>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
B 13

blastojz

Użytkownik
HEJ zamiescilem analize ale minute przede mna ktas umiescil typ 2 i bts ja mam czysta 2.CZy musze zmienic ten typ?Godzina 14 27 fenerbahce?Jesli tak prosze o usuniecie tego typu.Pozdro
Nie, nie musisz. To zupełnie inny typ.
Ten drugi typ, który podałeś już usunąłem.
//psotnick
 
zerowiec1 22

zerowiec1

Użytkownik
W sprawie mojego ostatniego postaw w temacie:
Typy dnia - 14.04.2015 Wtorek. Post nr 7 (godz 21:46)
Obserwator1985 ma rację, zebrałem złe dane. Uprzejmie proszę o skasowanie ostatniego akapitu i dopisanie:
&quot;Z wyżej wymienionych zawodników, tylko 3 (Kroos, Marcelo, Gabi) jest zagrożona absencją w rewanżu. Po ćwierćfinałach kartki zostaną wyzerowane, dlatego uważam, iż zawodnicy nie będą się oszczędzać!&quot;
Przepraszam za pomyłkę i jeśli wprowadziłem w kogoś w błąd i dziękuję za czujność i korektę.
Pozdrawiam
Zrobione
 
magucio 174

magucio

Użytkownik
magucio 174

magucio

Użytkownik
Chciałbym się zapytać czemu dostałem - 100 za powtórzony typ, skoro nikt przede mną nie zagrał tego samego typu. Jedyny typ na Zawiszę jaki wcześniej widzę, to typ trzydrogowy na Zawiszę, a mój to DNB na Zawiszę. Chodzi o ten http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-12-04-2015-niedziela-120629-2.html#post5288163
Odsyłam do Regulaminu Typów Dnia, bo najwidoczniej tam nawet nie zajrzałeś.
Przypominam, że oddając typ w Typach Dnia automatycznie potwierdzasz, że znasz Regulamin i go akceptujesz.
Akurat twój przypadek jest bardzo prosty, bo literalnie jest przedstawiony w podanych w Regulaminie przykładach:

- Jeżeli User A podał jako pierwszy typ Legia - Wisła 1 @ 2,00 to User B nie może podać typu Legia - Wisła 1 DNB @ 1,75
- Jeżeli User A podał jako pierwszy typ Legia - Wisła 1 DNB @ 1,75 to User B może podać typ Legia - Wisła 1 @ 2,00
Generalnie chodzi o to, że nie można w tym samym meczu podać typu mniej ryzykownego niż ktoś już wcześniej podał (dotyczy to głównie handicapów i overów ale również takich przypadków jak Twój).
//psotnick
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Czy Wiliam Hill jest jeszcze na liście pobieranych bukmacherów bo nie widać go, ale tam są 3 pola nie widoczne. Więc można podawać w typie kursy z Wiliam Hill czy już nie?
Można spokojnie podawać...jest doskonale widoczny tylko masz pewnie włączonego AdBlocka i pewnie to on ci blokuje nazwę buka i dla Ciebie jest ona niewidoczna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom