>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

S 440

straszaksam

Użytkownik
Nie no, prawda jest taka, że tych spotkań by raczej nikt nie wybrał do gry ;)
Z bardziej popularnych to też Hoffenheim dziś 0:0, ale grali z Paderborn, więc jakieś usprawiedliwienie jest :razz:
Jutro dwa spotkania palce lizać (w angielskiej i hiszpańskiej, każdy wie o jakie chodzi ;) ). Pomyslec mozna nad Wolfsburgiem, ale grubo nie polecam, bo są jednak po meczu w LE.
Przyjemnie wyglądają dodatkowo:
Hull - Chelsea
Villarreal - Sevilla
Fenerbahce-Besiktas (jest pewne ryzyko, ale kto nie ryzykuje...)
Parma - Torino
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 0

_mrozik_

Użytkownik
Ja dzis +200 zl,wlasnie jedyna zasada w tym systemie nigdy nie grac francuskiej,osobiscie nie gram rowniez dunskiej,w ktorej rowniez pada malo bramek ????
Pozdro i z fartem ????
 
ksznicz 408

ksznicz

Użytkownik
W hiszpańskiej nie spodziewam się zaskakujących roztrzygnięć (braku goli), aczkolwiek angielskiej mimo wszystko nie byłbym tak bardzo pewny.
@Destro-Thai
Ja zanotowałem kiedyś jednego wieczoru 3 x 0-0 i pomimo, ze zabolało to moją kieszeń, to można było grać dalej =)
Oby jutro był tak udany dzień jak i dziś!
Pozdrawiam serdecznie,
ksznicz
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 440

straszaksam

Użytkownik
Ja dzis +200 zl,wlasnie jedyna zasada w tym systemie nigdy nie grac francuskiej,osobiscie nie gram rowniez dunskiej,w ktorej rowniez pada malo bramek ????

Pozdro i z fartem ????
Chyba mamy dostęp do innych lig ????
a odrzucanie francuskiej w całości to błąd, zresztą jak jakiejkolwiek innej ligi odgórnie mówiąc &#39;nie&#39;.




W hiszpańskiej nie spodziewam się zaskakujących roztrzygnięć (braku goli), aczkolwiek angielskiej mimo wszystko nie byłbym tak bardzo pewny.
Spójrz na formę Liverpoolu, o ile nie oglądałeś żadnego z wcześniejszych spotkań (a pewnie nie, skoro tak mówisz) ;)
 
emm 99

emm

Użytkownik
14:30
Feyenoord - PSV ✅✅
15:30
Mainz - Wolfsburg ✅✅
17:00
Hull - Chelsea ✅✅
20:45
Lazio - Verona ✅✅
@ 20:45
Napoli - Atalanta ✅✅

21:00
Barca - Real ✅✅
21:00
Lens - Marsylia ? ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
emm 99

emm

Użytkownik
Tez nie macie od ok 16` zakladow gol przed w meczu Napoli?

@
dzieki, tak kontynuuje granie. Oglada ktos bo ja patrze na el clasico?
Dzis zakladka na PSV, Barcelonie, Villareal ;)
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Dzisiaj Dania-USA wygląda bardzo dobrze w stosunku do kursów.
Ktoś widzi jakieś przeciwskazania ? Poza oczywistym faktem że to tylko towarzyski ;)

/easy z zakładeczką ;)
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Podaj na jaki +- kurs zamierzać grać i ile masz na to kasy oraz jakiego oczekujesz zysku przy trafieniu - bo bez tego nie ma rozmowy.
A zresztą rozpiski progresji na różne kursy ( od @2 począwszy ) znajdziesz w moim wątku
Metoda &quot;progresja z przerzutką by edi8&quot;, więc się przyjrzyj i ucz:
http://forum.bukmacherskie.com/f18/progresja-z-przerzutka-by-edi8-83005.html
Zamień tam podaną uniwersalną stawkę i zysk 1j. swoim własnym budżetem, wtedy np. 1j.=2zł czy 5€ itp.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Poda mi ktoś rozpiskę progresji i jaki budżet trzeba mieć żeby bezpiecznie grać.
Nie ma czegos takiego jak wysokosc budzetu zeby bezpiecznie grac, bo to od Ciebie samego zalezy ile bedziesz przeznaczal kasy na mecz.

Po rozpiske progresji to uderz do guru tego systemu czyli @Hank-a.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Przykład zaniżania rynku minutówek na przykładzie juniorów w Czechach.
W 12 min meczu kurs na brak gola wynosił 13. Kurs na brak gola do 80 min ...11.
Skoro zaniżają rynki na gol do to musza automatycznie podnosić na &quot;brak gola do&quot;.
Dlatego w takich typu meczach lepiej szukać jakiś niespodzianek i próbować grać na brak gola bo tam faktycznie jest value.
Dla tych ktorzy trafią 0-0 co w tej lidze wcale łatwe nie jest, to oczywistym będzie granie na &quot;brak gola do 80&quot; a potem dopiero brak gola do końca. Tym sposobem otrzymamy kurs o 50-80% lepszy niż ten który oferuje nam bukmacher ;)
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Przykład zaniżania rynku minutówek na przykładzie juniorów w Czechach.
W 12 min meczu kurs na brak gola wynosił 13. Kurs na brak gola do 80 min ...11.

Skoro zaniżają rynki na gol do to musza automatycznie podnosić na &quot;brak gola do&quot;.
Dlatego w takich typu meczach lepiej szukać jakiś niespodzianek i próbować grać na brak gola bo tam faktycznie jest value.
Dla tych ktorzy trafią 0-0 co w tej lidze wcale łatwe nie jest, to oczywistym będzie granie na &quot;brak gola do 80&quot; a potem dopiero brak gola do końca. Tym sposobem otrzymamy kurs o 50-80% lepszy niż ten który oferuje nam bukmacher ;)
Zawsze można też dać krótsze przedziały, niekoniecznie &lt;80, można dać brak gola do &lt;40 czy tam &lt;50, albo w ogole co 10 minut :razz:
w odniesieniu do połowy i braku gola w niej, też powinno bardziej opłacać się puscić brak gola do &lt;40 czy tam &lt;50 (oczywiscie odpowiednio &#39;na piechotę&#39; obliczając jaki powinien być kurs na brak gola do 45).
Ogólnie rzadko sztucznie zaniżają taki kurs, ja się spotkałem póki co na juniorach tylko, głównie w lidze czeskiej, ale czasem w innych juniorskich, gdzie są minutówki, też jest coś takiego do zauważenia.
 
P 13

pusty

Użytkownik
http://przeklej.org/file/Fjy2sl/system.xlsx
łap
tylko zanim zaczniesz grać to radzę się solidnie zapoznać z tematem.
Pozdrawiam
Cos ten kalkulator jest nie poprawny do końca, bo mam np. budżet 500j, po wpisani 500 wylicza nam ile stawiamy na danym progu a po dodaniu tego wychodzi ze trzeba mieć 524,10 różnica 24, jeśli gol pada w przedziale70- 80 to ostatni próg musimy pomniejszyć o 24j (jak tylko mamy na koncie 500j) to i automatycznie wygrana spada o połowę
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom