Zamknięty.
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Nie można powiedzieć, że goście odpuszczą. Każdy wynik w tym spotkaniu to wciąż szansa dla tureckiej ekipy na ominięcie złotego seta. 1:0 dla gospodarzy to żaden wynik aby już odpuszczać, 2:0 też nie przekonuje chociaż tu będzie zależeć od postawy Halkbanku ale Kubiak i spółka wygrywają jakoś 3 seta robi się 2:1 i w 4 dla nich jest walka jak w złotym secie o zamknięcie rywalizacji. Czyli krótko mówiąc dopóki pewnie Biełgorod np. nie odskoczy na 5pkt wzwyż w secie to goście będą grać na 100%, bo później to pewnie zmiany, odpoczynek itp ale jedno pewne, że w każdym secie od początku walka powinna być na 100%...

wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Ale tu burdel.robicie.
Jeden gosc wysnul z palca teorie o Halkbanku a wszyscy to lykaja. Piszecie jakby to ruscy mieli sie polozyc.i.byli w tym starciu ogorkami. Przypominam ze to Belogorie broni tytulu i ma lepszy sklad w dodatku graja u siebie. Turcy wygrali u siebie zasluzenie ale nie byla to miazdzaca przewaga. Nie po o trener dawal odpoczac w weekend podstawowym grajkom zeby teraz sie polozyli ii czekali az kebsy.ich eyrzuca z gry. Ja wchodze -1,5 i 3:0 za drobne

johny35 194

johny35

Użytkownik
Moim zdaniem jak Halbank nie nawiąże wyrównanej walki od razu, to ich rozjadą. Oczekiwanie na złotego seta to samobójstwo.
Ile to już było takich spotkań że najpierw szybkie 3:0, a w złotym secie wtopka. Nawet nie trzeba daleko szukać, Arkas - ZAKSa (rewanż) 3:0 dla Turków, a później w złotym secie 15:10 dla Kędzierzynian.

P 87

plmati

Użytkownik
BELGOROD -11,5
kurs: 1,85

Jak czytam te pierdoły, które wypisujecie to własnym oczom nie wierze... Bardzo wyrównany mecz w Turcji plus kilka dziwnych decyzji sędziów w stronę kebabów.. Dziś Belgorod jest gospodarzem i MUSI zagrac najlepszą siatkówkę, jeżeli chce grac dalej... Własna hala plus lepszy skład( tylko głupiec powie, że tak nie jest) i Turcy dziś dostaną oklep, delikatnie mówiąc. Trzeba było się liczyc z tym, że Turcy u siebie mogą wygrac, bo inaczej nie mieliby po co w ogóle jechac na rewanż... All in w stonę gości?? Proponuję wyrzucic pieniądze przez okno i gwarantuje, że efekt będzie taki sam ????

Po 1 secie: ⛔⛔⛔
TEGO SIĘ NIE SPODZIEWAŁEM

P 0

pavlinho

Gość
Nawiązując do meczu który się właśnie zakończył. Gratulacje dla Halkbanku.
Jak widać, Travica nawet mając skład złożony praktycznie z samych gwiazd, potrafi wszystko spierdolić ???? No i też zagadka, dlaczego nie wszedł nawet na chwilę Dmitrij Iljinych, bo to co wyprawiał Taras to wołało o pomstę do nieba.

undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
✅Novosybirsk- Constanta -2,5 @1,45
Unibet

Licze na powtorke z poprzedniego tygodnia.Rosjanie przegrają tutaj seta jedynie chyba jak przestaną skakać. Jezeli tylko nie zlekcewaza totalnie rywala topowinno byc ponownie gładkie 3-0 bo po co majatracić czas i siły.AkuratNovosybirsknie nalezy do druzyn co potrafia sobie połozyc lache na meczu i 3-0 spokojnie do ugrania.

Do tego na lajcie mozna mysle dobic Resovie -1,5 i mamy ako ponad 2. Mimo,ze w Niemczech mecz wygrali tylko 3-2 to jednak wygladali pewniej od Niemcow. Obecne VFB to tylko cien tej ekipy z poprzednich lat. Resovia ostatnio w bardzo dobrej formie i mysle, ze smiało tez mozna wchodzic w -1,5. Od złotych setow trzeba sie trzymac jak najdalej co pokazal wczorajszy mecz.

Ako: 1,89 Milenium
Bez zbytnich kombinacji, w taki dubel warto dziś zainwestować. Jak ktoś chce AKO ponad dwa, to może coś dorzucić z bogatej oferty snookerowej.
Niemcy ok, postawili się w pierwszym mecz, ale na Podpromiu ich nie widzę. Odważniejsi grają 3:0 , ja po prostu nie wierzę w scenariusz z zeszłego tygodnia. Sovia jak zagra 80% swoich możliwości, to 3:0, 3:1 będzie bezproblemowe.
Jastrzębski u siebie niespodziewanie ( dla mnie przynajmniej ) ugrał dwa sety. Później bicie w Gdańsku, teraz wycieczka do Włoch. Nie przewiduję tu niespodzianki, Włosi raczej stracą Maceratę, więc Perugii nie wypada wywinąć numeru.

Zenit -2,5 1,44

Kurs gówniany ale swego rodzaju lokata. Nie ma sensu najmniejszego, rozpisywać się nad wyższością jednych, nad drugimi. Zenit w tym sezonie to dream team bez słabych punktów. W LM Alekno ma jeszcze większe pole do popisu, bo nie ograniczają go limity. Pusioczenza to zbieranina emerytów a Ruskim wystarczą dwa sety do awansu. Fakt Zenit, wpuści rezerwy po dwóch setach ale te rezerwy biją Poeya i dziadków na głowę.

Otrzymane punkty reputacji: +3
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Niby niuanse ale mógł być złoty set , chodzi mi o dwie decyzje sędziowskie (wiadomo że to milimetry) , w 1secie Sabbi atak w linie na 17-14 gwizdza aut i w 3secie przy pierwszej zagrywce mariusza przy 12-10 uznaja asa jak był aut i pozniej cos seria 4-5pkt poszła

bono1987 15

bono1987

Użytkownik
Bardzo trudny typ, goraca hala Perugi w ktorej bardzo trudno wygrac ( np. porazka Halkbanku). Analizujac poszczegolne pozycje, widze jedynie przewage Skry w przyjeciu. Fromm swietnie atakuje, ale z przyjeciem gorzej. Maurotti nie jest jakis geniuszem. Wiadomo maja Atana, plus mocny srodek, libero tez chyba na korzysc Perugi. Duzo bedzie zalezec od Wlazlego. Ja nic nie stawiam w tym meczu, wole go spokojnie obejrzec i kibicowac Skrze:). Jakie wasze typy Panowie?

ted 9,5K

ted

Forum VIP
Skra oprócz Tille też niema dobrego przyjecia, meczyli sie w 4 z 6 setów z Zaksą, mimo że nie miałem nigdy przekonania do Perugi to dzis stawiałbym ich w roli faworyta
✅

bono1987 15

bono1987

Użytkownik
Ted, pewnie ze nie maja, zgadzam sie z Toba. Ale jednak zdecydowanie wyzej w kwesti przyjecia cenie Conte/Marechal niz Fromm, Murotti. Tylko tak jak napisalem Fromm zle przyjecie nadrabia w ataku. Jesli mialbym stawiac to raczej bylaby to Perugia.