>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/16 finału Ligi Europejskiej - 19.02.2015

Status
Zamknięty.
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
VfL Wolfsburg - Sporting Lizbona
Gol dla gości: TAK
KURS: 1,55 (betclick)

Wolfsburg gra bardzo ofensywnie i jest w tym mocny, ale odbija się to na ich defensywie. Dzisiaj zagrają bez dwóch zawieszonych piłkarzy: Luiza Gustavo i Guilavoguiego, czyli defensywnych pomocników. W środku mają zagrać młody Arnold (zdecydowanie lepiej czujący się w grze do przodu) i Traesch, który wraca po kontuzji. Widzę w tym szansę dla Sportingu na strzelenie przynajmniej jednego gola. Przypomnijmy sobie tylko ostatni mecz VfL (4:5!!) czy spotkanie z Hoffenheim, gdzie było 3:0, ale wszyscy powtarzali, że gdyby nie Benaglio i nieskuteczność TSG to wynik mógłby być inny..
 
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
Torino - Athletic Bilbao
X (1NB) @ 2,00 Betsson ✅ czegoś takiego się spodziewałem
Glik kartka @ 3,20 Betsson ⛔ pod koniec się wysypały karteczki, ale nie dla Kamil a

Skłaniam się ku typowi Ramzesy, ale podobnie jak bukmacherzy w kontekście kursów na awans - nie skreślam przyjezdnych. Mam wrażenie, że będziemy świadkami typowego meczu na remis, do tego dość ostrego, jak to na włoskiej ziemi. Torino aktualnie wygląda lepiej, ale pamiętajmy że pół roku temu Athletic wyrzucił z eliminacji LM Napoli (spora strata dla mojego bankrollu). Im większa stawka spotkania, tym ostrzej gra Kamil. Dostawał kartki z faworyzowanymi przeciwnikami w Serie A, więc i dzisiaj w jego przypadku nie będzie odpuszczania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Sevilla - Moenchengladbach
Typ: under 2,5 @ 1,80✅
Bet365

Sądzę, że warto postawić taki zakład, gdyż nie spodziewam się tutaj strzelaniny. Gladbach to underowa drużyna, która na pewno się na wyjeździe nie otworzy, będą skupieni na defensywie i na kontrze i być może uda im się coś ustrzelić. Jednak zadaniem dla nich jest gra na 0 z tyłu, by mieć dogodną sytuację przed rewanżem u siebie, więc mecz będzie wyglądał tak, ze to gospodarze wezmą się do ataku i więcej będą spędzać czasu na połowie rywala. Gladbach potrafi się dobrze bronić, wskazują na to ostatnie wyniki w Bundeslidze, gdzie na 4 mecze stracili tylko jedną bramkę, a w żadnym z nim nie padło więcej niż jedna bramka.
Sevilla natomiast ma za zadanie zapewnić sobie przewagę na własnym stadionie, lecz przy tej obronie Niemców mogą bić głową w mur jak wiele drużyn grających przeciwko Borussii. Stać ich na bramkę, ale nie stać, by było ich tu kilka, a u siebie tracą mało, więc jak widać dobry jest to bet.
Dobrą opcją byłby też bet, że Sevilla over jakiś tam % posiadania piłki, ale nie widzę.
 
maciek1990gw 47

maciek1990gw

Użytkownik
Tottenham - Fiorentina
Typ: over 4,5 kartki
Kurs @ 2,1
Bet365
Sędzia tego spotkania to Carlos Velasco. Hiszpanski 43 letni sedzia ktoremu pokazywanie kartek przychodzi bardzo lekko i latwo
http://pl.soccerway.com/referees/carlos-velasco-carballo/45077/ wystarczy spojrzec na jego statystyki . Oczywiscie nie musi w tym meczu pokazc 5 kartonikow, ale sadze jest to bardzo prawdopodobne , kazdy wie jak gra Tottenham , a i wlosi w tym meczu na pewno sie nie poloza przed angielska druzyna. Kurs dosyc fajny , linia nie za wysoka. Mozna dorzucic gdzies do dubelka albo na podbicie ako do tasmy ;)
 
dejwid87 72

dejwid87

Użytkownik
A ja na dzisiaj za stowke taki kuponik zagrałem:
Celtic - Inter - liczba goli -3,5 / 1,25⛔(ale wtopa...)
Aalborg - FC Brugee - druga druzyna strzeli? TAK / 1,25✅
Liverpool - Besiktas - liczba goli -3,5 / 1,3✅
Ajax - Legia - pierwsza druzyna strzeli gola?TAK / 1,22✅
Torino - Bilbao - 1X / 1,29✅
Villareal - Salzburg - liczba goli + 2,5 / 1,55
✅
AKO= 4,96 za 100 ⛔⛔
Wygrana: 436,48

LE jest trudna do typowania gdyz nie wiadomo jak podejda do meczu zespoly z poszczegolnych krajow.Przykladowo liga Angielska gdyz mecze LE maja mniejsze zainteresowanie a nizeli mecze PL.W tym sezonie jest troszke inaczej gdyz zwyciezca tego pucharu zagra w przyszlym sezonie w LM.Tworzac kuponik bralem pod uwage dyspozycje danego klubu.
Celtic - Inter: Rozkapryszeni wloscy kopacze wyjezdzaja do chlodnej Szkocji.Obie druzyny sa cieniem zespolow z wczesniejszych sezonow.Oba zespoly poprawily nieco swoja gre ale jakos nie widze wielkiego widowiska na Celtic Park.Tym bardziej ze inter strasznie sie meczy w tej edycji LE.
Aalborg - FC Brugee: Aalborg to jedna wielka nie wiadoma co pokazaly mecze towarzyskie.Brak ogrania oraz jak na mecze towarzyskie slaba dyspozycja nie stawiaja ich w dobrej sytuacji.FC Brugge z pewnoscia bedzie chcialo te wszystkie minusy wykorzystac a w szczegolnosci strzelic bramke na wyjezdzie.
Liverpool - Besiktas: Live czeka bardzo ciezki mecz w weekend z Southampton.Z pewnoscia wieksza uwage celuja na to spotkanie.Mozliwe ze w skladzie nastapi kilka zmian w koncu Brendan Rodgers nie bedzie ryzykowal kontuzji tym bardziej ze Liverpool wlaczyl sie do walki o LM na krajowym podworku.Besiktas jak to turcy preferuje ofensywny styl gry ale z Angielskimi zespolami gra sie ciezko szczegolnie na wyjezdzie wiec beda bili glowa w mur.
Ajax - Legia: Cos tu smierdzi ten mecz.Stawka na Ajax u siebie z Legia ponad 2!!?? Rozumiem ze Ajax bez formy,ze Legia przeszla przez wczesniejsza faze jak burza ale taka stawka?!Dziwne to wszystko.Nasza druzyna ma slaba obrone dlatego obstawiam tylko ze Ajax strzeli gola.
Torino - Bilbao: Oj w Bilbao zle sie dzieje.Tak zasluzony zespol a taka slaba dyspozycja.Wiadomo Realem czy Barcelona nie sa ale zeby tak meczyc sie w LM.Zmiana trenera nie dala skutku a wyjazdy maja bardzo slabe.CO innego Torino.Zespol ten z meczu na mecz kwitnie.Fakt w weekend zremisowali u siebie z Cagliari ale pisalem o tym meczu w typach dnia w niedziele ze Cagliari po zmianie trenera gra lepsza pilke i przeciwstawi sie gospodarzom.Bilbao skupi sie na lidze bo z taka gra czeka ich walka o utrzymanie.A torino u siebie nie przegra.
Villareal - Salzburg: Hiszpanie sa zdecydowanym faworytem tego meczu ale salzburg to nie pacholki do lania.Moze roznica klas pomiedzy zespolami jest duza ale w LE cuda juz byly.Goscie preferuja atrakcyjny ofensywny football przez co nie skupiaja sie tak na defensywie.Dzisiaj z pewnoscia otwartej pilki nie zagraja bo przeciwnik na innym poziomie ale strzelenie bramki przed rewanzem na wlasnym stadionie bedzie piorytetem.Zapowiada sie ciekawy meczyk z kilkoma bramkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Celtic Glasgow - Inter Mediolan
Typ: F.Guarin strzeli gola
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj liczę na gola Guarina, który w ostatnich dniach wyrasta na lider linii pomocy mediolańskiego Interu. Kolumbijczyk w tym sezonie zagrał w 17 meczach i strzelił 5 goli. Co jednak najważniejsze dla mojego typu - aż 3 gole zdobył w ostatnich dwóch meczach także widzę u niego formę. Dzięki jego bramkom i Icardiego Inter ostatnio wygrał dwa mecze;
* 3:0 z Palermo
* 4:1 z Atalantą

Roberto Mancini ustawia tego gracza na prawej stronie pomocy i dzisiaj może to być klucz do wygrania z Celtikiem. Poniżej forma Guarina od początku lutego;
01.02 (W) 1:3 Sassuolo - 90 minut
04.02 (W) 0:1 Napoli - 16 minut
08.02 (D) 3:0 Palermo - 90 minut, gol i asysta
15.02 (W) 4:1 Atalanta - 90 minut, 2 gole

Widzimy, że ostatnie dwa mecze to popis gry Guarina, jest forma także dzisiaj powinien dorzucić kolejną bramkę do swojego dorobku.
 
M 218

mhb

Użytkownik
Besiktas strzeli gola 1.75
Kurs wysoki, nawet bardzo. Liverpool w tym sezonie u siebie traci dość często bramki. Obrona nie jest ich najmocniejszą stroną. Na zero z tyłu rozegrali tylko dwa mecze w roli gospodarza w lidze. Grają ważny mecz z Świętymi w weekend. Dla trenera Besiktasu, który ma wielkie ambicje będzie to mecz, w którym będzie mógł się pokazać na Wyspach. W ataku błyszczy Demba Ba, który zna angielskie granie. Besiktas w każdym (sic!) meczu w tym sezonie w lidze na wyjeździe strzelał gola. Są na 1 miejscu w lidze tureckiej. Typ po tym kursie warty do zagrania!
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Tilt
Ajax+Tottenham (over 2.5) @ 1,50 ⛔ Strzelili po 1 i na tym koniec
Wolfsburg+Everton (over 2.5) @ 1,40 ✅
AKO: 1,84 (po odjęciu 12%) Milenium


Piękne zdarzenia przygotowało nam Milenium na dzisiejszą Ligę Europejską. Nie gram czystych zdarzeń a Tilt, a więc sumę dwóch zdarzeń połączonych w całość.
Z oferty wybrałem dwa najpewniejsze według mnie zdarzenia i już tłumaczę dlaczego.
Ajax + Tottenham (over 2,5)
Obrona Legii w meczu z Jagą to był istny sabotaż. Katastrofalna dyspozycja Astiza oraz błędy Broźa (którzy są dziś awizowani do pierwszego składu) mogą mieć dziś decydujący wpływ na losy meczu. Ajax będzie chciał do maksimum wykorzystać przewagę własnego boiska, aby do Warszawy przyjechać z solidną zaliczką. Podejrzewam, że przy tak dysponowanej obronie Ajax może minimum dwukrotnie ukłuć.
Tottenham podejmuje u siebie Fiorentine i tu sytuacja ma się podobnie. Obrona Fiołków do mocnych nie należy i o bramkę dla Kogutów jestem wręcz spokojny. Także sytuacja kadrowa Tottenhamu ma się bardzo dobrze więc dziś Mauricio Pochettino wystawi najmocniejszy skład. Bramka lub dwie Tottenhamu? Spokojnie. ;)
Wolfsburg+Everton (over 2.5) @ 1,40 ✅
Prawda jest taka, że ten zakład może sam Wolfsburg pokryć. Kapitalna gra w ataku, de Bruyne oraz Schurrle i zabójczo skuteczny Dost powinni dać dziś pewne zwycięstwo nad Sportingiem. Mecz przed własną publicznością więc Wilki powinny wypracować bramkową zaliczkę przed wyjazdem do Lizbony.
Everton wyjeżdża do Szwajcarii gdzie podejmie Young Boys. Gospodarze to niewygodny przeciwnik o czym przekonało się Napoli. Pierwszy mecz u siebie więc o szczelnej defensywie gospodarzy mowy być nie może. Tutaj właśnie Everton powinien szukać swoich szans w kontrach bo jak ważna jest bramka zdobyta na obcym terenie wie chyba każdy trener.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Salzburg to już nie ta sama siła co w poprzednim sezonie, ale ja dalej bym na nich uważał. Villarreal sporo meczów wygrywa na minimum, więc prędzej czy później się to zemści. Salzburg weźmie remis w ciemno, a Żółte Łodzie na wyjeździe są już do pokonania. Zaczekałbym na live, bo przedmeczowe zwycięstwo absolutnie mnie nie przekonuje. Pakowanie tylko po jednej bramce Getafe, czy Levante, grając na własnym stadionie to trochę obciach.
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Witam. A Ty naprawdę uważasz że zespoły typu Levante, Getafe, Bilbao, Granada czy Sociedad są gorsze od Salzburga ? Wymiękłem..
07.02.15 PRI Villarreal Granada 2 : 0
24.01.15 PRI Villarreal Levante 1 : 0
21.01.15 PUC Villarreal Getafe 1 : 0
17.01.15 PRI Villarreal Ath. Bilbao 2 : 0
07.01.15 PUC Villarreal Real Sociedad 1 : 0
21.12.14 PRI Villarreal La Coruna 3 : 0
17.12.14 PUC Villarreal Cadiz 3 : 0
07.12.14 PRI Villarreal Real Sociedad 4 : 0
Widzisz ile Żółte Łodzie tracą goli u siebie ? Reasumując parodią dla mnie jest że stawiasz że zespół z Austrii nie przegra. Kurs 1,57 jest bardzo dobry, a jaki ma być ? Jest idealny porównując ligę hiszpańską i austriacką. Reasumując pisze oczywiście o Twojej parodii z przymrużeniem oka bo może być i remis ale na papierze nie wygląda to najlepiej dla gości..
Wolę postawić X2 po niezłym kursie aniżeli po marnym zwycięstwo Villareal. Nigdzie nie napisałem, że to pewniak bo ryzyko jest. I nie mów mi, że Levante, Granada czy Getafe to cięższy przeciwnik od Salzburga. Bo to że, Villareal u siebie mało stracił to zasługa słabego ataku tych drużyn. Granada, Levante Getafe trzy drużyny z najmniejszą ilością strzelonych bramek w lidze. Bilbao nie lepsze, Sociedad niewiele więcej.
Teraz spojrzyj na wyniki Salzburga na wyjeździe i zastanów się jakie wyniki osiągnęły by trzy w/w drużyny z takimi przeciwnikami jak miał Salzburg. Zobacz również ile bramek tracił wg.mnie niewiele.

I wiem wiem w Salzburgu zaszły zmiany ale w każdym zespole zachodzą.
Aby nie spamować:
Po to jest to forum żeby dyskutować więc dziękuję JohnQ że odpisałeś i zresztą nie tylko Ty. Niestety ktoś po raz 666 skasował mój post. Ostatnio moje posty kasował z uporem maniaka bułeczka mój nowy idol w dziedzinie niezrozumienia co oznacza słowo: &quot;cytat&quot; (wprowadził też nowatorską reformę na słowo plagiat).
Abstrahując uważam że jednak w tym meczu Villarreal powinien wygrać ten mecz bo są zdecydowanie lepszą ekipą. Drugi mecz to już inna bajka. I widzisz ja jednak mam inną technikę, osobiście wole wygrywać mniejsze kursy i mniejsze pieniądze ale z większym, przedmeczowym prawdopodobieństwem zwycięstwa. i naprawdę 1,57 to nie jest dla mnie wcale marny kurs w tym spotkaniu.
Zgadza się po to jest forum. Dla mnie Villareal nie jest znowu takim faworytem ale każdy ma swoją wizje. Już pomijam fakt, że to piłka noża i Liga Europy, więc różne cuda mogą wystąpić. Pozdr.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
VfL Wolfsburg - Sporting Lizbona
Gospodarze {over 1,5} @ 1,60 Betsson !
Niezawodny Dost ✅ ✅
Całkiem ciekawe dzisiejsze mecze na Ligę Europejską a ja już myślami jestem w Wolfsburgu. Ekipa która jest &#39;królem&#39; swojego boiska. Gra bardzo solidnie i co najważniejsze w Lidze Niemieckiej, idzie jak burza z rywalami i tam żaden im wybór nie straszny. Teraz już inne zawody, bo Liga Europejska ale i tu widzę ogromne szanse dla ekipy z Niemiec. Dost, de Bryune kapitalnie się rozumieją i co mecz jeden z nich strzela gole. A nawet w tym samym meczu zdarza im się strzelić. Natomiast ekipa z Portugalii nie awansowała z grupy Ligi Mistrzów i na pewno czują niedosyt, bo i tam wypadli całkiem nieźle. Mimo wszystko nie uważam, że to będzie łatwy dla nich mecz, zwłaszcza że grają na wyjeździe. Wolfsburg poprawili swoje granie i jeszcze w tamtym roku aż tak nie istnieli, nie błyszczeli formą teraz jest o niebo lepiej. Dziś na 2 gole ich jak najbardziej stać, dlatego idę w tym kierunku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Po to jest to forum żeby dyskutować więc dziękuję JohnQ że odpisałeś i zresztą nie tylko Ty. Niestety ktoś po raz 666 skasował mój post. Ostatnio moje posty kasował z uporem maniaka bułeczka mój nowy idol w dziedzinie niezrozumienia co oznacza słowo: &quot;cytat&quot; (wprowadził też nowatorską reformę na słowo plagiat).
Abstrahując uważam że jednak Villarreal powinien wygrać ten mecz bo są zdecydowanie lepszą ekipą. Drugi mecz to już inna bajka. I widzisz ja jednak mam inną technikę, osobiście wole wygrywać mniejsze kursy i mniejsze pieniądze ale z większym, przedmeczowym prawdopodobieństwem zwycięstwa. i naprawdę 1,57 to nie jest dla mnie wcale marny kurs w tym spotkaniu.
Pzdr/Psycho
 
lipton_ 192

lipton_

Użytkownik
Aalborg - Club Brugge
Club Brugge over 1,5
Kurs: 2,3 ✅✅✅

Drużyna z Danii podejmie u siebie lidera liga Belgijskiej czyli drużyne z Brugii. Ekipa gości, będąca w stałym cyklu meczowym wydaje się być zdecydowanym faworytem tej pary w dwumeczu, jak wiadomo nie od dziś goście traktują te rozgrywki dość poważnie, więc nie spodziewam się aby mogli pozwolić sobie na jakąś wpadkę już na samym początku rozgrywek,a wpadka na wyjeździe by im nie pomogła bo potem pechowo stracona bramka u siebie może mocno skomplikować sytuacje. Obserwując ostatnie mecze wyjazdowe z drużynami pokroju właśnie Aalborgu widzimy, że Club Brugge nie ma raczej problemu ze strzelaniem bramek, w ostatnich 5 meczach w delegacji strzelili aż 17 bramek, zaś Aalborg gdy raczej do tracenia bramek jest skłonny, aż 4 bramki dali sobie wbić piłkarzom z CSKA i 3 drużynie ze swojego macierzystego kraju. Nie spodziewam się tutaj zbytniej sensacji, Belgowie pewnie od początku ruszą i nie zdziwię się jak typ zostanie pokryty już w 1 połówce, dziwią mnie tak wysokie kursy wystawione przez buki i myślę, że taką okazje trzeba łapać jak najszybciej bo jutro już pewnie będzie około 2,1~
Celtic - Inter
Typ: Inter Zwycięstwo ⛔ - nie skomentuje
Kurs: 2,55

Inter znowu zaczyna grać swoją piłkę i widać że Mancini powoli zaczyna układać drużynę z Mediolanu, ostatnie wysokie wygrane w lidze z Palermo i Atalantą, pechowa porażka z Napoli w 94 minucie, gdzie mecz zdecydowanie był na Remis zdecydowanie powinien dodawać optymizmu, jeśli na przeciwko zamiast drużyn z całkiem przyzwoitej ligi włoskiej wychodzi owszem lider, ale ligi w której o mistrzostwo spokojnie mogłaby walczyć Lechia Gdańsk. Wszystkie atuty poza przywilejem własnego boiska są po stronie czarno-granatowych, dodatkowo zgłoszony został Shaqiri, który jako jedyny z zimowych transferów może zagrać w LE.
Warto dodać, że Mancini wyraźnie zapowiada, że w tym roku Inter chcę sięgnąć po to trofeum: Oczywiście, że z wielu powodów chciałbym zwyciężyć w Lidze Europy dlatego prawdopodobnie wystawiony zostanie najsilniejszy skład i goście będa chcieli załatwić sprawę już w pierwszym meczu.
Przewidywane składy:
Celtic : Gordon, Matthews, Denayer, Dijk, Izaguirre, Mackay-Steven, Armstrong, Brown, Bitton, Johansen, Griffiths

Inter : Handanovic, Campagnaro, Ranocchia, Jesus, Santon, Guarin, Medel, Kovacic, Shaqiri, Palacio, Icardi​
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Po ilu kartkach jest zawieszenie w LE? Interesuje mnie to bo bardzo podoba mi się typ na kartkę dla Navarro w meczu Sevilla-Gladbach. Kurs na tego bocznego obrońce to 3.75 w Unibet. Dodatkowo ciekawie prezentuje się bet na Miro wiele ich nie łapie ale dziś w ostatnim mecz w barwach Legii.
Petarda na tą kolejkę!
PSV-Zenit
Depay kartka TAK
11.00
Unibet

Rozumiem wszystko Depay nie łapie wielu kartek ale przeciwko Zenitowi? Przeciwko Zenitowi który ma agresywnych zawodników każdemu mogą puścić nerwy. Do tego Holender w tej edycji LE złapał kartkę w meczu przeciwko Panathinaikosowi, więc teoretycznie zadanie ułatwione. Kolejnym value jest arbiter - Włoch, Paolo Tagliavento. 17 meczy, 84 kartki żółte i 3 czerwone.
 
Otrzymane punkty reputacji: +81
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Wolę postawić X2 po niezłym kursie aniżeli po marnym zwycięstwo Villareal. Nigdzie nie napisałem, że to pewniak bo ryzyko jest. I nie mów mi, że Levante, Granada czy Getafe to cięższy przeciwnik od Salzburga. Bo to że, Villareal u siebie mało stracił to zasługa słabego ataku tych drużyn. Granada, Levante Getafe trzy drużyny z najmniejszą ilością strzelonych bramek w lidze. Bilbao nie lepsze, Sociedad niewiele więcej.
Teraz spojrzyj na wyniki Salzburga na wyjeździe i zastanów się jakie wyniki osiągnęły by trzy w/w drużyny z takimi przeciwnikami jak miał Salzburg. Zobacz również ile bramek tracił wg.mnie niewiele.

I wiem wiem w Salzburgu zaszły zmiany ale w każdym zespole zachodzą.
Zarzucasz Vilareal, że niewiele traciło, bo mierzyli się z zespołami, których ofensywy nie zachwycają, po czym przytaczasz wyniki Salzburga i podkreślasz, że niewiele tracili, a przepraszam kim byli ich rywale?
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Wolę postawić X2 po niezłym kursie aniżeli po marnym zwycięstwo Villareal. Nigdzie nie napisałem, że to pewniak bo ryzyko jest. I nie mów mi, że Levante, Granada czy Getafe to cięższy przeciwnik od Salzburga. Bo to że, Villareal u siebie mało stracił to zasługa słabego ataku tych drużyn. Granada, Levante Getafe trzy drużyny z najmniejszą ilością strzelonych bramek w lidze. Bilbao nie lepsze, Sociedad niewiele więcej.
Teraz spojrzyj na wyniki Salzburga na wyjeździe i zastanów się jakie wyniki osiągnęły by trzy w/w drużyny z takimi przeciwnikami jak miał Salzburg. Zobacz również ile bramek tracił wg.mnie niewiele.

I wiem wiem w Salzburgu zaszły zmiany ale w każdym zespole zachodzą.
Aby nie spamować:

Zgadza się po to jest forum. Dla mnie Villareal nie jest znowu takim faworytem ale każdy ma swoją wizje. Już pomijam fakt, że to piłka noża i Liga Europy, więc różne cuda mogą wystąpić. Pozdr.
warto zauważyć, ze ofensywa Salzburga to byl Mane, Soriano, Kampl i Alan - z tych meczow co przytoczyles. Trojki z nich nie ma. Poza tym Adi Hutter ma &quot;prawie zadne&quot; doswiadczenie na arenie europejskiej. Kiedys o nim pisalem przy okazji meczu z Qarabachem. Typ moze ci wejdzie bo to tylko pilka, ale jak juz upierasz sie przy value, ze jest ono na Salzburg to jestes w bledzie, bo przy ich stratach kadrowych jest ono po stronie Hiszpanow na -1. Oczywiscie mozesz grac, ale mysle ze w najlepszym wypadku dostaniesz tu zwrot
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Po ilu kartkach jest zawieszenie w LE? Interesuje mnie to bo bardzo podoba mi się typ na kartkę dla Navarro w meczu Sevilla-Gladbach. Kurs na tego bocznego obrońce to 3.75 w Unibet. Dodatkowo ciekawie prezentuje się bet na Miro wiele ich nie łapie ale dziś w ostatnim mecz w barwach Legii.
3 kartki i zawieszenie
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

Zespół ze Szwajcarii w fazie grupowej LE bardzo dobrze radził sobie na własnym boisku (ze sztuczną trawą). Wygrali wszystkie 3 mecze u siebie (5:0 ze Slovanem Bratysława, 2:0 z Napoli oraz 2:0 ze Spartą Praga). Zwycięstwa do 0 robią wrażenie, szczególnie mecz z Napoli, które wygrało grupę. W lidze YBB radzi sobie również bardzo dobrze, zajmując drugie miejsce za Basel.
Everton w tym roku w lidze radzi sobie mocno przeciętnie. Zdołali wygrać zaledwie 1 mecz. Jeżeli chodzi o skład to do Berna nie pojechało kilku graczy: Baines (O 22/2), McGeady (P 14/1), Leon Osman (P 11/1), Steven Pienaar (P 8/0) and Arouna Kone (N 5/1), Tony Hibbert (O 4/0), Sylvain Distin (O 12/0), A. Lennon (P 2/0). W składzie jest też kilku młodych, mniej doświadczonych graczy: Tyias Browning (O 2/0 - 20lat), Russell Griffiths (Br 0/0 - 18 lat), Luke Garbutt (O 1/0 - 21 lat) and Courtney Duffus (20 lat)
Myślę, że gospodarze dzisiaj zagrają bardzo odważnie i na własnym boisku uzyskają satysfakcjonujący wynik. Remis bramkowy jak najbardziej w zasięgu ręki.

YBB DNB @1.89 Unibet
YBB strzeli @1.27 Unibet

z pozostałych spotkań to myślę, że warte uwagi są następujące typy

Trabzonspor strzeli @1.50 Unibet
Rywal Legii z fazy grupowej jeżeli myśli poważnie o przejściu Napoli, to musi spróbować u siebie zaskoczyć. Skład na dzisiaj mają mocny. Napoli lubi czasem zawalić mecz wyjazdowy.


WfL Wolsfburg strzeli over 1.5 gola @1.55 Unibet
 
nowix 174

nowix

Użytkownik
Piłka nożna, Liga Europejska, godz. 19:00
Spotkanie: Wolfsburg - Sporting Lizbona
Typ: Over 4,5
Kurs: 5,0
Buk: williamhill

Analiza:
Wolfsburg w tym sezonie jest w bardzo dobrej dyspozycji. W Bundeslidze na pozycji lidera ze sporą przewaga nad trzecią ekipą. W tym roku kalendarzowym jeszcze bez porażki. Grają na prawdę bardzo dobrą piłkę, zwłaszcza w ofensywie. Ograli Bayern Monachium aż 4:1 to o czymś świadczy.Ograli u siebie jeszcze wysoko Hoffenheim 3:0, a w ostatniej kolejce wygrali wyjazdowe spotkanie z Bayerem Leverkusen wynikiem &quot;hokejowym&quot; bo w stosunku 5:4. Widać zatem że świetnie spisuje się formacja ofensywna. W obronie idzie im trochę gorzej. Tylko w jednym spotkaniu w tym roku nie stracili bramki. W dzisiejszym meczu zagra do tego Schurrle, którego wykupiono z Chelsea Londyn aż za 32 mln E. Jeśli chodzi o osłabienia to zabraknie kilku graczy, nie wystąpią: Perisic 15/3 P, Guilavogui 16/0 P, Luiz Gustavo 20/0 P. Goście również w tym roku mają dobry sezon. W Portugalii plasują się na 3 miejscu za FC Porto i Benficą. Przegrali tylko jedno spotkanie ligowe co pokazuje że są na prawdę w dobrej dyspozycji. Dzisiaj będzie jednak trudno o wygraną. Nie zagra 3 ważnych zawodników: William 20/0 P, Slimani 12/7 N oraz sprzedany zimą Mauricio 14/0 O. Mają jednak kim postraszyć w ofensywie. W dobrej dyspozycji są: Montero, Carillo a na skrzydle przebojowy i szybki Nani. Mimo, że jest to pierwsze spotkanie to zobaczymy duża ilość bramek w tym meczu. Gospodarze są w świetnej dyspozycji zwłaszcza strzeleckiej, do tego do zespołu dołączył bardzo dobry zawodnik Schurrle, który również jest graczem ofensywnym. Obrona Wolfsburga gdy jest naciskana przez rywala popełnia błędy, pokazał to ostatni mecz z Bayerem. Sporting na pewno zalicza się do drużyn grających do przodu, a nie broniących się i czekających co zrobi rywal. Obie drużyny pokażą swój potencjał ofensywny, a zwłaszcza gospodarze i na pewno zobaczymy dużo goli.
 
kokosy 20,9K

kokosy

Użytkownik
AS Roma - Feyenoord
▶ Typ: Over 2.5 @ 1.90
Buk: Bet365

AS Roma - Feyenoord
▶ Typ: Over 3.5 @ 3.40
Buk: Bet365


Witam, czas na przełamanie dzisiaj dla Romy i dla mnie w typach, Roma ostatni mecz u siebie w regulaminowym czasie gry wygrała UWAGA 30 listopada, więc ponad dwa i pół miesiąca temu. Dziś o 3 punkty łatwo też nie będzie, gości stać na strzelenie minimum jednej bramki, a czym odpowie Roma? czy zobaczymy przełamanie w niemocy strzeleckiej? ja stawiam, że TAK. Stąd też typy na over 2.5 oraz dodatkowo sprawdzimy over 3.5, który też ma szanse na powodzenie.
Polecam :!:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom