem zdecydowanie dla Dynamo to chyba tylko na nazwiska patrzyłeś, bo Zajcev to normalnie trenuje od może kilku tygodni, z tym średnim rozegraniem Trento to też tak średnio trafione, Żygadło jest bardzo solidny, a jeśli jemu nie idzie to wchodzi Giannelli, w Dynamo nie ma zmiennika na sypie żadnego, Djurić nie zagra.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Dynamo piekielnie mocne na papierze, graliby w LM to jak najbardziej potencjałem nawet na turniej finałowy, niestety znaleźli się w pucharze CEV i tutaj niespodzianką będzie jeśli go nie nie wygrają.
Trentino dosyć mocne w tym sezonie, ale trzeba pamiętać że A1 wygląda obecnie tragicznie i nie ma co się za bardzo podniecać że dobrze radzą sobie w lidze. W dwumeczu z fatalnym Kędzierzynem ostre męki, nie wiem czy to ma szanse wystarczyć na Dynamo.
Potencjał Moskwian niebywały, szczególnie w ataku kosmos, Kruglov, Birjukov, Biereżko, na środku nie do zatrzymania Holt + super sypa Grankina i bombowa zagrywka praktycznie każdego zawodnika na boisku. Czasem kuleje przyjęcie, ale Trentino z drugiej strony też nie ma jakiejś niewiarygodnej zagrywki, więc tutaj bym się akurat nie bał o ten element.
Moim zdaniem Dynamo dosyć mocnym faworytem, kurs na pewno wart ryzyka na nich.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP



Pinnacle​

Zdarzenie: Krasnodar - Atom Trefl
Typ: Atom Trefl+2,5seta
Kurs: 1.84
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 07.04.2015 godz. 18:30

Aktualnie tylko w pinnacle kurs do gry. Reszta z dużo słabszymi kursami na +2,5seta. Wcześniej grałem na Krasnodar z Rabitą, ale przy dużo wyższym kursie. Rosyjskie zespoły i wynik 3:0 to słaba para. Krasnodar ma bardzo mocny skład na papierze, ale gra dużo gorsza. Kosheleva to nie jest Gamova, Sokolova ma już swoje lata, Garay średnio. Trener Ushakov nie zmienia składu, a na ławce ma świetną atakującą Calderon. Atom Trefl Sopot w dobrej formie. Zespół po serii zwycięstw, niezła organizacja gry. Ogólnie zawodniczki: Leys, Kaczorowska, Zaroślińska są mało solidne, ale według mnie przy handicapie +2,5 seta można im zaufać. Wystawiłbym kurs 1,70
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
johny35 194

johny35

Użytkownik
Grecja A1 Mężczyzn - Play Out
AEK Ateny - Lamia
AEK +2.5seta @1.66 bet365 ⛔⛔⛔
AEK +1.5seta @2.5 betsafe ⛔⛔
AEK wygra @4.5 bet365 ⛔

Wpadł mi w oko na dzisiaj mecz o utrzymanie w greckiej lidze mężczyzn. Na początek może kilka słów o systemie rozgrywek. O utrzymanie walczy 3 zespoły wspomniane wyżej AEK i Lamia oraz MENT. Rozegrają one między sobą mecz i rewanż, a utrzymanie w lidze zapewni sobie tylko najlepszy. Dodatkowo drużyny rozpoczynają walkę z takim dorobkiem punktowym jakim kończyły rundę zasadniczą. Tabela poniżej:
1. MENT 23-56 16 pkt
2. Lamia 24-56 15 pkt
3. AEK 22-58 11 pkt
Po tabeli widać że AEK jeśli chce powalczyć o utrzymanie nie może sobie pozwolić na wpadkę szczególnie u siebie. Za graniem na gospodarzy przemawia h2h. AEK w historii mierzyło się z Lamią u siebie 7 razy, z czego pięciokrotnie wygrywali, a dwa razy lepsi byli goście po wygranych tie-breakach. Wspomnieć należy także że Lamia to zespół który w tym sezonie w lidze nie odniósł jeszcze ani jednego zwycięstwa, kończąc rundę zasadniczą bez nawet punktu zdobytego na obcym parkiecie (w 4 meczach udało im się urwać rywalom jednego seta).
Podsumowując, moim zdaniem kursy wystawione na AEK są za wysokie i warto zagrać na wygranie przez nich seta czy dwóch, a myślę że stać ich nawet na wygranie tego meczu.

e/ nie rozumiem tego co się stało w tym meczu. AEK wyszedł na ten mecz juniorami czy jak, nie mam pojęcia. 4 dni wcześniej pokonali mocniejszego rywala niż Lamia u siebie 3:2 i nagle taki regres, żeby nie ugrać nawet 18 punktów w secie ... :;/:
 
otocanin 125

otocanin

Użytkownik
Niemcy 1. Bundesliga - Play Off
Friedrichshafen - Luneburg

DW 3:0 @1.28 ⛔ Brak pytań i brak odpowiedzi. Zagrali ten mecz byle jak, byle było już po sprawie. Przepraszam za taką pewność przed meczem, ale inaczej reagować nie mogłem.

Poniżej 130.5 punktów @1.75 ⛔ Bet365
Friedrichshafen HA -21.5 (punkty) ⛔ @2.0 Bet365

Zacznijmy może od małej charakterystyki obu drużyn. Drużyna Friedrichshafen jest lata świetlne przed swoim dzisiejszym rywalem. Koniec charakterystyki. W składzie gospodarzy grają tacy siatkarze jak: Tischer, Toniutti, Grebennikov ( obecnie najlepszy libero na świecie), Gontariu czy Gunthor. Nie ma dzisiaj innej opcji, niż pogrom 3:0. Kurs na dokładny wynik bardzo dobry do podbicia jakiegoś kuponu, under i handi trochę bardziej ryzykowne. Zostały jednak one spokojnie pokryte w ostatnim meczu tych drużyn. Polecam zagrać te typy, bo naprawdę warto, Luneburg nie będzie miał dzisiaj nic do powiedzenia. Wejdą na parkiet, bo po prostu muszą:cool:
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
e/ nie rozumiem tego co się stało w tym meczu. AEK wyszedł na ten mecz juniorami czy jak, nie mam pojęcia. 4 dni wcześniej pokonali mocniejszego rywala niż Lamia u siebie 3:2 i nagle taki regres, żeby nie ugrać nawet 18 punktów w secie ... :;/:
Wystarczyłoby, gdybyś przed meczem poczytał trochę o AEK-u zamiast wchodzić w ciemno, nie przepraszam, po h2h.
To w tej chwili najbardziej patologiczny klub w tym patologicznym kraju.
Swego czasu gry odmówili wszyscy obcokrajowcy, później rozwiązali z nimi kontrakty a tak ok grudnia-stycznia łatali dziury po nich i tak grają kolesiami teraz grubo po 30 i juniorkami.
A zmian trenerów to nie wiem ile tam było, co najmniej 3 ale mogłem jakąś pominąć, bo nie śledzę tego uważnie, gdzie były akcje, że gość po kilku dniach uciekał stamtąd.
Z tym mecze z Orestiadas też słabo wykminiłeś, bo oni już o nic nie grali.
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Wystarczyłoby, gdybyś przed meczem poczytał trochę o AEK-u zamiast wchodzić w ciemno, nie przepraszam, po h2h.
To w tej chwili najbardziej patologiczny klub w tym patologicznym kraju.
Swego czasu gry odmówili wszyscy obcokrajowcy, później rozwiązali z nimi kontrakty a tak ok grudnia-stycznia łatali dziury po nich i tak grają kolesiami teraz grubo po 30 i juniorkami.
A zmian trenerów to nie wiem ile tam było, co najmniej 3 ale mogłem jakąś pominąć, bo nie śledzę tego uważnie, gdzie były akcje, że gość po kilku dniach uciekał stamtąd.
Z tym mecze z Orestiadas też słabo wykminiłeś, bo oni już o nic nie grali.
To wytłumacz mi jak mimo tylu kadrowych zmian i zawirowań ostatni mecz do zera u siebie przegrali pod koniec grudnia? A grali z takimi zespołami jak Olympiakos, PAOK czy Alexandropolis i każdemu urywali minimum seta. Widocznie ta zbieranina dziadków i dzieciaków coś tam jednak potrafi zagrać. Lamia nie zdobyła do tej pory na wyjeździe nawet punktu. Pomijając nawet H2H to rzeczywiście nie było żadnych racjonalnych argumentów na granie handi +2.5seta. Szkoda że napisałeś swoje przemyślenia grubo po zakończeniu meczu, co nadal nie wyjaśnia takiego lania jakie dostali u siebie od słabej Lamii
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
To wytłumacz mi jak mimo tylu kadrowych zmian i zawirowań ostatni mecz do zera u siebie przegrali pod koniec grudnia? A grali z takimi zespołami jak Olympiakos, PAOK czy Alexandropolis i każdemu urywali minimum seta. Widocznie ta zbieranina dziadków i dzieciaków coś tam jednak potrafi zagrać. Lamia nie zdobyła do tej pory na wyjeździe nawet punktu. Pomijając nawet H2H to rzeczywiście nie było żadnych racjonalnych argumentów na granie handi +2.5seta. Szkoda że napisałeś swoje przemyślenia grubo po zakończeniu meczu, co nadal nie wyjaśnia takiego lania jakie dostali u siebie od słabej Lamii
Nie wiem, Ty to grałeś nie ja, więc powinieneś wiedzieć więcej, to nie jest zbyt normalna liga, a wcześniej nie pisałem, bo mi się nie chciało, bo nie miałem czasu, jakie to ma znaczenie.
Te kursy z resztą były jakieś dziwne.

Piacenza-Busto
Piacenza 1.8 bet365
⛔
Pojedynek dwóch drużyn o zbliżonym potencjale, kursy poprawnie wystawione, lekko próbuję.
Piacenza solidne u siebie, niezła forma ostatnio, 3 zwycięstwa z trudnymi rywalami, w tym 3-0 z Busto właśnie.
Skład ciekawy, rozgrywa doświadczona Diricxx, solidna zawodniczka, jak nie idzie to może wejść Caracuta.
Po przekątnej robiąca ciągłe postępy van Hecke, czasami miewa przestoje ale na ławce jest jeszcze Kożuch.
Na przyjęciu Di Iulio, pewne przyjęcie i Sorokaite z niezłą zagrywką i fajnie ułożoną ręką w ataku, do tego świetna libero Cardullo.
Na środku także ok doświadczona Leggeri i Wilson.
Bardzo szeroki i wyrównany skład, na każdą pozycję można znaleźć sensowne zastępstwo.
Busto lubi na wyjazdach pomęczyć bułę, do tego dochodzi im udział w FF, gdzie Piacenza w tym czasie spokojnie trenowała.
Skład fajny, dobrze poukładana gra, nieźle to wszystko prowadzi Wołosz.
Sporo zależy od Diouf, potencjał ogromny ale miewa przestoje
Przyjęcie ok, pewna Marcon plus Havelkova i świetna libero Leonardi.
Środek według mnie troszkę słabszy, wraca Aelbrecht ale raczej będą to tylko krótkie zmiany jak w czasie FF. Pisani i Ljabuszkina ciekawe zawodniczki ale słabe warunki troszkę.
Busto lepiej w przyjęciu wygląda, Piacenza delikatnie bardziej podoba mi się na zagrywce i na środku.
Szykuje się świetny mecz, zwłaszcza w obronie, dla mnie delikatnym faworytem Piacenza, głównie ze względu na własną halę i dwa weekendowe mecze Busto, w tym drugim przeciętnie w sumie zagrały, ten pierwszy niezbyt miarodajny dla mnie, bo Chemik grał strasznie słabo.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Nordmeccanica Rebecchi Piacenza - Unendo Yamamay Busto Arsizio
Bardzo ciekawie zapowiadający się mecz. Szkoda, że te zespoły trafiły na siebie już w ćwierćfinale, bo mimo trochę mniejszego potencjału kadrowego aniżeli inne ekipy, grają ciekawą siatkówkę i mają prawdziwych specjalistów na ławce. Ja spodziewam się kawałka dobrej siatkówki, warto ten mecz obejrzeć, bo będzie co!
Zacznę od Busto. Oglądałem ich grę z trybun i naprawdę fajnie to wyglądało. Duże zaangażowanie, świetna defensywa, solidne przyjęcie. Są problemy w ataku, Marcon jest tą wycofaną lewoskrzydłową, z Havelkovą bywa różnie (totalnie niezasłużone wyróżnienie w nagrodach indywidualnych LM). Wołosz fajnie prowadzi grę, spora siła na środku, Lyubushkina to świetny transfer, Pisani niestety jest ograniczoną siatkarką i dla mnie dużo lepszą opcją jest obiecująca Michel lub Freya, o ile doszła do optymalnej formy by pokazywać się więcej niż tylko na zagrywce.
Mam nadzieję, że Parisi w tym meczu już da szansę Michel, bo Giulia Pisani dużo nie daje drużynie, nie ma przy niej gry, w bloku też nic nie dokłada. Marcon przy ostatniej akcji finału miała problemy z kostką, Włosi są dość ostrożni co do informacji o kapitance Busto, jednak powinna zagrać w tym spotkaniu. Ostatnie wyniki w lidze słabe, ale dla mnie było to wyraźne odpuszczanie i nastawianie się na LM - co przyniosło skutek (te baty sprzed niecałego miesiąca można tym wytłumaczyć). Teraz playoffy, już muszą grać na maksa, zobaczymy jak będzie ze zmęczeniem.
Piacenza ma teoretycznie trochę mocniejsze lewe skrzydło, szczególnie jeśli chodzi o atak, bo przyjęcie jak już wspominał strasznik - lepsze powinno mieć Busto. Zmiana trenera z Chiappiniego na Gaspariego to ogromny progres i takie Conegliano powinno sobie pluć w brodę, że po sezonie wypuścili takiego gościa jak Gaspari z rąk, zatrudniając w tym sezonie już dwóch przeciętniaków, którzy nie potrafią ogarnąć wielkiego potencjału zespołu Imoco. Trochę offtopu się wdarło. Kontynuując, mimo że Piacenza przez chwilę nie grała, to forma powinna być co najmniej dobra.
W ostatnich meczach odpoczynek często dostawała Van Hecke, bo po prostu przytrafił jej się słabszy okres gry (sezon w całości bardzo dobry). Mają na tej pozycji zmianę, więc powinno być dobrze. Gaspari wycofał z przyjęcia stricte ofensywną Sorokaite, przyjęcie przejęły Cardullo z Di Iulio i to ma prawo działać, bo obydwie potrafią odbierać zagrywki, a Indre tak naprawdę mogła tylko przeszkadzać (skupiając się tylko na ataku od razu robiła fajne cyferki). Środek podobny do Busto - solidny pewniak Wilson i średniaczek Leggeri. Jak Vargas będzie dostępna to wtedy ta druga środkowa podniosłaby poziom drużyny. Sypa na poziomie - wiadomo.
Pisać zacząłem z myślą o szukaniu czegoś w stronę Busto. Jednak po wgłębieniu się w mecz wydaje mi się, że Piacka formę też zrobiła i będzie to świetny spektakl. Tak jak pisałem na początku, szkoda że któryś z tych zespołów odpadnie tak wcześnie z walki o mistrzostwo. Ja szukam overa, choć u kobiet bardzo dawno nie zdarzało mi się grać zawyżonej linii na taki typ (182.5). Spodziewam się 5 setów i dobrej siatkówki.
Moje propozycje:
Over 182.5 --- 1.86 @ Betsson, Betsafe ⛔
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Cannes-Beauvais
Powyżej 177,5 1.8 bet365
✅
Cannes świetnie zaczęło sezon ale ostatnio jakby słabsza forma i dziwne wyniki.
Widać rękę Kolakovicia, który nieźle ich poukładał, cały sezon na dobrym poziomie gra Pujol, nieźle prezentuje się Gommans, środkowy Radić także solidnie poczynia sobie.
Mieszane odczucia mam co do Petkovicia, trochę nierówny jest.
U siebie mocni ale lubią też pomęczyć bułę z mocniejszymi rywalami.
O Beauvais pisałem tutaj.
Za wiele się nie zmieniło, uprawomocniła się decyzja o -7pkt i dlatego w zasadniczej spadli na 8 miejsce.
Potrafią powalczyć, mają lepszego młotka, rozegranie podobny poziom ale sama współpraca rozgrywającego z atakującym na korzyść Beauvais.
Przyjęcie chyba na korzyść gości, Cannes może trochę mniej błędów własnych robi.
Liczę na co najmniej 4 w miarę wyrównane sety, stawka płaska.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Pomi Cassalmagiore - Imoco Volley Conegliano
Ruszają półfinały we włoskiej A1.
Cassalmagiore przez cały sezon gra bardzo równo, są niejako zaskoczeniem, gdyż potencjał drużyny nie był aż tak duży. Przede wszystkim grają zespołowo, Skorupa rozkłada atak na wszystkie siatkarki. Nie mają armat na skrzydłach, raczej solidne siatkarki, nawet można by rzec - ograniczone. Świetny sezon gra przyjmująca Tirozzi. Środek bardzo silny - Stevanović z Gibbemeyer to pewne punkty. Trzymają fajnie przyjęcie i ta gra wygląda.
Conegliano w półfinale jest tylko dzięki nieudolności i słabszej formie Modeny. Oglądałem ostatnie spotkanie i poziom był bardzo niski. Gra szarpana, brakuje często tempa, przewidywalne granie do Ozsoy. Neriman zwykle swoją robotę wykonuje dobrze, ale też zdarzają się jej gorsze momenty. Na pewno wyróżnić trzeba środkową Adams, która zwykle robi bardzo dobre cyferki. No i libero De Gennaro, która często ratuje dupki koleżankom.
Conegliano indywidualnie wydaje się być sporo lepszy, ale przez cały sezon nie ma odzwierciedlenia tego w wynikach. Cassalmagiore dawno nie oglądałem, ale za to wiem, że Conegliano ciągle jest w przeciętnej formie i myślę, że warto spróbować zagrać na zwycięstwo gospodyń.
Moje propozycje:
Cassalmagiore wygra --- 1.73 @ MarathonBet ⛔
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Dynamo Kazań - Zarechie Odintsovo
W pierwszym meczu Kazań wygrał 3-1 i był to dziwne spotkanie.
W setach 1 i 3 Zarechie grało tragicznie, pachniało z daleka amatorkom. Przez pewien czas 4 seta było podobnie, jednak dalej jakieś cyrki zaczęły odstawiać Dynamki. Drugi set wygrany przez Zarechie w dziwnych okolicznościach.
Mecz oglądałem i ciężko to wytłumaczyć. Zarechie jest w przeciętnej formie, bo ich gra bazuje na pojedynczych zrywach i często szczęściu, nawet Malykh zdarza się zamknąć oczy i po prostu uderzyć.
W Kazaniu grają jak zawsze - dużo do Gamovej. Tak jak cały sezon, brakuje drugiej przyjmującej, Chaplina nie daje sobie rady i choćby w poprzednim meczu potrafiła przyjąć 3 niemal takie same zagrywki z rzędu w trybuny, jakby oglądało się powtórki. Nie wiem czemu nie grała tym razem Nikolaeva.
U siebie Kazań nie powinien się bawić i szybko zakończyć to spotkanie. Linia w Marathonie odmienna od pozostałych.
Moje propozycje:
Under 157.5 --- 1.80 @ MarathonBet ⛔
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Vafifbank 3-0 live przy 23-20 w 1secie 1,50
Galarety od 13-16 zdobyly 4pkt a to duzo za sprawa trenera, ktory dziwnie zrobil podwojna zmiane i tak juz zostawil. chyba pogral 3-0 ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom