>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Typy Dnia - 3.04.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
C 0

carloquero

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, 2 Holadnia - Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: FC Oss - Den Bosch
Typ: FC Oss
Kurs: 1.72
Bukmacher: Betsafe
Analiza: Na dziś wybrałem mecz z drugiej ligi Holenderskiej. Drużyna Fc Oss ostatnimi czasy jest w wyśmienitej dyspozycji, o czym świadczy bilans meczy w rundzie wiosennej u siebie 6 wygranych meczy i 1 zremisowany. Plasują się oni na piątym miejscu w tabeli i depczą im po piętach drużyny Emmen, Venlo czy Graafschap, które mają zaledwie punkt straty do nich, co myślę, że to powinno być dodatkowym motywatorem na to spotkanie. Poza tym w dobrej formie strzeleckiej jest napastnik drużyny gospodarzy Johnatan Opoku, który w ostatnim meczu u siebie ustrzelił 4 bramki i w całym sezonie ustrzelił 16 bramek. Widać, że ten zawodnik ma ochotę na strzelanie bramek przy własych kibicach. Myślę, że drużyna Den Bosh, jest na straconej pozycji w tym meczu, gdyż plasują się na trzynastej pozycji w tabeli i przechodzą lekki kryzys. Ich forma w pięciu ostatanich spotkaniach nie była za ciekawa gdyż przegrali aż 4 mecze, a tylko 1 wygrali. Na wyjeżdzie idzie im słabo w tym sezonie bo bilans 3-4-8 nie jest niczym zadowalającym. I uważam właśnie, że dyspozycja z ostatnich meczy będzie odgrywała tutaj kluczową rolę. Patrząc na kurs w okolicach 1.7 myślę, że warto pokusić się o ten typ. Pozdrawiam ????
✅ 72
 
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
⚽ Austria 2 liga
Godzina 20:30
Spotkanie - Kapfenberg : Mattersburg
Typ - Kapfenberg wygra a obie drużyny strzelą gola
Kurs - 5.00
Buk - Unibet
Dziś zaglądam do drugiej ligi w Austrii gdzie lider po 25 kolejkach Mattersburg wybiera się do 4 drużyny Kapfenberg , zaglądając na dorobek punktowy to tu jest przepaść bo lider ma aż 15 pkt przewagi nad Kapfenberg ale to nie znaczy że dziś będzie miał mecz łatwy , lekki i przyjemny , Kapfenberg na swoim terenie polegli tylko raz na 12 spotkań rozegranych u siebie ale też aż 7 razy zremisowali i tylko 4 zwycięstwa jednak uważam że z liderem zagrają na maksa o pełną pulę i może im się uda bo H2H z Mattersburgiem mają dobre jeżeli chodzi o swój stadion i tak na 13 meczy bilans 8-3-2 i br także na ich korzyść 25:13 tak więc nie jest żle , lider ostatnio pogubił parę cennych pkt i dwa ostatnie mecze to tylko 1 pkt dopisany do swojego konta a mecze wyjazdowe lidera w tym sezonie to 4-5-3 i br 19:16 a ostatni wyjazd był do Austrii Lustenau i porażka 1:3 tak więc liczę że i ten wyjazd nie będą mile wspominać a wynik w/g mnie 2:1 dla gospodarzy no ale zobaczymy !
⛔ 100
 
S 30

snorlax

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel-Elite League
Godzina: 14:00
Spotkanie: Lakeside Hammers - Kings Lynn Stars
Typ: Andreas Jonsson over 9 pkt
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
W dniu dzisiejszym na krótkim torze w Lakeside zmierzą się ze sobą miejscowe Młoty z Gwiazdami z Kings Lynn. Popularny AJ w dwóch dotychczasowych meczach zdobył dwa razy po 11 pkt. 27 marca na torze w Lakeside jego dorobyk wyniósł 11 (1,3,2,3,2), natomiast 31 marca na torze w Kings Lynn 11 (2,4!,3,1,1). W dniu dzisiejszym Szwed wystąpi pod numerem 9 w drużynie Lakeside. Jego biegi zapowiadają się następująco:
*1 bieg - Nilsson, Lambert, JONSSON, Iversen
*7 bieg - JONSSON, Schlein, Lawson, Doolan
*11 bieg - Schlein, JONSSON, Bjerre, Lawson
*13 bieg - Lawson, Bjerre, JONSSON, Iversen
* Bardzo możliwe, że w 15 biegu pojedzie Szwed
Także linia w 5 biegach spokojnie do pokrycia w szczególności, że Bjerre i Lawson nie są ostatnio w wysokiej formie.
zwrot
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ - PORTUGALIA: Primeira Liga
Godzina: 21:30
Spotkanie: Gil Vicente - Braga
Typ: Braga -1
Kurs: 2.45
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Spotkanie pomiędzy drużynami, które zajmują dwa odległe od siebie miejsca i faworytem do wygrania meczu jest na pewnie drużyna gości.
Zacznę od gospodarzy - zajmują aktualnie przedostatnie 17-naste miejsce w tabeli ligowej i walczą o miejsce, które da im utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Portugalii, tracą do niego 4 punkty, a więc nie jest to dużo i na pewno są w stanie to odrobić, chociaż dół tabeli jest naprawdę ciasny. Ogólnie w meczach na własnym stadionie to nie błyszczą, w 13 meczach zdobyli zaledwie 12 punktów po 2 wygranych oraz 6 remisach. Ich bilans bramek również nie zachwyca, bo strzelili 11 bramek oraz stracili 21.
Dzisiejsi goście spotkania to już inna półka - ta wyższa w krajowej lidze i myślę, że powinni to dzisiaj wykorzystać oraz dopisać sobie 3 punkty do tabeli Primeira Liga. Obecnie zajmują 4 miejsce w lidze no i do 3 miejsca tracą jednak sporo, bo 9 punktów, dlatego będą na pewno chcieli utrzymać swoją wysoką 4 pozycję, a goniący ich Guimaraes traci do nich 7 punktów. Braga w meczach wyjazdowych radzi sobie nieźle, a na dzisiejszych gospodarzy to nawet bardzo dobrze - w 13 meczach zdobyli 18 punktów, które zdobyli po 5 wygranych oraz 3 remisach. Strzelanie goli im też nie przychodzi na pewno z trudem w delegacjach - 18 strzelonych i 12 straconych goli.
Pojedynków na stadionie drużyny Gil Vicente było naprawdę sporo, jednak w ostatnich latach to Braga miała więcej do powiedzenia.
Dzisiaj stawiam na wygraną gości jednak z zabezpieczeniem w postacie zwrotu w przypadku wygrania jednym golem. Gości na pewno stać na wygranie meczu minimum 2 bramkami, ale czy tak będzie? Zobaczymy po 90 minutach spotkania.
✅ 145
 
G 36

guxinimod

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna BBVA
Godzina: 20:45
Spotkanie: Eibar - Rayo
Typ: BTTS
Kurs: 1,83
Bukmacher: bet365
Analiza:
Eibar nie traci dużo bramek, ale i dużo nie strzela o czym świadczy 5 ostatnich meczów:
Granada 0:0 Eibar
Eibar 0:2 Barcelona
Levante 2:1 Eibar
Eibar 0:1 Ath. Bilbao
Villareal 0:1 Eibar
Nie można tego powiedzieć o drużynie Rayo Vallecano, która regularnie strzela bramki, gra otwarty futbol z zespołami o klasę lepszymi. Nawet z Barceloną nie zamknęli się w polu karnym tylko walczyli czego efektem był gol ????
Ostatnie starcie między tymi drużynami zakończyło się wynikiem 3:2 dla beniaminka. Stawiam tutaj na bbts, mam nadzieję, że Eibar coś wsadzi. Oby przełamali się po meczach bez strzelonego gola.
✅ 83
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: koszykówka
godzina : 18:00
spotkanie: Rosa Radom-King
typ: Rosa-King(22,5-0) typ: 1
stawka 4,10
bukmacher: milenium
Witam na dzisiaj wybrałem mecz opisany w poście już kiedyś wspomniałem ,że kingi są cienkie jak bolka trampki a zwłaszcza jak grają z którą z drużyn czołowej top6 Plk. typ troche po statystykach ale i również po grze obu ekip i są to z goła odmienne .I tak Rosa szybkie kontrataki duża skutecznośc z linii za 3pkt dobra twarda obrona ,inaczej tyczy się zawodników ze Szczecina proste niewymuszone błędy słaba,dziurawa,źle zorganizowana obrona,słaba skuteczność za 3. teraz statystyki ostatnie w miare pokaźne zwycięstwa Rosy 19punktami z Polpharmą 18pkt z Turowem,18pkt z Dąbrową,14 z Lublinem i 16 pkt z Jeziorem. Przegrane Kingów 13 z Toruniem,24punktami z Kutnem 18pkt ze Śląskiem i uwaga 32punktami z Czarnymi.Warto dodać ,że Rosa pokonała Kingów w Szczecinie różnicą 18punktową.Ja daje zwycięstwo Rosy minimalnie 23 punktami po dosyć dobrej stawce,dla mniej odważnych proponuję mniejszą linię handicapu(16,5) po równie dobrej stawce 2,38.Pozdrawiam
Zły bukmacher ⛔ 100
 
kokon303 139

kokon303

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Szwajcaria - Super League
Godzina: 20:30
Spotkanie: Sion
-Grasshoppers

Typ: over 2.5
Kurs: 1.97
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dziś dużo więcej meczy, ja zwróciłem na ten w szwajcarskiej lidze, Gospodarzy jak i gości dzielą 2 pkt, co jest dziwne, że Grasshoppers który był wicemistrzem w poprzednim sezonie jest dopiero na 7 miejscu. Widocznie coś im nie wychodzi albo jakiś lekki kryzys mają, lecz nie śledziłem ostatnio tej ligi ale spróbuje właśnie overa zagrać ponieważ: Sion u siebie strzela sporo bramek, ostatnio z czystym kontem wygrali dwa razy 3:0, ale też tracą sporo bramek, więc grają otwartą piłkę tak samo jak i goście którzy nie mogą wygrać meczu tylko remisują i przegrywają kolejne mecze gdzie też wpada sporo bramek. H2H też jest zachęcające, wyniki Sion u siebie z Grasshoppers to 3:3 i 3:1, więc liczę na dobry widowiskowy mecz i sporo bramek :grin:
✅ 97
 
makaveli23 109,6K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja Superetten kolejka 1
Godzina: 15:00
Spotkanie: Brommapojkarna - Östersunds
Typ: 2
Kurs: 2.81
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Rozpoczecie sezonu w szwedzkiej drugiej lidze i mecz pomiedzy Brommapojkarna, ktora w poprzednim sezonie grała w Allsvenskan oraz w lidze Europy, ale spadła i mecze przedsezonowe nie napawaja optymizmem, poniewaz zremisowali ostatnio z Sundsvall ale wczesniej przegrali 0-3 z Djurgarden. Goscie to dobra druzyna wyjazdowa w poprzednim sezonie kolekcjonowali sporo punktow grajac na wyjeździe i tutaj sa faworytem do zdobycia 3 pierwszych punktow w sezonie. Forme przedsezonowa maja lepszą niz gospodarze co prawda przegrali az 08 z Rosenborgiem ale juz druzyne na swoim poziomie a nawet troche wyzszym czyli pierswszoligowe Gefle rozniesli 3-1. Kursy polecialy ostro bo bylo 4+ na gosci jako ze Bromma ktora dopiero co spadla z ligi ale jezeli tak spadly to napewno u gospodarzy musialo dojsc do sporego przetasowania skladu.
✅ 181
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
B 3

boodryl88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Liga: Ligue 1
Kto: Monaco - St.Etienne
Godz: 20:30
Typ: 1
Stawka:1.91
Buk: bet365
Analiza: Monaco jest niemal niekwestionowanym liderem w tym pojedynku. Dlaczego? Przemawia za nimi pojedynek na własnym stadionie, ale przede wszystkim bilans meczowy, który prezentuje się o jeden mecz lepiej, niż St. Etienne (Monaco - Z Z Z R Z; St.Etienne - Z Z Z R R). Warto dodać, że gospodarze mierzyli się z o wiele bardziej wymagającymi przeciwnikami, jak chociażby z PSG gdzie wywieźli bezbramkowy remis!
Monaco, co prawda nie prezentuje spektakularnego futbolu, ale dzięki temu są w półfinale ligi mistrzów oraz zajmują premiowane 4 miejsce w lidze.
Drużyna z księstwa posiada również sławną z LM obronę, która zbyt wielu goli nie wpuszcza - oprócz meczu z Arsenalem.
kiepska analiza
 
K 72

k.a.m.e.

Użytkownik
Dyscyplina:⚽ Piłka nożna, Hiszpania - Primera Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: Eibar - Rayo Vallecano
Typ: Do przerwy/koniec meczu - remis/remis
Kurs: 4.75
Bukmacher: Bet365​
Dzisiaj pod lupę biorę pierwsze spotkanie 29 kolejki Primera Division, w którym Eibar podejmie na własnym stadionie drużynę Rayo Vallecano. Przy fakcie iż gospodarze nie poczuli wygranej od 10 spotkań ligowych z rzędu to drużyna gości jest przez bukmacherów postawiona w roli faworyta. Ale realia mogą być inne.
Drużyna gospodarzy do tego spotkania podejdzie w bardzo złych humorach. Nie wygrali od 10 spotkań ligowych z rzędu oraz mają bardzo złą passę 4 porażek z rzędu przed własną publicznością. Eibar zajmuję 14 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 28 punktów. Przez ostatnią bardzo złą formę mają już tylko 4 punkty przewagi nad strefą spadkową. Na własnym stadionie grają tragicznie. Na 28 zdobytych pkt, tylko 12 zdobyli przed własną publicznością(3 zwycięstwa, 3 remisy, 7 porażek). Jedynym pozytywem przed tym meczem dla gospodarzy jest fakt że Menadżer Gaizka Garitano ma do dyspozycji wszystkich swoich zawodników.
Goście przyjadą dzisiaj do Eibar po wygranej 1:0 na własnym stadionie z Malagą. Mają też bardzo przyjemną passę 2 zwycięstw z rzędu w lidze. O wiele lepiej radzą sobie na własnym boisku niż na wyjazdach. Przed własną publicznością mają serie 4 zwycięstw z rzędu, odwrotnie jest natomiast na wyjazdach. W meczach wyjazdowych maja niechlubną serie 4 porażek z rzędu. I własnie po tych 4 przegranych meczach przyjeżdżają na trudny teren Eibaru. Rayo Vallecano zajmuję 12 pozycje(35 pkt). Goście mają bardzo słabą obronę. Mają aż 50 straconych bramek, przy czym Eibar ma ich 38. Więcej straconych bramek od Rayo mają tylko Elche i Levante(po 52 stracone bramki). Menadżer gości Paco Jémez w dzisiejszym meczu nie będzie mógł skorzystać z 3 zawodników. Do gry nie nadaję się kontuzjowany Baptistao, z powodów zawieszenia za kartki nie zagrają: Amaya i Trashorras.
Dzisiejszy pojedynek tych zespołów może być bardzo wyrównany. Oba zespoły nie grają &quot;pięknego futbolu&quot;, grają bardziej piłkę siłową oraz słyną z ostrej walki. Kto dzisiaj będzie bardziej zdeterminowany może zainkasować pkt. Ja stawiam na czysty remis i do przerwy i na koniec spotkania. Drużyna Rayo ma tylko 2 remisy na 28 spotkań! Dla porównania Real 1 remis i Barcelona 2 remisy. Boje się tylko o to że przy tak ostro grających zespołach może pokrzyżować wszystko jakiś karny lub też czerwona kartka, która jest bardzo prawdopodobna w dzisiejszym meczu. Jeśli chodzi o ilość bramek to jest to bardzo trudne do przewidzenia. Równie dobrze może paść 1 bramka w meczu lub też mogą się rozstrzelać i wtedy pada aż 5 bramek. Pozdrawiam
__________________
Typ by K.A.M.E. ®
⛔ 100
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Austria - Erste Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Liefering - Horn
Typ: +2,5/BTS
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Nie mam żadnych wątpliwości co do słuszności tego typu i postaram się, abyście też nie mieli i zagrali ze mną. Po pierwsze H2H. Oto bezpośrednie mecze tych drużyn z ostatnich dwóch lat:

Jak widać w meczach tych ekip pada niemal zawsze grad goli, a przypadku, że przynajmniej jedna z drużyn nie trafiła do siatki rywala, po prostu nie było.
Statystyka ta to, moim zdaniem, głównie zasługa dzisiejszych gospodarzy. Ekipa juniorów/rezerw RB Salzburg gra bardzo overową piłkę. W ligowej tabeli over/under zajmują pierwsze miejsce ze średnią 3,7 bramki na mecz z ich udziałem. W ich ostatnich dziesięciu meczach tylko raz nie było BTS&#39;a - w meczu z czerwoną latarnią ligi - Innsbruckiem.
Zespół Horn również (choć nie z takim rozmachem) strzela, jak i traci bramki. Po zimowej przerwie w 4/5 ligowych meczach padł BTS. Aż 3 wyniki jednak to 1:1 (pozostałe 0:0 i 2:5). Ekipa ta zawsze coś ukłuje, ale też nigdy do końca nie przypilnuje swojej bramki. W starciu z takim zespołem jak Liefering okazji do obu sytuacji powinno być co nie miara.
Nie wiem która z ekip wygra ten mecz, ale jestem pewny, że zobaczymy tu dużo goli, a bardzo prawdopodobne jest, że wygraną na konta otrzymamy już w przerwie meczu.
✅ 100
 
nonamed 97

nonamed

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Millwall - Charlton
Typ: 2
Kurs: 2,89
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Dzisiejsze spotkanie będzie meczem pomiędzy dwoma drużynami znajdującymi się w diametralnie innej formie. Millwall w ostatnich 5 grach zdobyło tylko 2 punkty, natomiast Charlton gra świetnie i udało mu się wygrać 4 spotkania i 1 przegrać. Obecnie Millwall zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, a Charlton 11. Gospodarze słabo grają u siebie: bilans 3-6-10 i tylko 18 strzelonych bramek. Co do gry dzisiejszych gości na wyjeździe: 5-7-7, jednak tu muszę zaznaczyć, że ostatnie dwa spotkania rozgrywane w roli gości piłkarze Charltonu wygrali. W ostatniej kolejce Millwall zremisowało 2:2 z Brentford, jednak ten remis to raczej strata punktów niż zyskanie jednego, ponieważ do 85 minuty prowadzili oni 2:0. Z kolei Charlton pokonał Reading 3:2 po szalonym meczu. H2H jest bardzo niekorzystny dla mojego typu: w ostatnich 5 spotkaniach były 3 remisy i 2 zwycięstwa Millwall. Ostatni mecz zakończył się remisem 0:0 i, co ciekawe, to Millwall miało przewagę. Jednak obecna forma obu ekip sprawiła, że wg mnie bardziej prawdopodobne jest zwycięstwo Charltonu, a kurs wystawiony na ten zespół jest zdecydowanie warty ryzyka.
⛔ 100
 
K 4

ketrabov

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - II Liga Polska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1.77
Bukmacher: UNIBET
Analiza:
Witam, będzie to moja pierwsza analiza na tym forum, mam nadzieję, że nie zawiodę na starcie ;) Na dziś wybrałem dość bezpieczny typ, jakim jest postawienie na to, że obie drużyny strzelą gola. Znicz w każdym z ostatnich dziewięciu meczów strzelał przynajmniej jedną bramkę, dodatkowo na 11 pojedynków na własnym boisku strzelili rywalom 15. Tak jak w ostatnich spotkaniach, tak i dziś obstawiam, że uda im się wbić stalowowolaninom choćby jedną bramkę. Piłkarze ze Stalowej Woli również są w gazie, na 10 ostatnich pojedynków w 8 z nich dołożyli choć jedno trafienie. Zielono-czarni na wyjazdach radzą sobie kiepsko, lecz często strzelają bramki (16 goli na 10 meczów wyjazdowych). Mimo, że w bezpośrednich pojedynkach między tymi drużynami często zdarzało się, że tylko jedna z drużyn strzelała gola, to wydaje mi się, że dziś zobaczymy sporo trafień.
✅ 77
 
E 0

emil-wojcik88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Primera Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: Eibar - Vallecano
Typ: 2
Kurs: 2.90
Bukmacher: Bet365
Analiza: Ku zdziwieniu memu, bukmacher daje większe szanse Eibarowi, którego pozycja w tabeli oraz bilans meczowy, dają wiele do myślenia.
Po kolei. miejsce w tabeli - 14 z 28pkt. Bilans meczowy: R P P P P. Czy Eibar podniesie się po tej serii niepowodzeń i odbije się na bezpieczny dystans od strefy spadkowej?
Sądząc po dyspozycji Vallecano, która prezentuje się tak: pozycja w tabeli - 11 z 35pkt. Bilans meczowy Z Z P Z P - nie widzę powodów,aby Eibar odniósł zwycięstwo w tym meczu.
Niemniej jednak, szykuje się całkiem dobre widowisko, zważając na sytuację Eibaru.
✅ 190
 
rzal-pl 6

rzal-pl

Użytkownik
Dyscyplina: CZECHY: Extraliga - Play Offy​
Godzina: 18.20
Spotkanie: Litvinov - Kometa Brno
Typ: 1 (HA-0,5)
Kurs: 1.81
Bukmacher: Pinnacle Sports

Analiza:

Będzie to piąte starcie półfinałowy dla obydwu ekip, obecny stan rywalizacji to 3:1 na korzyść gospodarzy. Hokeiści Litvinov dobrze zaczęli ten etap rozgrywek po dwóch pierwszych ciężkich meczach u siebie ostatecznie wygranych i trzecim wyjazdowym, byli na dobrej drodze by bardzo szybko zakończyć tą rywalizacje. Niestety dla nich dostali zimny prysznic i w czwartym spotkaniu ulegli 4-1. Uważam to za wpadkę, są obecnie w lepszej formie od swoich rywali a ten mecz wynikała z braku koncentracji, a może po prostu skuteczności brakło, bo spotkanie dość wyrównane (moje zdanie). Myślę, że przed własną publicznością nie popełnią tego błędu i dziś zameldują się w Finale.
⛔ 100
 
A 0

artyleria111

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Holandia 2 Liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Volendam - Jong FC Twente
Typ: 1
Kurs: 1,50
Bukmacher: William Hill
Analiza:
W ramach 32. kolejki zaplecza holenderskiej Eredivise dojdzie do spotkania 4. w tabeli drużyny Volendam z juniorami Twente Enshede. Faworytem są gospodarze i tak też stawiam na ten mecz. Kurs nie jest najgorszy, a wynik raczej pewny.
Do tej pory w 31 spotkaniach zespół gospodarzy zgromadził 56 punktów (bilans 17-5-9).
Goście natomiast w 31 spotkaniach zdobyli 38 punktów (bilans 10-8-13).
Drużyna Volendam grając u siebie 16 razy wygrała 9 meczów, 3 zremisowała i 4 przegrała. Jednak z ostatnich 4 spotkań przed własną publicznością wychodziła zwycięsko.
Zawodnicy Jong FC Twente w dotychczas rozegranych 15 spotkaniach na wyjeździe wygrali 5 z nich, 2 razy zremisowali i aż 8-krotnie zostali pokonani.
Czas na analizę bezpośrednich meczów tych drużyn (ostatnich 3). Tutaj również znajdziemy potwierdzenie dla naszego typu - dwukrotnie w przeciągu roku górą był zespół Volendam (raz u siebie i raz na wyjeździe) oraz padł jeden remis (gdy gospodarzem było Twente). W meczach tych drużyn padło sporo bramek (średnio 6 na spotkanie, więc można rozważyć over 4,5 po świetnym kursie 3,1).
Powodzenia!
⛔ 100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna; ANGLIA: Championship - Kolejka 40
Spotkanie: Brighton - Norwich
03.04.2015 16:00
Typ: BTS
Kurs: 1.95
Bukmacher: Come On
Analiza: Dzisiaj o godzinie 16.00 odbędzie się spotkanie w angielskiej championschip pomiędzy drużynami Brighton i Norwich.Gospdoarze z dorobkiem 45 punktów plasuje się na 16 pozycji w ligowej tabeli, natomiast goście z dorobkiem 70 punktów zajmują 4 pozycje.Eipa Brighton w ostatnich pięciu spotkaniach zanotowała 2 zwycięstwa i 2 remisy i porażkę . Zawodnicy Norwich natomiast zdołali uzyskać 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażki W dotychczasowej historii spotkań pomiędzy tymi zespołami 6 zwycięstw odnieśli gracze Norwich, trzy razy padł remis i raz wygrali dzisiejsi gospodarze , W mojej opinii w dzisiejszym meczu padnie sporo bramek, Goście zapewne zdecydują się na szaleńcze ataki z racji tego iż walczą oni o awans do Premier League i może to spowodować że będziemy mieli dużo strzałów na bramkę, a co za tym idzie – wiele goli. Ekipa Brigton ma pewne utrzymanie w Championship, dlatego do dzisiejszego spotkania podejdą na spokojnie i to może im dużo dać. Moim zdaniem dzisiaj goście będą mieli bardzo ciężko w odniosieniu zwycięstwa. Mój typ to 1:2 po pasjonującym meczu.
⛔ 100
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Austria Liga Regionalna Wschód
Spotkanie: Wiener Sportklub AXA - Austria Vienna (Am)
Typ: over3
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Godzina: 19:30
Najbardziej podoba mi się to spotkanie dzisiaj.
Mecz w trzeciej lidze austriackiej, broniące się przed spadkiem Wiener (11 miejsce i tylko 2 punkty przewagi nad strefą spadkową) podejmuje czwarte w tabeli rezerwy Austrii.
Gospodarze na inauguracje rundy wygrali aż 7-0 z najgorszą drużyną w lidze, później okazało się że to tylko znęcanie się nad słabeuszem, kolejne 3 mecze to porażki:
27.03.15 Wiener - First Vienna 3 : 5
18.03.15 Amstetten - Wiener 1 : 0
15.03.15 Admira (Am) - Wiener 4 : 0
06.03.15 Wiener - Neuberg 7 : 0
U siebie ofensywni.
Druga drużyna Austrii nie ma szans na awans, grają bez ciśnienia, w tym roku 3 spotkania:
20.03.15 Austria (Am) - Admira (Am) 1 : 3
14.03.15 Neuberg - Austria (Am) 1 : 1
06.03.15 Austria (Am) - Parndorf 4 : 2
Z czerwoną latarnią słabo wyszło bo tylko remis.
A teraz najlepsze - H2H
09.09.14 Austria (Am) - Wiener 3 : 4
28.05.14 Wiener - Austria (Am) 3 : 3
31.10.13 Austria (Am) - Wiener 2 : 1
16.04.13 Wiener - Austria (Am) 3 : 2
31.08.12 Austria (Am) - Wiener 2 : 2
05.04.12 Austria (Am) - Wiener 1 : 1
09.09.11 Wiener - Austria (Am) 2 : 2
10.09.10 Wiener - Austria (Am) 2 : 4
Od 5 lat tylko raz był remis 1-1 a tak zawsze minimum 3 gole, jeżeli gospodarzem jest Wiener tak jak dzisiaj no to jest kanonada goli.
Liczę na podtrzymanie tej serii.
Gram mocniej over2.5 @1.50 i over3 na dokładkę.
⛔ 100
 
F 14

fllix

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Dania Metal Ligaen- Play Off
Godzina: 19.30
Spotkanie: Sonderjyske- Esbjerg
Typ: Sonderjyske (-1,5)
Kurs: 1,90
Buk: Bet365
Analiza:
Dziś zapraszam na finałowy mecz ligi duńskiej hokeja na lodzie. Gospodarz 2 miejsce w sezonie zasadniczym w tabeli, goście 5. W play off gospodarze dwa zwycięstwa w stosunku 4:1; pierwsze z 6 drużyną sezonu zasadniczego, drugie z 3. Goście w play off: 4:0 z 4 drużyną sezonu zasadniczego i 4:2 z liderem sezonu zasadniczego. H2h zdecydowanie przemawia za gospodarzami i głównie tym się dziś kieruję:
Esbjerg- Sonderjyske 1:3
S- E 4:1
E- S 2:7
S- E 4:2
S- E 5:1
E- S 1:2
S- E 2:3 (2:2)
E- S 1:4
S- E 1:0 (0:0)
S- E 6:3
E- S 1:7
wszystkie mecze z roku 2014 i 2015. Jak widać gospodarzom idzie doskonale przeciwko Esbjerg. Na 11 ostatnich spotkań tylko jedna przegrana i 10 wygranych. Co więcej handi pokryte w 8 spotkaniach.
✅ 90
 
elmayakos 28

elmayakos

Użytkownik
Dyscyplina: ???? ATP Miami (USA)
Zdarzenie: Novak Djokovic [SRB] vs. John Isner [USA]
Data: 04/04/2015 01:00
Typ: Novak Djokovic : -4.5 gema
Kurs: 3.45
Bet: ComeON
Analiza:
Isner w kapitalnej formie jednak nie trzeba popadać od razu w hurraoptymizm. Myślę, że można tutaj spodziewać się meczu gdzie od początku Novak będzie chciał dyktować swoje warunki i pokazać swoją wyższość nad rywalem by go wystraszyć(?) Patrząc na kursy, aż szkoda nie wykorzystać okazji by pograć wyższe hendi biorąc pod uwagę formę Amerykanina ale nie zapominajmy że Serb to jednak nr 1 rankingu i potrafi rozprawić się z każdym rywalem.
✅ 245
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom