>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Co słychac u naszych Orłów

radek03 90

radek03

Forum VIP
Do postu wyzej:

SZTAB SZKOLENIOWY REPREZENTACJI POLSKI
Leo Beenhakker
Dariusz Dziekanowski
Boguslaw Kaczmarek
Daniel Matusiak
Kazimierz Oleszek
Jan de Zeeuw
Jerzy Grzywocz
Wlodzimierz Dus
Marek Gadula
Andrzej Dawidziuk

widze tutaj tylko jednego Holendra (de Zeeuwa nie licze bo to rzecznik prasowy), wiec nie pisz bzdur, ze nalezy wykluczyc z kadry rodakow Leo.
To chyba ty nie masz pełnych informacji, Leo współpracuje chyba z 9 holendrami? Np. Lindeman. Teraz we wszystkich polskich mediach piszą zeby zlikwdować &quot;państwo w państwie&quot;. A ci Polacy, których nazwiska podałeś tak na prawde mają gówno do powiedzenia, taka jest prawda, sam Dziekanowski, pytany o wstępny skład Polaków chyba dzień przed ogłoszeniem powołanych nie potrafił odpowiedzieć bo sam nic nie wiedział, gdyż decyzje podejmowali Holendrzy, a on miał na to wpływ tyle co nic. Więc ty nie pisz bzdur.
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
1.Hajto, Świerczewski, Kowalczyk, Iwan- oni nie maja pojecja o tym jak sie wypowiadac w TV, przede wszystkim nie sa w ogole obiektywni- jak mozna w taki sposob oscentacyjnie krytykowac naszych zawodnikow- Hajto krytykuje obrone- jakby w ogole nie pamietal co z nim mali Koreance lub Pauleta robili- jak dla mnie przebrzmialem nazwiska ktore w studiu znalazly sie tylko dlatego ze sa z Borkiem kolezkami a wiadomo ze Borek w Polsacie Sport jezeli chodzi o pilke ciagnie sznurki-totalna beznadzieja.
Prawo do krytyki ma każdy , widzę ,że jesteś przyzwyczajony do transmisji TVP gdzie nawet gdyby się waliło i paliło to krytyki nie ma.Cóż...polityczna telewizja ;)
Krytyka jest dobra kiedy jest konstruktywna to znaczy kiedy ma podstawy.Po przegranym meczu z Niemcami czy , po 30 minutach 1 połowy z Austrią czy Chorwacją nie dziw się ,że krytykują.Mają chwalić ?
2.&quot;Łączymy sie z murawa i Piotrem Świerczewskim&quot; jak to slyszalem to mi sie chciało zwracac. Atmosfera meczu a tu nagle anemiczny głos &quot;reportera&quot; Świerczewskiego-ktory nic do tej transmisji nie wnosil.
Tak , dostałeś torsji , dostałeś duru brzusznego , mega padaczki i niekontrolowanego wycieku moczu.Nie przesadzaj człowieku .....
Świerczewski po to ma te komentarze w czasie meczu ponieważ stoi wiza wi ławki trenerskiej , bo lepszy widok na to jak się ustawiają piłkarze i zdaje z tego relacje.Nie wiem co cie tu tak obrzydza...
3.Trenerzy .Michniewicz to jeszcze jeszcze, ale Probierz tragedia. Co to za sztuka wymienic zawodnikow po kolei i pokazac dwie strzalki jak beda grac. Poza tym jak trener pilkarski nie umie poprawnie przeczytac jak sie nazywa zawodnik to cos jest nie takk. No i na koniec mmmmhhhhmmm, mmmhhhmmmm przez minute
Masz inny pomysł jak pokazać skład drużyn ?
Do 4. punktu się odnosił nie będę bo to szczyt już chamstwa x]
ema.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Widzę, że tutaj prowadzicie rozmowę na temat ekspertów to ja się też wypowiem.
Po pierwsze bardzo się cieszę, ze trajsmisje przeprowadził polsat-profesjonalne studio w bazie przygotowawczej Polaków funkcjonowało już na tydzień przed Euro, codzienne programy na żywo, studio na 2h przed meczem, wiele wywiadów i rozmów z piłkarzami i nie tylko, analizy na nowym systemie, które rozwiewały wszelkie wątpliwości. Jak transmisje przeprowadzała by TVP to już sobie wyobrazam-studio na 30min przed meczem jakieś bazgranie Gmocha po plazmie i pewnie tyle. Więc jeśli ktoś wogóle myśli gdzie by były lepsze transmisje to nie ma porównania- zdecydowanie Polsat.

Co do ekspertów to polemika na ten temat nie ma sensu, ponieważ jest to pojęcie względne jednemu pasują ironie Iwanowa a innemu wpadki słowne Szaranowicza więc gadka ten jest lepszy czy ten jest bez sensu. Mnie też denerwują niektóre komentarze Hajto, ale jak oglądam czasami programy na TVP, choćby program 4-4-2 to jak słyszę wypowiedzie niektórych ekspertów to śmiać mi się chce.
 
D 0

daniel999

Użytkownik
To chyba ty nie masz pełnych informacji, Leo współpracuje chyba z 9 holendrami? Np. Lindeman. Teraz we wszystkich polskich mediach piszą zeby zlikwdować &quot;państwo w państwie&quot;. A ci Polacy, których nazwiska podałeś tak na prawde mają gówno do powiedzenia, taka jest prawda, sam Dziekanowski, pytany o wstępny skład Polaków chyba dzień przed ogłoszeniem powołanych nie potrafił odpowiedzieć bo sam nic nie wiedział, gdyż decyzje podejmowali Holendrzy, a on miał na to wpływ tyle co nic. Więc ty nie pisz bzdur.
Wymien tych 9. Holendrow.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
ja pamiętam tylko mike&#39;a Lindemanna i Fransa Hoek&#39;a ale jest ich jeszcze kilku wiec nie pisz daniel999 ze sami polacy bo radek03 ma racje !
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
przy piwku słyszałem pewną ciekawostkę.
Otóż Leo podobno za bardzo się słucha Dziekanowskiego, który źle wpływa na team. Dziekanowski niedawno wrócił po jego wizycie w psychiatryku, gdzie wylądował na rok z powodów miłosnych i alkoholowych jednocześnie ???? Ogólnie debil, ale kiedy go nie było kadra odnosiła największe sukcesy czyli te wygrane z Portugalią i inne. Kiedy wrócił - od razu zaczęła się słaba gra.
Nie wiem czy to tylko teoria spiskowa sfrustrowanego fana lub przeciwnika Dziekanowskieo, ale jest to ciekawe...
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Przecież piłkarze typu Majewski,Jeleń czy Wichniarek są o klase lepsi i dziwi mnie brak tych graczy w kadrze.
I ty myślisz,że właśnie ci piłkarze by zbawili naszą kadrę na euro???Majewski pewnie by miał nogi z waty,Jeleń odwieczne problemy z plecami,a Wichniar...Wichniar może i by się nadał,ale LUDZIE!!!!Leo widzi to wszystko z bliska,na treningach i mówienie o złych decyzjach personalnych jest bez sensu...
(dobrze,że nie wymieniłeś Brożka,bo chyba by mnie szlag trafił za przeproszeniem)


Po zatym Kołtoń jest jedynym ekspertem wPolsce z którym sie zgadzam prawie zawsze. On posiada taka wiedze jak my wszyscy razem wzięci
Ja nie przeczę,że ma wiedzę,ale każdy swój rozum ma i niekoniecznie mniej zdolny do konstruktywnego myślenia i wyciągania wniosków niż szanowny Pan Kołtoń...No bo powiedz mi w jakim celu gość mówi sarkastycznie ok.85min meczu z Chorwatami: &#39;&#39;Tak wygląda polska ławka rezerwowych&#39;&#39;,w sytuacji kiedy realizator pokazuje tę ławkę i piłkarzy ze zwieszonymi głowami.No ja ni w ząb nie mogę pojąć co on tym chciał dowieść?????
Takich wkur******* momentów było więcej,no ale mniejsza z tym...Albo poudanej akcji Smolarka krytykuje Leo za to,że zostawił go na ławce...A gdyby dał Ebiego od początku to zaraz by jechał na Holendra,że boi się podjąć odważnych decyzji personalnych...mądrala
&#39;&#39;Fachowcy&#39;&#39; Polsatu to napradę szkoda gadać.Boniek-ok,Koźmiński też umie sklecić sensowne zdanie,ale Świerszczu i zwłaszcza Kowalczyk to jakiś żart.A najlepszy komentator wg mnie=Pełka
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Zgadzam się z opiniami, że Polsat słabo realizuje Euro i są tam pseudo znawcy i komentatorzy. Ja z tego grona szanuję tylko Bońka, Brzęczka i może Świerczewskiego reszta to jacyś zakompleksieni piłkarze lub piłkarze amatorzy. Nie słyszałem tam ani jednej neutralnej opinii na temat Benhakeera. Ciągle tylko jad, jad i jad. Już w ogóle abstrahując od tego że taki Kołtoń to parszywe zero. Przed turniejem wychwala w niebiosa Leo Benhaakera (trzeba mu to oddać bo taki Borek zawsze miał swoje ale) a teraz próbuje zdeprecjonować jego sukcesy. Cała ta ekipa wzajemnej adoracji potrafi tylko krytykować a sobie kadzić. A ta atmosfera kolesiostwa w studiu to porażka. Nie wiem czemu jak ktoś powie złe słowo na Polsat to wszyscy porównują ich z TVP. Ja bym porównał ich do C+ i ... nie ma porównania. Jak ktoś chce fachowych, rzetelnych i pozbawionych emocji dyskusji, informacji to zapraszam obejrzyjcie sobie jakiekolwiek studio Canal Plus. Nie wiem czemu w Polsacie tak mało dają dojść do głosu Pełce czy Włodarczykowi(?). Są 100 razy lepsi od ŻEL Teamu ...
Nie wiem ja po pierwszym tygodniu mam dosyć ŻEL TEAMU POLSATU. Kołtonia bym nie wyłączał, bo moim zdaniem nie jest to fachowy dziennikarz a tylko za takiego się podaje.
Co do samego EURO i krytyki Benhakeera to śmiać mi się chce jak Tomaszewski, Piechniczek, Szpakowski, Żel team czy ktokolwiek krytykuje Leo za decyzje kadrowe. Zacznijmy od tego, że poza Jeleniem każdy z tych zawodników dostał szansę i jej nie wykorzystał. Po drugie tych piłkarzy nie ma co postrzegać jako zbawców kadry. Ani Zieńczuk ani Brożek ani ktokolwiek z ofensywnie nastawionych piłkarzy polskiej ligi nie poprawił by gry naszej reprezentacji i siedziałby conajmniej na ławce. Benhakeer miał jeden dobry pomysł na to Euro. Wybrał zawodników którzy teoretycznie są bardzo dobrzy fizycznie, może brakuje im umiejętności ofensywnych ale powinni dobrze grać w destrukcji. Za atak miała odpowiadać czwórka Krzynówek, Roger, Smolarek, Błaszczykowski ewentualnie jeszcze Żurawski a reszta miała za przeproszeniem zapierdalać i przeszkadzać rywalom, bo tylko na to stać polskich piłkarzy w pojedynkach z tuzami z Chorwacji. Czy to wina Benhakeera że kontuzje wykluczyły trzech super kluczowych zawodników : Żurawski, Błaszczykowski (jego zmiennika Piszczka), Bronowicki + bez formy był Matusiak ? Czy to wina Benhakeera że Łobodziński, Golański, Jop, Krzynówek czy Lewandowski nagle przestali umieć przyjąć piłki, podać na 5 metrów i popełniają szkolne a powiedziałbym wręcz że głupie błędy ? Bo zdecydowaną większość zawodników grała poniżej nawet swoich przeciętnych możliwości. Taki Łobodziński mógłby wypracować spokojnie 2-3 bramki po tym jak dośrodkowywał będąc niepilnowany w meczu z Niemcami czy z Chorwacją. Moim zdaniem ani Gancarczyk ani Wichniarek , nie wspominając o Zieńczuku czy Brożku czy inni wiecznie przegrani na arenie międzynarodowej w Wiśle, Legii etc. nie graliby lepiej. Ale taki Błaszczykowski spokojnie mógłby z tych sytuacji wypracować kilka bramek, Bronowicki nie dopuściłby do takich błędów jakie popełniali nasi lewi obrońcy a Matusiak w formie potrafiłby utrzymać się przy piłce dograć i zrobić miejsce dla Ebiego. Niestety stało się jak się stało. Brożek czy Sikora strzelili 20ileś bramek. OK. Ale ja czasem też obejrzę piłkę skopaną i w pamięć zapadły mi tylko dobitki i zmarnowane setki przez tych piłkarzy. Wichniarek przecież u żadnego trenera nie grał w kadrze, nawet gdy był czołowym strzelcem Bundesligi, królem strzelców II Bundesligi a przecież te czasy minęły bezpowrotnie. Zieńczuk - powstrzymam się od przypominania jego występów na poziomie międzynarodowym. Kokoszka, Pazdan, Zahorski teraz lepsi nie są ale przynajmniej coś tam rokują i nie mają po 25 lat . Na mś 2002 braliśmy Głowackiego po naukę gdy miał bodajże 25 ...
Czy to wina Benhakeera że Niemcy strzelają bramkę ze spalonego, że gol Smolarka nie został uznany ? Mając 1 punkt po 1 meczu zupełnie inaczej byśmy grali. Cała gra była ustawiona na pierwszy mecz. Przegrywając go tak naprawdę już wtedy straciliśmy szanse na awans i to przybiło i tak już przybitego kontuzjami Benhakeera.
Nie ma co się oszukiwać, oczywiście że nasza gra dobra nie była ale według mnie jest postęp w naszej grze w stosunku do poprzednich mistrzostw. Na więcej polskiej piłki w tej chwili nie stać. Nie gdy najlepsi napastnicy nie grają w swoich klubach, nie gdy najlepszy skrzydłowi (a według mnie gracz z pola) ma kontuzje, nie gdy wypada kluczowy obrońca. Przypominam że to MISTRZOSTWA EUROPY. Tutaj zdecydowanie trudniej o zwycięstwo niż na mundialu bo nie ma ekip pokroju Kostaryki, Ekwadoru czy USA. Są zdecydowanie lepsze. Co prawda jest Austria ale gospodarz zawsze gra na 200 % możliwości.
100 % poparcia dla Leo. To bardzo mądry człowiek i bardzo dobry trener. Lepszego nie znajdziemy a najlepiej to chyba spytać piłkarzy. Jestem w 100 % pewny że wszyscy poszli by za nim w ogień. To że puszczają mu już nerwy od rozmów z tymi karaluchami z polskich pismaków ? Cóż, kto jest w stanie wytrzymać te wszystkie pytania od tych zakompleksionych debili przez dłuższy czas ? Nikt. Nie w Polsce. Polskie piekiełko rulez. Skoro to tacy eksperci to powinni wiedzieć, że Polska na Euro to zbieg bardzo sprzyjających okoliczności. Tak samo jak na MŚ. My mamy potencjał wcale nie większy niż taka Irlandia, Norwegia czy Serbia a powiedziałbym że mamy nawet zdecydowanie mniej klasowych piłkarzy. Bo ich piłkarze przynajmniej regularnie grają a u nas Krzynówek, Smolarek, Lewandowski - ława Bąk, Golański, Bronowicki a nawet Żewłakow (sorry ale grecka liga sucks) na peryferiach Europy a przecież to liderzy kadry ... To że Leo potrafił stworzyć z tej naszej garstki jedną jedenastkę (bo taka prawda, już 13,14-ty piłkarz w kadrze nadaje się co najwyżej do trenowania z najlepszymi) która potrafi ograć lub zremisować z Serbią, Portugalią a nawet Finlandią to jego olbrzymia zasługa.
Patriotyzm patriotyzmem, lokalny szowinizm lokalnym szowinizmem ale otwórzcie oczy - my nie mamy dobrych piłkarzy. Teraz mamy 1 dobrego bramkarza . Mówi się o polskiej szkole bramkarskiej. Sorry ale reszta mimo, że gra w niezłych klubach to siedzi na ławie, więc o jakiej szkole my mówimy. 4-5 średniaków mają też i w każdym innym kraju który jest na Euro a drugi bramkarz Chorwatów Runje jest IMO nawet lepszy niż Kuszczak. To samo austriacki Maninger czy Macho ...
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
Prawo do krytyki ma każdy , widzę ,że jesteś przyzwyczajony do transmisji TVP gdzie nawet gdyby się waliło i paliło to krytyki nie ma.Cóż...polityczna telewizja ;)

Krytyka jest dobra kiedy jest konstruktywna to znaczy kiedy ma podstawy.Po przegranym meczu z Niemcami czy , po 30 minutach 1 połowy z Austrią czy Chorwacją nie dziw się ,że krytykują.Mają chwalić ?

Tak , dostałeś torsji , dostałeś duru brzusznego , mega padaczki i niekontrolowanego wycieku moczu.Nie przesadzaj człowieku .....

Świerczewski po to ma te komentarze w czasie meczu ponieważ stoi wiza wi ławki trenerskiej , bo lepszy widok na to jak się ustawiają piłkarze i zdaje z tego relacje.Nie wiem co cie tu tak obrzydza...



Masz inny pomysł jak pokazać skład drużyn ?

Do 4. punktu się odnosił nie będę bo to szczyt już chamstwa x]

ema.
Do krytyki ma prawo kazdy. Tylko ze mozna krytykowac z klasa a nie w taki sposob jak np. Hajto-ktory krytykuje obroncow( jakby sam zapomnial swoj blazenski wystep w korei), albo w sposob Koltonia ktory caly czas strzela jadem w strone Leo-to nie jest konstruktywna krytyka, dla mnie to jest nienawisc-ciesze sie ze nie tylko ja to widze

Nie tesknie do TVP, uwazam ze Polsat bardzo fajnie realizuje te mistrzostwa, oczywiscie poza zasobem ludzkim.

Swierczewski stojac na murawie ma lepszy widok na to jak ustawiaja sie pilkarze niz komentatorzy ktorzy siedze troche wyzej od murawy maja powtorki itp??????????? byles kiedys na meczu???? Poza tym chodzilo mi raczej o styl, moc jego glosu, skladnie wypowiedzi- a czy jego relacji cos wnosily???? watpie

Skladow nie da sie inaczej pokazac tylko mi sie ze studio Polsatu pokazalo ze mimo ze buraka ubierzemy w garnitur to i tak pozostenie burakiem. Widzieliscie jak sie zachowuja zagraniczni trenerzy??? ile znaja jezykow??? Przeciez Probierz ledwo mowil stojac przy tej planszy.
 
K 18

klakson

Użytkownik
Czy to wina Benhakeera że Niemcy strzelają bramkę ze spalonego, że gol Smolarka nie został uznany ? Mając 1 punkt po 1 meczu zupełnie inaczej byśmy grali. Cała gra była ustawiona na pierwszy mecz. Przegrywając go tak naprawdę już wtedy straciliśmy szanse na awans i to przybiło i tak już przybitego kontuzjami Benhakeera.
Zgadzam sie tutaj w 200 %. Najwazniejszy byl dla nas pierwszy mecz. Podejrzewam ze gdybysmy zaczeli swoje boje na euro z Austria bylo by naprawde dobrze. A tak wyszlo jak wyszlo gol Lukasza i niezaliczona bramka Smolarka. Ogolnie to polska miala pod gorke te mistrzostwa ale napewno nie jest to duza wina Leo. O komentatorach to ja sie wogule nie wypowiadam bo belkot tego osobnika ktory czytal sklady przed meczem to jakas zalosna kpina ze strony polsatu. Ja juz wole chyba Gmocha ktory ma napewno duzo pojecia o piłce. Ale mysle ze Mateusz jako komentator sportowy jest bardzo dobry tylko powinien ograniczyc sie z tym swoim slownictwem i tyle. Ogolnie mistrzostwa tegoroczne mi sie nie podobaja ze wzgledów na bledy sedziego. Dlaczego np. Takie rzeczy nie dzieja sie na stadionach ligi mistrzow. Sedziowie pomagaja jednym druzynom na rzecz drugim i tyle w temacie sedziow... Podejrzewam ze jeszcze w tych mistrzostwach bedzie sporo takich sytuacji ze zawini sedzia.
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
studio polsatu jakie jest kazdy widzi, na pewno jest zdecydowanie rozne od tego do czego nas przyzwyczaila tvp
polsat chcial zrobic nowoczesne studio do wielkiej imprezy, odcial sie od starych znawcow, jakich pelno bylo w tvp, a na ich miejsce wzial pilkarzy, kjtorzy niedawno skonczyli kariery (lub wlasnie je koncza), ludzi, ktorzy grali w ligach krajow, ktorych mecze omawiaja (Iwan - Holandia, Kozminski - Wlochy, Kowalczyk - Hiszpania, Brzeczek - Austria itd), do tego mamy mnostwo komentarzy, wywiadow, analizy, studio na miejscu, jednym slowem wszystko ok, zamysl wg mnie jest bardzo dobry
niestety zabraklo wykonania, po prostu nie ma ludzi o odpowiednich dokonaniach i autorytecie, ludzi ktorzy mogliby byc prawdziwymi ekspertami, jedynym takim jest Boniek, on cos w pilce osiagnal, byl wielkim pilkarzem, jako trener sie nei sprawdzil, ale nie zmienia to faktu, ze cieszy sie w Polsce duzym szacunkiem i jako ekspert sie sprawdza
na nasze nieszczescie na Bonku pozytywy sie koncza, panowie hajto, kowalczyk, iwan i brzeczek nie nadaja sie na ekspertow, w porownaniu do Bonka to co oni osiagneli, ktos wczesniej napisal ze to przegrana generacja i ja sie z tym zgadzam, moze i oni grali na zachodzie, ale nic tam nie osiagneli, pilkarze z nich zadni, co najwyzej zawodnicy, jednym slowem - zly dobor ludzi, ekspertow maja w polsacie zalosnych
pytanie, kto na ich miejsce? na pewno dobry bylby Dudek, co by o nim nie powiedziec, to gral dlugo w anglii, wygral lige mistrzow, teraz jest w realu, gral tez z sukcesami w holandii i uwazam ze sprawdzilby sie, niestety im dalej w las tym wiecej drzew, nasuwa sie wniosek ze nei ma u nas ludzi o odpowiedniej wiedzy i doswiadczeniu zeby byc ekspertami pilkarskimi, malo mielismy wybitnych pilkarzy, wiec nie szukajmy teraz wielkich ekspertow z autorytetem
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Moim zdaniem nie trzeba być wielkim piłkarzem by być ekspertem. Moim zdaniem mylisz dwa pojęcia. Taki Brzęczek moim zdaniem się sprawdził. Chodzi o to by te ich sądy były sprawiedliwie, przemyślane, neutralne a nie nastawione na krytykę i tylko krytykę. Przez 2 tygodnie tylko jechali na Benhaakerze czy kadrze. 1 połowa pierwszego meczu a oni krytykują powołania a siebie wywyższają. No ludzie ... I jeszcze ta agresja i żółć bijąca z ekranu. I to nastawienie że z góry to oni mają rację. Tak jak mówię wyróżniał się tylko Brzęczek, który zawsze był stonowany, neutralny i nie krytykował zbytnio. Nie przypadkowo to z nim podobno najbardziej kolegował się Zibi ;-)
Inna sprawa, że akurat Hajto coś tam osiągnął w Niemczech, Świerczewski czy Iwan też w wielkich klubach grali także nie przesadzajmy teraz my z tym deprecjonowaniem ich osiągnięć. To że wszyscy oni (poza Świerszczem) robią z siebie Bóg wie jak wielkich piłkarzy to inna sprawa ... Jedynie śmieszy mnie Adamski. Nic nie osiągnął w piłce a moralizuje, stawia jakieś tezy jakby był ... Bońkiem czy Lubańskim. Podobnie ma się sprawa z Kowalem.
Dla mnie obrazowe jest to że wszyscy ci panowie będąc w grupie są mocni w gębie ale będąc twarzą w twarz żaden nie odważy się tego powiedzieć tego co mówią w studiu o Benhakeerze. Oczywiście próbują , coś tam krytykują ale posługują się już zupełnie innym słownictwem. Takie zachowania coś mi przypominają ale w sumie to co mam wymagać od piłkarzy ...
P.S. Co to za słowo &quot;wizawi&quot; lol ?
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Krótko i na temat
Po pierwsze: złe przygotowanie fizyczne, nie trudno było zauważyc że nasi piłkarze byli dwa razy wolniejsi od każdego z rywali
Po drugie: Dobór piłkarzy, tak jak powiedział Boniek, Leo chciał miec kadrę w której będzie jasny pierwszy skład, jakby wziął innych to były by pytania dlaczego on nie gra? itp
Po trzecie: Piłkarze którzy nie grają w swoich klubach mam tutaj na myśli przede wszystkim Krzynówka u którego było widac ogromne braki np. przyjęcia piłki. Nie wiem czy w Shachtarze gra Lewandowski ale w tych mistrzostwach nie był sobą
Po czwarte: Testy Lindemana, mówił coś że takim systemem jak on pracują Holandia, Milan, tyko że nasi po takich testach nie mieli już siły na nic zaś Holendrzy po takich testach przeprowadzali normalny trening
Wyszło jak zawsze niestety, pozostał duży zawód ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Po pierwsze: złe przygotowanie fizyczne, nie trudno było zauważyc że nasi piłkarze byli dwa razy wolniejsi od każdego z rywali
A to znowu ja ;-) Ale muszę, bo moim zdaniem też tutaj są pewne nieporozumienia. IMO pewnych granic nie można przekroczyć. Chodzi mi konkretnie o bieg. W 2 tygodnie nie nauczysz kogoś szybko biegać czy mieć szybszy refleks. To trochę jednak umiejętność wrodzona. Natomiast można poprawić kondycję, wytrzymałość i moim zdaniem nasi nie byli pod tym względem gorsi od rywali. Nie było czegoś takiego jak na poprzednich mundialach ...
Przynajmniej w mojej opinii.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Zgadza się Jacques szybkośc to umięjętnośc wrodzona ale chodzi mi głównie o lekkośc poruszania się jeśli jesteś dobrze przygotowany to zupełnie inaczej Ci się gra, czujesz świeżośc i grasz swoje. Zaś jeśli przygotowanie jest złe to jesteś ociężały, i to doskonale widac było u Polaków
 
markus 0

markus

Użytkownik
Lekkosc poruszania maja zawodnicy ktorzy sa w dobrej formie, a u nas kto byl w dobrej formie ? Krzynowek po wystepach w III lidze mial pokazycwac ta swierzosc? Smolarek wpuszczany na ostatnie 10-15 minut ? Pilkarz czuje swiezosc jezeli jest w formie, nie mozna za wszystko obwiniac zle przygotowanie fizycznie. Tyle z mojej strony.
 
J 0

jankiel

Użytkownik
Nie ma co się czepiać szczegółów zła kondycja złe zestawienie itp.Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy ,prasa brukowa i wszystkie media zamydliły nam oczy te wszystkie statystyki opinie przysłowiowych znawców piłki (których w Polsce i tak nie ma)rozbudziły w nas nie potrzebne nadzieje a rzeczywistość jest taka że mamy jednego zawodnika na światowym poziomie(A.Boruc)reszta albo grzeje ławę albo gra w podrzędnych klubach,a polska liga woła o pomstę do nieba,na arenie światowej ba europejskiej po prostu nie istnieje nie wspominam już o sprzedawanych meczach bo jak tak dalej pójdzie to puchar polski będzie można kupić na aukcji w Allegro.Awans polski do Mistrzostw Europy to był szczyt polskich możliwości na dzień dzisiejszy i jak tępo głowi z naszego rządu nie postawią na rozwuj polskiej młodzieży piłkarskiej zamiast upychać swoje kieszenie unijną kasą to dalej pozostanie nam tylko wspominać orły Górskiego.
Taka jest moja opinia.
 
Do góry Bottom