>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Promocja w Bet365: Bonus 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
A 0

awdym

Użytkownik
1. Normalnie
2.Taki jak w dowodzie , standardowa procedura, tak Angole maja najlepiej ????
to jeszcze podrążę temat ???? )
Jak wchodzisz z pl ip to pojawia się bonus tylko 200 zł, jak zmienisz język to na en to pojawia się 50 euro. Zakładałeś więc z pl ip, używałeś wersji językowej pl i wybrałeś Country of Residence - Polskę - tak? ????
Co dałeś w Bonus Code? Jaki użyłeś code aby Ci zaliczyli po wpłacie $ bonus dolarowy?
Jeszcze raz dzięki za rady. Pewnie innym chcącym mieć konto z walutą usd w podobnej sytuacji się bardzo to info przyda.
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
to jeszcze podrążę temat ???? )

Jak wchodzisz z pl ip to pojawia się bonus tylko 200 zł, jak zmienisz język to na en to pojawia się 50 euro. Zakładałeś więc z pl ip, używałeś wersji językowej pl i wybrałeś Country of Residence - Polskę - tak? ????

Co dałeś w Bonus Code? Jaki użyłeś code aby Ci zaliczyli po wpłacie $ bonus dolarowy?

Jeszcze raz dzięki za rady. Pewnie innym chcącym mieć konto z walutą usd w podobnej sytuacji się bardzo to info przyda.
normalnie polska jezyk polski tylko skrill zakaladasz w usd, dajesz wplata 100 usd waluta sie sama zmienia, masz bonus do 100usd, mobilny 50, dzialalo kilka dni temu, kolega zakaldal tez i smiga
 
K 0

kotlecik

Użytkownik
Wpłacam 200zł -&gt; dostaję 200zł bonusu.
Stawiam 200zł po kursie 1,5 -&gt; załóżmy że wygrywam, mam 300zł
Stawiam 200zł bonusu po kursie np. 6 - &gt; załóżmy że wygrywam mam 1200.
Stawiam 300zł po kursie 1,2np. mam 360.
a) Stawiam 600zł bonusu po kursie 1,5 mam 900zł.. i mogę wypłacić całość?
b) Stawiam 1200zł bonusu po kursie 1,5 nie wchodzi.. czy mogę wypłacić depozyt?
 
majster9012 18

majster9012

Użytkownik
Depozyt możesz zawsze wypłacić tylko wtedy stracisz ewentualne środki bonusowe (jeżeli je posiadasz)
w przypadku &quot;a&quot; nie postawiłeś łącznie za 1200 zł po min. kursie 1.5 a to jest warunek konieczny do wypłaty.
 
P 0

pucekk

Użytkownik
Wplacilem 200 i teraz mam 400 z bonuesem.
Obrocilem depozytem i mam 520 razem.

Teraz mam postawic zaklady za łączną kwotę 1200 PLN po kursie 1.5 lub wyższym?
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Nie 1200 tylko 1000. Obracasz 3 razy depozyt i bonus. Różnica jedynie taka, że bonus aktywuje się po obróceniu depozytu. Ale oczywiście automatycznie zalicza się to do obrotu. Pamiętaj, że niektóre zdarzenia nie wliczają się do obrotu &quot;Zakłady postawione na handicapy azjatyckie, azjatycką sumę goli i zakład na zwycięstwo w baseballu, zarówno w zakładach przedmeczowych, jak i na żywo, nie będą liczyły się do spełnienia wymagania obrotu podanego w punkcie 4.&quot; Oraz pamiętać, że do obrotu liczy dany typ tylko raz, inaczej mówiąc jak postawisz na zwycięstwo drużyny na jednym kuponie, a potem dorzucisz taki sam typ na drugim (niezależnie czy ako czy kombi) do obrotu będzie się liczył się tylko ten pierwszy.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Ilość kuponów nie ma znaczenia, może ich być nawet 1000, chodzi tylko, żeby łączna stawka wszystkich kuponów opiewała na tą kwotę. Aby kupon liczył się do obrotu w przypadku singla musi być kurs powyżej 1.50, w przypadku AKO cały kupon musi być powyżej 1.50. Jeżeli zagrasz coś poniżej to nic się nie stanie, oprócz tego, że nie policzy Ci tego zakładu do obrotu.
 
R 3

robbob

Użytkownik
Mam pytanie, jeśli mój brat ma konto w bet365 i wykorzystał bonus, to teraz ja się także mogę zarejestrować i odebrać bonus? Pytam, bo przy weryfikacji konta będzie ten sam adres zamieszkania co jego, no i korzystamy z jednego kompa....
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
Mam pytanie, jeśli mój brat ma konto w bet365 i wykorzystał bonus, to teraz ja się także mogę zarejestrować i odebrać bonus? Pytam, bo przy weryfikacji konta będzie ten sam adres zamieszkania co jego, no i korzystamy z jednego kompa....
mozesz byle nie z jednego ip, kompa wyczysc cookies np programem ccleaner
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Juventus v Real Madryt
Zakład bez ryzyka
We wtorek 5. maja, Juventus zmierzy się z Realem Madryt w półfinale Ligi Mistrzów i aby zwiększyć emocje oferujemy fantastyczny zakład na żywo.
Postaw zakład przedmeczowy na mecz Juventus v Real Madryt, a otrzymasz zakład bez ryzyka na żywo z taką samą stawką na ten wielki mecz.
Aby zakwalifikować się do otrzymania zakładu bez ryzyka na żywo, po prostu postaw zakład przed rozpoczęciem meczu, a następnie kiedy mecz już się rozpocznie, postaw kolejny zakład na dowolny z rynków na żywo. Twój zakład bez ryzyka na żywo musi zostać zapłacony i postawiony w zwykły sposób, i jeżeli Twój PIERWSZY zakład na żywo przegra, to zwrócimy Ci tą stawkę, aż do wartości Twojego największego zakładu przedmeczowego (maksimum 40 PLN*).
Jak zawsze, oferujemy mnóstwo rynków do wyboru, w tym ponad 70 rynków na żywo będzie dostępnych w trakcie meczu, takich jak: następny gol, gole w meczu, suma rzutów rożnych, wynik do przerwy, wynik końcowy i wiele innych.
Z bogatym zestawem rynków przedmeczowych i na żywo, oraz z fantastycznym zakładem na żywo, bet365 jest najlepszym miejscem na postawienie zakładów na piłkę nożną.
*lub odpowiednik walutowy
Regulamin promocji na stronie bet365
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Standardowa promocja Bet365 dotyczy obu półfinałów, więc w środę w meczu Barcelona - Bayern również można skorzystać z ubezpieczenia zakładu live.
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Jest jakas promocja od wplaty dla graczy co juz wcześniej wpłacali?
Nie ma. Co jakis czas pojawiaja sie takie z Zakładem bez ryzyka lub rozsylaja jakis bonus na email.Nie trafia sie to jednak za czesto.
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Bayern Monachium v Barcelona - Oferta

We wtorek 12. maja, Bayern Monachium zmierzy się z Barceloną w półfinałowym meczu rewanżowym Ligi Mistrzów i aby zwiększyć emocje oferujemy fantastyczny zakład na żywo.

Postaw zakład przedmeczowy na mecz Bayern Monachium v Barcelona, a otrzymasz zakład bez ryzyka na żywo z taką samą stawką na ten wielki mecz.

Aby zakwalifikować się do otrzymania zakładu bez ryzyka na żywo, po prostu postaw zakład przed rozpoczęciem meczu, a następnie kiedy mecz już się rozpocznie, postaw kolejny zakład na dowolny z rynków na żywo. Jeżeli Twój PIERWSZY zakład na żywo przegra, to zwrócimy Ci tą stawkę, aż do wartości Twojego największego zakładu przedmeczowego (maksimum 40 PLN*).

Jeżeli więcej niż jedna selekcja na żywo zostanie postawiona na tym samym kuponie, to zakład bez ryzyka będzie miał zastosowanie dla zakładu, który jest pierwszy na kuponie. Wszystkie zakłady muszą zostać postawione i zapłacone w zwykły sposób i jakiekolwiek zakłady, które zostały częściowo lub w całości zamknięte za pomocą opcji Zamknij zakład nie liczą się do tej oferty.

Jak zawsze, oferujemy mnóstwo rynków do wyboru, w tym ponad 70 rynków na żywo będzie dostępnych w trakcie meczu, takich jak: następny gol, gole w meczu, suma rzutów rożnych, wynik do przerwy, wynik końcowy i wiele innych.

Z bogatym zestawem rynków przedmeczowych i na żywo, oraz z fantastycznym zakładem na żywo, bet365 jest najlepszym miejscem na postawienie zakładów na piłkę nożną.

Regulamin promocji na stronie bet365
 
A 0

awdym

Użytkownik
Kolega chce założyć konto i pyta czy jeśli wybierze walutę funty to na jaki bonus może liczyć? Zakładał ktoś w funtach może i podzieli się info?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Kolega chce założyć konto i pyta czy jeśli wybierze walutę funty to na jaki bonus może liczyć? Zakładał ktoś w funtach może i podzieli się info?
Taki sam bonus(jezeli chodzi o powitalny) tylko do max 50 gbp wiec funty są bardziej opłacalne bo 50 funtów to prawie 300zł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 0

awdym

Użytkownik
Taki sam bonus(jezeli chodzi o powitalny) tylko do max 50 gbp wiec funty są bardziej opłacalne bo 50 funtów to prawie 300zł.
To info 100% pewne? Tzn wpłacałeś więcej i dostałeś za 50 funtów tylko czy wpłacałeś 50 i dostałeś 50 funtów? (bo to 2 różne sprawy ????
a mobile ile dają na konto funtowe?
Kolega chce założyć bo coś słyszał w funtach lub euro bo słyszał, że te darmowe zakłady bez ryzyka to mając walutę pln dostaje się po 40 zł, a funty to 50 funtów. Potwierdzi ktoś?
Ja ze swej strony dodam, że w dolarach dają po 20$ więc 2x więcej niż pln.
Może ktoś zakładał i testował z walutą euro ile tam jest powitalny, mobilny i te &quot;bez ryzyka&quot;?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom