>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.03.2015 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
makaveli23 138,2K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Kosz Korea
Godzina: 11:00
Spotkanie: LG Sakers - Seoul Thunders
Typ: LG Sakers -22.5
Kurs: 4.33
Bukmacher: WH
Analiza:
Soul Thunders dostali ostatnio dwa tęgie lania z rzedu i zanosi sie na trzecie, jesli tylko gospodarze podejdą do tego spotkania na swoim normalnym poziomie. Nie widze powodu dla ktorego mieli by im odpuszczac i licze ze zagrają na przynajmniej 70-80 % swoich mozliwosci co i tak powinno przyniesc wysoka wygraną. LG Sakers to napewno swietna ofensywa, a w defensywie napewno polka wyzej od gosci ktorzy nie maja o niej pojecia o czym swiadcza ostatnie 2 mecze w jednym z nich stracili ponad 100, bylo to z podobnie ofensywnie przysposobionymi co LG Sakers - Goyang Orions, ktore u siebie rozpylilo ich ponad 30 pkt, nie odpuszczajac 4 kwarty, wiec licze ze LG jak bedzie prowadzic wysoko to rowniez im nie odpusci.
⛔ 100
 
stanley-63 781,9K

stanley-63

Typer
⚽ Niemcy 2 Bundesliga
Godzina - 20:15
FC Ingolstadt : TSV Monachium 1860
czas pierwszego gola drużyny / Monachium 1860 gol przed 79 min gry
Kurs -2.10 / bet365
Dziś ponownie zaglądam do naszych zachodnich sąsiadów tym razem do 2 Bundesligi gdzie lider Ingolstadt podejmować będzie na swoim Audi Sportpark Monachijskie Lwy , gospodarze na początek tej drugiej odsłony sezonu wygrali wyjazdowe spotkanie z Greuther Furth 1:0 ale już następne dwa mecze to klapa i tak porażka u siebie z Sandhausen i to aż 1:3 i ostatni mecz to wyjazd do zagrożonego Aalen i remis 1:1 tak więc czyżby lekki kryzys , goście natomiast muszą bronić się przed spadkiem i na teraz zajmują ostatnie bezpieczne miejsce czyli 15 jednak punktów mają 21 czyli tyle samo co z miejsca barażowego Aue jedynie lepszy bilans bramkowy pozwala im na to 15 miejsce , ja jednak liczę że Lwy z Monachium dziś powalczą o korzystny dla siebie wynik , w ostatniej kolejce piłkarze TSV Monachium podejmowali u siebie ostatnie w tabeli St Pauli i po zaciętym pojedynku wygrali 2:1 zdobywając jakżeż cenne 3 pkt i ważna informacja , na ławce trenerskiej Monachijczyków zasiadł nowy trener a jest nim Torsten Föhling i jak widać że powiedzenie o nowej miotle która dobrze zamiata sprawdziło się w tym przypadku i myślę że i dziś ten nowy duch zespołu powalczy chociażby o remis no ale jak będzie zobaczymy , zaglądając jeszcze do statystyki pomiędzy nimi to TSV dobrze radzi się z Ingolstadt bo na 12 pojedynków bilans 2-5-5 i br. 12:17 na korzyść TSV a tutaj na Audi Sportpark 2-1-3 i br 7:8 , w pierwszym pojedynku na stadionie w Monachium padł remis 1:1 a obie bramki padły już w pierwszej połowie meczu tak więc uważam że gości będzie stać dziś na zdobycie bramki tym bardziej że zaglądając jeszcze jak spisują się w meczach wyjazdowych zauważymy że z 28 bramek które TSV zdobył w tym sezonie to 17 z nich zdobył na wyjazdach dlatego liczę na gola z ich strony a to że strzelą do 79 min gry po kursie ponad 2 to zaryzykuję i biorę ten typ !

⛔ 100
 
stach_14 19

stach_14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: As Roma - Juventus Turyn
Typ: Ile goli strzeli team 1 w 1. połowie spotkania? - bez goli
Kurs: 1.55
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dziś o godzinie 20:45 spotkanie w ramach 25 kolejki Serie A— mecz na szczycie pomiędzy AS Roma, a Juventus Turyn. Drużyna z Turynu ma bezpieczną przewagę nad swoimi dzisiejszymi przeciwnikami (9 punktów), lecz nie zapominajmy, że do końca sezonu pozostało nam 13 kolejek— i w tym przypadku liczy się każdy punkt. Mecze na szczycie mają to do siebie, iż drużyny nastawione są z rezerwą do zdobywania bramek, myślą przede wszystkim o tym aby ich nie stracić, a już na pewno nie odsłaniają swojego bramkarza w pierwszych minutach meczu. Teraz trochę statystyk: dzisiejsi gospodarze w trakcie ówczesnego sezonu zachowywali czyste konto—12 razy, w przypadku Juventusu taka sytuacja miała miejsce 13-krotnie. Odnośnie moich faworytów, to statystycznie swoją pierwszą bramkę tracą w `49 (na wyjeździe), średnio również ta drużyna traci 0.54 gola/mecz, co ciekawe na spotkaniach wyjazdowych jest to 0.5 gola/mecz i widać tu asekuracyjne podejście do spotkań wyjazdowych i bardzo ogarniętą formacje obronną. Dziś trzymam kciuki za Juventus Turyn, a już najbardziej w pierwszej połowie spotkania - powodzenia!
✅ 55
 
R 10

rembools

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna
Typ: Do przerwy - X
Kurs: 2.05
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem typ z naszej ekstraklasy - Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna. Ostatnie 2 mecze gospodarzy to remisy. Goście zanotowali porażkę i remis. W obu przypadkach po słabej grze Górnik remisował do przerwy nie tracąc gola. Defensywna taktyka trenera Jurija Szatałowa przynosiła efekty. Jeśli nie zagra Cernych Łęczynianie nie mają napastnika. Hasani w słabej formie, a nowy nabytek Razulis komletnie się nie sprawdza. Do tego dochodzi dobra dyspozycja Prusaka. Mój typ to X do przerwy.
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna
godzina: 18:00
spotkanie: Pogoń-Łęczna
typ: strzelec gola Marcin Robak
stawka: 2,50
bukmacher: bet365
Witam typ raczej na przeczucie ale dlaczego by nie skorzystać z tak ładnej stawki,zastanowiłem się między Robakiem a Zwolińskim wybrałem jednak Napastnika Pogoni z tego względu iż Zwolinski ostatnio zaczął mecz na ławie nie wiem czy to zniżka formy czy wykazanie się nowemu nabytkowi.Co do Robaka ostatnio wydaję mnie się ,że ma równą formę strzelił Lechowi i Wiśle jest pewnym punktem w Pogoni .Do tego typu również skłonił mnie również ostatni wyjazdowy mecz między tymi drużynami w Łęcznej gdzie napastnik Pogoni strzelił Łęcznej dwa gole.Pozdrawiam ????
Typ nieistniejący (buk bet365 nie prowadzi zakładów na strzelców w Ekstraklasie)
⛔ 100
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
???? Monterrey, Qualification - quarterfinal, hard ????
18:00
Hogenkamp Richel[125] - Radwanska Urszula[144]
Typ: HOGENKAMP RICHEL
Kurs: 1,90
Bukmacher: expekt
Analiza:
W obecnym jak i ubiegłym sezonie nie wierze poprostu w siły i zdolności pań Radwańskich bo wygląda to tak jakby się zatrzymały na jakimś tam etapie rozwoju swojej kariery , a szkoda...
Hogenkamp pokonała juz tutaj aerykanke Glatch w dwóch setach oraz młodą portugalke Larche de Brito w trzech setach , natowiast Urszula pokonała nieznaną przynajmniej mi meksykanke Betancourt w dwóch setach i ostatnio Hlavackova w dwóch setach , czyli wychodzi na to ,że obie bez żadnych fajerwerków . W Acapulco Hogenkamp odpadłą w 1R z Bacsinszky przegrywając w trzech setach co wstydu nie przynosi , natomiast Radwańska nie przebrneła nawet kwalifikacji ulegając młodej Chirico .
Obie bilans z tego roku mają na plus , ale co z tego skoro wiekszość meczy wygranych jest w kwalifikacjach , Hogenkamp odpadała praktycznie w 1R z mocniejszymi lub bardziej doświadczonymi od siebie typu : Kvitova , Hantuchova . Radwańska odpaliłą jedynie w pierwszym turnieju w Aukland i tyle , nie potrafi nawet przebrnąć kwalifikacji w mało prestiżowym turnieju w Acapulko .Nie życze jej źle ale nie widze też pozytywów na jej dalszą karierę . Obie grały ze sobą raz na US Open w poprzednim roku i wtedy wygrałą holenderka , a dzis licze na powtórke z rozrywki .
Przełożony
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
charakter 24

charakter

Użytkownik
Ekstraklasa Polski
Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna
Godz : 18.00
Typ: Do przerwy REMIS
Kurs: 2.05
Bukmacher: Betclick
Witam, jestem tutaj nowy, lecz forum jako gosc śledzę od dłuższego czasu.
Nowy miesiac, wiec czemu ja nie moge podawac tutaj swoich typów.
A więc, nasza super ekstraklasa, w poniedzialkowym boju do Szczecina
jadą &quot;skromni&quot; Górniczanie. Goście maja przed soba kawałek drogi na mecz.
Łęczna moim zdaniem kadrowo wyglada lepiej niz gospodarze . Obydwie druzyny w tej rundzie graja underowo , spokojnie , bez wiekszych strat oraz wiekszych sukcesow. Typowy srodek tabeli, jestem tego zdania ze caly mecz bedzie strasznie nudny, a w I polowie meczu przeciwniki bedzie chcial poznac przeciwnika by dopiero od 2 polowy zaczac atakowanc, w 1 polowie bedziemy swiadkami gry passywnej, gdzie obecnosc przy pilce chlopakow ze Szczecina bedzie powyzej 60% takie moje zdanie. Zapraszam .
✅ 105
 
J 50

j4mni0rek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: As Roma - Juventus Turyn
Typ: Junentus -1 handicap
Kurs: 4.75
Bukmacher: bet365
Analiza: na dziś wybrałem mecz z włoskiej ekstraklasy gdzie w Rzymie zmierzą się ze sobą dwie drużyny sąsiadujące w tabeli lider oraz wicelider. Typuje tutaj w pewne zwycięstwo gości gdyż gra Romy nie przekonuję mnie za bardzo. Za bardzo nie interesuję się ligą włoską oglądam jedynie skróty meczów lecz mogę stwierdzić że Stara Dama jest głównym i jedynym kandydatem do zdobycia mistrzostwa. Takie mecze z Romą po prostu muszą wygrać. Rzymianie mają za sobą ciężki mecz w LE, gdyż grali na cięzkim terenie w Turcji. Liczę na to że ich siły nie są do końca zregenerowane i Juventus to wykorzysta i pewnie wygra mecz. Obstawiam tutaj wynik 0:2, Powodzenia ????
⛔ 100
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna | 1.Turcja
Godzina: 19:00
Spotkanie: Trabzonspor-Karabuk
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1.65
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Na początku chciałbym napisać o Schalke 04 – tak słabej ekipy jak ta nie widziałem, pomyliłem się, myślałem, że wygrają z BVB! A oni nawet bramki nie strzelili. Aaa, jest jeszcze jedna taka ekipa w Europie, PSV.. A Real ich zmiecie z powierzchni ziemi 10 marca.
Zwracam honor BVB , który podniósł się z kolan i myślę, że to oni awansują a nie Juve.
Trabzonspor [4-2-3-1] : Karabuk [4-4-2]
Trabzon bez: Onur Kivrak (bramkarz), Carl Medjani, José Bosingwa, Yusuf Erdogan, Essaïd Belkalem, Musa Nizam
Karabuk bez: Hakan Özmert, Ibrahim Serdar Aydin, Furkan Ozcal.
Wracając do dzisiejszego meczu Trabzonspor-Karabuk. Jest to mecz z tych niby pewnych, wszyscy zapewne grają na Trabzon, jednak ja ostatnio po „wpadkach” Besiktasu, Fenerbahce, jestem sceptycznie do tego nastawiony, dlatego stawiam dzisiaj bts.
Trabzon gra ostatnio w kratę. Do tego odpadli z LE, ostatni mecz w lidze z Kasimpsa zremisowany 1:1 wprawdzie bramkę stracili w 90 min, ale nie był to porywający mecz.
Co do Karabuku to bronią się przed spadkiem do 2 ligi, 17 przedostatnie miejsce, 17pkt. Zwycięstwa potrzebują jak ryba wody, dlatego myślę, że nie mając już nic do stracenia będą atakować próbując coś strzelić. Mecz może być otwarty i typ dość możliwy. Może 2:1?
✅ 65
 
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Roma-Juventus Turyn
Typ: do przerwy remis, pelny czas remis X/X
Kurs:4.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie bez wyraznego faworyta, Juve jest nieco lepsze i w lepszej formie ale na wyjezdzie z Roma bedzie im na pewno ciezko wygrac.W rundzie jesiennej wygrali z nimi po wyrownanym meczu w kontrowersyjnych okolicznosciach.Remis reprezentuje value bo dla Juve jest w zasadzie jak wygrana utrzymuje 9punktowa przewage w tabeli.Na pewno wiec Juve nie bedzie zbyt ryzykowalo w tym meczu, zapowiada sie na pilkarskie szachy i klasyczna wloska wyrachowana pilke od pierwszego gwizdka, a ze Roma nie zachwyca ostatnio nie sadze by byli w stanie zlamac Juve, zreszta remis dla nich tez jest cenny gdyz grupa poscigowa z Napoli i Lazio jest coraz blizej.
✅ 375
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 4

dopeboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania - SAS Ligaen
Godzina: 19:00
Spotkanie: Esbjerg - AaB Aalborg
Typ: X i poniżej 2,5 bramki
Kurs:4.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Obie drużyny prezentują podobny poziom gry, w tabeli dzielą ich 2 punkty na korzyść Aalborg. Gospodarze na 9 meczy u siebie notują aż 5 remisów oraz jedynie 6 bramek straconych. Goście w minionym tygodniu odpadli z Club Brugge i na pewno skupia się na lidze, w której prezentują się zdecydowanie poniżej oczekiwań. Na wyjazdach notują 4 remisy z 8 meczy a także ich bilans bramkowy jest bardzo underowy bo wygląda tak: 6 strzelonych , 9 straconych. Typ bardzo prawdopodobny, ponieważ obie drużyny mają co najmniej 50% meczy zremisowanych, więc statystycznie mamy około 50% szans na remis w tym spotkaniu. Kurs 4.00 jak najbardziej warty ryzyka.
⛔ 100
 
lbs06 47

lbs06

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: As Roma - Juventus Turyn
Typ: Obie strzelą - tak
Kurs: 2
Bukmacher: BetClick
Analiza:
Braki kadrowe: Roma - Strootman, Balzaretti, Castan, Ibarbo, Lobont i Maicon.
Juventus gra bez Asamoaha, Romulo, Marrone, Pirlo oraz Pogby.
Jakichkolwiek motywacji jakbyśmy nie przywoływali przed dzisiejszym meczem są mało warte. Będzie to spotkanie, w którym obie z drużyn będą chciały po prostu wygrać i pokazać klase na tle rywala. Strata to 1 miejsca jest zbyt duża dla Rzymian a Turyńczykom nawet przegrana nie zagraża.
Juve ostatnio ma słabszą obronę, o ile gole z BVB czy Milanem da się przyjąć to w paśmie z dwoma z Casena i 1 z Atalanta wskazuje na przypadłość.
Roma też formą nie może się pochwalić. sporo remisów, tracone punkty, również tracone gole, mogą być woda na młyn dla gości.
Myślę że może to być otwarty mecz, może nie od razu dla Romy na przełamanie ale pełen jakości ze strony gospodarzy. Totti, Pjanic, Ljajić czy Gervinho mają wystarczające umiejętności żeby ugryźć przynajmniej raz. Juve ma tym bardziej umiejętności żeby wbijać bramki i na tle formy obronnej Romy jest to bardzo możliwe do zrealizowania.
Powodzenia
✅ 100
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia, Liga I
Godzina: 17:00
Spotkanie: ASA Targu Mures - Ceahlaul
Typ: ASA Targu Mures - 1.5
Kurs: 2.38
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Spotkanie w rumuńskiej ekstraklasie i mecz beniaminka ASA Targu Mures, które radzi sobie nadspodziewanie dobrze, będąc obecnie na 3 pozycji w tabeli, a ich rywalem będzie drużyna, która jest na 15. pozycji - Ceahlaul. Według mnie w tym spotkaniu łatwe zwycięstwo powinna odnieść drużyna gospodarzy, która gra bardzo dobrze na własnym boisku nie przegrywając żadnego z ośmiu spotkań i tracąc zaledwie jedną bramkę. Ich przeciwnik nie jest wymagający, drużyna Ceahlaul zmaga się z problemami finansowymi, a ich skład nie powala. W poprzednim tygodniu nawet nie zdobyli punktu w meczu z CFR Cluj (ostatnia drużyna w lidze) grając z przewagą jednego zawodnika przez prawie cały mecz. Warto dodać, że obie drużyny w tym sezonie grały ze sobą już dwukrotnie, oba mecze wygrali piłkarze ASA Targu Mures - odpowiednio 4-0 i 4-1.
✅ 138
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
mirakle 45

mirakle

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: As Roma - Juventus Turyn
Typ: Poniżej 2,5 bramki
Kurs: 1.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Chyba najważniejsze spotkanie tego sezonu we Włoszech. Jeśli Roma chce przedłużyć swoje marzenia o mistrzostwie musi wygrać z Juventusem, aby zmniejszyć przewagę Starej Damy. Przyjezdnym w tym meczu wystarczy remis nie muszą walczyć o zwycięstwo. W drużynie z Turynu prawdopodobnie zabraknie dwóch podstawowych zawodników Pirlo oraz Pogby. Ostatnie trzy mecze tych drużyn w Rzymie to niewielkie dwa zwycięstwa Romy 1:0 oraz Juventusu także 1:0.
✅ 50
 
K 72

k.a.m.e.

Użytkownik
Dyscyplina:⚽ Piłka nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna
Typ: Pogoń Szczecin wygra mecz
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365​
Dzisiaj ostatnie spotkanie 22 kolejki T-mobile Ekstraklasy. Pogoń Szczecin podejmie na własnym boisku zespół Górnika Łęczna. Pojedynki tych zespołów są niezmiernie ciekawe i obfitują w bramki. W ostatnim meczu między tymi zespołami padło aż 6 bramek, co na polską ligę to wynik nie za częsty.
Gospodarze znajdują się na 10 miejscu z dorobkiem 29 pkt. Pogoń o wiele lepiej radzi sobie na własnym boisku niż na wyjazdach. Na 10 spotkań na własnym stadionie 5 wygrali, 3 zremisowali i 2 przegrali. Dzisiejsi gospodarze nie wygrali w lidze o 3 spotkań co może być dodatkową motywacją przed dzisiejszym meczem. Drużyna trenera Kociana rundę rewanżową zaczęli o 2 remisów z drużynami Wisły Kraków i Lecha Poznań ( w obu meczach padł remis 1:1). Teraz piłkarze Pogoni muszą zrobić wszystko aby zgarnąć całą pulę punktową i wskoczyć w końcu do pierwszej ósemki w tabeli. Trener gospodarzy nie może skorzystać z dwóch swoich zawodników (Małeckiego i Murayamy).
Goście przyjadą dzisiaj do Szczecina w nie za dobrych nastrojach bowiem w ostatnim spotkaniu ligowym na własnym boisku przegrali 0:1 z Górnikiem Zabrze. Górnik Łęczna zajmuje 13 miejsce i ma na koncie 25 pkt. Na 21 ligowych spotkań 6 wygrali, 7 zremisowali i 8 przegrali. Jeśli chodzi o mecze wyjazdowe to Górnik Łęczna znajduje się na przed ostatnim miejscu. na 11 wyjazdowych spotkań wygrali tylko raz! Ewidentnie Górnik nie potrafi grać na wyjazdach. Zespół trenera Szatałowa będzie osłabiony także dwoma zawodnikami, kontuzjowany jest Cernych i Kaźmierczak.
Dzisiejsze spotkanie na Stadionie im. Floriana Krygiera będzie niezwykle zacięte spotkanie. Gospodarze za wszelką cenę będą chcieli wygrać z teoretycznie słabszym przeciwnikiem, który ewidentnie nie umie grać na wyjazdach. Pogoń będzie chciało wykorzystać porażki Podbeskidzie i Piasta i w razie wygranej wskoczyć na bezpieczne na ten moment 7 miejsce. Motywacja ze strony gospodarzy jest na tyle wielka że powinni pokonać słabo grający na wyjazdach Górnik Łęczna. Liczę na zwycięstwo gospodarzy 2:1 lub 3:1.
⛔ 100
 
K 21

kanonier1106

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - liga Włochy Lega Pro Grupa B
Godzina: 20:45
Spotkanie: Reggiana - Santarcangelo
Typ: over 2,5
Kurs: 2,30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W dniu dzisiejszym we włoszech Reggiana podejmie na własnym boisku Santarcangelo. Obecnie gospodarze zajmują 3. pozycję z dorobkiem 44. punktow i bilansem meczowym 13-5-7. Natomiast goście zajmują 18. miejsce z 26. punktami zaledwie i bilansem 6-8-12. Reggiana u siebie radzi sobie znakomicie na 12 rozegranych spotkań wygrała 9 , 2 razy remisowała i raz musiała uznać wyższośc przyjezdnych. Reggiana od 5 spotkań non stop strzela bramki u siebie z Pontedera, Grosseto, Forli, Lucchese i aż 5 bramek Savonie. Z kolei druzyna przyjezdnych ostatnio prezentuje wysoką formę strzelecką, a mianowicie ustrzelili 2 bramki kolejno na wyjeździe z Forli i Teramo i przegrali w ostatniej kolejce zdobywając także 2 trafienia z Tuttocoiou 2-3. Podsumowując, biorąc pod uwagę jakość gry gospodarzy za równo na własnym boisku jak i w lidze oraz formę strzelecką w ostatnich tygodniach druzyny gości, uważam że goście mogą strzelić conajmniej jedną bramkę a gospodarze nie zostaną im dłużni i też ustrzelą dwie lub wiecęj. Jak dla mnie over 2,5 jak najbardziej prawdopodobny. Polecam.
⛔ 100
 
S 57

statystyk66

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Roma-Juventus Turyn
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jakoże ze swoim wcześniejszym typem spóźniłem się o 3 minuty, proszę o usunięcie poprzedniego i zaakaceptowanie tego ;)Pięknie zacząłem marzec ze wszystkich typerów wszedł mi wczoraj najwyższy kurs w typach dnia. Kontynuujemy dalej moją passę. Dzisiaj na celownik wziąłem hitowe spotkanie Roma - Juventus. Jednak ostatnia strzelanina (3-2 na korzyść Juve) pozwala optymistycznie spojrzeć na dzisiejsze spotkanie. Dodam że Roma w ostatnich spotkaniach ligowych bardzo często strzela oraz traci gole, a i Juventus potrafił stracić u siebie gola z Atlantą czy Ceseną. W Romie jest komu strzelać - Gervinho, Totti, Pjanić, Liajić. W ekipie gości z Turynu mamy w świetnej formie Alvaro Moratę, Teveza, Pogbę czy Vidala. Myślę że Juve może trochę odpuścić przed zbliżającym się rewanżem z Borussią, co poskutkuje mniejszą koncentracją w obronie. Roma która odpadła z LM, słabo spisuje się ostatnimi czasy. Napewno będą mieli dzisiaj sporo do udowodnienia, mecz z liderem dodatkowo zmotywuje ich. Nie stawiałbym gołej 2 na Juve bo przed sobą mają mecz z BvB na wyjeździe, zresztą w lidze mają dosyć sporą przewagę punktową nad wiceliderem. Co do wyniku wyczuwam 2-1 dla Juve, co skutkuje wejście typu ;)
Absencje:
Roma - Balzaretti, Castan, Ibarbo, Strootman, Maicon, Doumbia
Juventus - Asamoah, Romulo, Pirlo, Sturaro, Pogba (niepewny występ)
Polecam typ!
⛔ 100
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Holandia Beloften
Godzina: 18:30
Spotkanie: Vitesse rezerwa - Almere rezerwa
Typ: Vitesse HA -3
Kurs: 2.675
Bukmacher: Bet365
Ktoś wcześniej stawiał na grad bramek w tym meczu. Nie trudno się zgodzić, jednak jeżeli ktokolwiek będzie te bramki strzelał to Vitesse.
Ostatni mecz tych drużyn wygrali dzisiejsi gospodarze 5:2, ale był to mecz na boisku Almere.
Obie drużyny mają za sobą siedem spotkań i zajmują miejsca na krańcach tabeli. Vitesse lider z bilansem 7-0-0, bramki 27-7. Almere zajmuje miejsce przedostatnie. Bilans 2-1-4, bramki 14-25.
Nie lubię typować meczów małolatów, bo czasami wyczyniają cuda. Jednak dzisiaj gospodarze powinni wygrać gładko i urządzić sobie przy okazji festiwal strzelecki. Zwłaszcza, że ostatni mecz Almere na wyjeździe zakończył się totalną klęską 1:8 z Hereenveen, które Vitesse pokonało 3:2. Kursy na over bramkowy zadowalające są dopiero od poziomu 5, dlatego gram HA na gospodarzy, bo dzisiaj to oni będą głównie trafiać.
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Serie A , Football
20:45
Roma - Juve
Roma (zakład bez remisu) @ 2,00 William Hill
Dzisiaj przed nami szlagier ligi włoskiej w Rzymie. Już mój wzrok kieruje, w stronę gospodarzy, gdzie Ci będą próbowali utrzeć nosa Starej Damie. Juve, raczej mają już majstra i w tym meczu też będą mieli schody aby wygrać gładko z Romą. Roma ma również silne formacje w swoich składach i również maja kim postraszyć. Forma ostatnio dzisiejszych gospodarzy na 5 meczy, to aż 4 remisy. Nie sugeruję się statystykami, bo i oni tu będą się dwoić i troić aby zatrzymać Juve, które w tym tygodniu ma napięty grafik z meczami. Warto zaznaczyć, że Roma na swoich śmieciach jeszcze w tym sezonie nie przegrała. I to jest również ważne, aby w tym meczu przechylić szalę na swoją korzyść. Totti, mimo swojego wieku jest weteranem Romy i również wiele jemu zawdzięcza sam klub. Być może Ljajić, dziś ukuję jakaś bramkę gościom. Ostatnimi czasy dosyć interesująco pogrywa. Ma już 8 bramek na koncie. Nie miej jednak spodziewam się lekkiej przewagi po stronie Romy, to oni grają u siebie i oni będą rozdawać karty, ale łatwej przeprawy nie będzie. Stawiam na Rome (bezpiecznym zakładem) bez remisu.
zwrot
 
lipton_ 192

lipton_

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy,Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Roma - Juventus
Typ: Liczba rzutów rożnych 9-11
Kurs: 2,75
Bukmacher: Unibet
Analiza: Ciężko wytypować coś konkretnego w tym spotkaniu, właściwie może się zdarzyć wszystko, więc przeglądając ofertę w końcu odnalazłem coś konkretnego, rzuty rożne w Serie A to coś co najbardziej lubię grać, najczęściej granica około 10 jest tam robiona i myślę, że dzisiaj będzie tak samo, w ostatnich dwóch pojedynkach między tymi drużynami było po 10 rzutów rożnych.
Zakładając że dzisiaj będzie średnio jeden rożny na 10 minut będzie tak samo, logiczne jest że ani Roma, ani Juve nie będą kopać piłki na swoje auty bramkowe, bo obydwie drużyny znają potencjał gry głową przeciwników, więc nie spodziewam się choćby 12 rzutów rożnych, ale 8 to zdecydowanie za mało jak na lige włoską, więc zostaje tylko opcja między 9-11, który wydaje się tu być najbardziej sensowna, kurs jest całkiem ciekawy więc polecam iść w tym kierunku.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom