>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

18bet - promocja powitalna 100% lub 150%

spike761 37

spike761

Użytkownik
co myslicie odblokuja mi konto ???mam walczyc o to???? zrobilem naprawde blad ze postawilem 3 zaklady te same na tego samego gracza , bly tam limity dlatego to zrobilem....napisali mi ze zlamalem tegulamin poniewaz nie chodzi o limity tylko o to ze postawilem 3 razy ten sam zaklad ...nie wiem co mam robic...oni napisali mi jeszcze ze spawa szla do jakiegos dzialu co sie tym zajmuje ...Moze nie uznaja to jako oszustwo

ale tym samym nie polecam tego buka .... wplacilem 28 GBP ....dostalem 30 GBP bonusa przy kodzie 150% a teraz jeszcze cos wiecej wygrale bo mam przez 200 GBP i blokuja konto!!!!!!!

cos czytalem ze licza do obrotu 50% z bonusa , to znaczy ze jak postawie 15GBP to najlepiej na tym wyjde bo odpoczytaja 15GBP z obrotu czy jak to jest ??
JEST JUZ OK&lt; KONTO ODBLOKOWANE ODJELI PIENIADZE Z ZAKLADOW CO SIE POWTORZYLY &gt;&gt;&gt;OK OK OK


To sa zarty co oni robia , rano mi odblokowali konto , teraz juz gralem dobre zaklady 1x2 koszykowke i tenis , kazdy zaklad inny .... 2 zaklady weszly i zablokowali znowu konto .... pisalem na live chate to mi odp. ze mam czekac az sie odezwia na emaila ..... to sa naprawde jaja nie bukmacher odpowiedzialny i szanujacy graczy ...1 razem zablokowali z mojej winy czekalem 2 dni odblokowali , a teraz sobie zablokowali bez przyczyny,bo gralem prawidlowe zaklady i zgodnie z limitem !!!!
????????????????????????????????
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
co myslicie odblokuja mi konto ???mam walczyc o to???? zrobilem naprawde blad ze postawilem 3 zaklady te same na tego samego gracza , bly tam limity dlatego to zrobilem....napisali mi ze zlamalem tegulamin poniewaz nie chodzi o limity tylko o to ze postawilem 3 razy ten sam zaklad ...nie wiem co mam robic...oni napisali mi jeszcze ze spawa szla do jakiegos dzialu co sie tym zajmuje ...Moze nie uznaja to jako oszustwo


ale tym samym nie polecam tego buka .... wplacilem 28 GBP ....dostalem 30 GBP bonusa przy kodzie 150% a teraz jeszcze cos wiecej wygrale bo mam przez 200 GBP i blokuja konto!!!!!!!


cos czytalem ze licza do obrotu 50% z bonusa , to znaczy ze jak postawie 15GBP to najlepiej na tym wyjde bo odpoczytaja 15GBP z obrotu czy jak to jest ??

JEST JUZ OK&lt; KONTO ODBLOKOWANE ODJELI PIENIADZE Z ZAKLADOW CO SIE POWTORZYLY &gt;&gt;&gt;OK OK OK




To sa zarty co oni robia , rano mi odblokowali konto , teraz juz gralem dobre zaklady 1x2 koszykowke i tenis , kazdy zaklad inny .... 2 zaklady weszly i zablokowali znowu konto .... pisalem na live chate to mi odp. ze mam czekac az sie odezwia na emaila ..... to sa naprawde jaja nie bukmacher odpowiedzialny i szanujacy graczy ...1 razem zablokowali z mojej winy czekalem 2 dni odblokowali , a teraz sobie zablokowali bez przyczyny,bo gralem prawidlowe zaklady i zgodnie z limitem !!!!

????????????????????????????????



Odpowiedzieli mi , ze konto zostalo zablokowane z przyczyn technicznych , poniewaz jakis blad techniczny z moim saldem ....wiec ok...czekam odblokuja konto ...mam 180 GBP obrot zostal 171 GBP wiec zaklady po 15 GBP i jakis plus bedzie z tej promocji ???? ...jeden plus jest taki ze sie staraja...ale ogolnie warunki obrotu ciezkie ...
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Odpowiedzieli mi , ze konto zostalo zablokowane z przyczyn technicznych , poniewaz jakis blad techniczny z moim saldem ....wiec ok...czekam odblokuja konto ...mam 180 GBP obrot zostal 171 GBP wiec zaklady po 15 GBP i jakis plus bedzie z tej promocji ???? ...jeden plus jest taki ze sie staraja...ale ogolnie warunki obrotu ciezkie ...
zmienilem zdanie co do tego bukmachera 18bet....moze mialem troche problemow , ale ladnie wyszedlem na plus ponad 300 GBP , nie chcieli dokumentow , a wyplata trwala 2 h ,
Co do tego maja najwyzsze kursy chyba ze wszystkich bukmacherow na tenis ,
✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅
Polecam ,
 
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
NIE POLECAMMM! Mimo niezlych kursow w szczegolnosci na tenisa to odradzam. Zaczynajac od kwestii typowo bukmacherskich: Nic praktycznie nie mozna grac od 1x2 przy obrocie bonusu. Nie mozna dogrywac betow, czyli gram sobie za 50 zl Real win vs Barcelona dogrywam jeszcze za 2 dychy i mysle sobie &quot;k**** przeciez nie moglem tego zagrac, to ten chory bukmacher gdzie nie moge wniesc takich samych zakladow&quot;. Mieliscie tak kiedykolwiek, na pewno dogrywaliscie te same bety kilka razy. Druga sprawa, zadne handicapy, baseball, over under, nicccc. Same 1x2 tylko mozemy grac. Do tego bardzo powolne rozliczanie zakladow, nawet do kilku godzin. Zamulajaca strona, zdarzalo sie tak ze chcialem cos zagrac pol h przed meczem i nie zdarzylem bo przez godzine strona nie chciala sie zaladowac. Zdarzenia live, mecz tenisa trwa, wynik 3-3 w 1 secie, a oni mimo ze wydarzenie widoczne jest live to nie maja jeszcze na nie kursow ???? wplata z konta minimalnie 420 zl, skrill od 40. Wplacilem prawie maksymalna kwote zeby dostac bonus, mimo to ze ugralem pare stowek nie wiem czy wyplace cokolwiek, wczoraj wlasnie zagralem na Real pierwszy zaklad, chciwle pozniej chcialem dolozyc jeszcze stawke i zapomnialem sie o tym i zagralem jeszcze raz Real. Chwile po meczu komunikat account suspended. Rano sie budze, męcze ich na livechacie, pan mi mowi ze za kilka minut bede mial decyzje co dalej, po 2,5 h dostaje decyzje, konto niby odblokowane ale meila przyslali ze cofaja wszystkie moje bonusowe srodki i to co za ich pomoca wygralem, mimo to ze nie wszystkie byly bonusowe bo swoja kwote tez wplacilem to caly czas ona widniala jako bonusowa. Zabrali mi prawie wszystko. Konto odblokowane moge dalej grac ale chyba za te grosze jedynie co zostawili xd a mialem juz koncowke obrotu bonusu. Nie polecam, bardzo, nie ma sensu sobie tylko psuc nerwow. I tak nie ma nic z tego bonusu bo mala szansa ze Ci w trakcie nie zablokuja konta, zabiora bonus, srodki i zostaniesz z niczym. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 1

pasiac

Użytkownik
Gorąco nie polecam. Nawet w NBA czy NHL nie ma możliwości obstawienie niektórych meczów 1X2. Jako, żle nie było opcji 1X2 obstawiłem z handicapem (co łamało chory regulamin promocji) więc został mi cofnięty bonus wraz z wygranymi ???? NIE POLECAM
 
P 1

pasiac

Użytkownik
Wydawało mi się, że też dodawałem tu post. No cóż napiszę drugi raz w skrócie, mega głupi regulamin promocji, daje im ogromne możliwości zabierania środków bonusowych. Mała oferta, nawet w NHL i NBA nie możemy obstawić wszystkich meczów. Polska ekstraklasa tylko w singlach. Nie polecam jeśli zacznie Ci wychodzić to dostajesz blokadę i po rozpatrzeniu przez nich sprawy tracisz bonusowe środki.
 
weed233 854

weed233

Użytkownik
Ja odradzam, mi usuneli bonus tylko dlatego ze na live dolozylem cos do typu (mialem przedmeczowo pograna Seville po 2.2 jakos, i w 80min dolozylem X2 po kursie 4 chyba) jak grali z Villareal bodajze, w dodatku za 1/4 stawki ktora gralem przedmeczowo
 
Do góry Bottom