>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

problem z wypłatą z BAH

R 0

rumcajs2015

Użytkownik
Dzień dobry,
proszę o pomoc, mam konto w bah na imię brata (nie pytajcie dlaczego ale obaj jesteśmy pełnoletni) ale wszystkie dane są moje. Dotychczas wypłacałem normalnie ale przy ostatniej wypłacie bah chce skan dowodu. Co mam zrobić w tej sytuacji? Wysłać im skan mojego dowodu z jakąś bajeczką na temat innego imienia czy wysłać skan i liczyć że sie uda.
 
S 508

slukasz123

Użytkownik
wyslij skan na kogo konto jest zarejestrowane i powiedz ze z data urodzenia sie pomyliles tyle mozesz zrobic najlepiej zglosc to supportowi i nie kombinuj wiecej bo Ci nie wyplaca!!!
 
R 0

rumcajs2015

Użytkownik
Moge wysłac skan mojego dowodu ale nie moge podać danych brata więc z ta datą nie przejdzie. Z tym innym imieniem wyszło tak dlatego że mialem juz konto w bah na swoje imie ale je usunalem i jak chcialem teraz znowu zarejestrować to wyskoczylo ze na podane dane jest juz konto, wtedy brat &quot;wpisz moje imie&quot;. Wyplacalem juz 1500 i 2800 a teraz nagle problem. Coś czuję ze strace konto i kase. Co robić?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Dzień dobry,
proszę o pomoc, mam konto w bah na imię brata (nie pytajcie dlaczego ale obaj jesteśmy pełnoletni) ale wszystkie dane są moje. Dotychczas wypłacałem normalnie ale przy ostatniej wypłacie bah chce skan dowodu. Co mam zrobić w tej sytuacji? Wysłać im skan mojego dowodu z jakąś bajeczką na temat innego imienia czy wysłać skan i liczyć że sie uda.
No jeżeli wszystkie dane oprócz imienia się zgadzają to napisz że użyłeś swojego drugiego czy trzeciego ???? wyślij dowód i jakiś rachunek. Powinni odblkować.
 
M 45

milosc

Użytkownik
rumcajs zamkniete konto zawsze mozna reaktyowowac od czego jest support
chyba ze walkow narobiles wtedy jestes spalony
teraz wmowia ci ze chciales wyludzic bonus startowy i kasiory nie wyplaca hehe
 
R 0

rumcajs2015

Użytkownik
Nie robilem żadnych walkow nawet nie aktywowalem bonusa. Wysle im skan mojego dowodu a jak zapytaja o imie to sprobuję cos wymyslec. Wszystkie dane sa moje tylko imie inne.
 
R 0

rumcajs2015

Użytkownik
Mózg to Ty sobie wymień, dziękuje za taka pomoc. A co do tematu to albo zaakceptowali mój dowód albo po konserwacji strony coś się zresetowało bo kasa znikneła z konta i widnieje w wypłatach.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Bah weryfikuje konta, świat stanął na głowie. Zrobiłeś błąd ze podałeś imię brata. Trzeba było całe konto na niego założyć. Tak masz teraz w bahu dwa konta, oba identyczne co do danych tylko imię różne. Jak jeszcze wplacales z tego samego konta w banku lub skrila do buka to już całkiem. Po prostu myślą ze masz multi. Ja bym wysłał skan dowodu brata i próbował im wcisnąć ze się w dacie pomyliłeś. Ale jeśli już taki buk jak bah cię weryfikuje tzn ze ciężko może być. Mój kumpel ma w bahu kilka kont i to na dane fikcyjne, wyludza bonusy a żadnego konta mu jeszcze nie weryfikowali. Nie wiem jak to możliwe.
 
Do góry Bottom