>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Najlepszy płatny stream do oglądania meczy.

frem 59

frem

Użytkownik
Witam. Tak dla ciekawostki, nie posiadam telewizora od wieków prawie w całości wystarczy mi internet do kontaktu ze światem. Jedyny minus nie posiadania telewizora z kablówką to brak możliwości obejrzenia meczy na żywo. Stąd moje pytanie.
Czy istnieje jakiś płatny i polecany serwis internetowy oferujący abonament w dobrej jakości bez zacinek i opóźnień sporą ilość transmisji meczy szczególnie w weekendy, ale i pucharów, eliminacji?
Swoją drogą doszedłem do wniosku, że jeśli kiedykolwiek kupię telewizor, to chyba tylko po to, żeby sobie obejrzeć mecz lub jakieś wydarzenie sportowe w 55&#39;, jak oczywiście wygram jakiego tasiemca na 5k zł ;D
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
www.weeb.tv
Co prawda to nie jest jakaś platforma sportowa, tylko platforma z kanałami telewizyjnymi, ale jest tam kilka kanałów typowo sportowych. Dobra jakość i przystępna cena. Nie raz korzystałem z pakietu za 3 zł bodajże na 3 dni żeby móc obejrzeć sobie Ligę Mistrzów.
- nSport
- TVP Sport
- Lista wszystkich kanałów
ipla.tv – Największa Telewizja Internetowa
- To co najbardziej Ciebie interesuje czyli SPORT
Darmowa platforma ze streamem z meczów:
http://www.drakulastream.eu/index.html
*Z doświadczenia polecam do oglądania tenisa czy innej ligi hiszpańskiej. Już streamy z Ligi Mistrzów czy Premier League często się tną bądź są w trakcie meczu po prostu kasowane.
Istnieje jeszcze opcja wpłacenia pieniędzy do bukmacherów którzy oferują transmisję z meczów. Bet365, Betfair, Bet-at-home itd.
AKA_SHAKAL możesz napisać jaka jest jakość na tym weeb.tv?
Na większy TV przejdzie czy nie bardzo?
Ciężko mi to ocenić, nigdy nie oglądałem weeb.tv na wielkim ekranie. Zresztą ja nie jestem pedantem jakości ;) więc nie przywiązywałem do tego nigdy wielkiej uwagi. Powiem tylko tyle, że w porównaniu z darmowymi streami, weeb jest o niebo lepszy pod względem czystości obrazu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Skoro powstał już taki temat podłączę się.
Wpadł mi w oko pewien fejsbukowy fanpage, który oferuje premium linki HD do sopcasta ( najczęściej z polskim komentarzem ). Korzystał ktoś z Was i mógłby może coś na ich temat powiedzieć czy jest wszystko ok?
fanpage: https://www.facebook.com/SopCastHD
strona: http://sopcasthd.pl
AKA_SHAKAL możesz napisać jaka jest jakość na tym weeb.tv?
Na większy TV przejdzie czy nie bardzo?
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
AKA_SHAKAL możesz napisać jaka jest jakość na tym weeb.tv?
Na większy TV przejdzie czy nie bardzo?
Jakoś jest bardzo dobra. Można spokojnie oglądać na większym telewizorze i tak naprawdę nie widać różnicy. Przy obciążonych serwerach potrafi jednak przycinać co jakiś czas, ale to nawet nie ma co porównywać z darmowymi streamami.
Co do Sopcasta to największy problem polega na tym, że relacja jest mocno opóźniona. Oglądasz mecz, u sąsiadów już krzyczą że gol i z emocji lipa.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Skąd info że e-screen wróci? Korzystałem z tej strony ale jak ją zamknęli to przerzuciłem się na goldvod.tv.
W którymś meczu transmitowanym na c+ w tamten weekend mówiono że stronę zamknęli ale ma powrócić. Ale kiedy nie wiem, jeśli ją na nowo włączą to też dobra strona o meczach. I jakość też nienaganna.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
E-screen miał niezłą jakość, na tv wyglądało bardzo dobrze. Jednak w ostatnim czasie te popularniejsze streamy z meczami potrafiły zacinać. Od niedawna oglądam na goldvod.tv i jakość jest trochę gorsza niż była na e-screen, ale wciąż dobra. Ostatnio do Gran Derbi dali nawet dwa dodatkowe streamy.
 
abc86 9

abc86

Użytkownik
Ostrzegam wszystkich przed płatnym SMSem .gosports.pro (nie mogę wkleić linku) .Wprowadzają ludzi w błąd. SMS nie kosztuje 1,23zł lecz 30zł. Opłata , która ma zapewnić oglądanie meczu, nie daje takiej możliwości, zamiast tego jest dostęp do jakiś powtórek.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
czemu streamy tottaka patologia naladowana reklamami i jeszcze tnie?
Nie da sie zrobic normalnie dzialajacego serwisu bez zwieszek?
Nie chce mi sie wierzyc w dzisiejszych czasach ze tak sa nieudolnie zrobione. Spotify zainstalowalem i zero buforowania wiec to nie moj internet jednak
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
wizja.tv w czasie euro dzialala dobrze - jest eleven, polsaty sport, canal + i eurosport ; 17zl miesiecznie to nie majatek za dobra jakosc bez zacinania.
 
Z 0

zielu303

Użytkownik
Witam,
Podbijam temat. Jaki płatny stream polecacie do oglądania meczów w HD bez zacinania?
Swego czasu korzystałem z futbolhd.tv, ale strona została zamknięta. Goldvod.tv i weeb.tv nie oferują wg mnie zbyt dobrej jakości przy dużej oglądalności (np. LM)
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Witam,

Podbijam temat. Jaki płatny stream polecacie do oglądania meczów w HD bez zacinania?
Swego czasu korzystałem z futbolhd.tv, ale strona została zamknięta. Goldvod.tv i weeb.tv nie oferują wg mnie zbyt dobrej jakości przy dużej oglądalności (np. LM)
moim zdaniem ciężko doradzić jeden.
Lepiej przed spotkaniem szukać np na soccer-live i tam znaleźć link do transmisji.
 
darter 134

darter

Użytkownik
Odświeżę - może pojawiło się coś wartego uwagi aby nie bulić comiesięcznie za abonament telewizyjny? ;)
 
predy97 0

predy97

Użytkownik
@Darter
Generalnie polecam, sopcasthd.tv 24 zł za miesiąc. Jest jest program Kodi, tam trzeba powpisywać parę adresów i mamy 120 kanałów po Polsku w super jakości. Jak coś to pisz priv, pomogę Ci skonfigurować.
 
pcsx4 340

pcsx4

Użytkownik
Jak ta wizja.tv trzyma się to bo widzę, że maja kanały eleven i nc+ za ~200zł za rok to tragedii nie ma bo samo eleven chyba 160, a nie ma Premier League. Ta wizja ma w sumie wszystko bo eurosporty też są i kilka filmowych. Tylko jak tam ta jakość jest HD? No i jak to wygląda prawnie, mogą nagle zablokować tą stronę?
 
teqqquilla 4

teqqquilla

Użytkownik
Odświeżam temat. Korzysta ktoś z pakietu premium w serwisie wizja.tv? Czy płacąc te kilkanaście złotych miesięcznie można oglądać bez problemu wszystkie kanały sportowe? I czy ewentualnie pojawił się jakiś inny serwis oferujący podobne usługi?
 
Do góry Bottom