>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/8 finału Ligi Europy [19 marca 2015] - rewanże

Status
Zamknięty.
L 0

lonh1

Użytkownik
Co myślicie o zwycięstwie Besiktasu? Powtórka z poprzedniej rundy? Jak wiadomo tureckie zespoły są bardzo silne na swoim terenie. Oglądał ktoś pierwsze spotkanie?
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Ajax - Dnipro
19.03.2015 21:05
Ajax, mimo że, już praktycznie przegrał mistrzostwo, nie traci motywacji i nabiera wiatru w żagle. Ostatnie wyjazdowe wygrane z Heerenveen (1:4) czy PSV (1:3, szczęśliwie, ale jednak) pokazują duży potencjał drużyny De Boer&#39;a. Wynik pierwszego meczu z Dnipro sprawia, że nie zagram awansu lecz czystą wygraną. Wypowiedzi piłkarzy, m.in. Boilesen&#39;a sugerują, że podejdą do meczu poważnie. Czy awansują, nie byłbym taki pewien ale na samą wygraną kurs bardzo przyzwoity.
Ajax @ 2.050 Pinnacle
 
kuza45 121

kuza45

Użytkownik
Ajax-Dnipro
19.03.2015 21:05
Typ: Zdobywca Gola -Arkadiusz Milik
Kurs:2.30
Bet365
Na Amsterdam Arena pogram na gola Polaka, kurs jest zachęcający były gracz Górnika Zabrze jest ostatnio w super formie, dwie bramki przeciwko Heerenveen w ostatni weekend myślę pozytywnie wpłyną na Arka , jeśli chodzi o Dnipro w ostatnich czterech meczach nie stracili gola ,lecz jeśli piłkarze Franka De Boera chcą awansować do dalszej fazy Ligi Europy muszą zaatakować od pierwszej minuty meczu i będzie dużo okazji na pomyślne zakończenie tego zakładu na bramkę Milika.
 
D 453

dresu

Użytkownik
Roma-Fiorentina
3.75 na Fiorentine to chyba przesada kto jest w lepszej formie? Oczywiście Fiorentina wczoraj przegrywali 0-1 z Milanem do 83 min chodź dominowali a w końcu wygrali 2-1 a kurs już na live był około 50 na zwycięstwo Fiorentiny a Roma przegrywa u siebie z Sampdorią 0-2 no bez formy chłopaki są i oni z taką grą są faworytem w tym meczu ja w tym meczu widzę wygraną Fiorentiny i awans do następnej rundy.
 
Z 8

zarny

Użytkownik
Jutro do zastanowienia sie dwa typy ( przeważnie stawiam maks jeden mecz dziennie) Awans Fiorentina lub Ajax jutro bede sie zastanawiał na co postawić i dodam opis
lamanie zasad nie wychdzi dobrze dwa typy na awans jeden wpadł drugi nie za bardzo
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster


Zgarnij tablet: Samsung Galaxy Tab 4 10.1 16GB 4G LTE black

Nie masz jeszcze konta w Betsson? Mamy dla Ciebie niespodziankę.
Tylko we czwartek tj. 19.03.2015 nowi klienci Betsson mają szansę wylosować ultranowoczesny tablet samsung Galaxy Tab 4 10.1 16GB 4G LTE black!
Promocja jest skierowana tylko dla użytkowników forum.bukmacherskie.com! Dzięki temu wasze szansę na wylosowanie są bardzo wysokie. Zgłoszeń będzie niewiele, a to zwiększa Wasze prawdopodobieństwo!

Zasady:

1. Załóż konto w Betsson z promocyjnego linku
=====&gt;KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ &lt;=====

(Nie masz konta na forum.bukmacherskie.com to również musi je założyć. Prosimy nie używać przy rejestracji poczty onet.pl, gdyż nie dochodzą linki aktywacyjne
)

2. Dokonaj minimalnego depozytu

3. Obstaw zdarzenie Inter - VfL Wolfsburg

4. Wyślij zgłoszenie o tablet tj. napisz post w tym temacie o treści &quot;biorę udział w promocji&quot;
Link do tematu: http://forum.bukmacherskie.com/f...ml#post5230716


Wszystko jasne i proste? To zaczynamy!


Nie przekonałem Cię?
Pamiętaj, tylko u nas nowi gracze otrzymują na START dwa bonusy powitalne: Darmowy zakład do 200PLN i bonus od wpłaty 100% do 120PLN!

Zwycięzce ogłosimy w tym temacie na drugi dzień w godzinach popołudniowych.
 
mpatrykb 131

mpatrykb

Użytkownik
Torino - Zenit
Przeglądając oferte Ligi Europejskiej przyjrzałem się bliżej temu spotkaniu. Tydzień temu padł wynik 2-0 dla gospodarzy co bardzo przybliżyło rosjan do kolejnej fazy, wydawać by się mogło, że już jest po dwu meczu, ja jednak liczę na walkę ze strony włochów do samego końca, można by powiedzieć, że po remisie 2-2 w poprzedniej fazie z Bilbao stoją na straconej pozycji, jednak pokazali ambicje zwyciężając na bardzo trudnym terenie 2-3. Trener rywali podczas wywiadu powiedział, że szanse dalej są 50-50 , chociaż awans drużyny ze stolicy Piemontu byłby dużą sensacją. Ja jednak idę w inną stronę i postawię po raz kolejny na kartki, w poprzednim meczu sędzia pokazał 7 żółtych oraz 1 czerwoną. Jutrzejsze spotkanie poprowadzi słoweniec Matej Jug, który bardzo lubi dawać kartoniki , w 3 ostatnich spotkaniach pokazał ich aż 27 !! co dało średnią na mecz aż 8.0 żółtych oraz 1.0 czerwone. Ja liczę, że drużyna Kamila Glika jeszcze się nie podda i zawalczy dla swoich kibiców, ponieważ przegrali 3 ostatnie spotkania i trzeba się trochę zrehabilitować.. linia wystawiona dość nisko, przed meczem zapewne ujrzymy 5.5 , dla bardziej odważnych czerwona kartka.

over 4,5 kartki @1.65
Betano ✅ 10
czerwona kartka @3.80 betsafe ⛔ 0
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Ajax - Dnipro
typ: 1 @ 1.95 Bet365 ✅
Typ ze względu na braki w zespole Dnipro w linii obrony. Ajax w ostatnim czasie prezentuje się bardzo dobrze. Po słabszych wynikach przyszedł okres dobrej a co najważniejsze skutecznej gry. Po przejściu Legii w LE i oprócz przegranej na Ukrainie drużyna wygrała z PSV, Excelsior oraz Heerenveen. Zwycięstwo nad tymi pierwszymi to ogromna rekomendacja w CV zespołu w tym sezonie. W ostatniej kolejce 1:4 z Heerenveen i oczekiwanie na domowy rewanż z Dnipro.
W Dnipro brak: Fedetskiy, Rotan, Zozulya, a Czygrynski czy Gueye którzy grają w lidze nie są zgłoszeni do rozgrywek.
Niby drużyna nie przegrała swojego spotkania w Grecji z Olympiakosem, ale oglądając około 20 minut meczu odniosłem wrażenie, że Dnipro jest zespołem które nie walczy o następne bramki tylko zadowala się tym co ma. Z Ajaxem to nie przejdzie. Już blisko był Olympiakos aby w końcówce przechylić szalę na własną stronę. Bili głową w mur, ale to tylko i wyłącznie ich wina. Ajax w tej dyspozycji nie zmarnuje tych okazji.
Mój typ nie jest na awans. Nie zdziwi mnie dogrywka w tym meczu. Zwycięstwo 1:0 w regulaminowym czasie jest jak najbardziej realne choć nie wykluczam innego, zwycięskiego dla Ajaxu rezultatu. Mój typ: 1:0, 2:0.
Tutaj taka ciekawostka:
Trivia and links
• Of the sides left in the competition, Dnipro have committed the most fouls this season: 158 in total. They are also the most fouled side, with 152 infringements against them.
uefa.com
...Dnipro zobaczyło aż 34 żółte kartki, dlatego, dla odważnych
typ: Czerwona kartka @ 3.80 Betsson ⛔
________________________________________________
Sevilla - Villarreal
typ: 1 @ 2.25 Bet365 ✅
Dziwią mnie spadki na gości w tym pojedynku. Żółte Łodzie osłabione brakiem kilku ważnych zawodników którzy podczas całego sezonu odgrywają istotną rolę. Są to Jaume Costa, Bruno Soriano, Cheryshev oraz Víctor Ruiz. Nie będzie już dublera dla Gomeza lub na odwrót. Dos Santosy i Vietto to moim zdaniem za mało na drużynę, która nie przegrała jeszcze u siebie spotkania w tym sezonie. Cheryshev był zawsze gwarancją dobrych zagrań otwierających drogę do bramki. Brak tego zawodnika będzie odczuwalny. Również patrząc na defensywę gdzie brakuje pozostałej trójki, jest to moim zdaniem ogromny minus dla zespołu. Bacca, Gameiro, Vitolo, Deulofeu - każdy jest w stanie zrobić o wiele większe zamieszanie w przodzie wiedząc że w tyłach jest bezpieczeństwo. Brak Krychowiaka nie powinien negatywnie wpłynąć na grę, wszak jest zastępstwo w postaci Mbii i Iborry.
Wspomniany Vitolo powinien pojawić się od pierwszych minut. Były z nim lekkie problemy ale uczestniczył w pełnym treningu z drużyną a to oznacza że jest do dyspozycji trenera.
Dodatkowo Sevilla gra w następnej kolejce z Villarrealem na wyjeździe i będzie to znakomita okazja do tego, aby przed tym spotkaniem uzyskać ważną przewagę psychologiczną zatapiając doszczętnie przed własną publicznością Żółtą Łódź Podwodną. Mój typ: 2:1, 3:1, 3:2

* Dla typujących mecz Dynamo Kijów z Evertonem - podobno murawa jest w kiepskim stanie. Grają na niej obie drużyny więc dla nikogo nie będzie to plusem. Oba zespoły preferują raczej szybką grę ale po ziemi. W tym przypadku nie zawsze musi to wychodzić. Docelowo, nawet mimo braku Mirallasa, celowałbym w over 2.5 + bts lecz wstrzymuje się od tego z uwagi na powyższe doniesienia.
** Obserwować skład Dynama Moskwa. W ostatnim meczu ligowym Buttner zagrał na lewej obronie, Zhirkov przeszedł na pomoc i od razu mecz był underowy. Jestem ciekaw jakie składy wystąpią tym razem i jak zakończy się to spotkanie. Warto jednak wziąć pod uwagę to co pisałem ostatnio przy okazji meczu we Włoszech i to co napisałem na początku wypowiedzi.
 
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
Besiktas awansuje do kolejnej rundy
Bukmacher: Unibet
Kurs: 2,2
Anliza:
Kurs żart i nie wiem czym się sugerują buki. Besiktas jest o klasę lepszym zespołem od Belgów (wiem, bo często oglądam ligę turecką) i powinni ich spokojnie u siebie walnąć. Niby Brugge ma przewagę pierwszego spotkania, gdzie wygrali szczęśliwie 2:1, ale taki rezultat dla Besiktasu nie jest dramatyczny, bo gol wyjazdowy daje im komfort, że 1:0 i awans jest ich.
Turcy u siebie w Lidze Europy pokonywali już angielskie zespoły: Liverpool czy Tottenham, które są lepsze od Club Brugge. Mówiąc krótko: kurs mega przesadzony, Besiktas na swoim gorącym terenie powinien wygrać i awansować dalej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
peffka wjeżdża do działuuuuu ????

Besiktas awansuje do kolejnej rundy
Bukmacher: Unibet
Kurs: 2,2

Anliza:

Kurs żart i nie wiem czym się sugerują buki. Besiktas jest o klasę lepszym zespołem od Belgów (wiem, bo często oglądam ligę turecką) i powinni ich spokojnie u siebie walnąć. Niby Brugge ma przewagę pierwszego spotkania, gdzie wygrali szczęśliwie 2:1, ale taki rezultat dla Besiktasu nie jest dramatyczny, bo gol wyjazdowy daje im komfort, że 1:0 i awans jest ich.

Turcy u siebie w Lidze Europy pokonywali już angielskie zespoły: Liverpool czy Tottenham, które są lepsze od Club Brugge. Mówiąc krótko: kurs mega przesadzony, Besiktas na swoim gorącym terenie powinien wygrać i awansować dalej.

Polecam !
Podpisuję się pod tym.
Dodając coś od siebie, Besiktas został założony w roku 1903. Dzisiaj jest 19.03. Zawodnicy, kibice są bardzo zmotywowani. Pojemność stadionu wynosi 80500 i będzie cały pełny. Besiktas wygra.

Besiktas @1.91
Bet365
 
mk_ 23

mk_

Użytkownik
Ajax - Dnipro,
Typ: Ajax, @1.86 Pinnacle ;) ✅ ✅ ✅
Już dziś o 21.05 rozpocznie się z całą pewnością niezwykle ciekawie zapowiadające się rewanżowe spotkanie między Ajaxem Amsterdam, a ekipą Dnipro. Pierwsze spotkanie mając na koncie minimalną zaliczkę wygrał zespół z Ukrainy, 1:0.
Co tu dużo mówić.. nie oszukujmy się - spotkanie na Ukrainie było w wykonaniu Ajaxu naprawdę słabe. Mimo jednak zdecydowanej przewagi biorąc pod uwagę posiadanie piłki (62%) drużyna prowadzona przez de Boera nie stworzyła sobie zbyt wielu okazji do strzelania bramki, a na bramkę rywala oddała zaledwie jeden celny strzał przy ośmiu Dnipro nie wyglądało to zbyt dobrze. Wcześniej Ajax w podobnym stylu - 1:0 wygrał mecz ligowy z Excelsiorem Rotterdam. Również był to dość przeciętny mecz i choć Ajax niedawno wygrał z PSV (3:1) ma małe szanse na dogonienie drużyny z Eindhoven.
Mimo wszystko może już się wydawać, że delikatny, krótkotrwały kryzys, który dopadł drużynę ze stolicy Holandii już minął. W ostatnim meczu ligowym, mając pod kontrolą całe spotkanie dość pewnie, bo 4:1 zespół Franka de Boera pokonał w wyjazdowym meczu dobrze spisujące się Heerenveen. Dzisiejszy mecz jak wspomniałem Ajax zagra u siebie, a tutaj Ajax jeżeli chodzi również o europejskie puchary raczej nie przegrywa.
Na ligowym podwórku również na Amsterdam Arenie spisują się bardzo dobrze. 14 spotkań, 10 zwycięstw i dwa remisy. Bilans bramek 33:11.
Jeżeli chodzi o osłabienia to kadrowo jeżeli chodzi o Ajax nie powinni tego odczuć - nie zagrają Leeuwenburgh i Fischer.
Inaczej sprawa absencji wygląda jeżeli chodzi o drużynę przyjezdną.
Tutaj sprawa ma się trochę poważniej, bowiem za kartki nie zagrają: podstawowy obrońca Dnipro - Fedetskiy, również kluczowy gracz - Rotan oraz Zozulja, który strzelił jedyną bramkę w pierwszym meczu. Wszyscy ci piłkarze mieli do tej pory kluczowy udział przy zdobywanych bramkach w meczach pucharowych Ukraińskiego zespołu.
Fedetskiy:


Zozulja i Rotan:

Dodatkowo nie zagrają przecież kontuzjowani: Nascimento i Krawczenko, a żeby tego było mało do końca nie wiadomo czy w dzisiejszym meczu zagra Konoplyanka.
Brak chociażby tych kilku wymienionych kluczowych piłkarzy zdecydowanie moim zdaniem wpłynie na grę graczy Myrona Markevycha i grający dobrą, ofensywną piłkę Ajax powinien ten mecz wygrać, a nawet awansować do następnej fazy rozgrywek Ligi Europy.
Powodzenia! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ajax vs Dnipro / BTS @ 1,95 ⛔ Konoplianka 6 minut wczesniej mialo byc :p

Jak na moj gust to Ajax jest zbyt nieprzewidywalny by sklaniac sie w ich strone i grac czysta jedynke. Ostatnio rozegrali dobry mecz z Heerenveen ktory wygrali 1:4. Wczesniej przegrana z Dnipro 1:0, meczenie buly z Excelsiorem na wlasnym terenie (ostatecznie zakonczona wygrana w ostatnich minutach), wygrana w prestizowym meczu z PSV (przy pierwszej bramce wyrazny blad keepera PSV, przy drugiej rykoszet po strzale z wolnego) i dwie wygane z Legionistami (pierwsza wygrana mocno farciarska). Procz meczu z Heerenveen i drugim meczu z Legia to moim zdaniem w zadnym pozostalym meczu nie zaprezentowali sie na tyle dobrze by bylo mozna ich stawiac w roli zdecydowanego faworyta. Przypominam chociazby mecz ze slabiutka Legia ktora jak trzeba bylo to przycisnela Ajax w Amsterdamie i tylko Cillessen ratowal dupska Holendrom przed utrata gola. Do tego moim zdaniem Ajax meczy sie z zespolami ktore maja dobra defensywe (czytaj graja twardo w obronie) i notuje gorsze wyniki z tymi zespolami niz z zespolami ktore graja otwarty futbol jak PSV czy Heerenveen (glownie dlatego, ze Ajax dobrze gra z kontry). Moim zdaniem dzisiejszy mecz bedzie wygladal podobnie do tego ktory byl rozgrywany na Ukrainie. Ajax bedzie przy pilce wiekszosc czasu a Dnipro bedzie sie bronic i grac z kontry. W pierwszym meczu Ajax mial 62% posiadania pilki (na wyjezdzie) a oddal zaledwie 1 celny strzal i 4 strzaly niecelne na bramke Dnipra. Dnipro mialo 38% posiadania pilki a oddalo 8 celnych strzalow i 7 niecelnych na bramke rywala. Dzisiaj moim zdaniem bedzie podobna sytuacja. Ajax gra sobie w pilke a Ukraincy sie bronia a jak przejma pilke to pelny gaz i strzal bez kombinowania. Jedna strzelona bramka Dnipra postawi Ajax w bardzo trudnej pozycji bo by awansowac beda musieli strzelic conajmniej 3 gole.
Ogolnie to kurs naBTS w Unibet wydeje mi sie zbyt wysoki ale jakos nie mam zaufania do graczy Ajaxu, choc pewnie cos ustrzela, wkoncu za Ajaxem przemawia atuta wlasnego boiska, fakt, ze do awansu potrzebuja chociazby jednego gola oraz to, ze na 10 ostatnich spotkan w 8 strzelali gola (na 10 ostatnich spotkan w 7 gola stracili - tylko Excelsior i dwa razy Legie nie strzelili Ajaxowi gola choc obie ekipy byly blisko). Co mnie jednak wstrzymuje to fakt, ze Ajax nie ma zawodnikow na lawce ktorzy wniesli by jakas super jakosc do ataku. W ostatnim meczu z Dnipro na boisko wszedl Richairo Zivkovic ktory ma 18 lat i do tej pory zagral ledwo 8 spotkan dla Ajaxu. W Groningen spisywal sie dobrze ale sam fakt, ze go wpuszczaja w meczu z Dnipro przy stanie 1:0, moim zdaniem, pokazuje brak opcji ofensywnej na lawce zawodnikow z Amsterdamu. Tak czy inaczej, licze na fajny mecz i gola z obu stron ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
professional. 622

professional.

Użytkownik
Sevilla vs Villarreal
  • Sevilla i Bacca strzeli w 90 min ⛔ (2:1)
  • @ 4,00 / william

Świetny kurs na taki zakład! Jak dla mnie to tylko formalność, iż Sevilla znajdzie się w kolejnej rundzie, ponieważ muszą strzelić 3 bramki, przy czym nie tracąc ani jednej. Sevilla na własnym boisku gra świetnie, ostatni raz przegrali 15 sierpnia!, w meczu towarzyskim z Sampdorią 0:2. Ostatni 10 spotkań to 8-2-0 przy bramkach 18-2. W lidze jest to jedyna ekipa, która nie przegrała w tym sezonie na własnym podwórku! Bacca...w lidze ma na swoim koncie 16 bramek, owszem w LE nie strzela tak jak w Hiszpanii, ale to niczemu nie dowodzi. Żółta łódź podwodna na wyjazdach gra słabo, o ile to nie mało powiedziane. W ostatnich 10 spotkaniach na obcym podwórku zaledwie 2 wygrane - 5 remisów i 3 porażki, nie prezentuje się to za dobrze. W lidze w ostatnim spotkaniu wyjazdowym podejmowali Almerię, która broni się przed spadkiem, gospodarze od 40 minuty grali w osłabieniu a goście nie potrafili tego wykorzystać i mecz skończył się podziałem punktów (0:0). Myślę, że Sevilla dziś przypieczętuje awans do kolejnej rundy i pewnie pokona na własnym podwórku ekipę gości a jeśli już wygrywać pewnie to też z bramką Kolumbijczyka.
Próbuję jeszcze Sevilla (-1) / @ 3,80
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Obserwować skład Dynama Moskwa. W ostatnim meczu ligowym Buttner zagrał na lewej obronie, Zhirkov przeszedł na pomoc i od razu mecz był underowy. Jestem ciekaw jakie składy wystąpią tym razem i jak zakończy się to spotkanie. Warto jednak wziąć pod uwagę to co pisałem ostatnio przy okazji meczu we Włoszech i to co napisałem na początku wypowiedzi.
Oglądałem ten mecz i był underowy, bo Dynamo zmarnowało 4-5 kapitalnych okazji. Sam Kuranyi powinien ustrzelić hattricka. Spokojnie powinien tam być over, ale brakowało szczęścia i umiejętności w wykończeniu. Dziś powinno być kilka bramek.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Besiktas - Club Brugge
Podstawowy typ, który osobiście gram troszkę grubiej.
Besiktas przegrał spotkanie rozgrywane w Belgii 2:1, ale jest to dobry wynik dla zespołu z Turcji, oglądałem to spotkanie i według mnie to Besiktas był drużyną lepszą, drużyna stwarzała sobie dogodne sytuacje, a obrona Clubu Brugge spisywała się w tym spotkaniu według mnie fatalnie (między innymi przy straconej bramce) i mieli szczęście że skończyło się tylko jedną bramką.
Gospodarze strzelili w tym meczu 2 bramki, z tego co pamiętam przy pierwszej mieli dużo szczęścia i też przypadku, druga bramka to rzut karny - sprawiedliwie podyktowany.
Według mnie bardzo dużym plusem dla Besiktasu będzie dziś publiczność, kto jest w temacie kibicowskim wie doskonale jaką atmosferę robią Tureccy kibice - jest to po prostu piekło na trybunach.
W pierwszym spotkaniu, które rozgrywane było w Brugge, było 18 tyś kibiców, dziś w Turcji będzie ich ok 80 tyś !!
Besiktas pokazał nam że potrafi wygrywać spotkania przed własną publicznością, w ostatniej fazie wyeliminował Liverpool , po rzutach karnych - w regulaminowym czasie 1:0.
W fazie grupowej rozegrali u siebie 3 spotkania - 7 pkt. Wygrane z Tottenhamem 1:0, Partizanem 2:1 i remis z drużyną Asterasu 1:1.
Club Brugge nie spisuje się zbyt dobrze w spotkaniach wyjazdowych. W lidze ich bilans to 7 - 5 - 3.

Moje propozycje:

Besiktas @ 1.95
Besiktas AWANS @ 2.20
 
M 52

matek1456

Użytkownik
Oglądałem ten mecz i był underowy, bo Dynamo zmarnowało 4-5 kapitalnych okazji. Sam Kuranyi powinien ustrzelić hattricka. Spokojnie powinien tam być over, ale brakowało szczęścia i umiejętności w wykończeniu. Dziś powinno być kilka bramek.
Ja ogólnie polecam zaagrac dnb na Dynamo albo 1x . Napoli na wyjazdach gra fatalnie ostatnio. Dodatkowo cieżki teren w Rosji kilka absencji w składzie i będzie naprawde cięzko wygrac ten mecz Napoli ????
EDIT: Jednak mocny skład Napoli szczególnie ofensywa budzi wrażenie wiec myśle, ze lepiej zagrać over w tym meczu ????
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Besiktas przegrał spotkanie rozgrywane w Belgii 2:1, ale jest to dobry wynik dla zespołu z Turcji, oglądałem to spotkanie i według mnie to Besiktas był drużyną lepszą, drużyna stwarzała sobie dogodne sytuacje, a obrona Clubu Brugge spisywała się w tym spotkaniu według mnie fatalnie (między innymi przy straconej bramce) i mieli szczęście że skończyło się tylko jedną bramką.
Wynik dla Besiktasu w miarę dobry w pierwszym meczu, tu się zgodzę, ale to co napisałeś dalej to już ładne głupoty. Od razu widać że nie oglądałeś meczu po tym co napisałeś. Besiktas był lepszy? Ciekawe w czym? Dogodne sytuację? Ta akcja indywidualna po której Tore strzelił bramkę to była pierwsza sensowna, tu akurat masz racje obrońców wymanewrował dość łatwo. Więcej z gry miał Club Brugge, w końcówce tez miel szansę na 3-1. Nie ma co koloryzować, Besiktas zagrał słabo i tyle. Natomiast dzisiaj to powinien być zupełnie inny mecz i Besiktas raczej wygra i awansuję.
Dzisiejsze propozycje na LE w moim temacie.
 
karamazow 110

karamazow

Użytkownik
Torino - Zenit
Przeglądając oferte Ligi Europejskiej przyjrzałem się bliżej temu spotkaniu. Tydzień temu padł wynik 2-0 dla gospodarzy co bardzo przybliżyło rosjan do kolejnej fazy, wydawać by się mogło, że już jest po dwu meczu, ja jednak liczę na walkę ze strony włochów do samego końca, można by powiedzieć, że po remisie 2-2 w poprzedniej fazie z Bilbao stoją na straconej pozycji, jednak pokazali ambicje zwyciężając na bardzo trudnym terenie 2-3. Trener rywali podczas wywiadu powiedział, że szanse dalej są 50-50 , chociaż awans drużyny ze stolicy Piemontu byłby dużą sensacją. Ja jednak idę w inną stronę i postawię po raz kolejny na kartki, w poprzednim meczu sędzia pokazał 7 żółtych oraz 1 czerwoną. Jutrzejsze spotkanie poprowadzi słoweniec Matej Jug, który bardzo lubi dawać kartoniki , w 3 ostatnich spotkaniach pokazał ich aż 27 !! co dało średnią na mecz aż 8.0 żółtych oraz 1.0 czerwone. Ja liczę, że drużyna Kamila Glika jeszcze się nie podda i zawalczy dla swoich kibiców, ponieważ przegrali 3 ostatnie spotkania i trzeba się trochę zrehabilitować.. linia wystawiona dość nisko, przed meczem zapewne ujrzymy 5.5 , dla bardziej odważnych czerwona kartka.
over 4,5 kartki @1.65 Betano
czerwona kartka @3.80 betsafe
Może i w lidze lubi sypać kartkami, ale w pucharach sędziuje zupełnie inaczej. Na ostatnich 9 meczów tylko raz pokrył overa 4.5 kartek(według licznika bet365) więc na moje nie warto się brać za ten typ.
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
TORINO FC VS. ZENIT ST. PETERSBURG

Czwartek, 19 Marzec 2015 21:05, Stadio Olimpico di Torino (Torino)

TYP: Hulk(Zenit) strzeli gola
KURS: 3.50
STAWKA: 2,5/10 j
BUKMACHER:

Czy ktoś dziś spodziewa się, że Torino pomimo z przewagi wynikającej z bycia gospodarzem uda się awansować dalej po porażce w pierwszym meczu? Ja w to mocno wątpię. Nawet jeśli Włosi zdołaliby strzelić jako pierwsi, to Zenit nie pozwoli sobie odrobić przewagi. Goście celują w zwycięstwo tego trofeum i może im się to udać, ja na tę chwilę prócz Wolfsburga nie widzę dla nich większego konkurenta. Skoro Zenit może odrabiać, to może też samemu stawiać warunki i już od początku meczu przycisnąć rywali. Dlatego liczę na bramkę Hulka.

Oto jego trafienie z ostatniego meczu z Torpedo w lidze rosyjskiej. Hulk świetnie strzela rzuty wolne i to już pierwszy powód. Wszak dużo osób spodziewa się wielu fauli po obu stronach, twardej gry i wielu żółtych kartek, to czemu Brazylijczyk miałby nie spróbować trafić do bramki właśnie z rzutu wolnego?
Druga sprawa to jego forma. Nie jest to ten sam Hulk co rok temu, teraz gra jeszcze bardziej dla dobra drużyny. Strzelił dotychczas dziewięć goli, co niby najlepszym wynikiem nie jest. Warto jednak dodać, że spina się na mecze w Lidze Europy, czego dowodem były gole w obu spotkaniach z PSV. Tydzień temu w St. Petersburgu nie trafił, więc powinno się to udać mu dziś. Okazji na pewno będzie sporo.

WYNIK: ⛔ 2,5 j
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom