>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

MayPlay - 100% więcej do 200PLN na start!

Status
Zamknięty.
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Pytanie do administracji! Dlaczego ten buk jest wciąż przez Was reklamowany?
W temacie powinien być dopisek &quot;wpłacacie na własne ryzyko&quot; ????
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
nie wiem czy ten rossoner1 cos nie kreci
bo raz ze wszystkim z tego tematu wyplacili,a dwa w zeszlym tygodniu kolega wyplacil od nich calkiem spora sumke po tygodniu czekania na wyplate.
 
B 5

bolex1

Użytkownik
05/03/2015 17:11 Otrzymane Mayplay Holdings N.V. Przetworzone 0.00 +1345.42
Numer transakcji: 1408100035
Numer identyfikacyjny transakcji MB167330975800129
E-mail nadawcy: [email protected]
Oto potwierdzenie trasakcji zeby nikt nie mowil ze kłamie czekałem az 2 dni na wyplate.....Wiec chyba firma ponownie wyplacalna!!!
 
J 0

junior222

Użytkownik
LOL
dziwne zasady zatem tam obowiazuja co do wyplat
bo ja czekam na troche wieksza wyplate juz okolo tygodnia,rowniez na mb i nie dostalem wciaz

dlatego nie przesadzalbym z jakimis pochwalami w ich strone poki co,czas pokaze czy zaczna wyplacac w normalny sposob,w moim przypadku poki co trwa &quot;stary wariant&quot;


Witam ponownie również,

niestety nadal nie została zaksięgowana.
Napiszę do działu finansowego aby jutro przelew został zaksięgowany.

Pozdrawiam serdecznie
Andrzej Białecki - Mayplay.com
 
J 0

junior222

Użytkownik
ja czekam tydzien i wciaz nie dostalem
suma troche wieksza niz Twoja

takze poki co nie przesadzalbym z jakimis pochwalami w ich strone

zwlaszcza ze z tego co tu czytam to normalka ze jedni dostawali wyplate a drudzy czekali miesiac na zlecona w tym samym czasie ..
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Ktoś może potwierdzić, że już wypłacają?

Witam serdecznie,

na wstępie chciałbym Pana jeszcze raz szczerze przeprosić, w imieniu
całego zespołu Mayplay.com, za opóźnienie w wypłacie, do którego
niedawno doszło. Chciałbym jednocześnie poinformować, że
zidentyfikowaliśmy i rozwiązaliśmy problem i już nie występują
opóźnienia w wypłatach.

Ponieważ opinia naszych Klientów oraz doskonalenie usług są dla nas
bardzo ważne, chciałbym zaoferowć Panu unikalny bonus na zakłady
sportowe za następną wpłatę - aż 150 % do kwoty 75 PLN. Jest to oferta

skierowana wyłącznie do wyselekcjonowanych Klientów. Proszę wraz z tym
bonusem przyjąć nasze przeprosiny.

Z wyrazami szacunku,
Zespół Mayplay.com
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 0

luke1000

Użytkownik
specjalnie sie zarejestrowalem zeby odpisac,bo to jakies jaja ze gosc od kilku dni na moje maile nie odpowiada gdzie wyplata,a na pytania od innych osob chcacych wplacic bezczelnie sciemnia ze wyplacaja na czas :grin: :grin: :grin:

czekam na wyplate kolo 8,9 dni,miala byc po 3 dniach,od tamtej pory gosc przestal odpowiadac
ponizej zamieszczam screena z wyplata i z wyslanym mailem do Andrzeja z powyzsza odpowiedzia i prosba o wyjasnienie jak to jest z tymi wyplatami,niestety odpowiedzi sie nie doczekalem :cool:

jak rozmawiasz jeszcze z tym dowcipnisiem to wyslij mu ponizszego screena,zapewniam ze sie odpowiedzi nie doczekasz juz ????
 
L 0

luke1000

Użytkownik
po dwoch tygodniach oczekiwania i zerowym kontakcie z supportem pieniadze zaksiegowane na moneybookers
prowizja za wyplate wyniosla prawie 100 pln ( nie da sie jej pominac)
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
I czy mozecie sie zalogowac ? Mialem haslo zapisane w przegladarce, niby zle, zmienilem - na pewno dobrze wpisalem, tez niby zle ... Support oczywiscie nie odpowiada, jesli taki rzeczywiscie istnieje.
 
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
specjalnie sie zarejestrowalem zeby odpisac,bo to jakies jaja ze gosc od kilku dni na moje maile nie odpowiada gdzie wyplata,a na pytania od innych osob chcacych wplacic bezczelnie sciemnia ze wyplacaja na czas :grin: :grin: :grin:


czekam na wyplate kolo 8,9 dni,miala byc po 3 dniach,od tamtej pory gosc przestal odpowiadac

ponizej zamieszczam screena z wyplata i z wyslanym mailem do Andrzeja z powyzsza odpowiedzia i prosba o wyjasnienie jak to jest z tymi wyplatami,niestety odpowiedzi sie nie doczekalem :cool:


jak rozmawiasz jeszcze z tym dowcipnisiem to wyslij mu ponizszego screena,zapewniam ze sie odpowiedzi nie doczekasz juz ????
Dostałeś pieniądze ?
Ja czekam od wtorku na wypłatę. Miała być w czwartek , a najpóźniej w piątek wieczorem , ale niestety nic nie pojawiło się na moim koncie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom