>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Szczególnie hitem jest zakładka : &quot;Jak wywieść pieniądze&quot; dosłownie tak, jak jest przetłumaczone z błędem.
Pewno chodzi im o to jak wywieśc pieniądze,które wpłacili jako depozyt nowi gracze.Ha,ha,ha, to tak z przymrużeniem oka dla zluzowania atmosfery.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 7

wujcio

Użytkownik
Podbijam temat. Konto założyłem kilka dni temu wpłacać/wypłacać można przez Netellera, waluty PLN nie ma. Co do samych zakładów nie grałem jeszcze...kursy bardzo dobre. Pewnie za surebety/granie mądrze szybko limity, bo było by zbyt kolorowo ;)
Czekamy na osobę, która grała,wpłacała,wypłacała i mogłaby coś powiedzieć, osobiście wpłacę w poniedziałek pogram i dam znać.
Co do wersji językowej zdecydowanie lepiej dać na angielską ????
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Grałem i wypłacałem. Pieniądze w kilka minut na skrillu, więc nie trzeba się martwić.
Nie chcieli ode mnie żadnej weryfikacji. 1xbet ma w Rosji wiele punktów naziemnych.
Po kilku zakładach miałem niższe kursy, po kilkudziesięciu limit 0.01e
Oferta bardzo bogata.
vvv
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
jonaszDT: piszesz że po kilkunastu zakładach limit 0,01, ale czy te kilkanaście zakładów były pod maksymalny limit stawki?
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Grałem i wypłacałem. Pieniądze w kilka minut na skrillu, więc nie trzeba się martwić.
Nie chcieli ode mnie żadnej weryfikacji.
1xbet ma w Rosji wiele punktów naziemnych.
Po kilku zakładach miałem niższe kursy, po kilkudziesięciu limit 0.01e
Oferta bardzo bogata.
Jak mogłeś wypłacać pieniądze na skrill jak ten bukmacher na chwilę obecną nie akceptuje płatności skrill oraz nigdy wcześniej nie akceptował płatności skrill. Płatności neteller akceptują od kilku miesięcy natomiast na skrill trzeba jeszcze poczekać, tak mi support odpowiedział. Ogólnie bukmacher z dość dobrymi kursami natomiast polska wersja została stworzona za pomocą jakiegoś tłumacza.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Ta ich strona jest jakaś zjebana, któryś raz z kolei próbuje się zalogować i pisze że wystąpił błąd autoryzacji, po czym odzyskuje nowe hasło loguje się nim jest ok, jak się wyloguje to tym hasłem już nie mogę się zalogować tylko muszę tworzyć nowe, czy to normalne że tam są takie hasła jednorazowe?
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Ta strona jest serio zwalona, za każdym razem jak chce coś postawić ciągle to samo muszę odzyskiwać hasło bo starym się nie zaloguje, co dziwne praktyki, nie polecam ????
 
D 0

dawid49z

Użytkownik
Są jakieś warunki obrotu bonusem? Wpłacając te 20 E dostane 10E i mógłbym zagrać jeden zakład 30E i od razu wypłacić na skrill ?
Edit: You can withdraw your bonus funds only after you have placed 3 single bets on sport each in the amount of the bonus with the odds not less than 1.8.
Czyli 3 zakłady z kursem powyżej 1.8
 
mentoss 0

mentoss

Użytkownik
Prawda to, że obstawianie przez urządzenia mobilne dostępne są tylko dla Rosjan? Tak mi babka z czatu napisała.. Ktoś korzysta?
E: chyba się nie zrozumieliśmy i chodziło jej o tzw. &quot;telephone betting&quot;..
Off:
Warning! Due to the current political and economic situation in Ukraine and the way it affects cross-border money transfers, from 17:30 MSK 08.05.2014, when depositing via Ukrainian payment systems, there will be a 20% to 50% service charge.

Piękna adnotacja ????
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Przygoda krótka ale owocna, trochę się wygrało, ale po kilkunastu kuponach limit na WSZYSTKO 1 euro, wypłata wygranej bez weryfikacji na Skrill w kilka godzin co mnie zdziwiło, bo po tym limicie wiedzieli ze zabiorę kasę i ucieknę w piz... Ktoś mial może tam konto i też go tak szybko zlimitowali?
 
G 13

gris

Użytkownik
Wpisywaliście adres zamieszkania? U mnie pojawia się lista z kilkoma miastami i nie można wpisać własnego.
 
everpiotr 172

everpiotr

Użytkownik
Wpisywaliście adres zamieszkania? U mnie pojawia się lista z kilkoma miastami i nie można wpisać własnego.
należy wybrać z listy te najbliżej położone własnego
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
majestro 3K

majestro

Użytkownik
chyba sobie tam nie pogram. Z rozpedu wybralem to glupie euro, a teraz jak do nich pisze to bardzo rozmowny pan z supportu mi pisze ze zmiana waluty nie jest mozliwa i dupa. Wzialbym sobie teraz funty i mozna by grac, a euro to jak wplacam ze skrill(ktory jest w zlotowkach) po 4.1 a wyplacaja po 3.9 to gowniany interes bo z najwiekszego kursu na rynku robi sie najnizszy.
 
Do góry Bottom