>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

El. ME 2016: Irlandia - Polska 29.03.2015

luque 1,5K

luque

Użytkownik
Dokladnie faworytem jest Irlandia.Ja nie bede skreslac naszych bo ogolnie no dobrze im idzie.Wiekszosc grajkow w formie takze jesli dyspozycja dnia bedzie dobra to i wynik nie bedzie zly ;)
 
K 0

kurosaki

Użytkownik
Irlandia - Polska 1x@1,36

czerwona kartka@3,45



A ja zawsze robię na odwrót. Na pięknych, zaskakujących, niespodziewanych, sensacyjnych porażkach Polaków w różnych dyscyplinach sporo zarobiłem. JAk typ nie wejdzie, to nie płaczę, bo... przecież wygrali nasi. Polecam taką taktykę...
Widzisz każdy ma swoją filozofię. A jak grała Polska z Niemcami to postawiłeś na Niemcy? Jeśli tak to... ???? ;) Tak samo w ręczną. Były mecze gdzie Polska nie była faworytem a wygrywała, więc z Polakami różnie. Ja nie neguje Twojego typu i taktyki, dlatego nie gram za jakieś grube kwoty tylko symbolicznie. Wejdzie to wejdzie, a jak nie to trudno. Skupiam się na innych meczach.

Irlandia - Polska
typ: 2
 
cock 756

cock

Użytkownik
Irlandia - Polska
✅✅✅remis 3,20 bet365 0,1j✅✅✅
⛔⛔⛔Milik strzeli ?⛔⛔⛔
✅✅✅CS 1:1 ?✅✅✅


Nie mam ochoty grać... Mam ochotę drzeć ryja. ;)

Sentymenty sentymentami, ale za dobrze idzie... Brak Błaszczykowskiego mnie nie boli, boli mnie pomoc. Sporo personalnych niespodzianek (Peszko, Żyro...), które w strachu Wyspiarzy przed naprawdę mocnym ogniem naszego ataku, może z fartem dadzą punkt. IMO to tak naprawdę przymiarka jak Lewandowski i Milik pasują do klubów z UK... Niestety, mamy oczekiwania i nadzieje, a nasi mają tam interes, choć tak naprawdę to mecz prawie u siebie. ;)

Symbolicznie, niech pieniądz nie śpi. Media smrodzą, sieję ferment. Irlandzka prasa kapie kurtuazją. Ten mecz pokaże co jesteśmy warci wiosną i odpowie na pytanie czy lepiej handlować butami, czy robić z nich słuszny użytek. ;)

edit: szkoda, że mi te bety weszły... Obawiałem się o Peszko, tymczasem grał jak z nut. Zachłysnąłem się, gdy komentator rzekł: &quot;Peszko ciągle pije&quot;
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Widze ze po wygraniu z Niemcami zapanowal jakis niewyobrażalny huraoptymizm. Otoz nie, nie jestesmy zadna potega. Mamy Milika w formie po lekkiej kontuzji, mamy Lewandowskiego biegajacego w Bayernie w kadrze tez biega, mamy solidnego Krychowiaka, Slabsze skrzydla niz kiedys, w miare solidny srodek oborny, skrzydla oborny z niepewnym Wawrzyniakiem oraz bramka z Fabianskim ktory wg mnie jest i tak obecnie najslabszy z trójki Szczesny, Boruc.

Polska wygrala okazale z potega z półwyspu Iberyjskiego z Giblartarem, poźniej przyjechali Niemcy dostali 2-0 na narodowym w meczu ktory byl dla każdego Polaka najwazniejszym meczem ostatnich kilku lat. Nastepnie zadyszka po sobocie ze Szkocja, szczesliwy remis. I listopadowe zwyciestwo z zawsze groźnymi u siebie gruzinami. O remisie ze Szwajcaria nie ma co wspominac bo towarzyskie to jak mecze z ogorkami nic nie wnosza do analiz meczy o punkty.

Ja dzis jak zwykle siade przez telebim i bede kibicowal ORŁOM bo jestem Polakiem, ale nie popadam w huraoptymizm bo porażka też nadejdzie i może to byc dzisiaj.
Podstawa jest wygrac dwa razy u siebie z ogorami, ograc Irlandie u siebie na jesien i mamy awans. Wiadomo dzisiejsza wygrana praktycznie tez da awans przy zalozeniu ze nie stracimy pozniej pkt z gruzja i gibraltarem.

Ja dzis licze na dobry mecz kadry Nawalki nawet jakby mieli przegrac, boje sie tylko powtorki z meczu z Ukraina gdy tez panowal huraoptymizm nawet mniejszy niz dzis.

Irlandia 2.48 daje hajs na nich bo jestem czarnym kotem i licze ze to pomoze Naszym!
 
D 453

dresu

Użytkownik
Chyba sama Irlandia nie wierzy w zwycięstwo bo kibice tej reprezentacji faworyzują Polskę nasza reprezentacja ma bramke i atak na wysokim poziomie z obroną zawsze było w ostatnich latach słabo a pomoc środek to jeszcze taki jako wygląda ale skrzydła to coś tam mi nie pasuje ale trzeba wierzyć w naszych bo mogą udowodnić że to pierwsze miejsce to nie przypadek a co można grać w tym meczu x2 to według mnie bardzo bezpieczny zakład kartki w tym meczu to chyba oczywiste twarda gra wyspiarzy Polacy też nie będą odstawiać nogi no i może rożne jeszcze raczej Polska powinna mieć ich więcej
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Liczyłem tu na jakieś przemyślenia odnośnie typów, a tu sporo pseudo-znawców i selekcjonerów. Śmiech mnie ogarnie, gdy czytam takie wypociny.
Trzeba mieć trochę zaufania do selekcjonera, albo samemu wystartować na początek na trenera klubu Leszcz Leszczewo!

Fabiański raczej nie będzie 1 bramkarzem i dlatego kurs jest tak wysoki. Ja tego nie biorę. Też myślę, że nie przegramy, ale o zwycięstwo będzie ciężko, bo teren bardzo trudny, a dodatkowo mamy wiele istotnych absencji. Myślę o zawodnikach grających na flankach. Dużo będzie zależało od tego, jak ułoży się mecz w początkowej fazie.
Genialne podejście rodem z onetu,okraszone jakże trafnym typem obsady bramki.
Tak, przyzwyczajmy sportowców do tego,że nie można ich krytykować vide jaśnie wielmożny pan piłkarz &quot;sam jesteś słaby&quot; Kucharczyk.
Nie możesz skrytykować piłkarza bo sam nie zdobyłeś króla strzelców Bundesligi,nie możesz skrytykować trenera bo nie nie zdobyłeś mistrzostwa świata,nie możesz skrytykować Stocha bo - złoty argument gimbazy - &quot;sam byś lepiej nie skoczył&quot;, a jak zechcesz wstawić okno w domu i ktoś Ci to spier... to przypomnij sobie argument,że &quot;sam byś lepiej nie zrobił&quot;.

Byłem przeciwny Nawałce,pewnie nadal jestem,ale podoba mi się jego swojego rodzaju bezkompromisowość - często jeśli w mediach pojawia się płacz za jakimś piłkarzem to jest on szybko powoływany,Nawałka zdecydował się grać bez Kuby i konsekwentnie się tego trzyma,siatkarze pokazali wszystkim,że można bez wydawałoby się czołowego,a może i najlepszego zawodnika wygrywać nawet mistrzostwo świata,jeśli brak Błaszczykowskiego powoduje poprawę atmosfery to jestem za tym.Mityczny &quot;tim spirit&quot; ma jednak duże znaczeni,kto kiedykolwiek grał w jakiejkolwiek drużynie ten wie,ile zespół zyskuje czasami &quot;tracąc&quot; kogoś kto nie pasuje mentalnie,nawet jeśli ma duże umiejętności sportowe.

Bardzo też podoba mi się obsada bramki,zrobiłbym identycznie,mam nadzieję,że wreszcie praca i solidność Fabiańskiego zostaną wynagrodzone,a Wojtek musi jednak jeszcze wiele rzeczy zrozumieć,na Niemców mogliśmy wystawić &quot;wariata&quot;,na przeciwników jak Irlandia potrzebujemy solidności a nie pajacowania.

Jak dla mnie największym,być może nawet jedynym istotnym brakiem jest absencja Jędrzejczyka,to dla mnie piłkarz który mógłby być,czy mam nadzieje będzie pokroju Glika - wirtuozem nie zostanie,ale bardzo solidnym rzemieślnikiem owszem.

Obstawiając trzeba niestety pamiętać o Naszych tragicznych osiągnięciach w meczach wyjazdowych,na wyjazdach pokonujemy tylko drużyny słabe,bardzo słabe bądź amatorskie.Staram się przypomnieć sobie ważny wyjazdowy mecz z &quot;niesłabą drużyną&quot; i chyba ostatnio to był mecz z Belgią i bramka Matusiaka.

4,5 kartki linia niby nie duża na taki mecz,ale Eriksson nie wymachuje kartkami,opcja na Jodłowca wydaje mi się dobra - dostał kartkę od Szweda podczas meczu z Ajaxem,gość gra twardo,myślę,że będzie walczył o miejsce w składzie,a jego faule taktyczne są tak mega nieporadne,że naprawdę ciężko nie dawać wtedy kartki(wysublimowanie lvl 0 ,drwal skill 10).
3,75 w Betsson.
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
Skuteczną bronią gospodarzy w tym meczu powinny być stałe fragmenty gry. Irlandia na pewno będzie miała swoje sytuacje i dla Polaków nie zapowiada się wiosenny spacerek. Polacy nie są reprezentacją, która szczególnie nastawia się na rzuty rożne. Na wyjazdach nie potrafią dominować rywali w tej statystyce. Nawet z Gruzją w rożnych było po 4. Irlandia często z renomowanymi ekipami potrafi mieć po kilka rożnych przewagi. Wyspiarze przecież słyną z gry w powietrzu. Najlepszy typ na dziś. Nie tak dawno podawaliśmy rożne w meczu Monaco - Arsenal - weszło aż miło ???? Dziś powtórka.
Irlandia - Polska
Irlandia więcej rożnych 1,65 Rivalo ✅ 5:1
Irlandia -1 (rożne, handicap europejski) 2,05 Rivalo ✅ 5:1
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Witam,stawiam na Polskę z prostego powodu...Irlandia ten mecz musi wygrać jeżeli chce sie liczyć w alce o awans.Więc presja jest po stronie gospodarzy a to nie sprzyja dobrej grze.Milik oraz Lewandowski nie z taką obroną sobie radzą wiec licze na 2 lub 3 bramki dla Polski.Jeżeli nasi pierwsi strzelą mecz mamy wygrany....także za 100 zł na Polske po dobrym kursie 3.00
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
U buka wydawał mi się to znakomity zakład, teraz po zerknięciu na liczby trochę mniej. Ale mimo wszystko zdecydowałem się opisać mój typ, ponieważ mam dobre przeczucie. Ten mecz to będzie walka, bardzo ważny mecz dla jednych jak i drugich. Irlandia w meczu ze Szkocja pokazała co to znaczy twarda walka, dzisiaj liczę na podobną ich grę. To typowe drewniaki, walczaki którzy oddadzą serce na boisku, więc uważam że duża liczba fauli jest całkiem realna. Sędzia ze Szwecji, różnie kartkuje. Oby dzisiaj rzucał tymi karteczkami.
Irlandia over 2.5 ŻK @ 1.65 (Fortuna) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
misiu 193

misiu

Użytkownik
Dla mnie mecz tylko do oglądania. Stadion będzie podzielony 50/50 :grin: Liczę, że nasi rodacy za granicą zrobią piekło. Mam nadzieje na jakąś skromną wygraną, ale typowania 1x2 się nie podejmuje. Po dłuższej przerwie wracamy do eliminacji, krótkie zgrupowanie, więc elementem nad którym najwięcej chłopaki pewno pracowali to stałe fragmenty, które przynosiły nam bramki choćby w meczu z Gruzją. W tv słyszałem Roya Keane&#39;a jak wypowiadał się, że właśnie stałych fragmentów Irlandczycy bardzo się obawiają. Jedyny typ ode mnie na to spotkanie to:
Kamil Glik strzeli? Tak Kurs:10 Buk:STS
Wszyscy wiemy jaki genialny sezon ma Kamil. Strzela gole w Serie A, LE i reprezentacji właśnie. Jest bliski (o ile już nie poprawił) rezultatu Z. Bońka najskuteczniejszego Polaka w we Włoszech. Ze stawką oczywiście bez szaleństw;)
POLSKA !
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
@Wawo, to prawda, jest jakiś taki huraoptymizm, ale wydaje mi się, że w jakimś sensie jest to słuszne. Polacy naprawdę mieli udaną jesień, ich gra mogła się podobać jak na polskie warunki.

Irlandia gra dobrze defensywnie o czym świadczą 3 stracone bramki, w ataku raczej słabo, bo strzelili ich w tych eliminacjach 10, jednak 7 z nich to przeciwko Gibraltarowi. Jednak nasza reprezentacja radzi sobie też bardzo fajnie w obronie - tylko 2 bramki stracone i to tylko w meczu ze Szkotami, gdzie padł remis 2:2. W ataku na pewno lepiej sobie radzimy od dzisiejszych rywali, mamy 15 strzelonych goli, z czego 7 przeciwko także Gibraltarowi.

Jak dla mnie dzisiaj faworytem jest Polska, nie dlatego, że wygrali z Niemcami, tylko dlatego jaki mają skład na obecną chwilę. Może skrzydła nie są jakieś mocne, jednak obrona? Nie wiem dlaczego wiele osób uważa, że mamy tragiczną, popatrzcie może na ostatnie występy naszych obrońców i dopiero wtedy powiedzcie coś na ten temat? Bo jak na nich jest naprawdę dobrze, wszyscy grają regularnie w podstawowych składach w swoich klubach, a Glik na środku na pewno dobrze tym pokieruje, który jest w bardzo dobrej formie.

Atak - Lewandowski + Milik.. Nie jedna reprezentacja chciałaby mieć na obecną chwilę takich napastników, może Lewy nie jest bardzo bramkostrzelny, jednak podczas meczu bardzo dużo daje od siebie, biega, walczy, rozgrywa piłkę - wiadomo, że napastnika rozlicza się ze zdobytych bramek, jednak nie można być co do niego tak negatywnie nastawionym - ale to normalne dla nas Polaków, bo on zrobił karierę i mu się udało, a my ciągle siedzimy w domu i nie zarabiamy 20,2 mln. w ciągu roku tylko... (sami wiecie ile).

Jak dla mnie dzisiaj Polska ma duże szanse na zdobycie kompletu punktów i to w dobrym stylu - może Irlandia gra dobrze w obronie, o czym pisałem wcześniej, ale nasz atak jest w stanie rozbić każdą obronę.

2 @3.00 (tak jak mówiłem - dla mnie jesteśmy faworytem tego meczu)
X2 @1.50 (chyba najbardziej pewny zakład na ten mecz w moich oczach)
Polska -1.5 @6.40 (gram za drobne)
Glik strzeli gola @10 (dla lepszego oglądania meczu)

kursy z bet365
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Chaotycznie to Ty piszesz, ale fakt, Polacy mogą się pogubić co pokazywali już dziesiątki razy. Jak zawsze wszystko będzie zależało od dyspozycji dnia. Nie będę podejmował się analizy bo oba zespoły mają równe szanse (co również widzą buki). Nie mniej ja postawię za drobne na Polskę. W przypadku gdy gra dotyczy Polaków (nie tylko football) stawiam na nich lub wcale. Nigdy przeciwko. Jutro się okaże kto miał racje ????
Warto spróbować grac na kartki nie będzie to zwykły mecz .bardziej kopanina .Krychowiak na bank zdobędzie żółć a może i nawet czerwień gra ostro i będzie miał bardzo dużo pracy dzisiaj gra na jego kartkę jest jak najbardziej na tak poszukałbym też zakładu na bramkę Robbiego Keana strzeli w 136 spotkaniach 70 bramek dla swojej reprezentacji jest szansa że przy naszych drewnianych obrońcach coś ustrzeli . Jeśli zagramy konsekwentnie na tym gorącym terenie to może coś ugramy widziałem na żywo jak gra Irlandia i może to być powtórka z meczu Polska:ukraina (1-3) oby tak nie było .
to prawda, jest jakiś taki huraoptymizm, ale wydaje mi się, że w jakimś sensie jest to słuszne. Polacy naprawdę mieli udaną jesień, ich gra mogła się podobać jak na polskie warunki.
No właśnie jesień :grin: A wiesz jak na wiosnę grają kluby i reprezentacja .
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster


Zgarnij zegarek: Momo Jet Black + 60PLN na zakłady!

Nie masz jeszcze konta w Betsson? Mamy dla Ciebie niespodziankę.
Tylko w niedziele tj. 29.03.2015 nowi klienci Betsson (dokonujący depozytu po raz pierwszy dniach 29.03) mają szansę wylosować ultranowoczesny zegarek Momo Jet Black plus 60PLN na zakłady dla każdego gracza!
Promocja jest skierowana tylko dla użytkowników forum.bukmacherskie.com! Dzięki temu wasze szansę na wylosowanie są bardzo wysokie. Zgłoszeń będzie niewiele, a to zwiększa Wasze prawdopodobieństwo!


Zasady:

1. Załóż konto w Betsson 29 marca z promocyjnego linku
=====&gt;KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ &lt;=====

(Nie masz konta na forum.bukmacherskie.com to również musi je założyć. Prosimy nie używać przy rejestracji poczty onet.pl, gdyż nie dochodzą linki aktywacyjne
)

2. Dokonaj depozytu (może on być minimalny)

3. Obstaw pierwszy zakład w Betsson za minimum 10zł

4. Wyślij zgłoszenie o zegarek Momo Jet Black tj. napisz post w tym temacie o treści &quot;biorę udział w promocji&quot;
http://forum.bukmacherskie.com/f...-a-120086.html

5. Wyślij do mnie na PW swój login z Betsson - w poniedziałek otrzymasz 60PLN do wykorzystania w zakładach sportowych (obrót to zaledwie 3 x 1.50)

Wszystko jasne i proste? To zaczynamy!


Nie przekonałem Cię?
Pamiętaj, tylko u nas nowi gracze otrzymują na START dwa bonusy powitalne: Darmowy zakład do 200PLN i bonus od wpłaty 100% do 120PLN!

Zwycięzce ogłosimy w tym temacie na drugi dzień w godzinach popołudniowych.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Składy:

Irlandia: Given - Coleman, Wilson, O&#39;Shea, Brady - Whelan, McCarthy, McGeady, Hoolahan - Walters, Keane.

Polska: Fabiański - Olkowski, Glik, Szukała, Wawrzyniak - Peszko, Jodłowiec, Krychowiak, Rybus - Milik, Lewandowski.
 
lewypl 14

lewypl

Użytkownik
Mam pytanko, kto by według Was zamykał? ???? . Ja w każdym razie zostawiam, będą niezłe emocje w meczu Polaków!
 
elfilozof 100

elfilozof

Użytkownik
Nawałka selekcjonuje i oby miał rację, bo dla mnie Peszko i Rybus to nieporozumienie, Fabiański ok, za to na obronie na taki mecz jak dla mnie brakuje Wasyla, chyba że znowu o czymś nie wiem.
Wcześniej trochę na pałę (trochę?...) zagrałem Polska (-1) @6.00 teraz już bym tego nie zrobił, no ale zakład w grze i oby do przodu :p
Gram za to overy na rożne, widzę tu dużo kopaniny &quot;z serduchem&quot; i &quot;do przodu&quot; zwłaszcza w przypadku Irlandii, dużo niezbyt przygotowanych strzałów, które będą blokowane lub parowane na róg. Tym bardziej, że po dzisiejszych meczach 4 zespoły mogą mieć po 10 punktów a Irlandczycy wręcz muszą wygrać, jeśli chcą się liczyć w wyścigu. Wszedł mi over na rożne w meczu Niemcy-Gruzja (chociaż to żaden argument), a przed meczami powiedziałbym, że więcej rożnych będzie w meczu Irlandia-Polska.
Bet365:
Rzut rożny przed 9:00 @ 1.83
Rzuty rożne 1. połowa - Powyżej 4.5 @ 1.825
Rzuty rożne Polska - Powyżej 4.5 @ 2.00
Rzuty rożne Irlandia - Powyżej 5.5 @ 1.90
 
V 31

vector77

Użytkownik
mnie ich nie szkoda. niestety nikt w naszej narodowej nie potrafil wziac ciezaru gry na siebie. malo gry indywidualnej przy dosc dobrze spisujacych sie skrzydlowych irlandzkich. nie wiem czemu zamiast kopaniny nasi nie pograli ziemia. mozna bylo wychaczyc czerwien dla irlandii.
 
Z 8

zarny

Użytkownik
Zabrakło walki pod koniec. Czemu nasi nie walczą do końca nie rozumiem tego i czemu zmiany tak poźno. Remis cieszy ale szkoda 3 punktów trzeba wygrać z szkocją i jedziemy na Euro 3majcie sie Panowie
 
Do góry Bottom