>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Gdzie Polacy moga legalnie obstawiac mecz

Status
Zamknięty.
M 0

matiksonek

Użytkownik
Witam wiem ze takie tematy byly juz zakladne ale dawno i pewnie nie sa juz aktualne. A wiec moje pytanie brzmi w jakich krajach Polacy moga legalnie uprawiac bukmacherke ? Czy w danym kraju musza byc zamledowani czy wystarczy ze tam przebywaja ? Jakiego bukmachera polecacie w danym kraju ?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Tematów jest dużo. A temat legalności bukmacherki jest cały czas żywy i aktualny.
Tylko trzeba mieć trochę chęci i samemu poszukać.
Nikt nie wymieni Tobie wszystkich krajów świata (nie piszesz żadnego konkretnego kraju) i ich lokalnego prawa oraz bukmacherów.
Zasadą jest, że jeśli Ty jako Polak jesteś poza granicami Polski i tam grasz u bukmachera to nie obowiązuje Ciebie polska ustawa hazardowa.
Ale będąc w konkretnym kraju musisz zobaczyć jak wygląda tam lokalne prawo. Bez znaczenia pozostaje kwestia meldowania. Poza tym w większości krajów nie ma czegoś takiego jak &quot;meldowanie&quot;. Po prostu przebywasz w danym kraju to musisz przestrzegać przepisów prawnych tego kraju. Tak samo jak niemiecki kierowca przyjeżdża do Polski to musi dostosować polskie ograniczenia prędkości obowiązujące w Polsce a nie trzymać się regulacji niemieckich bo jest Niemcem.
Temat zamykam i odsyłam do lektury bogatych zasobów forum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom