>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Final Four Volleyball Champions League 2014/15 [Berlin 28-29 marca]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Pary 1/2 finału

Sobota 28 marca godzina 17:00
VS

Zenit Kazań - Berlin Recycling Volleys
1,05- 8,00


Sobota 28 marca godzina 20:00
VS

Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów
1,91 - 1,81


Już w najbliższy weekend czeka nas historyczne Final Four Champions League, historyczne ze względu na udział dwóch polskich zespołów. Resovia i Skra zmierzą się w sobotnim półfinale. Faworyta ciężko wskazać, ale na pewno cieszy, że polski zespół zagra w finale.
W drugim półfinale faworytem bezsprzecznym jest zespół Zenita Kazań, tacy gracze jak Anderson, Michajłow i Leon to niesamowita siła rażenia, czy gospodarze z Berlina znajdą jakiś sposób na ich powstrzymanie ?

Kursy na końcowy triumf w LM :



Zapraszam do dyskusji ;)

 
Otrzymane punkty reputacji: +5
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Hmm to może ja zacznę.
W pierwszej parze półfinału bardzo łatwo wskazać faworyta. Rosyjski Zenit nie powinien mieć większych problemów z gospodarzami Final Four. Rosjanie mają niesamowite bogactwo w składzie, skoro tacy zawodnicy jak Spiridonov czy Sivozhelez grzeją tam ławkę. Oczywiście Zenit jest tutaj wielkim faworytem do wygrania całego turnieju i zawodnicy Alekny raczej dopną swego. Można śmiało dopisywać na podbicie 1,12 na Zenit.
Druga Para ???? . Mamy Polski półfinał Resovia - Skra. Mam nadzieję, że Bełchatowianie na turniej finałowy przyjadą wypoczęci i w pełni zaprezentują swoje umiejętności, które cenię nieco wyżej od niż Resovii. Porównując podstawowe szóstki widzę większy potencjał po stronie Żółto-Czarnych. Jeśli Winiarski byłby w pełni sprawny to Skra miałaby na prawdę sporą przewagę w tym meczu. Bełchatów ma dużo do udowodnienia, zwłaszcza po ostatnich wyczynach przeciwko Treflowi Gdańsk. Resovia ostatnio bardzo dobra forma, zwłaszcza skrzydłowi Schoeps i Ivović, niesamowicie ciągną grę w ataku. Rzeszowianie oczywiście zdecydowanie lepsza ławka rezerwowych od Bełchatowian i to będzie na pewno spory atut Biało-Czerwonych. Moim zdaniem jeżeli Skra zagra na swoim poziomie to powinna znaleźć się w finale. Czy 10 dni to dużo czasu na pełną regenerację? Mam nadzieję, że tak, bo jakoś nie widzę w finale Reski, która mogłaby w finale powalczyć z Kazaniem. Typ: Skra 1,83 Bet 365
 
B 81

bartek_em

Użytkownik
Po ostatnich meczach w lidze spodziewałem się kursu na Rzeszów w granicach 1.5 - 1.6 a na skre grubo ponad 2 i myślałem ze to wykorzystam.A tutaj kursy ustawione tak jak by obydwa zespoły były w jakimś rytmie meczowym. O Resovii można to powiedzieć ale Skra to jedna wielka nie wiadoma. Również sądzę że jeżeli Wlazły i Winiarski przez te 10 dni wyzdrowieją i wrócą do grania oraz reszta składu sobie dychnie i zaczną grać swoje to Skra może to wygrać. Jednak tutaj jest za dużo zmiennych by to stawiać na Skre przy kursach 50 na 50. Rzeszów jest w miare pewny ze zagra na wysokim bądź wyższym poziomie ponieważ jak ktoś źle wejdzie w mecz to wejdzie ktoś z ławki. O Skrze nie można tego powiedzieć. Gdy Wlazly czy Conte zagra tak jak ostatnio to nic na to sie nie poradzi i Skra to przegra. Osobiście nie obstawił bym tego meczu. Po cichu liczę ze Skra zaskoczy wszystkich i wróci do formy na ten mecz ale po takim kursie to szkoda podejmować ryzyko. Lepiej zagrać na zenit -2.5 seta. Choć to też pewne ryzyko. Berlin jest nieobliczalny i seta może wyrwą przy jakimś momencie dekoncentracji ruskich.
 
M 374

medalikarz

Użytkownik
Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów​

Krótko i na temat.
Oglądając ostatnie mecze w LM i w Pluslidze postanowiłem zainwestować w Resovię. Obecnie formę mają lepszą a to co grają Schoeps z Ivoviciem to wspaniała siatkówka. Do tego Drzyzga sypie dosyć poprawnie, środek solidny jak to co roku w Rzeszowie. Ciekawe tylko czy Kowal postawi na młodego Dryję co jednak wiążę się z małym ryzykiem bo już parę razy w tym sezonie zawodził czy na doświadczonego Amerykanina. Igła to Igła więc jego przedstawiać nie trzeba nikomu. Drugim przyjmującym powinien być Penchev. No i teraz drugi ważny aspekt oprócz formy. Kwadrat dla rezerwowych. Praktycznie na każdej pozycji mają równowartościowego zmiennika: Tichacek, Konarski, Lotman, Buszek. Skra formą póki co nie powala. Słabe mecze w wykonaniu z Gdańskiem. Do tego dochodzi nie w pełni zdrowy Winiarski który ostatnio prawie w ogóle nie gra, nawet jak pojawi się na boisku ciężko ocenić jego formę po takiej przerwie. Marechal mimo wszystko to nie ta sama klasa zawodnika. Potrafi pociągnąć na zagrywce i w ataku ale jak się zatnie to po zawodniku. No i zmiennika też nie ma jakiegoś klasowego. Bo Włodarczyk takim nie jest. Na rozegraniu Uriarte po przekątnej z Wlazłym, na przyjęciu opisany wcześniej polski-francuz z Conte, na środku Srecko i Kłos no i na libero Tille. Nie wygląda to źle ale mimo wszystko za mało na Resovię moim zdaniem. No i Rzeszowianie mają większe szanse przeciwstawić się Zenitowi. Jedyne co mnie martwi to ułomność Resovii jaką prezentowali niejednokrotnie w tym czy to w zeszłym sezonach.
Resovia Rzeszów @ 2.12 marathonbet ✅ 3:0 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Kazań -2.5 (1.90) b365
Szanse na seta dla Berlina bardzo znikome, w ogóle sens grania takich drużynek w F4 Ligi Mistrzów jak dla mnie bardzo wątpliwy, ja rozumiem, że gospodarz i te sprawy, ale jednak już wolałbym oglądać F4 bez kibiców, ale żeby tego typu gospodarze w ogóle tutaj nie grali bo to nie ma sensu. Argumentów drużyna z Niemiec nie ma żadnych, Kazań włączy serwis i blok to zmiecie ich z powierzchni ziemi.
Drugi półfinał już nie tak klarowny, ale takiego kursu na Skre nie można nie zagrać :
Skra (1.82) Marathonbet
Rozumiem, że Resovia ostatnio w niezłej formie a Bełchatów męki z Gdańskiem, ale jednak dawanie w tym meczu 50/50 to gruba przesada. Potencjał Skry dużo większy, praktycznie na każdej pozycji bardziej klasowy zawodnik. Różnice na pewno może robić kosmiczna forma Schopsa, ale nie wiadomo w sumie czy przez te kilka/kilkanaście dni taką formę utrzyma, tak jak nie wiadomo, czy dalej słabo będzie grał Wlazły i Conte. Na pewno wiele będzie zależało od dyspozycji dnia, ale kurs moim zdaniem powinien tutaj oscylować w granicach maks 1.50 na Bełchatów
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Na moje - to nie grajcie nic - bo kursy są takie jakie powinny być. Dla Zenitu Kazań to najważniejszy punkt w sezonie - są już prawie w finale swojej Superligi gdzie będą grać z Biełgorodem, mają czas, są zawodnicy dla których nie wygranie Ligi Mistrzów byłoby nietaktem.
Skra ucieszona, że wreszcie miała tydzień spokoju, Winiarski coś tam skacze czy na blokadzie czy nie - jest opcja, że wspomoże i zmieni Conte lub Marechala. Polski półfinał moim zdaniem pół na pół - ale moim zdaniem Resovia ma to &quot;coś&quot; - wpadną w falę swojej znakomitej gry to są nie do ruszenia i nawet Skra nie będzie w stanie podjąć walki w topowym momencie gry Resovii - taki urok tej drużyny.
Na moje do finału wejdzie polska drużyna, która popełni mniej błędów i popisze się wyższą kulturą gry - trywialne to stwierdzenie, ale... prawdziwe.
Także odpalcie te telewizory czy streamy i oglądajcie kolejne historyczne wydarzenie w polskiej siatkówce.
 
bono1987 15

bono1987

Użytkownik
Zgadzam sie z DawidemBarca, 1.82 na Skre to dobre value. Zespol z duzym doswiadczeniem. Duzo bedzie zalezec od Wlazlego i Conte. Wlazly jak sam mowil, jest juz zdrowy. Wypoczeli prawie 10 dni wiec bedzie swiezosc bo w ostatnich meczach ledwo stali. Pozatym nie ma limitow obcokrajowcow takze i Tille i Lisinac moge spokojnie grac. Skra to doswiadczony zespol i pokazali to w rewnazu z Perugia. Resovia mnie nie przekonuje, wystarczy, ze Ivovic lub Penczew sie zatna i maja problem. Mam nadzieje, ze dluzej pogra Winiar. Wszyscy zachwalaja forme Resovi i pokonanie Nowosibirska, natomiast nikt nie napisal, ze zespol z Rosji byl w dolku o czym swiadczy porazka z Surgutem i odpadniecie.
 
N 336

nafciarz9

Użytkownik
Skra Bełchatów - Resovia Rzeszów Over 184,5 pkt
W Polskim półfinale jednego możemy być pewni, walki do ostatniej piłki, co moim zdaniem zaobfituje w długi i zacięty mecz. I stąd mój typ na to spotkanie, do pokrycia tej linii wystarczą 4 sety, jeden np. do 20 a reszta do 22, lecz moim zdaniem powinny być one znacznie bardziej wyrównane, a bardzo prawdopodobny jest również tie break co gwarantuje pokrycie linii niemal w 100 %
Na podwyższenie kursu można dodać Zenit -1,5 seta.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Mam pytanie, Czy granie na Resovie jutro nie jest głupim pomysłem? w Zenicie tylko Michajłow zagrał na swoim poziomie, więc Alekno może mieć problem wygrać ten mecz jednym zawodnikiem w optymalnej formie. Rozegranie i blok dzisiaj nie funkcjonowało u ruskich, Anderson nie wiem o czym dzisiaj myślał a Leon na zagrywce się pokazał tylko.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Mam pytanie, Czy granie na Resovie jutro nie jest głupim pomysłem? w Zenicie tylko Michajłow zagrał na swoim poziomie, więc Alekno może mieć problem wygrać ten mecz jednym zawodnikiem w optymalnej formie. Rozegranie i blok dzisiaj nie funkcjonowało u ruskich, Anderson nie wiem o czym dzisiaj myślał a Leon na zagrywce się pokazał tylko.
Granie na Resovie będzie bardzo dobrym pomysłem o ile nadal buki będą faworyzowały Zenit tak jak do tej pory. Czekam na kursy.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Granie na Resovie będzie bardzo dobrym pomysłem o ile nadal buki będą faworyzowały Zenit tak jak do tej pory. Czekam na kursy.
1.25 do 4.55 w Marathonie

na Skrę zaskakująco wysoko 1.75, ale zaskakująco bo myślałem, że buki jednak mocniej będą ich faworyzować i typy na gospodarzy byłyby lepsze, ale tak to dla mnie no bet, chociaż z drugiej strony 1.75 na Skrę to też trochę prezent z takim Berlinem...

Massimo chyba inny mecz oglądaliśmy... a Ty nasłuchałeś się komentatorów bo dla mnie bezdyskusyjnie obok Salparova, najlepszy na boisku Leon. Dostał kilka czap, kilka błędów ale miał skuteczność 41% przy 44 atakach to nie jest koszmar jakiś.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Resovia-Zenit
Powyżej 180,5 1.8 Betsafe
⛔
Wczoraj świetny mecz Resovii i przeciętny Zenitu ale oni mają czasami tak do siebie, że trudniej gra im się półfinały.
Anderson i Marouf kompletnie nieprzydatni na boisku, Leon falował, łapał czapy ale też 3 i 4 set zagrał dobrze. Michajłow solidnie, Aszczew ok, Salparov świetnie, Apalikov beznadziejnie.
Dobre zmiany dali Kobzar i Siwożelez.
Resovia wczoraj świetny mecz, zagrali na wysokiej skuteczności, z początku trochę zagrywka nie siedziała ale później również zaczęło to wyglądać jak trzeba, jeszcze w bloku rezerwy widzę.
Nie skreślałbym ich w tym meczu, po cichu liczę na to, że powalczą, widać, że są w gazie.
Po cichu mam nadzieję, że Alekno wyjdzie z bezproduktywnymi Andersonem i Maroufem, w Irańczyka w sumie nie wierzę ale coś czuję, że Amerykanin wyjdzie w 1.
Poza tym jakaś ta drużyna nijaka jest, nie czuje się, żeby byli jakoś zespołem, mam wrażenie, że relacje między ludzkie trochę leżą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
friendly 421

friendly

Użytkownik
Komentarzy zachwalających zenit nie można pozostawić bez odpowiedzi. Czy naprawde śledzone są mecze tego zespołu? To co grał wczoraj Kazań to naprawde dziwna sytuacja, ale mnie to cieszy. Potrafili robić przewagę 5 punktów, po czym tracili ją w dosłownie dwie minuty. I tutaj mamy mowić o doskonalej formie? Ekipie nie do pokonania? Oczywiście,że nie. Dla mnie Ruscy nie są tak dobrym zespołem jak większość myśli, brakuje im zgrania, mają na rozegraniu gwiazdę ostatnich mistrzostw świata, ale ten człowiek lepiej rozdawał piłeczkę na międzynarodówkach niż w ostatnich meczach. Resovia to przeciwieństwo, ostatnio mają same superlatywy. Zenit grał wczoraj jakże skomplikowaną taktyką = 3/4 piłek na Leona. Nie wydawało mi się to ani mądre,ani skuteczne. Brakowało pomysłu na akcję. Takie ja wyciągam wnioski ze wczorajszego spotkania. Co do wcześniejszych wydarzeń to Zenit poniósł już porażkę z Halkbankiem - owszem, nie musieli wygrać aby awansować, ale widziałem ten mecz i wcale nie było tak easy jakby się mogło wydawać. Resovia kontrastuje, tworzą zgrany zespół, pokonali wczoraj pszczółki 3 do jajka, niestety można się było tego spodziewać po tym co w ostatnich tygodniach prezentowała Skra. Dla mnie na chwile obecną Rzeszów jest numerem 1 w siatkówce, podoba mi się to co robią, mają dobrych zmienników. Jeżeli podstawowa 6 dobrze wejdzie w mecz, to nie mają się o co martwić, bo zarówno oni jak i rezerwy zawsze wspomogą drużynę. W skrócie, mecz ciężki do określenia, Zenit mimo mojej antypatii i MOIM zdaniem ostatnio przeciętnej gry(mam na mysli, że nie na miarę ich oczekiwań) typuję tutaj beta na sety +1,5 dla Resovii, a wierzę zarazem, że wygramy ten Final. Żaden Leon czy Anderson nie zniszczą przeciwników, bo po stronie Asseco mamy równie mocny skład tylko z mniej znaczącymi nazwiskami, tyle w mojej opinii, dodam tylko że na chwilę obecną Drzyzga to dla mnie jeden z lepszych sypaczy, pozdrawiam!
Zenit Kazań vs Asseco Resovia +1,5 2,22 @betsson
 
ding 125

ding

Użytkownik
Berlin Recycling Volleys - PGE Skra Bełchatów

Skra ewidentnie pod formą. Miałem nadzieję, że ten tydzień wolnego pozwoli solidnie przygotować zespół do FF, jednak jak pokazał wczorajszy mecz, tak się nie stało. Z perspektywy czasu może stwierdzić, że szczyt formy Bełchatowian przypadł kilka tygodni temu na dwumecz z Lube. Od tego czasu jest to równia pochyła. Co razi w oczy to brak zmienników na dwóch kluczowych pozycjach - atak i rozegranie. Nie może być tak, że drużyna, której ambicją jest zdobycie LM ma w obwodzie Muzaja i przeciętnego Serba. Wlazły od kilku tygodni pod kreską, podobnie jak Marechal, Winiarski po kontuzji, przeciętna forma obu libero. Trudy sezonu Skra odczuła znacznie bardziej niż Resovia.

Skazywani na pożarcie gospodarze wczoraj zaprezentowali solidną siatkówkę. Nadinterpretacją będzie stwierdzenie, że przegrali z Zenitem na własne życzenie, ale jednak trzy pierwsze sety mogły potoczyć się zupełnie inaczej. Przez ten fragment cała drużyna prezentowała się dobrze. Wysoka para przyjmujących umiejętnie obijała blok Rosjan, czasami gubił się Shoji i chyba nie do końca wykorzystał potencjał swoich środkowych.
Generalnie w fizycznie lepiej powinni wyglądać gospodarze, psychicznie na pewno też bo dla nich mecz o brąz będzie meczem o złoto. Nie chcę powiedzieć, że Skra choruje na syndrom Rosjan i dla nich mecz o brąz nie znaczy nic, ale drużyna na pewno planowała osiągnąć coś więcej przed tym turniejem. Krótszy czas na regeneracje i tak już zmęczonych Bełchatowian będzie atutem Niemców.

Trudny mecz to wytypowania, bo nie zdziwi mnie żaden wynik. Bełchatów kondycją fizyczną raczej tego nie wygra. Trzeba to wygrać sercem.

Over 185,5 pkt 1,90 Bet365 ✅
Over 3,5 seta 1,38 Pinnacle Sports ✅


Asseco Resovia Rzeszów - Zenit Kazań​


Krótko i na temat. Resovia wczoraj spokojne zwycięstwo. Mimo że wynik w każdym secie rozgrywał się w końcówkach, to jednak miałem wrażeniem, że Rzeszowianie kontrolowali przebieg meczu i zdecydowanie narzucili rywalom swoją grę. Jeden mankament - mnóstwo popsutych zagrywek. Mam nadzieję, że to efekt zapoznania się z halą i dziś będzie znacznie lepiej. Rosjan bardzo łatwo przełamać flotem. Leon i słabiutki wczoraj Anderson nie bardzo radzą sobie z agresywną szybującą zagrywką, a taką prezentują Nowakowski i Holmes. Stabilizacja na przyjęciu Rzeszowa. Schoeps ciągle w dobrej formie, mimo że wczoraj na początku miał drobne problemy.

Zenit wczoraj jak nie Zenit. Leon swoimi zagrywkami doprowadził do stanu 2:1. Praktycznie tylko Kubańczyk trzymał fason, choć nie ustrzegł się błędów. Michaiłow solidnie. Anderson słabo, a środkowi jeszcze gorzej. Dziś myślę, że zobaczymy trochę inny Zenit. Nie sądzę, że mogą zagrać dwa tak słabe mecze.

Atutem Resovii jest to, że to zespół. Gołym okiem widać różnicę. Zenit przypomina mi zespół z pokazowych meczów &quot;Drużyna Gwiazd vs ...&quot; Mam nadzieję, że zwycięży kolektyw, który posiada Resovia. Kursy dla mnie zdecydowanie zawyżone na Rosjan, dlatego gram tak:

Resovia win 3,20 WilliamHill ⛔
Over 182,5 pkt 1,83 Bet365 ⛔
 
K 163

koticzek

Użytkownik
Zenit Kazań vs Asseco Resovia 3,15 @Unibet
Dzisiaj sovia staje przed historyczną szansą wygrania w LM. Jest to oczywiście ryzykowny typ ale myślę że po takim kursie warto spróbować. Resowia już od dłuższego czasu gra świetnie. Bardzo dobre przyjecie, bardzo dobrze rozgrywa Fabian w ataku wszyscy wyglądają dobrze, no może penchev chwilami ma problemy ale nadrabia w w zagrywce i w przyjęciu, a po za tym jest Buszek który ostatnio dał dobrą zmianę oraz Lotman. W Resowi wszystko fukcjonuje jak w maszynie każdy ma co robić, po za tym wydają się być bardzo spokojni i pewni siebie nawet jesli przydarzają się trudne chwile to potrafią z tego wyjść. Jedynie problem to mnóstwo zepsutych zagrywek, ale licze ze poprawi się to w tym meczu. Zenit natomiast gra prostą siatkówkę, jak to mawia ekspert Drzyzga eins zwei drei. Wczorajsza ich gra wyglądała jakby Alekno zakazał im grać środkiem. Poza tym duże problemy z przyjęciem szczególnie flotów, a wiadomo że w Nowakowski i Holmes potrafia punkować w tym elemencie. Dodatkowo Anderson wydaję sie być kompletnie bez formy, a sam Leon i Mihajlow to może być za mało na Resowie.
Mecz jest cięzki do typowania ale po takim kursie warto spróbować. Zawodnicy zenitu wczoraj wygladali na bardzo zdenerwowanych i niepewnych, myślę, że jeśli resowia przyciśnie i doprwadzi do wyrównanej gry to wielki Zenit pęknie a polski zespół wkońcu wygra LM.
 
M 374

medalikarz

Użytkownik
Resovia Rzeszów - Zenit Kazań
Wczoraj o zespole Resovii napisałem wszystko co miałem napisać. Wczorajszych meczy niestety nie miałem okazji oglądać ale słyszałem parę opinii że ruscy nie zagrali meczu życia i strasznie się męczyli z solidnymi rzemieślnikami z Niemiec. Dla mnie finał to finał. Grają dwie najlepsze drużyny Europy z tego sezonu. Ani jedni ani drudzy nie znaleźli się tu przypadkowo. I moim zdaniem wystawić aż tak nierówne kursy w finale to jakieś nieporozumienie. Dlatego idę w stronę Resovii bo mają zespół, budowany przez lata do którego dołączane są tylko małe elementy a nie zlepek gwiazd jak Zenit. Chciałbym aby było super widowisko z happyu endem dla polskiego zespołu. W końcu byśmy się doczekali jakiegoś sukcesu. Kursy już trochę spadły ale @4 według mnie do gry cały czas.
Resovia Rzeszów @ 4 marathonbet ⛔ 0:3 ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom