>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

1/2 Rosja - Hiszpania 26 VI [20:45]

domel 49

domel

Forum VIP
R os ja - His zpa nia
godzina: 20:45
stadion: Wiedeń
kursy: 1: 3.60 -- X: 3.30 -- 2: 2.00
bukmacher: BAH
Z dwóch półfinałów ten wydaje sie ciekawszy, gra w nim faworyt Mistrzostw wielu z nas czyli Hiszpania i wielka niespodzianka tego Euro czyli Rosja! Jak będzie w czwartek? Rosjanie po wyeliminowaniu fantastycznie grającej w fazie grupowej Holandii nabrali napewno ogromnej pewności siebie, przecież w meczu z Holendrami byli skazani na porażkę a mimo wszystko pokazali ze maja charakter oraz dużo umiejętności! Hiszpania natomiast gra od samego początku na wysokim poziomie tylko czy wytrzyma ten wysoki poziom jeszcze przez 2 mecze?
Ten mecz będzie bardzo ciekawy jeszcze z jednego powodu a mianowicie będzie to rewanż za fazę grupowa gdzie Hiszpania wygrała wysoko z Rosja az 4:1. Czy powtórzy sie ten wynik? raczej nie, ale mimo wszystko Hiszpania jest tu zdecydowanym faworytem​
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
Choć lubie Hiszpanie i życze im zwycięstwa, to jednak popieram contera, bo Rosjanie grają ładną piłkę, mój typ to Rosja awans.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Mi sie wydaje ze dobra passa Rosjan jednak skończy sie w tym spotkaniu występ w półfinałach to i tak dla nich ogromne osiągnięcie.
Co do meczu z Holendrami to Pomarańczowi zagrali słabe spotkanie i zasłużenie przegrali(porównac ich mozna do Argentyny z poprzedniego mundialu gdzie w fazie grupowiej grali znakomicie lecz w następnych fazach sprawili zawód)

Hiszpanie specjalnie nie gryzli trawy w turnieju dlatego to Rosjanie bardziej powini martwić się o utrzymanie dotychczasowej dyspozycji
Nasi wschodni sąsiedzi spisali sie znakomicie w turnieju Euro 2008 cechowała ich niezwykła skuteczność i ciekawie rozgrywane akcje offensywne jednak uważam ze Hiszpanie poradzą sobie z nimi grąją szybszą piłke dodatkową przewagą powinien być wynik pomiędzy tymi druzynami w fazie grupowej i wysokie temperatury które z pewnością do jutra sie utrzymają do których Hiszpanie są bardziej przyzwyczajeni

Hiszpania wins (EH -1) k:4.2
 
Z 0

zxc07

Użytkownik
Spotkanie :Federacja Rosyjska - Hiszpania
Typ : Rosja +1
Kurs : 1,70
Bukmacher : Expekt

Dziś w drugim spotkaniu półfinałowym zmierzą się drużyna reprezentacji Rosji z reprezentacją Hiszpanii.Te dwie drużyny spotkały się już ze sobą na EURO 2008 i wtedy górą byli Hiszpanie(wygrali 4-1).Moim zdaniem dzisiaj nie powtórzą tego wyniku i mecz zakończy się remisem bądź wygraną Rosji na co bardzo liczę...
Rosja z fazy grupowej to już nie ta sama drużyna co teraz.Po powrocie A.Arshavina znacznie poprawiłą się ich gra i rozkręcają się z meczu na mecz.Dodatkowo mają drugiego wspaniałego napastnika R.Pavlyuchenke.Hiszpanie natomiast grają jak grają.Co prawda wg. bukmacherów są faworytem w tym spotkaniu i bez problemów radzą sobie z przeciwnikami ale nic nie przekonuje mnie do zagrania na nich.Myślę ,że dzisiaj skończy się ich dobra passa.Handicap +1 na Rosje po i tak dosyć wysokim kursie jest wg. mnie bardzo dobrą propozycją do zagrania na jutro.
 
sebix84 5

sebix84

Użytkownik
Rosja od dawna czeka na swój wielki sukces ten turniej ma m.in. przywrócić dawny blask &quot;sbornej&quot;. Ogromne pieniądze jakimi dysponują rosyjskie kluby, już zaprocentowały sukcesami w pucharach. Teraz czas na kadrę narodową. Do elity footballu wprowadził Rosję holenderski trener Guss Hiddink, przypomnijmy sobie sytuacje gdy byl trenerem Koeri Płd. Moim zdaniem Rosja to młody zespół pełen sił co widać było w eliminacjach i walkach grupowych. Porażka z Hispzanią jeszcze Bardziej wzmocniła morale i nadzieje Rosjan. Przytoczę jeszcze dwa epizody z historii nie mające nic generalnie wspólnego z piłką ale historia lubi się powtarzać: Napolen przegrał z Rosją, Hitler przegrał z Rosją. Hiszpania i Niemcy w finale również z Rosją przegraja, choć Napoleon to zdaje się francuz ????
moj typ: awans Rosji.
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Ja również będę upierał się, że to właśnie nasi wschodni sąsiedzi będą dzisiaj świętować awans. Nie zgodzę się z tym że to Holendrzy zagrali słabo spotkanie ćwierćfinałowe. To Rosjanie zagrali bardzo dobry mecz, całkowicie odcinając od gry największe gwiazdy holenderskiej piłki. Do tego Rosjanie zagrali tak jakby to był mecz o życie dla nich, z pełnym zaangażowaniem i brakiem kalkulacji tego co zrobi przeciwnik.

Jeśli chodzi o Hiszpanów to wiadomo, że Torres i Villa mogą dziś sporo namieszać. Jednak mysle ze para stoperów : Koludin i Ignashewicz będą w stanie zagrac conajmniej tak dobrze, jak w ostatnim spotkaniu. Zresztą widać gołym okiem że Rosjanie rozkręcają się z meczu na mecz.

Absolutnie nie ma co wracać do spotkania grupowego obu tych drużyn, wtedy Sborna zagrała strasznie bojaźliwie i chociaż nie zagrała złego spotkania to wynik wskazywał na coś innego.

Myśle, że dziś możemy spodziewać sie sporej niespodzianki i awansu Rosjan. Zresztą kto by nie chciał zobaczyć III Wojny Światowej w niedzielę w Wiedniu ;)?

Mój typ : AWANS ROSJA @2.00
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Rosja - Hiszpania ✅
Typ: 2
Kurs: 2.20
Bukmacher: bwin

Analiza: Dziś wieczorem Frank De Bleeckere na stadionie Ernsta Happela w Wiedniu poprowadzi drugie spotkanie półfinałowe podczas EURO 2008, w którym spotkają się jedenastki Rosji i Hiszpanii.
Wśród podopiecznych Guusa Hiddinka na drobne urazy narzekają Diniyar Bilyaletdinov, Ivan Saenko i Alexander Anyukov, ale wiele wskazuje na to, że na spotkanie z Hiszpanią będą przygotowani do gry. Denis Kolodin i Dmitry Torbinski są z kolei zawieszeni za kartki i nie będą mogli wystąpić w tym meczu.
Drużyna Luisa Aragonesa z kolei wystąpi w praktycznie identycznym zestawieniu, jak w pierwszym meczu przeciwko Rosji - z Davidem Villą i Fernando Torresem w ataku oraz Davidem Silvą, Xavim Hernandezem, Andresem Iniestą i Marcosem Senną w drugiej linii.
Mimo, że w fazie grupowej Hiszpania odniosła bardzo pewne zwycięstwo, to wszyscy powtarzają, że teraz będzie to zupełnie inne spotkanie. Fakt, że Rosjanie zaprezentowali fenomenalny futbol w meczach ze Szwecją i Holandią, ale, jeżeli chodzi o dzisiejszy pojedynek, nie wyobrażam sobie innego rozwiązania, jak zwycięstwo piłkarzy z Półwyspu Iberyjskiego.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Po wczorajszym emocjonującym półfinale, dzisiaj będziemy świadkami kolejnego – mam nadzieję równie ciekawego spotkania. Zagrają Rosjanie i Hiszpanie. Dla Rosji jest to znakomita okazja do rewanżu za wysoką porażkę w grupie (przegrali wtedy aż 4:1). Hiszpanie jednak im nie zaszkodzili, a dzisiaj Rosjanie pokonując ich będą mieć o wiele większą satysfakcje. Hiszpanie w grupie radzili sobie bardzo dobrze. Po okazałym zwycięstwie nad Rosją, pokonali jeszcze Szwedów (2:1) i rezerwami Grecję (2:1). W ćwierćfinale trafili na mistrzów świata Włochów, którzy nie zachwycali zbytnio formą. Mecz był nudny. Obie ekipy grały stawiając na pierwszym miejscu obronę własnej bramki. Regulaminowy czas gry + dodatkowe 30 minut nie przyniosło ani jednego gola. Zwycięzca został wyłoniony dopiero po serii rzutów karnych. Lepiej wykonywali je piłkarze Hiszpanii i ostatecznie zwyciężyli 4:2.
Rosjanie jak do tej pory grają odmiennie niż Hiszpanie tj. jak Hiszpania rozpoczęła w wielkim stylu tak teraz już jej gra wygląda zdecydowanie gorzej. Rosja natomiast po bolesnej porażce w pierwszym meczu nie załamała się i ze spotkania na spotkanie gra coraz lepiej. W następnym spotkaniu pokonali defensywnie grających Greków 1:0. W ostatnim decydującym o awansie meczu zwyciężyli Szwedów 2:0. Mecz ćwierćfinałowy to już popis Rosjan. Holandia, która była jednym z faworytów do zdobycia trofeum musiała uznać wyższość zbornej. Po regulaminowym czasie gry było 1:1 ale w dogrywce Rosjanie przypieczętowali swój awans zdobywając jeszcze dwie bramki.
Jak będzie dzisiaj? Czy Hiszpanie zmierzą się z Niemcami w finale, czy może będzie to rewelacyjna Rosja? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo trudna. Hiszpanie już dawno tak daleko w takiej imprezie nie zaszli. Wiedzą, że są już o krok o finału. Czy nie zagrają za bardzo spięci, czy nie będą mieć w głowach hasła gramy jak nigdy, przegrywamy jak zawsze? Osobiście uważam, że jednak może mieć to wpływ na ich grę. Dobrze było to widać podczas meczu z Włochami. To nie była już ta grająca ofensywnie i na luzie Hiszpania. Mistrzowie świata zagrali słabo – nie stanowili większego zagrożenia dla bramki Ikera Casillasa. Natomiast Rosjanie grają bardzo ofensywnie i nic nie wskazuje na to by miało to się dzisiaj zmienić. Dla Rosjan półfinał już jest wielkim sukcesem. Dlatego myślę, że zagrają podobnie jak wczoraj Turcja – bez żadnych kompleksów (grali w mocno przebudowanym składzie!). Niemcy, którzy zagrają w finale, mogą mówić o sporym szczęściu bo raczej zdają sobie sprawę z tego, że Turcy byli wczoraj piłkarsko lepsi. Dziś Rosja ma szansę zdobyć awans do finału Mistrzostw Europy. Jeśli w grze Hiszpanów nic się nie zmieni a Rosjanie zagrają jak Turcy – będziemy świadkami nie lada niespodzianki, bo raczej mało kto przed mistrzostwami stawiał, że Rosja może zajść aż do finału.

Mój typ: Rosja awansuje
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Zna ktos moze statystyke rzutów rożnych Hiszpanów w poszczególnych meczach ?
Bo mam zamiar dzisiaj posatwic na to ze Rosjanie będa mieli wiecej tych stałych fragmentów gry. Bo jak do tej pory w każdym swoim meczu mieli przewage w tym elemencie a kurs 2,10 jest naprawde kuszący;)
POzdrawiam i z góry dzieki
 
L 0

losyart

Użytkownik
Rosja - Hiszpania
Typ 1
kurs 3.60
Buk: unibet

Dziś o godzinie 20:45 rozpocznie się drugi półfinał Euro 2008. Buki faworyzują Hiszpanów za którymi przemawia passa 20 meczów bez porażki (słyszałem na eurosporcie) 17 zwycięstw i 3 remisy robią wrażenie, jak również ich postawa w tym turnieju gdzie na inaugurację rozgromili dzisiejszego rywala Rosję 4:1(swoją drogą wynik nie oddaje przebiegu meczu w którym Rosja grała całkiem dobrze tylko zabrakło szczęścia i skuteczności) później ogrywając też Szwedów i Greków po 2:1.W ćwierćfinale nie zagrali już tak efektownie ani efektywnie a... jak głosi stare piłkarskie porzekadło &quot;jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz&quot;. Idąc tym tropem ostatni mecz znacznie lepiej zagrali Rosjanie , którzy wyeliminowali ku wielkiemu zdziwieniu wszystkich, innych &quot;wirtuozów&quot; uważanych podobnie zresztą jak Hiszpanów jako głównych kandydatów do tytułu. Jednak na boisku błyszczała tylko jedna drużyna i nie byli to Holendrzy, tamtym meczem Ruskie udowodnili że trzeba się z nimi liczyć,że cieszy ich gra w piłkę i że można im kibicować bo grali pięknie. Czują się dobrze w roli nie faworytów, nie ciąży na nich presja tak jak na Hiszpanach. Mój typ 1
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
⚽ROSJA-HISZPANIA
Typ: Rosja więcej rzutów rożnych
Kurs: 2,05
Milenium ⛔⛔ WYNIK 3:4 w cornerach⛔⛔
Drugi z meczy półfinałowych EURO 2008. Wczorajszy mecz dostarczył wielu emocji a miał niby zdecydowanego faworyta w osobie podopiecznych Loewa. Jednak jak futbol potrafi byc piekny to widzielismy i szkoda naprawde Turków. Dlatego w dzisiejszym meczu nie pokusze sie o wytypowanie wyniku bo tutaj może każdy wygrac. Będe lekko za Rosją która mnie oczarowała w dwóch meczach, najpierw ze Szwedami a później z Oranje. W tym meczu typuje że Rosajnie będa wiecej cornerów wykonywac. Ich ataki są bardzo urozmaicone. Strzelają z daleka, nabijają w bocznych sektorach obrońcow przeciwnika. A pewności mojemu typowi dodaje taka oto statystyka :

RZUTY ROŻNE WYKONYWANE PRZEZ ZESPÓŁ W SWOICH MECZACH :
I kolejka: Hiszpania - Rosja 4:6 (bezpośredni mecz)
II kolejka: Hiszpania - Rosja 7:9
III kolejka Hiszpania - Rosja 5:12
Ćwierćfinał: Hiszpania - Rosja 8:11


Więc jak widac za każdym razem Rosja wykonuje mnóstwo tych stałych fragmentów gry. Te statystyki są tylko pomiędzy zainteresowanymi druzynami a wiemy ze mecz meczowi nierówny dlatego dodam ze Rosjanie w każdym ze swoich meczy w którym grali na Euro mieli więcej cornerów od przeciwnika.

P.S. thx Kosa46 ????
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
▶ 20:45 ⚽ Rosja - Hiszpania
Typ: rzuty rożne over 10,5
Kurs: 1.57

Rosja i Hiszpania, to drużyny lubiące atakować i grające efektowną piłkę, co przenosi się na dużą ilość cornerów w ich grze. Rosjanie w 4 meczach na Euro zanotowali aż 38 rzutów rożnych i w każdym spotkaniu mieli ich więcej od przeciwników. Hiszpanie także zwykle notują sporą ilość tych stałych fragmentów gry i około 5-7 rzutów rożnych z ich strony jest murowane, co w połączeniu z dużą ilością rożnych Rosji powinno przełożyć się na grubo ponad 10 cornerów. Myślę, że rozwiązanie z rzutami rożnymi jest najlepszym co do tego meczu, bo zakłady 1x2 są po prostu nie do przewidzenia. Pozdrawiam.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
co tu dużo mówić Hiszpanie zagrali naprawde mądrze, ich wielkim atutem byla bardzo dokładna gra króciutko przy przeciwnikach Rosjanie kompletnie zdominowani no i Hiszpania zasłużenie trafia do finału

wins: (Hiszpania Handi -1gol)
k:4.20✅
 
Do góry Bottom