>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pracownik Bet365

Status
Zamknięty.
I 21

informatorbet

Użytkownik
Witam w moim temacie , gram w bukach od kiedy powtały pierwsze ziemniaki.
Aktualnie pracuje w firmie bet365 jako oddsmaker , dobieram kursy bukmacherskie.
Jestem na takim poziomie iż mogę sobie pozolic na dzielenie się kilkoma informacjami oraz spotkaniami. Zakładałem juz kilka tematów jednak szybko zostały zamykane z powodu zbyt duzych dochodów.
Gramy mecze value, stawki również dobieram osobiście, wiem gdzie są tzn public bety i znam wiekszość ruchów kursó na rynku i wiem czym są spowodowane.
Żerujemy na graczach którzy grają różnymi stawkami chcą odrabiać oraz grają po statystykach bo tak imm się wydaje.
Więc ja pomoge troche tym szarym ludziom jako iż odchodzę w przyszłym miesiącu do innego bukmachera także zysk będzie się póki co mnożył.
Pokaże wam w krótkim czasie jaką moc i jaką przewagę mają bukmacherzy nad zwykłymi kowalskimi którzy przegrywają grube pieniądze na głupich zakładach ????
Gram głownie na rynkach azjatyckich
188bet , 888sport w których nie ma limitów , konta typu bwin , betclic mam już dawno limitowane.
Pierwsze spotkanie już za moment, stawka bardzo wysoka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
Przegrał stowke I mama zabroniła grać ????
no i po co cisniecie z nim ?
po co zasmiecacie temat ?
pisze ktos cos co lekko zakrawa na mitomanie to zaraz trzeba zwymyślać Jak zrobi niespodzianke i zaleje Was falą mega typów to będziecie sie slinic i pytac co chwile : &quot; jest ten od tych typow ? &quot; . Sami nic nie potraficie fajnego wykminic i przelewacie flustracje na bogu ducha winnego człowieczka, którego nawet nie znacie.
 
A 97

analyst

Użytkownik
To jest raczej proste a raczej stare jak świat. Wybrał specjalnie taki mecz gdzie kursy są wyrównane. Jak wejdzie to później będzie rozsyłał na PW również spotkania z wyrównanymi kursami. Z tym, że połowie na drużynę A a drugiej połowie na drużynę B. Komuś znowu wejdzie no a później to już hajs za typy. Polecam zostawić mój post ku przestrodze.

PS. Umówmy się, że to zwykły mitoman. Nikt normalny nie pisał by takich rzeczy.
 
I 21

informatorbet

Użytkownik
Nikt normalny nie pisał by takich rzeczy ? No cóż ,zmieniam pracę z kilku względów ,wina samego pracodawcy. Nie podaje wam nic co jest zabronione także nie widzę problemu , analiz nie wrzucam i informacji o spotkaniu, podaje mecz a Wy gracie. Proszę się nie rozpisywać , po kilku typach się odezwę i liczę na niezaśmiecanie tematu.
Pozdrawiam Bez odbioru
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Widzę zmiana modelu biznesowego...
Jeszcze niedawno na kilku/kilkunastu multikontach spamowałeś na forum o ustawionych meczach i innych pierdołach głównie w dziale Typy Dnia. Tamten model biznesowy albo się wyczerpał albo nie sprawdził bo ilu można znaleźć naiwnych idiotów w internecie... widocznie naiwni idioci też się wyczerpują więc teraz tak chcesz spróbować? ????
21 punktów reputacji już zdobyłeś - będą klienci z tego modelu biznesowego? ????
Aha - nie musisz za każdym razem zmieniać na inne proxy... Mamę oszukasz, tatę oszukasz ale Vadera nie oszukasz... ;)
Pomyślę czy/kiedy Ciebie zbanować...
Pozdrawiam trzeźwo myślących.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
I 21

informatorbet

Użytkownik
Widzę zmiana modelu biznesowego...

Jeszcze niedawno na kilku/kilkunastu multikontach spamowałeś na forum o ustawionych meczach i innych pierdołach głównie w dziale Typy Dnia. Tamten model biznesowy albo się wyczerpał albo nie sprawdził bo ilu można znaleźć naiwnych idiotów w internecie... widocznie naiwni idioci też się wyczerpują więc teraz tak chcesz spróbować? ????
21 punktów reputacji już zdobyłeś - będą klienci z tego modelu biznesowego? ????

Aha - nie musisz za każdym razem zmieniać na inne proxy... Mamę oszukasz, tatę oszukasz ale Vadera nie oszukasz... ;)

Pomyślę czy/kiedy Ciebie zbanować...
Ustawionych meczy nikt nie podaje ,takich spotkań nie ma w internecie. Nie udzielałem się wcześniej w żadnych typach dnia. Zachowuje się dość grubiańsko ale mam swoje powody , proszę obserwować ????
Pozdrawiam
 
B 0

bzyku99

Użytkownik
1. Meksyk: Copa Mexico 02:00

Merida - Puebla
Typ: 1DNB Merida
Kurs: 1,90
188bet
Stawka: 8/10
Faktycznie super typowanie. Gospodarze przegrali 2:0 pomimo ,ze goscie dostali czerwona kartke.Takie oto typowanie &quot;pracownika bet365&quot; ciekawie czy faktycznie grales 8/10 stawka.
 
I 21

informatorbet

Użytkownik
2. Niemcy: 3 liga godz: 19:00
Osnabruck - Bielefield
Typ: +0,5 Osnabruck
Kurs: 1,70
Bet188
Stawka: 7/10

Statystyki będą prowadzone po 5,10,15 typach.
Dobranoc.
 
I 21

informatorbet

Użytkownik
Zgadza się już poprawione ,zakład był na 44,5 w drugim secie gramy to samo
4.DLSU Archers Kobiet - ADMU EAGLES Kobiety
Typ: over 44,5 pierwszy set LIVE
Kurs: 1,80
Stawka: 6/10
Widzę tutaj duże Value do pogrania
5. Ravan Baku 3-1 Neftch Baku
Typ: 33 min gramy poniżej 4,5 gola do przerwy
Kurs: 1,47
Stawka: 4/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom