>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

emm 99

emm

Użytkownik
12:30
Roma - Napoli ✅✅ [z zakladka, mysle ze bedzie jeszcze jeden gol, ale ja ODPUSZCZAM]

13:45
Arsenal - Liverpool ✅✅

15:00
Cagliari - Lazio ✅✅

15:30
Werder - Mainz [grubiej ;) ] Sorry Panowie.. ⛔????

15:30
Hoffenheim - Gladbach

20:45
Twente - PSV

Jak wiadomo sa swieta, wiec Panowie NIE przesadzajcie ze stawkami zeby ewentualnie nie siedziec przy stole wkur... ;)
Ja osobiscie nie wiem czy wszystkie mecze z g. 15/15:30 pogram , gdyz sam bede wtedy uczestnikiem meczu.. biernym kibicem.

Zdrowych, spokojnych i radosnych $$ swiat dla Wszystkich!
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
No to widze eMm ładnie popłynął ;/
Ja tego nie gralem ale sobie wymyśliłem zeby Ślask zagrać i po raz kolejny Polska dała mi po dupie ^^
Na szczescie za drobne
 
emm 99

emm

Użytkownik
Werder zagrany kosztem Gladbach... mysle ze komentarz jest zbedny - 300, tragedii nie ma, nie takie wtopy byly ;)
 
emm 99

emm

Użytkownik
Ostatni prog na zabicie strat Straszak, nie trzepiaj sie - dla mnie zysk na poziomie 50-70zl na mecz to dobra opcja.
 
M 3K

morgo

Użytkownik
Gra ktos z was bvb-bayern?

edit: ✅✅
kurcze zwlekalem z kolejnym progiem bo ogladalem mecz i nie bylo ciekawie i padl gol a byla zakladka :p ale wazne ze ✅
 
emm 99

emm

Użytkownik
Gwoli scislosci i wyjasnienia, bo zaraz bedzie ze ja nie gram tylko podaje typy dla zabicia nudy [ktorej nie ma zupelnie bo doby brakuje :p]
Zaczynam 11-20` przy kursie 4. I ostatni prog, a czasami juz przedostatni obcinam.. dlatego tez straty sa stosunkowo niewielkie, ostatnio mialem b. duzo zakladek a taki mecz musial siasc w koncu.. ale przed meczem w zyciu bym nie przypuszczal ze akurat ten.
 
emm 99

emm

Użytkownik
Serio tak ostro swietujecie? ;)

Real, pogrom.. dal zarobic pare zl, Ajax pechowo bo gol 40s wczesniej dalby zakladke.


14:00
Bordeaux - Lens ✅ horror.. Ostatni raz gram takie dziwne mecze


14:45
Ostrava - Plzen nie ma min.. :roll:

15:30
Augsburg - Schalke
 
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
Grałem real i ajax, real dość szybko 1-0, dał niewiele zarobić i odpuściłem, a w ajaxie mimo wyjścia na delikatny + żałuję zagrania tego meczu. Trochę akcji w 1 połowie, ja zagrałem trochę mocniej bo Holandia, koniec końców na lekki +, by zminimalizować straty ;)
Gram krótko tym systemem, ale już co zauważyłem i zastosuję to w mojej grze to to, żeby wybierać mecze, gdzie jest wyraźny faworyt. Bo mecz dwóch dość wyrównanych drużyn nie przynosi tyle goli, co mecze z drużyną dominującą nad przeciwnikiem.
 
emm 99

emm

Użytkownik
A Twente - PSV?
Az - Feyenoord?
Arsenal - Liverpool?
To takie przyklady na szybko gdzie goli bylo duuuzo i wydaje mi sie, ze faworyta wskazac wcale tak latwo nie bylo pomimo wynikow.
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
Gram krótko tym systemem, ale już co zauważyłem i zastosuję to w mojej grze to to, żeby wybierać mecze, gdzie jest wyraźny faworyt. Bo mecz dwóch dość wyrównanych drużyn nie przynosi tyle goli, co mecze z drużyną dominującą nad przeciwnikiem.
Nie ma reguły. Zazwyczaj drużyna skazywana na porażkę wychodzi defensywnie i jest zadowolona z remisu. Zdarza się, że faworyt wtedy wali głową w mur. Z kolei często w meczach drużyn o teoretycznie podobnych umiejętnościach obie starają się coś ugrać bo wiedzą że mają realną możliwość. Mogą również walczyć bezpośrednio o miejsce w tabeli. Oczywiście- równie dobrze mogą być usatysfakcjonowani z remisu.
Tak jak mówię, moim zdaniem nie ma reguły.
 
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
No może i masz rację, ale w tych meczach, które akurat podałeś faworyta raczej szło po krótkiej analizie wskazać. No nic, ważne by padały bramki ;)
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Gram krótko tym systemem, ale już co zauważyłem i zastosuję to w mojej grze to to, żeby wybierać mecze, gdzie jest wyraźny faworyt. Bo mecz dwóch dość wyrównanych drużyn nie przynosi tyle goli, co mecze z drużyną dominującą nad przeciwnikiem.
ale bzdura ????
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Gram krótko tym systemem, ale już co zauważyłem i zastosuję to w mojej grze to to, żeby wybierać mecze, gdzie jest wyraźny faworyt. Bo mecz dwóch dość wyrównanych drużyn nie przynosi tyle goli, co mecze z drużyną dominującą nad przeciwnikiem.
Stąd taki nieprzemyślany post ????

Wybieranie drużyn przed meczem jest niczym wróżenie z fusów, bo każdy mecz jest inny.
To jest zwykłe over 0.5 z tym, że dzięki zakładkom uzyskuje się lepsze profity.
 
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
ale bzdura ????
Tak jak pisałem krótko gram tym systemem, ale już dwukrotnie to co napisałem uchroniło mnie od grania meczu, który skończył się na 0-0 ????
Ale wiadomo, że nie ma żadnych sztywnych zasad, trzeba się dostosować do danego zdarzenia obserwując przebieg spotkania.
 
Do góry Bottom