>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Europejskie Puchary w Piłce Ręcznej 2014/2015

Status
Zamknięty.
maxti 234

maxti

Użytkownik
Vardar Skopje (Mac) - Wisła Płock (Pol)

1 mecz 26-32​
To już dziś, dzień który dwa Polskie zespoły wyjdą z 1/8 w lidze mistrzów, po pierwszej rundzie wydaje się to jak najbardziej możliwe Vive pokonało na wyjeździe francuski Montpellier i jest na dobrej drodze do ćwierćfinału.
A Wisła? Dla niektórych wynik tego spotkania to była sensacja dla innych niespodzianka a jeszcze inni w to wierzyli na to liczyli, fakty są takie że nafciarze przywożą 6 bramkową zaliczkę pokonując Vardar 32-26.
Mimo wysokiego zwycięstwa awans do kolejnej rundy nie jest pewien Vardar do meczu przystąpi w swoim najsilniejszym składzie, za to nafciarze przyjadą bez kontuzjowanych Miljana Pusicy oraz Tiago Rochy, nie są to jednak wielkie osłabienia.
Lider Vardaru Filip Lazarov przyznaję że wynik w Płocku jak i gra w obronie pozostawiały wiele do życzenia ale przy wsparciu publiczności dadzą z siebie wszystko i awans jest wciąż sprawą otwartą.
Składy na mecz
Vardar: Sterbik, Angelov - Stoilov, Brumen, Pribak, Terzić, Toskić, Karacić, Dujszebajew, Abutović, Lazarov, Rastvortsev, Dibirov, Gorbok, Shishkarev, Chipurin.
Orlen Wisła: Wichary, Morawski, Corrales - Kwiatkowski, Daszek, Racotea, Tioumentsev, Wiśniewski, Ghionea, Piechowski, Jurkiewicz, Syprzak, Zelenović, Montoro, Nikcević.
Wisła +6.5 @1.79⛔ ⛔
Under 55.5 @1.88✅ ✅

Racja Maćko, mój błąd już poprawiam
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Vardar Skopje-Wisła Płock
under 55,5 1,8@ 3/10 ✅✅✅ 30:21 niestety nie dali rady Nafciarze powalczyć w tym piekle ale już nie takie ekipy tam przegrywaly:-( szkoda tej zaliczki z pierwszego spotkania...

Wiślacy dzisiaj zawitają do prawdziwego piekła jakim jest hala w Skopje. Bilety są już w całości wyprzedane na to spotkanie. Nafciarzy czeka niezwykle ciężkie zadanie jakim będzie obronienie 6 bramkowej zaliczki z pierwszego spotkania. Mam nadzieję,że Wiślacy podołają temu wyzwaniu i obronią swoją zaliczkę z pierwszego spotkania. Hiszpański szkoleniowiec Wisły powiedział przed tym spotkaniem,że kluczem do awansu będzie właśnie twarda defensywa w meczu rewanżowym. Manolo Cadenas potrafi świetnie ustawić blok defensywny czy to w Wiśle czy reprezentacji Hiszpanii o czym już nie jednokrotnie mogliśmy się przekonać. Gram w tym spotkaniu under ponieważ uważam,że z obu stron zobaczymy dzisiaj mega twardą walkę. Wisła jest w dużo lepszym położeniu niż ich rywale z Macedonii którzy muszą odrabiać aż 6 bramek a moim zdaniem na tym etapie rozgrywek jest to sporo. Mam nadzieję,że Płock nie przestraszy się tego gorącego dopingu w tym piekle gdzie już polegli najlepsi nie tak dawno.

COME ON NAFCIARZE!!! :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
KIF Kolding - RK Zagreb
RK Zagreb +5.5 @ 1.70

✅ ✅
Nie spodziewam się tutaj wysokiego zwycięstwa gospodarzy, Zagrzeb to mocna drużyna - w pierwszym meczu na własnym terenie wygrali dosyć wysoko bo 22:17. Nie sądzę aby teraz w Danii przegrali więcej niż 5-cioma bramkami. Dania to nie kraje Bałkańskie - publiczność jest nieporównywalnie słabsza, co na pewno będzie miało również duże znaczenie w tym spotkaniu.
 
bono1987 15

bono1987

Użytkownik
Pick Szeged - RN Lowen
Pick + 3.5 bramki
Po sensacyjnym i dosc wysokim zwyciestwie w Manheinm, Wegrzy podejma Niemcow na swoim goracym terenie. Pick skald bardzo mocny( Sierra, Wyszomirski, Ilyes, Bombac, Balogh, Kallman, Antonio Garcia, Parrondo), natomiast Niemcy wiadomo druzyna stawiana jako jeden z faworytow wygrania rozgrywek. Mega mocne skrzydla, bramka i kolo. Jednak uwazam, ze bardzo trudno bedzie im odrobic strate 4 bramek, bedzie to mecz wyrownany. Wiadomo jak ciezko gra sie na Wegrzech, przekonalo sie o tym Vive ktore w ostatnich minutach wyszarpalo zwycyciestwo. Osobiscie uwazam, ze mecz bedzie w granicach remisu.
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
KIF KOLDING-PPD ZAGRZEB
KOLDING -4,5 1,8@⛔
Zacznijmy od tego,że ekipa z Zagrzebia u siebie a na wyjeździe to zupełnie co innego. U siebie Chorwaci prezentują się naprawdę dobrze o czym przekonali już się najlepsi w tej edycji ligi mistrzów. Gorący doping kibiców w ich hali robi swoje. Duńczycy u siebie są również bardzo mocni o czym przekonał już się gwiazdozbiór Barcelony który tylko zremisował u nich a nawet Duńczycy mieli okazje w ostatniej akcji żeby wygrać. Kolding przegrał tydzień temu 22-17 w Chorwacji ale uważam,że u siebie jest w stanie spokojnie odrobić tą 5 bramkową stratę. Poza tym ekipa KIF KOLDING dla mnie jest dużo bardziej doświadczoną ekipą jeśli chodzi o rozgrywki europejskie. Kolding w tygodniu zakończył właśnie rundę zasadniczą w swojej rodzimej lidze z 7 pkt przewagi nad drugim w tabli Aalborgiem. Bilans u siebie 12 zw 1 remis i 0 porażek. Gram tutaj handicap w stronę KIF KOLDING ponieważ uważam ich za ekipę dużo lepszą od rywali z Chorwacji :)

Do tego
RN Lowen 1,4@⛔ (kurs niestety nie powala ponieważ spodziewałem się tutaj kursu w okolicach 1,6 Lwy są w stanie wygrać na ciężkim terenie na Węgrzech ale czy zdołają odrobić stratę 4 bramek i awansować tego nie wiem ponieważ forma Niemców jest daleka od ideału:-( raczej PICK Szeged obroni tą zaliczkę z zeszłego tygodnia.
PSG 1,2@ ✅tutaj sprawa awansu jak dla mnie została już rozstrzygnięta tydzień temu na parkiecie Dunkierki. Paryżanie wygrali tam co prawda tylko 21:23 ale dzisiaj na pewno nie będą chcieli dopuścić do takiej końcówki nerwowej jak wczoraj Kielczanie. Zresztą dla mnie Paryżanie są pod każdym względem ekipą lepszą od Dunkierki. U siebie Dunkierka mogła powalczyć ale w Paryżu nie ma takiej opcji.
Kiel i Barce odpuszczam ponieważ oni pokazali już swoją mega moc w pierwszych spotkaniach. W meczu Kiel-Flensburg zastanowię się jeszcze nad overkiem bramkowym +54,5 ponieważ rywalizacja już jest rozstrzygnięta i gracze obu ekip mogą sobie dzisiaj zagrać bez większego nacisku na defensywę i postrzelać.
Pozwoliłem sobie dopisać ✅ i ⛔
Maćko18
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
PSG-Veszprem
Veszprem DNB 2.08 Unibet ZWROT
niezłe pajace 24-23 i piłka, 10 sekund do końca i remis...
Veszprem+0.5 1.90 b365✅
Rzucam już teraz, gdyż uważam, że kurs jest przesadzony. Patrząc na składy mamy tutaj niezwykle wyrównany pojedynek. Tak Francuzi, jak i Madziarzy mają w swojej ekipie mnóstwo gwiazd. Hansen kontra Ilić, Melić/Abalo naprzeciw Margucia, Titi Omeyer, a po drugiej stronie Alilović oraz Mikler, Nagy z Kopljarem i Barachetem. Można tak wymieniać i porównywać. Na jednej pozycji lepsze jest PSG, ale już na kolejnej Veszprem. Wydaje mi się, że tutaj ten aspekt nie zadecyduje, gdyż poza jakimiś małymi wyjątkami na tym etapie mamy już do czynienia tylko z klasowymi graczami. Imo decydujący tutaj będą trenerzy, a właściwie trener PSG, który kompletnie nie pasuje do tego poziomu, gdyż tutaj sobie nie radzi oraz zgranie obu ekip. W tym drugim aspekcie Węgrzy górują nad swoimi rywalami. Można o tym się przekonać patrząc na mecze obu ekip. PSG to gwiazdozbiór, jednak złożony z samych indywidualności. Gra tej drużyny w dużej mierze opiera się na zagraniach indywidualnych, a na etapie ćwierćfinału LM to już imo za mało. Za to ekipa Carlosa Ortegi to przykład drużyny, która swoją grą zasługuje na udział w Final4. Już rok temu udało im się to osiągnąć, a myślę, że i tym razem będzie podobnie. Zespół prowadzony przez tego hiszpańskiego szkoleniowca pokazywał już niejednokrotnie, iż w każdym meczu daje z siebie 100%. Tutaj w Paryżu w pierwszym boju o awans także spodziewam się ich najlepszej gry, więc jeśli tak będzie, to kurs na zakład bez remisu z kursem ponad 2.00 jest czymś atrakcyjnym do zagrania.
Zagrzeb-Barcelona 23-25
Zagrzeb+5.5 1.99 bah
✅✅✅ IZZI Barca prowadziła max 5 bramkami, ładnie becik siada ????
Chorwaci u siebie niesamowicie mocni. Ta drużyna na wyjeździe i na własnym parkiecie to dwie różne historie, mimo iż ostatnio zaprezentowali się nieźle w rewanżu z KIFem, to było widać różnicę z pierwszym spotkaniem w Zagrzebiu. Plusem Zlatko Horvata i jego kolegów jest zrównoważona kadra. Nie ma tutaj jednej wyraźnej postaci, za to jest zgrany kolektyw. O Barcelonie wiele pisać nie muszę. Gwiazdozbiór, gdzie na każdej pozycji jest gracz o klasie światowej. Jednak nie zawsze grają tak, jakby pozwalały im ich umiejętności. Tym bardziej jest tak na wyjazdach. Nie patrze tutaj na spotkanie z Aalborgiem, gdzie Barca dokonała spektakularnego wyczynu tracąc tak mało bramek, jednak Katalończycy trafili na Duńczyków w wyraźnym dołku, co widać po ich innych wynikach. Inne wyjazdy Hiszpanów nie były już tak rewelacyjne. Remis z KIFem oraz porażka z Wisełką pokazują, że ten zespół jest do ugryzienia. Tym bardziej widzę tutaj szansę dla handi +5.5. Już 5 bramek będzie dla Lazarova i kolegów niezłą zaliczką przed rewanże w Palau Blaugrana. Dawną Croatię stać na walkę jak równy z równym przynajmniej przez dłuższą część meczu, więc polecam taki zakład z wyśmienitym kursem.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP

Przed nami ćwiećfinały LM kobiet. Tytuły broni Gyor, Final Four w Budapeszcie.

Zdarzenie: Thuringer - Larvik⛔(26:29)
Typ: Larvik-3,5
Kurs: 2,00
Stawka: 6j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 04.04.2015 godz. 14:00

Thuringer na tym poziomie wygląda dosyć słabo. Skład solidny, ale wąski, w tym sezonie duże problemy z kontuzjami. Przed sezonem odeszły bardzo ważne Barbosa i Althaus. Dzisiaj kontuzjowana jest najlepsza piłkarka Nadgornaja, pierwsza bramkarka Krause, skrzydłowa Frey. Niewiadomą jest skrzydłowej Jakubisovej. Wiele piłkarek dopiero wraca po długich kontuzjach: Luzumova, Popluharova. Larvik po nieudanym sezonie wzmocnił się nowymi piłkarkami, w tym Wojtas. Skład bardzo dobry, bardzo doświadczony. Larvik jest w tym sezonie niepokonany. Dosyć rzadko Norweżki wygrywają wysoką różnicą bramek, ale wystawiłbym tutaj handicap -4Ah 1,90
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP



Przed nami decydująca faza o tym kto awansuje do Final Four.

Zdarzenie: Zagrzeb - Barcelona⛔(23:25)
Typ: Barcelona-4ah
Kurs: 1,87
Stawka: 6j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 09.04.2015 godz. 20:10

Zagrzeb zanotował w obecnym sezonie dobre wyniki, szczególnie u siebie. Poprzednie losowanie było dla nich świetne, ale ta runda to już bardzo wysokie progi dla Chorwatów. Gospodarze osłabieni przed sezonem odejściem Maricia. Niedawno po długiej kontuzji wrócił Mandalinić i właśnie lewe rozegranie to najsłabszy punkt gospodarzy. Atak zdecydowanie słabszy niż gości. W obronie dużo niepotrzebnych wykluczeń. Barcelona ma świetny skład, do tego zawodnicy bardzo mocni fizycznie i doświadczeni. Według mnie dzisiaj powinna się skończyć dobra passa Chorwatów. Wystawiłbym handicap -4,5 1,85

Poniżej dłuższy wywiad z legendarnym zawodnikiem Veselinem Vukoviciem
http://www.balkan-handball.com/intervju-nedelje/veselin-vujovic-za-bh-bolje-umreti-uspravno-nego-ziveti-na-kolenima/
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
RK Zagrzeb - FC Barcelona
over 52,5 1,8@ 2/10
⛔ mecz typowo nastawiony na defensywę

Linia tylko 52,5 w meczu z udziałem FC Barcelona hm...na pierwszy rzut oka brzmi nie do wiary ale jeśli chociaż choć trochę śledzi europejski handball to wie dwie rzeczy,że bardzo ciężko wygrać w hali w Zagrzebiu ponieważ już tam przegrywali najlepsi (Kiel, PSG, La Rioja, Kolding) w meczach ligi mistrzów nie zaznali jeszcze goryczy porażki we własnej hali. Przegrali tylko 2 spotkania u siebie w SEHA Liga z Brest i Veszpremem a po drugie ekipa z Zagrzebia grając u siebie notuje bardzo niskie wyniki i praktycznie tylko w jednym spotkaniu w Lidze Mistrzów z La Rioja padł wynik 31:30. Tylko,że grając z tym prawdziwym hiszpańskim gwiazdozbiorem jakim jest Barcelona to ciężko ustawić na całe 60 minut gry solidną defensywę. W każdym spotkaniu to Katalończycy dyktują tempo gry i narzucają swój styl gry nie ważne z kim grają. Wcale nie uważam,że Barcelona będzie miała dzisiaj łatwe zadanie skoro już tam najlepsi przegrywali. Tylko,że Barca ma w tym sezonie świetny skład praktycznie na każdej pozycji gwiazda jedna lepsza od drugiej(Tomas, Sorhaindo, Sigurdsson, Rutenka, Karabatic, Lazarov itd). Moim zdaniem jeśli nic się nieprzewidzianego nie stanie to dla mnie właśnie Barcelona wygra Ligę Mistrzów w tym sezonie ponieważ jest to drużyna kompletna. Idę w tym spotkaniu w stronę overa bramkowego ponieważ uważam,że w meczu gdzie gra FC Barcelona nie można aż takiej niskiej linii wystawiać tym bardziej,że każdy wie jakim potencjałem ofensywnym dysponuje Barca. Ja szczerze mówiąc tylko w meczu z KIF Kolding w grupie w Danii pamiętam podobną linię bo tam była 53,5 i wynik końcowy to 27:27. Obawiam się,że tak niskiej linii bramkowej w meczach z udziałem Dumy Katalonii już długo nie zobaczymy...dlatego jak najbardziej korzystam z tej niskiej linii wystawionej przez bukmacherów:)
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Przypominam mój bet na Madziarów, gdzie już wczoraj handi na Zagrzeb siadło, a dorzucam jeszcze jedną propozycję:
PSG-Veszprem
Veszprem DNB 2.08 Ónibet ZWROT
Veszprem+0.5 1.90 B365
✅
Rzucam już teraz, gdyż uważam, że kurs jest przesadzony. Patrząc na składy mamy tutaj niezwykle wyrównany pojedynek. Tak Francuzi, jak i Madziarzy mają w swojej ekipie mnóstwo gwiazd. Hansen kontra Ilić, Melić/Abalo naprzeciw Margucia, Titi Omeyer, a po drugiej stronie Alilović oraz Mikler, Nagy z Kopljarem i Barachetem. Można tak wymieniać i porównywać. Na jednej pozycji lepsze jest PSG, ale już na kolejnej Veszprem. Wydaje mi się, że tutaj ten aspekt nie zadecyduje, gdyż poza jakimiś małymi wyjątkami na tym etapie mamy już do czynienia tylko z klasowymi graczami. Imo decydujący tutaj będą trenerzy, a właściwie trener PSG, który kompletnie nie pasuje do tego poziomu, gdyż tutaj sobie nie radzi oraz zgranie obu ekip. W tym drugim aspekcie Węgrzy górują nad swoimi rywalami. Można o tym się przekonać patrząc na mecze obu ekip. PSG to gwiazdozbiór, jednak złożony z samych indywidualności. Gra tej drużyny w dużej mierze opiera się na zagraniach indywidualnych, a na etapie ćwierćfinału LM to już imo za mało. Za to ekipa Carlosa Ortegi to przykład drużyny, która swoją grą zasługuje na udział w Final4. Już rok temu udało im się to osiągnąć, a myślę, że i tym razem będzie podobnie. Zespół prowadzony przez tego hiszpańskiego szkoleniowca pokazywał już niejednokrotnie, iż w każdym meczu daje z siebie 100%. Tutaj w Paryżu w pierwszym boju o awans także spodziewam się ich najlepszej gry, więc jeśli tak będzie, to kurs na zakład bez remisu z kursem ponad 2.00 jest czymś atrakcyjnym do zagrania.
Pick Szeged-THW Kiel 31-29
Pick+4.5 1.75 Ónibet
✅✅✅ IZZI Piękna kolejka LM za nami.
Bet opieram na dwóch argumentach. Pierwszym niewątpliwie jest brak prawdziwego lewego skrzydła u Zebr spowodowany długotrwałą kontuzją Kleina. Drugim czynnikiem, który powoduje, iż kieruje się w stronę dodatniego handi na korzyść Madziarów jest ich niesamowita postawa w CL w tym sezonie. W tej ekipie na prawdę wszystko funkcjonuje bardzo dobrze. Balogh wyrasta na gwiazdę tej drużyny, każdy mecz zalicza do udanych, jest liderem ekipy w ataku. Do tego zawsze solidny i przydatny na poziomie europejskim Garcia, na skrzydłach Kallman i Garcia Parrondo. Na środku także rewelacyjny Bombac, który ma już zaklepaną miejscówkę w Kielcach od sezonu 2016/2017. Dzięki niemu Węgrzy mogą być spokojni o prowadzenie akcji, jak i rzuty karne. Następnie bramka, gdzie Pastor ma do dyspozycji bardzo wyrównany duet składający się z Sierry oraz naszego Wysza. Po drugiej stronie mamy Kiel. Fakt, jest to gwiazdozbiór, ale nie można powiedzieć, że wykorzystują swój potencjał jak się tylko da. Często zdarzają im się przestoje, a do tego jak pisałem wyżej stracili swojego podstawowego skrzydłowego i obecnie na tej pozycji musi występować albo młody, nieopierzony Dahmke, albo środkowy rozgrywający Lauge. Spodziewam się tutaj podobnego meczu, jaki miał miejsce we czwartek w Zagrzebiu. Gospodarze powinni walczyć o jak najlepszy wynik przez całe 60 minut. Jeśli tak będzie, to powinni wywalczyć przyjazny dla nich wynik. Nie mam tu na myśli zwycięstwa, gdyż o to im będzie ciężko, jednak jakaś minimalna porażka, stawiając ich w roli &quot;zwycięzców&quot; jest moim zdaniem możliwa.
Nie oceniam tego typu tak dobrze, jak betu na Veszprem, jednak imo warto spróbować. Tutaj musze napomnieć, iż szkoda, że kursy na DNB i +0.5 Veszprem już tak poleciały, jednak podałem bet tak wcześnie, że każdy mógł spokojnie skorzystać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dinamo Volgograd-Baia Mare 30-25
Baia Mare+3.5 1.75 Pinnacle
⛔ Jednak +6.5 złapane na live siedzi. Można było nawet złapać +10.5 po 1.85.
Tak pisałem o Rumunkach przy okazji fazy grupowej, gdzie grały one w lubelskiej grupie:
Baia Mare to drużyna, która nie mówi wprost, że mierzy w Final4. Trener wypowiada się skromnie o zespole, przez co zdejmuje z dziewczyn presję. Jednak w składzie mają sporo gwiazd. Na bramce i na prawym skrzydle Mistrzynie Świata z Brazylii, które wnoszą sporo do zespołu. Alexandra do Nascimento oprócz pewnie wykonywanych karnych wprowadza pewną wartość do gry zespołu. Oprócz skutecznego rzutu ze skrzydła potrafi zejść do środka i oddać rzut z drugiej linii. Po drugiej stronie mamy Camillę Herem, niesamowitą Norweżkę, która swoją klasę pokazała podczas gry w Byasen oraz w reprezentacji Norwegii. Duet ten uzupełniają Valentina Elisei oraz Adriana Nechita. Wielu ekspertów uważa, że są to jedne z najsilniejszych skrzydeł w Lidze Mistrzyń. W pierwszej linii Rumunek występują też Ksenia Makeeva oraz trzy inne kołowe, które także gwarantują pewny poziom. Na rozegraniu trener Baia Mare także dysponuje wystarczającą siłę, jak na walkę i pokonanie takiego zespołu jak Metz. Nie będę się skupiał na tej formacji, jednak Ekaterina Davydenko, czy Eliza Buceschi są tylko jednymi z kilku bardzo mocnych zawodniczek na rozegraniu, które potrafią tak samo wejść na zwodzie, jak i rzucić z góry. W meczu z Montexem zespół rumuński nie zagrał przez całe 60 minut na maksymalnych obrotach, przez co lubelskie zawodniczki z początku uciekły na kilka bramek. Jednak kiedy przyszło, co do czego, to doświadczenie poszczególnych zawodniczek wzięło górę i Rumunki poprzez konsekwentną grę w obronie, wyprowadzane kontrataki i spokojne rozegranie akcji w ataku pozycyjnym wygrały mecz w bezpiecznym dystansie pięciu bramek.
Skład się nie zmienił, a zgranie z czasem rośnie. W tym becie widzę krótką piłkę. Baia Mare wygrało u siebie 2 bramkami, więc porażka 2-3 bramkami może oznaczać małą katastrofę, czyli brak Final4. Imo tak nie powinno być, gdyż Rumunki sprawiają wrażenie bardziej ogarniętej drużyny, częściej potrafią utrzymać swój poziom gry. Tak jak pisałem na początku sezonu CL, zespół ten mierzył po cichu w finałową czwórkę i są tego blisko. W przekroju sezonu mniej lub bardziej zasłużyły na to, głównie przez ogromny budżet i niebotyczne transfery. Prawda jest jednak taka, iż potencjał, jak i umiejętności uprawniają je do udziału w turnieju finałowym i tak powinno być.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Vardar Skopje-Vive Kielce
under 55,5 1,8@ 2/10
✅ 20:22 BRAWO dla VIVE za zwycięstwo w tym piekle :) myślę,że za tydzień postawią kropkę nad i ;)
W sobotę w pierwszym spotkaniu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów szczypiorniści Vive Tauronu Kielce zmierzą się na wyjeździe z macedońskim Vardarem Skopje. W Kielcach wszyscy zgodnie podkreślają,że mecz z Vardarem to jest w tej chwili dla nich najważniejszy mecz w sezonie. Ponieważ stawką tego dwumeczu jest awans do upragnionego turnieju Final Four Ligi Mistrzów. Moim zdaniem kluczowe znaczenie będzie miało właśnie dzisiejsze starcie w hali w Macedonii. Pytanie czy Kielczanie wytrzymają presję i poradzą sobie z żywiołowymi kibicami gospodarzy? Wisła Płock niestety nie dała rady i polegała w tym Macedońskim piekle. Trener mistrzów Polski Talant Dujszebajew zabrał ze sobą do Macedonii 16 zawodników włącznie z kontuzjowanym ostatnio Tobiasem Reichmannem także jedynym nieobecnym będzie od dawna leczący uraz Krzysztof Lijewski. Dla trenera Vive będzie to szczególna rywalizacja ponieważ w ekipie Macedońskiej z powodzeniem występuje jego Alex ale to nie koniec ponieważ ekipę gospodarzy prowadzi trener który przez 8 lat był asystentem Talanta w Hiszpanii. Vardar to jest bardzo niebezpieczny zespół i z roku na roku robiący coraz większe postępy w swoim składzie ma kilku zawodników światowego formatu Bramkarz Arpad Sterbik(który jak ma dzień to potrafi Macedończykom wybronić spotkanie), Sergei Gorbok, Timur Dibirov, Igor Karacić itd...Sam jestem ciekaw jak sobie poradzą Kielczanie z ogłuszającym dopingiem miejscowej publiczności przy której Vardar gra z każdym jak natchniony. Uważam,że w tym jakże ważnym spotkaniu obie ekipy postawią na twardą defensywę tym bardziej Kielczanie którzy nie mogą tutaj wysoko przegrać żeby za tydzień właśnie w Kielcach świętować awans do upragnionego Final Four które odbędzie się w Kilonii:) Przed tą rywalizacją wydaje się,że to właśnie Vive są w lepszym położeniu ponieważ rewanż mają u siebie ale tak jak wspomniałem ogromne znaczenie ma właśnie dzisiejsze spotkanie. Nie spodziewam się na tym etapie rozgrywek otwartej gry z obu stron stawka jest ogromna
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Dinamo - Baia Mare⛔(30:25)
Typ: Baia Mare(0)
Kurs: 3,31
Stawka: 6j/10j

Bukmacher: Pinnacle
Data spotkania: 11.04.2015 godz. 13:00

Pierwszy mecz Baia Mare - Dinamo 25:23. Dinamo jest pozytywnym zaskoczeniem tego sezonu, ale miało też wielu łatwych przeciwników w LM. Skład dosyć wąski, oparty na trio: Akopian, DImitrieva i Kochetova. Reszta zawodniczek jest mnie ważna. Wymienione piłkarki dobrze prezentują się w ataku, ale też mają wiele przestojów. Baia Mare przed sezonem wiele dobrych transferów. W składzie świetne skrzydłowe i bramkarki. Atak słabszy, ale bardzo duże możliwości w obronie. W trakcie sezonem wiele urazów, ale teraz pełen skład. W porównaniu z pierwszym meczem zagra leworęczna Georgijevska. Dla mnie ogromne wzmocnienie gości. W Rumunii tragicznie zagrała jej zastępczyni Davydenko. Liczę tutaj na obronę Rumunek i lepszą grę w ataku. Wystawiłbym kurs 2,50



Zdarzenie: Skjern - Melsungen⛔(25:20)
Typ: Melsungen(0)
Kurs: 2,38
Stawka: 6j/10j

Bukmacher: Pinnacle
Data spotkania: 11.04.2015 godz. 15:00

Skjern na arenie międzynarodowej to zespół dosyć słaby. Skład wąski, często zdarzają się słabsze mecze w ataku. Ważni gracze z poprzedniego sezonu: D. Svensson i Borm odgrywają dużo mniejsze role. Melsungen na średnim poziomie to zespół bardzo mocny. Skład wyrównany i wszechstronny, dobra obrona i atak, świetny bramkarz Appelgren. Kontuzjowany jest pierwszy rozgrywający Fahlgren. Wystawiłbym kurs 1,85

Skjern bez Sondergaarda i D. Svenssona.
 
magucio 174

magucio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Liga mistrzów
Godzina: 19:00
Spotkanie: Vardar Skopje - Vive Tauron Kielce
Typ: 2
Kurs: 3.10
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dziś przed nami kolejne spotkanie spotkanie 1/8 finału Ligi mistrzów w którym zmierzy się ekipa ze stolicy Macedonii czyli Vardar Skopje i nie ośmielę się powiedzieć tego słowa, najlepsza polska drużyna ostatnich lat (moim zdaniem) czyli Vive Tauron Kielce. Słów kilka o dzisiejszym gospodarzu. Vardar prawie 2 tygodnie temu zakończył tegoroczny sezon i od tamtego czasu nie rozegrał żadnego oficjalnego meczu. Sezon 2014/15 nie jest dla nich zbytnio udany, trzymają się co prawda w lidze mistrzów, ale w SEHA Liga zajęli oni 4 miejsce. Fakt faktem, że w tym roku do SEHA Liga dołączyła jedna z najlepszych drużyn Europy czyli Veszprem i to oni sięgnęli po tytuł SEHA Ligi, ale nie ulega faktom, że Vardar wychodząc z drugiego miejsca w tabeli pokpił sprawę, bo może białoruska ekipa Meshkov Brest była dla nich za silna, to PPD Zagrzeb powinni po prostu wygrać. Jedyne co im teraz pozostało, to powalczyć o jak najlepsze miejsce w Lidze mistrzów.

Vive Tauron Kielce to bezprecedensowy lider naszej rodzimej ligi i drużyna, która w tym sezonie w lidze nie zaznała porażki. Do niedawna taka sytuacja miała też miejsce na parkietach europejskich, ponieważ Vive od 24.05.14 do 21.03.15 było nie pokonane zarówno na halach w Polsce jak i w Europie! Tą niesamowitą serie przerwała dopiero ekipa Montpellier, która jednocześnie zafundowała ekipie Talanta Dujszebajewa zimny prysznic i to w dodatku w Hali Legionów. Kielczanie swoje pierwsze spotkanie w fazie Playoff ligi mistrzów wygrali na wyjeździe z wcześniej wspomnianym Montpellier 29 do 25, a dzięki tej wyjazdowej wygranej mogli poczuć się nieco pewniej. Mogli się poczuć pewniej, ale wszyscy zgodnie wspominali, że nie są jeszcze pewni awansu do dalszej fazy i to znalazło potwierdzenie w meczu przed własną publicznością. Vive dzięki temu spotkaniu myślę, że zrozumiało, że trzeba grać i być skoncentrowanym przez całe 60 minut, a nie tylko na początku spotkania. Jeśli chodzi o rozgrywki PGNiG, to nie będę się za bardzo rozpisywał, bo przecież wystarczy zajrzeć w tabelę sezonu zasadniczego. Wspomnę tylko tyle, że przed wyjazdowym spotkaniem w Macedonii Vive rozegrało pierwsze spotkanie w rundzie PO i wygrało je pewnie 38-26 z drużyną z MMTSu.

Niestety nie byłem w stanie doszukać się jakiś informacji na temat braków w drużynie Vardaru Skopje, dlatego mogę jedynie napisać coś o absencjach w drużynie Vive. Plusem dla Talanta Dujszebajewa może być fakt, że będzie mógł dzisiaj skorzystać z Tobiasa Reichmanna, ale minusem i to dużym będzie brak naszej gwiazdy - Krzysztofa Lijewskiego. Poza &quot;Lijkiem&quot; Vive nie ma innych braków i dziś na wyjazdowe spotkanie pojechała cała 16osoba kadra.

Smaczku dzisiejszemu spotkaniu dodają trzy aspekty. Pierwszym z nich jest fakt, że EHF dzisiejsze spotkanie okrzyknęła spotkaniem tygodnia. Drugim aspektem jest syn trenera kieleckiej drużyny - Alex Dujszebajew, który na co dzień gra z powodzeniem w drużynie Vardaru. Trzecim i ostatnim punktem jest trener drużyny Skopje, który przez osiem lat był asystentem Talanta Dujszebajewa. Trener naszej drużyny komentując te fakty powiedział: &quot;Drużynę Vardaru prowadzi trener, który przez osiem lat było moim asystentem w Hiszpanii. To dla mnie wyjątkowe mecze&quot;
Wydaje mi się, że podwójna motywacja naszego trenera, charakter i chęć walki Kielczan może dzisiaj być dla nich duużym plusem, ale nie możemy zapominać o tym, że żywiołowa publika będzie niosła dzisiejszych gospodarzy, a stawka jaką jest awans do Final four LM podgrzeje jeeeeszcze bardziej dzisiejszy mecz. Z moich słów jasno nie wynika, że Vive Tauron to mój typ, ale wydaje mi się i trzymam kciuki za nas zespół. Wynik jaki przewiduje to jedno, góra dwu bramkowa wygrana Kielczan.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Na rewanże rzucam dubla zabójcę:
Iskra+Veszprem
1.71 b365
✅✅✅
1.81 MarathonBet✅✅✅

Iskra-Vardar 33-31
Veszprem-PSG 34-28

Dubel zabójca, czyli imo zestawienie dwóch zabójczych typów. Obie ekipy grają na własnych parkietach, więc kwestia &quot;ścian&quot;, jak i publiki po ich stronie. Generalizuję, pisząc tutaj łącznie o obu ekipach, ale obie to absolutny europejski top i takie poza boiskowe kwestie u takich ekip wyglądają podobnie.
Dobrze, tyle o mniej znaczących rzeczach. Wiemy, że wszystko weryfikuje parkiet i tak było już w pierwszych meczach, gdzie odpowiednio Iskra ograła dwiema bramkami Macedończyków, zaś Madziarzy po bardzo frajerskiej końcówce wywieźli jedynie remis z Paryża. Dla Kielczan ta wygrana to ogromny sukces i krok milowy do F4. Za to Wegrzy lekko skomplikowali sobie życie rozgrywając najgorzej jak się da końcówkę spotkania. Ilic i spółka mieli 24-23 i piłkę, zostało 10 sekund do końca. Standardowo ich trener wziął czas, ustawił akcję, a co zrobił tak doświadczony gracz jak Laszlo Nagy? Oddał piłkę rywalom, a ci błyskawicznie skontrowali i przegrany mecz zamienili w remis, czym jeszcze dali sobie iluzoryczne szanse na awans. Dlaczego iluzoryczne ktoś zapyta, a to dlatego, iż Veszprem jest znacznie lepszą ekipą. O ile kadrowo PSG może im się równać, o tyle w kwestiach zgrania, jak i taktycznych(to chyba ważniejsze, gdyż trener Paryżan na tym poziomie jest nikim i pokazuje to od dłuższego czasu). Węgrzy musza wygrać w tym spotkaniu, żeby spokojnie awansować i to zrobią. Za to u Iskry nawet minimalna porażka może dać im awans, ale czy oni w ogóle o czymś takim pomyślą? Jestem pewien, że po dreszczowcu z Montpellier w poprzedniej rundzie już tego nie powtórzą. Wtedy to Kielczanie zlekceważyli rywali po 4 bramkowym triumfie na wyjeździe i musieli walczyć do końca o awans do tego dwumeczu. Skończyło się szczęśliwie, ale oprócz gry w ćwierćifnale podopieczni Talanta imo zyskali cenną naukę, iż żadnego meczu nie można odpuścić. Dlatego tez nauczeni ucząc się na swoich błędach powinni od początku meczu rewanżowego wyjść na parkiet z pełną koncentracją i zagrać swoje, cały czas mając awans w swoich rękach. Jeśli tak zrobią, to jestem spokojny o ich udział w F4 i o zwycięstwo w tym rewanżu, gdyż obecnie są kadrowo, jak i taktycznie lepszym zespołem.
Podsumowując, widzę w obu ekipach sporych faworytów, którzy mają przewagę w umiejętnościach i nie tylko nad swoimi rywalami. Kwestią tutaj może być co najwyżej psychika, ale ta na tym poziomie nie jest już najczęściej decydującym aspektem. Faworyci powinni to wytrzymać i potwierdzić swoją grę z pierwszych meczów, czym także podbiją pieczątki pod swoimi biletami do Kolonii na F4.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP




Zdarzenie: Melsungen - Skjern (28:23)
Typ: Melsungen-5Ah
Kurs: 2,20
Stawka: 6j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 19.04.2015 godz. 16:30

Pierwszy mecz Skjern - Melsungen 25:20. Melsungen w serii porażek, gorsze mecze po kontuzji rozgrywającego Fahlgrena. Poza nim pełen skład. Gospodarze mają według mnie lepszy skład, bardzo wszechstronna drużyna, niezła obrona i atak, bardzo dobry bramkarz Appelgren. Skjern w serii zwycięstw. Kontuzjowany jest bardzo ważny leworęczny Sondergaard. Niewiadomą jest występ D. Svenssona. Bardzo dobrze ostatnio broni Pedersen. Skład Duńczyków dosyć wąski, gorsze wyjazdy. Wystawiłbym handicap -5Ah 1,80
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Larvik-Dinamo Volgograd 31-22
Larvik 1.20
✅✅✅ MEGA IZZI!
O obu ekipach coś tam w tym sezonie pisałem. Larvik jest tutaj w Final4 w pełni zasłużenie. Bardzo dobry skład, odkrycie sezonu w postaci Mork na prawej połówce. Dinamo za to miało sporo szczęścia. Trafienie w ćwiećfinale dopiero wchodzącego do topu Baia Mare było darem od niebios. Jednak moim zdaniem szczęście się już skończyło. Rosjanki nie grają jakiejś rewelacji. Jest to solidny handball, ale w starciu z paczką Larviku powinny wyraźnie polec. Nie widzę innej opcji, niż finał z udziałem Norweżek.
Midtjylland-Fleury Loiret 24-19
Midtjylland 1.40
✅✅✅ MEGA IZZI!
Tutaj widzę jeszcze bardziej oczywistą kwestię. Dunki poległy w pierwszym spotkaniu na wyjeździe jednym trafieniem, więc musza wygrać, aby triumfować w Pucharze Zdobywców Pucharów. Nie są to najbardziej prestiżowe rozgrywki na naszym kontynencie, jednak coś znaczą. Ekipa Midtjylland to zeszłoroczny uczestnik turnieju finałowego ligi mistrzyń. Skład drastycznie się nie zmienił, jest kilka klasowych zawodniczek, które stanowią o sile tej ekipy. Myślę, że tutaj to wyjdzie i ostatecznie to Dunki sięgnął po puchar.
Dubel 1.68 MarathonBet✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Larvik-Buducnost 22-26
Larvik 3.50 betcity
⛔ Falstart zadecydował.
Czekałem na ofertę na ten finał i szykowałem się na granie na drużynę Kini. Jednak kurs w granicach 1.4-1.5 na Czarnogórki? Bądźmy poważni. Tutaj mamy do czynienia z dwiema klasowymi ekipami. Fakt, to Larvik zmaga się z brakiem Ali, która jest wykluczona przez uraz, ale reszta składu ma się dobrze. Praktycznie na każdej pozycji Norweżki mają przynajmniej jedną zawodniczkę na europejskim/światowym poziomie. Do składu wracają Sulland i Frafjord, co już dzisiaj można było zobaczyć. Półfinał z Dinamem pokazał też, że młode rezerwowe są w stanie dać odpowiednią zmianę i także coś od siebie wnieść do gry swojej drużyny. Moim zdaniem obie ekipy są bardzo podobne i nie robiłbym tutaj tak wyraźnego faworyta z podopiecznych Adzicia. Dałbym tutaj jakieś 60/40 na Buducnost, a przy 40% prawdopodobieństwa kurs 3.50 daje nam to słynne value.
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
FC Barcelona
zwycięzca Ligi Mistrzów 2,20@
5/10✅
Długo czekałem aż buki wystawią kursy na końcowe zwycięstwo i się doczekałem :) szczerze mówiąc spodziewałem się troszkę wyższego kursu na Barcę ale i tak nie jest źle hehe...Dla mnie obecnie Barcelona ma tak piekielnie mocny skład,że nie powinno nic jej przeszkodzić w sięgnięciu po najważniejsze trofeum w Europie. W ubiegłym sezonie nie udało się zwyciężyć ale tym razem uważam,że to się uda:) Katalończycy są obecnie w świetnej formie i widać,że ta forma została przez trenera Xavi Pascuala przygotowana właśnie na ten najważniejszy weekend w sezonie czyli Final Four 30-31 Maja. Katalończycy w swoim składzie posiadają praktycznie po dwóch świetnych zawodników na każdą pozycję. Przede wszystkim potencjał ofensywny tej ekipy jest wręcz niesamowity(Lazarov, Rutenka, Karabatic, Sigurdsson, Sorhaindo, Tomas itd). Pierwszy rywal w drodze do finału to Vive Kielce(bardzo żałuje,że Kielce tak pechowo wylosowały bo odrazu Barcelonę liczyłem na to,że może wylosują Veszprem a z Barcą spotkają się dopiero w wielkim finale hehe :-D)a teraz do rzeczy dla mnie wcale to nie jest niespodzianką,że Vive zanotowało taki świetny bilans w fazie grupowej ponieważ mają jednego z najlepszych trenerów na świecie i jak dla mnie wogóle bez porównania grają dużo lepiej niż kiedyś za trenera Bogdana Wenty. Z tego co czytałem to gracze Barcelony w samych superlatywach wypowiadają się o ekipie Vive. Myślę jednak,że gracze Barcelony pokażą swoją siłę na parkiecie i uporają się z Kielczanami tutaj właśnie w takim spotkaniu ciężar gry wezmą na siebie gwiazdy Barcelony a jak wiemy jest ich mnóstwo a w ekipie Kieleckiej nie ma raczej jakieś jednej wielkiej gwiazdy tylko jest całość jako zespół a to właśnie może być za mało...Prawdopodobnie po sezonie Katalończycy stracą swoją wielką gwiazdę jaką jest Nikola Karabatic który według doniesień przeniesie się do najbogatszego klubu Europejskiego PSG ponoć właściciele z Kataru zaproponowali rekordową cenę za Francuza 2 miliony Euro. Nikola będzie miał wręcz podwójną motywację żeby sięgnąć z Barcą po to trofeum ponieważ wtedy będzie to świetne pożegnanie z Katalonią jeśli dojdzie do tego rekordowego transferu(osobiście mam nadzieję,że do tego nie dojdzie bo Karabatic świetnie pasuje do stylu gry Barcelony). Myślę,że ekipa Barcelony w tym turnieju udowodni swoją wielką siłę i sięgnie po puchar mistrzów w tym sezonie:)

Osobiście uważam,że Katalończycy zagrają w wielkim finale z THW Kiel chociaż osobiście nie lekceważyłbym ekipy Węgierskiej ponieważ uważam,że Veszprem w tym sezonie ma chyba najlepszą ekipę od kilku sezonów i może tutaj sprawić sporo kłopotów nawet najlepszym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
FC Barcelona-Iskra Kielce 33-28
Iskra+4.5 1.86 MarathonBet⛔ Komuś zabrakło jaj.
Iskra DNB 6.00 betway
⛔
Buki mają Barcę za wielkiego faworyta i tak raczej powinno być, jednak pamiętajmy, że rok temu było podobnie, jak się skończyło każdy wie. Sport lubi niespodzianki, ale tylko wtedy, gdy są one uzasadnione. Widzę tutaj jakieś szanse Kielczan, na zwycięstwo mniejsze, ale na podjęcie walki całkiem realne. Popatrzmy na kwestie kadrowe, a tutaj Iskra powinna wyglądać dobrze, gdyż na koniec sezonu udało się wszystkim zawodnikom wrócić do zdrowia i Talant ma do dyspozycji pełną kadrę. Przy tym Mistrz Polski nie wypada źle na tle swoich rywali w turnieju finałowym Ligi Mistrzów. Zacznijmy od skrzydeł, a tutaj duet chorwacki, który jest obecnie w bardzo wysokiej formie, więc są to zawodnicy z absolutnej czołówki. Spokojnie można ich stawiać obok Sigurdssona, czy Tomasa. W kwestii zmienników na tych pozycjach śmiem twierdzić, iż tutaj przewagę ma nasza ekipa. Jachlewski/Chrapkowski i Reichman to zdecydowanie lepsi gracze od młodych Hiszpanów z kadry Blaugrany. Na rozegraniu, przy 100% gotowości każdego zawodnika, mamy ciekawą rywalizację pomiędzy tymi dwoma klubami. Można się długo rozpisywać na temat każdego z rozgrywających obu drużyn, ale tego nie zrobię. U obu uczestników F4 mamy do czynienia z zawodnikami europejskiego/światowego poziomu. Każdy z nich jest w stanie wziąć ciężar gry na swoje barki. Co do koła, to rysuje się tu lekka przewaga Katalończyków. Posiadają oni bardziej wyrównany duet Nodesbo+Sorhaindo. W Iskrze na tej pozycji zdecydowanym liderem jest Aginagalde, jego uzupełnieniem jest Musa, jednak Chorwat wraca dopiero po urazie. Możliwe, że na F4 będzie już w pełni gotowy, a wtedy siła Kielczan tylko rośnie. Widać więc, że w ataku nasz zespół nie musi mocno odstawać od swoich półfinałowych rywali. Kolejną kwestią jest obrona, czyli bramkarze oraz sam blok defensywny. W bramce znowu widzę remis, jeśli nie przewagę Iskierki. Perez de Vargas+Saric kontra Kasa+Sego. Wyrównane duety, gdzie procent obron zawsze jest wysoki, a często każdy z tych graczy potrafi wygrywać swojej ekipie mecze. Doświadczenie jednak po stronie duetu kieleckiego, który ma za sobą więcej ważnych spotkań(oczywiście chodzi mi tutaj o występy indywidualne). Co do obrony, to ostatnio w wykonaniu podopiecznych Dujszebajeva nie wyglądało to jakoś wyjątkowo, ale koniec końców nie musiało, bo tyle wystarczyło, by odprawić Wisełkę w trzech meczach. Wydaje mi się, że Talant cały czas szykował i szykuję formę chłopaków pod Final4, więc słabsza dyspozycja w serii finałowej jest imo uzasadniona. Przy tym założeniu spodziewam się znacznie lepszej defensywy u kielczan, takiej jaką prezentowali w najważniejszych spotkaniach, m.in. z Vardarem. O obronie Barcy wiele pisać nie trzeba, gdy muszą to bronią niesamowicie mocno. Pokazał to np. wyjazdowy mecz z Aalborgiem. Podsumowując, moim zdaniem Iskra może powalczyć, tak jak zrobił to rok temu Flensburg. Osobiście, po cichu liczę na niespodziankę, ale linię na handi na takim poziomie z tym kursem polecam, gdyż jak napisałem podopieczni Talanta powinni tutaj zawalczyć, co na koniec powinno dać pozytywny rezultat dla tego beta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom