>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Vegas Public Bets

wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Detroit Pistons +7.5 @1.89✅

Dla mnie handicap dnia. Czy dobry to zobaczymy :]

Utah w formie, ale zdecydowanie są aż za bardzo faworyzowani. Dosyć niski total bo 185 obecnie, więc zapowiada się low scoring game, a tutaj tak duży handi +7.5 ma duże szane na powodzenie
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik

Są drużyny których unikam gdy są faworytem. Chociaż Jazzmani wyglądaja b. przyzwoicie to -5 u siebie z Bobkami którzy są w bardzo dobrej formie to dużo. Ost Pistons pokryli w Utah więc i liczę dziś mocno na zmotywowanych Cats.
Cleveland? Od rana zamiast o pracy myślałem o tym handicapie +6. W sumie nie wiedziałem co o nim myśleć. W poprzednim spotkaniu Miami mieli +5.5 i od tamtej pory Cavs są 3x lepsi, a Heat pewnie są nadal na tym samym poziomie. Linia więc wzrosła tylko o 0,5 pkt? Dziwne, w każdym bądź razie LeBron jest questionable, ale powiedział wczoraj w wywiadzie, że ma nadzieje, że zagra. Linia spadła z +6 na +3.5. Myślę, że czysty win jest tu w miarę rozsądną opcją.
W takim przypadku muszę zabrać się za Leafs. Spotykają się dwie tragiczne drużyny, więc prostą sprawą jest, że biorę kurs na tą trochę mniej tragiczną. ????
⛔
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Knicks +6.5
Hawks +1.5
Indiana +6.5(ncaa)✅
Providence win(ncaa)

Atlanta powinna zniszczyć OKC pod koszem. Do tego są bardziej ułożoną drużyną.

Knicks za duża linia pewnie przez b2b, ale bez przesady tak faworyzować Philly ;D
 
Otrzymane punkty reputacji: +86
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Hawks +5.5 @1.91 Betsson
betsson spi, a hawks graja pelnym lineupem pure gold!!!
Clippers Warriors Under 216.5 @1.90
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bartkks 33

bartkks

Użytkownik
Cześć,
Na pewno Atlanta Hawks? Nie widzę ich dziś/jutro że mają grać.
edit: moj błąd, grali godzinkę po twoim poscie ????
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
W końcu będę miał czas, więc moja aktywność na forum na pewno się zwiększy.
NBA :
Oklahoma +7 @1.95⛔
Mocny public bet i oczywiście SAS mogą tu spokojnie wygrać, ale dajmy szansę Oklahomie która jedynie fizycznością może postawić się graczom z Texasu. Duży domowy handicap, a różnica poziomu nie jest aż tak wielka.
Pelicans +3.5 @1.91✅
Z poprzednim spotkaniu rozgrywanym w NO handicap był o wiele większy. Od tamtej pory GSW są jeszcze lepsi, a Pelsi myślę,że utrzymują ten sam poziom. Skoro publika bije spread z +2 na +4 POD KONIEC REGULARA to ja to gram
MLB :
Cubs @1.79 zwrot
Pick z neta :
The Cubs will look to rebound off their opening night loss on Sunday. They have a nice pitching edge here tonight as they have J. Arrieta on the mound. Arrieta has won his last 4 in this park allowing just 2 runs in 29 innings. In games vs St. Louis he has been solid going 29 innings and surrendering just 3 runs. Lance Lynn goes for the Redbirds and he has dropped his last 3 road games and has allowed 8 runs in 10 innings in his last 2 starts here in Chicago. The Cards are 3-14 on the road the last few seasons off a road win where they scored 4 or less runs and had 10 hits.. Look for the Cubs to bounce back.
Orioles @1.85 ✅
Nie wiem kim jest pitcher Tampy, ale jest maszynką do oddawania HR. Orioles w tym sezonie nie mają już takiej siły at bat, ale powinni obić tu Rays.
NHL odpuszczam
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Rockets +5.5 @1.91
Knicks +13 @1.90

Rockets w ost spotkaniu z SAS mieli linię +4/+4.5 i ją pokryli. Dziś dostajemy SPURSÓW w o wiele lepszej formie, ale w b2b. Biorę +5.5
Miesiąc temu ten sam mecz w MSG. Linia około -8/-9 a dziś dostajemy -11.5 i nagle -13. Value po stronie beznadziejnych Knicksów.
MLB
NYY : TORONTO
Yankees @1.74
Pineda to świetny pitcher, ale nie dostaje run supportu. Rodriguez to zmieni i miejmy nadzieję, że Yanks sobie poradzą. Dickey ma słabe liczy na Y Stadium i ost 3 starty to 3 porażki Jays.
 
Do góry Bottom