>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

system skrócony na 7 meczy - jak gram go ja

M 3K

morgo

Użytkownik
Ja mam pytanie odnośnie tego systemu, czy gracie te wszystkie typy u jednego buka? Czy buk nie uzna tego jako próba oszukania go i ustawi limit za takie o to granie? Bo mam zamiar spróbować z 5typami i stawiam na bet365:p
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Autor wątku podawał kursy z firm Pinnacle i marathonbet, więc zapewne oddzielnie gra tam każdą z tych 2 linii.
 
morken 2

morken

Użytkownik
@Wlasyslaw50,mam pytanko odnosnie:
&quot;Ja gram go wybierając kursy 2D po kursie 1.9 lub wyższy (under/over , hadicapy itp) gram jeden system na siedem meczy które moim zdanie wejdą a drugi gram na przeciwstawne mecze. Wyniki mnie mało interesują ???? najważniejszy jest rozstaw meczy które wejdą lub nie. Celem jest trafienie ( lub nie ) 5,6 lub 7 meczy wtedy mamy zysk. Podane systemy gram małą progresją do 6 progów na każdym mam ustawione ok 10j wygranej. Polecam przetestować &#39;&#39;
Nie rozumiem trafienia 5,6,7 meczy do osiagniecia zysku.
Moje wczorajsze typy na sucho:
1.Al.Lima-Juan Aurich 1 1,93 2dnb 2,5
2.Boca Juniors-River Plate 1 2,4 2dnb 1,95
3.Pasto-LaEquidad 2 2,05 1dnb 2,35
4.New York-Seattle 2 2,35 1dnb 1,93
5.Montreal-Tampa Zwyciestwo 2 2,01 1 2,3
6.Chicago-Minnesota Zwyciestwo 2 2,05 1 2,25
7.Grand Rapids-Toronto 1 2 2 2,14
Od lewej typy glowne,na prawo przeciwstawne.
Z glownych trafione 5/2,przeciwstawne 2/5.
TRAFIONE 2-3-7 AKO 9,84
KOSZT GRY 5X2ZL+5X2ZL=20 ZL,WYGRANA 19,68 ZL (-0,32ZL)
TRAFIONE 5 Z 7 i jest strata.
Moze jakies wyjasnienia,aby lepiej to zrozumiec,moze zrobilem jakis blad,zle zrozumialem,albo moze glowny cel to trafienie typu nr1,ktory jest trzy krotnie grany.
Dzieki,pozdrawiam
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@morken,
pozwolisz że to ja Ci odpowiem: otóż istota tej gry by @Wladyslaw50 polega na prowadzeniu
( i oddzielnym ich rozliczaniu! ) 2 linii.
Tak więc przy koszcie gry w linii A wynoszącym na 1. kroku 5j. trafiłeś ako 9.84, dające zysk 4.84j. i w tej linii kolejną grę rozpoczniesz od 1. kroku - a linia B wchodzi na 2. etap. z wyższą stawką, w zgodzie z tym co autor wątku napisał:&quot;gram małą progresją do 6 progów&quot;
Pozdrawiam
 
ksznicz 408

ksznicz

Użytkownik
Jak w tytule przedstawiam system skrócony zaczerpnięty z bogatej bazy systemów ediego8 ????
SYSTEM NA 7 MECZY
KUPON MECZE
A 1-2-3
B 1-4-7
C 1-5-6
D 2-3-7
E 4-5-6

100% gwarancja trafienia 1 kuponu przy 5z7,czyli system wybacza popełnienie 2 błędów.
Rozkład w/w gwarancji jest następujący:
a) 1 kupon na 57%
b) 2 kupony na 43%
Razem: 100%, czyli istnieje wysoka 43% szansa, że trafiając 5z7 wygramy 2 kupony.
Przy trafieniu 4z7, czyli przy 3 błędach nadal mamy bardzo wysokie bo 57% SZANSĘ na wygranie 1 kuponu.
Przy trafieniu 6z7, czyli przy 1 błędzie rozkład trafień jest następujący:
a) 2 wygrane kupony na 14%
b) 3 wygrane kupony na 86%
Razem: 100%.

Ja gram go wybierając kursy 2D po kursie 1.9 lub wyższy (under/over , hadicapy itp) gram jeden system na siedem meczy które moim zdanie wejdą a drugi gram na przeciwstawne mecze. Wyniki mnie mało interesują ???? najważniejszy jest rozstaw meczy które wejdą lub nie. Celem jest trafienie ( lub nie ) 5,6 lub 7 meczy wtedy mamy zysk. Podane systemy gram małą progresją do 6 progów na każdym mam ustawione ok 10j wygranej. Polecam przetestować
Niestety, mały błąd się wkradł do tegoż systemu skróconego.
Otóż przy założeniu jednoczesnego nietrafienia w pozycjach 2 i 3 lub 5 i 6, wychodzi na to, że... mamy wygrane 3 kupony przy wytypowanie poprawnie 5 z 7 spotkań i dwóch błędów w podanej wyżej konfiguracji. Myślę, że poprawnym rozpisem byłoby:
a) 1-2-4
b) 1-3-5
c) 1-6-7
d) 2-3-7
e) 4-5-6
Zakładając, że w spotkaniu oznaczonym numerem 1. typujemy najbardziej pewne wobec nas zdarzenie.
Jestem ciekaw jak prowadzisz progresję na podwojenie oraz czy zakładasz &#39;czyszczenie&#39; progresji przy trafieniu 7/7 ?
Pozdrawiam serdecznie!
ksznicz
 
Do góry Bottom