>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje z cyklu ITF (kobiece ITF-y oraz męskie futuresy)

N 15,5K

norbertb

Użytkownik
Sypt ostatnio Domachowską wychłostała. Pakistanka też się raczej nie wywinie. Stawka: 1,5k
Domachowska to już emerytka, swoje zrobiła. Bardziej ta tenisistka zaimponowała tym, iż wyeliminowała ostatnio Siedliską. To już jest coś. Patrząc na statystyki może być to zacięty mecz, ponieważ Ushna przegrywa ze zdecydowanie lepszymi rywalkami, lecz z takimi jak ta zapewne powalczy. Faworytką jest zdecydowanie Sypt, lecz kurs 1,10 strasznie niski. Ale nie zamierzam bawić się w krytyka, oraz nie mam najmniejszego zamiaru &quot;odstraszać od typu&quot; mówiąc, że będzie to zacięty mecz - gdyż pewnie w analizie pod uwagę do opublikowanego typu zostały wzięte inne czynniki o których nie wiem. Jedyne do czego mam zażalenie to tylko do bukmachera o wystawienie tak niskiego kursu z czym być może zgodzi się autor typu.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
ITF Sunderland
Bubka - Halys 1 @ 2,20
Bet-at-home

Sergei Bubka to znany szerzej już tenisista, który wyróżnia się mocnym serwisem, ale też tym, że miał bardzo poważny wypadek. Kiedyś grał nawet w kwalach do US Open jak dobrze pamiętam. Dziś zmierzy się z 19 latkiem, który niczym nie zasłynął, a w tym roku przegrał już dwa mecze z niżej notowanymi tenisistami. Za Bubką przemawia serwis, zwłaszcza w hali, doświadczenie, więc oby była regularność. Kurs bardzo fajny myślę, a do tej pory dwa mecze już wygrał. Myślę, że i wygra tym razem ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
U 35

uku1982

Użytkownik
M.Grant - M.Roy 1 @ 1.57 (Sunderland,hard) ⛔ serwis zdecydowanie na korzysc Roya,bledne zalozenie
H.Ehara - H.Laaksonen 2 @ 1.36
(Nussloch/GER,dywan) ✅
M.Vaisse - V.Antonescu1 @ 1.53
(Iran,mączka)ZWROT
L.Giustino - O.R.Batalla 2 @ 1.44
(Hiszpania,mączka) ⛔
E.Gorgodze - R.Stolmar 1 @ 1.12
(Antalya,mączka) ✅
M.Njoze - D.Evtimova 2 @ 1.14
(Kantaoui/TUN,hard) ✅
C.Dinu - D.Stamenkovic 1 @ 1.28
(Antalya,mączka) ✅
AKO 7.69
+ T.Berdych - A.Murray 2 @ 1.66 ✅
bet365 AKO 12.8
*Generalnie kupon na rozruszenie,troche eksperymentalny,pod mecz M.Granta na ktorego wlasnie spadl przed chwila kurs o 0.1,Amerykanin urodzony w Londynie gra z Francuzem,obaj kwalifikanci,niezle sobie poradzili w poprzednich meczach,sugeruje sie glownie tym ze M.Grant odprawil juz rozstawionego z nr.4 gospodarza Daniela Evansa,no i nazwisko ktore bardziej mi sie utrwalilo w pamieci
*Laaksonen[4] znaczna przewaga wzrostu + nawierzchnia hard
*licze ze Francuz Vaisse[1] gladko poradzi sobie z reprezentujacym Rumunie Antonescu[6]
*O.R.Batalla to samo z reprezentantem gospodarzy,meczyl sie w pierwszym secie turnieju z kwalifikantem,ale widac w dalszej fazie gry ze zgral sie z nawierzchnia na ktorej swietnie czuje sie
*o dziewczynach nie bede sie rozpisywal,faworytki,do tego E.Gorgodze juz ruszyla z gra wiec za ten typ przepraszam
Zdecydowanie lepiej wychodzi mi granie kobiet:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Balleret trzeci tydzień niszczy rywali tym razem Palm Beach.
cóż Rosenholm to nie powinien być dla niego żaden rywal na tą chwilę, kurs na 2:0 to 1.8 wygląda przyzwoicie.
 
N 15,5K

norbertb

Użytkownik
ITF Kobiety Andrezieux-Boutheon
Irina Ramialson - Stephanie Foretz 1 3.40 ⛔ 6:7 2:6

Irina w świetnej formie, tylko tego pokroju zawodniczka może powstrzymać tak doświadczoną tenisistkę jak Stefania która męczyła się z tenisistką o pokroju nie wygrywającej jako outsider.

Aktualnie mecz jest jeszcze w ofercie b365, powinien rozpocząć się o 19:00.

=============================================================

jak się nie wykorzystuje piłki setowej przy swoim serwisie w pierwszym secie to czego można spodziewać się więcej...
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Grenoble kwalifikacje
Charlotte Klasen - Clemence Fayol 1,222 ⛔ 3-6 3-6 jednak lewa noga dała o sobie znać dzisiaj, a na lewą nogę nie ma mocnych :/
Bet365
Prawdziwa perła na dzisiejszy poranek. Mecz już o 9. 22,2% zaksięgujemy jeszcze przed południem, o ile Szarlota nie wstała dzisiaj lewą nogą. Stawka: 1,8k
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Zdaje się, że trzeba zrobić porządek w tym temacie...
Chciałbym przypomnieć, że jesteśmy w dziale tematycznym, który zasadniczo różni się od działów z własnymi kuponami.
Jedną z najważniejszych różnic jest to, że w dziale tematycznym podajemy typy wraz z uzasadnieniem (tzw. analiza). Z kolei w temacie z własnymi kuponami nie jest wymagane podawanie uzasadnień do typów.
Dlatego takie posty jak:#674 #673 #668 #667 i wiele wiele innych nie nadają się do działu tematycznego - bo ich uzasadnienie jest o zerowej treści merytorycznej (pisanie o chłoście, wstawaniu lewą nogą to żadna wartość merytoryczna).
Dla przykładu taki post: #670 to post, który nadaje się do działu tematycznego.
W związku z powyższym informuję, że każdy post z typem, który niesie zerową wartość merytoryczną będzie usuwany.
Jak ktoś chce pisać posty w takim uzasadnieniem to może założyć sobie własny temat w którym będzie podawał takie typy &quot;z uzasadnieniem&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Bardzo rzadko gram ITF&#39;y, ale w tym tygodniu bieda z ofertą, a kursów na Fed Cup jeszcze nie ma. Od razu mówię, że ITF&#39;ów nie gra się za normalną stawkę. Szczególnie obsada turnieju o puli nagród $100 000 w Midland wydaje się ciekawa, bo znajdziemy w niej takie nazwiska jak Cirstea, Gibbs, Jaksic, Tatishvili, Jabeur.
Rampre Petra - Vaidisova Nicole 2 @ 1,25 Bet365 ✅ 6-7 2-6
Jak ktoś interesuje się tenisem od dobrych parunastu lat to nazwisko Vaidisovej nie jest mu obce. Czeszka ponad 7 lat temu szturmem wdarła się do pierwszej 10 rankingu i była przez pewien moment nawet na 7 miejscu. Zakończenie kariery w 2010 roku w wieku zaledwie 20 lat było dla sporej rzeszy jej fanów zaskoczeniem. Nicole przeszła 2 operację ramienia, miała problemy z nadgarstkiem, wyszła za lowelasa Stepanka, który zostawił dla niej Martine Hingis i tak to się kręciło. Rok temu w wieku zaledwie 25 lat wznowiła karierę i próbuje wrócić do tenisa krok po kroku. W 3 pierwszych turniejach ITF na cegle nie udało jej się zakwalifikować do głównej drabinki, ale to nie jest jej ulubiona nawierzchnia. Vaidisova najlepiej czuje się na szybkich nawierzchnia, co jest zrozumiałe przy jej stylu gry. Bardzo dobre warunki fizyczne, mocne uderzenia z głębi kortu, serwis, szukanie kończących piłek z forehandu to krótka charakterystyka Czeszki. Do formy z 2007-2008 roku daleko, ale jak ktoś jest ciekawy, to niech obejrzy na YT co ciekawsze mecze z jej udziałem. Rampre to zaawansowana wiekowo zawodniczka. W tym roku przegrała już z Nicole w 2 setach na mączce. Osobiście wierzę w powrót do wielkiego tenisa Czeszki, bo jej styl gry bardzo mi odpowiada. Jednak trzeba zdobywać pierwsze skalpy i punktować w rankingu oraz liczyć na dzikie karty w większych turniejach. Szybka nawierzchnia zdecydowanie pasuje do stylu gry Nicole. Kurs może niski, ale można do czegoś dołożyć.
Sanders S. - Hlavackova A. 1 @ 2,75 MarathonBet ⛔ 4-6 4-6
Typ grany przeciwko Hlavackovej i głównie na przełamanie Sanders. Andrea w rankingu wypadła już poza drugą setkę i pałęta się gdzieś w okolicy 228 miejsca. Jest to spowodowane głównie tym, że skupia się na grze deblowej w parze z Hradecką. Obie panie wróciły do wspólnej gry i zapewne będą liczyć na sukcesy w tym sezonie. Czeszka została w Australii głównie z powodu powołania Hradeckiej na mecz Fed Cup&#39;u. Trochę dziwne, że obie panie nie zostały powołane jako para deblowa. Hlavackova póki co w singla zbytnio nie zawojowała, bo na 3 mecze w tym roku wygrała 1 i odpadała w 2 pozostałych po 3 setach. Warunkami fizycznymi nie imponuje. Styl gry to mniej więcej coś w stylu Lauren Davis, czyli wywieranie presji, dużo biegania, niezła gra przy siatce, wyrzucający serwis i sporo przebijania. Sanders była blisko przebicia się do pierwszej 200 rankingu, ale jej zmorą są kontuzje. Jeśli jest zdrowa i nic jej nie dolega to potrafi zagrać dobry mecz. Widziałem ją w meczu z Giorgi w Hobart. Ten mecz był tragiczny, głównie z powodu braku umiejętności utrzymania serwisu przez obie zawodniczki, mnóstwa DF i UE. Jednak Storm, jak wskazuje imię, potrafi przyłożyć z lewej ręki. Nie jest to zawodniczka, która ma jakiś plan B czy C. Bije piłki tak jak jej nachodzi i jak trafia to sprawia sporo problemów swoim rywalkom. Z pewnością nie jest zawodniczką regularną, ale przy takim stylu ciężko o tym mówić. Jeśli nie będzie walić w siatkę, albo wyrzucać na metrowe auty to jej leworęczny forehand będzie dawać sporo bezpośrednio wygranych punktów. Dużo też zależy od jej serwisu, bo 2 podanie do mocnych nie należy. Australijka gra u siebie i przydałoby się powalczyć oraz w końcu coś wygrać w tym sezonie, bo predyspozycje z pewnością posiada.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Jest ktoś w stanie powiedzieć więcej o następnej rywalce Piter, 18-letniej Fett ? Kasia odprawiła już szybciutko wyżej notowaną od tej jutrzejszej Zlochovą, a teraz dostaje ww. Kursy już lekko poszły w dół. Dalej trzymają się jednak na fajnym poziomie. Coś, ktoś więcej ?
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Jest ktoś w stanie powiedzieć więcej o następnej rywalce Piter, 18-letniej Fett ? Kasia odprawiła już szybciutko wyżej notowaną od tej jutrzejszej Zlochovą, a teraz dostaje ww. Kursy już lekko poszły w dół. Dalej trzymają się jednak na fajnym poziomie. Coś, ktoś więcej ?
Swojego czasy Jedna z lepszych juniorek na świecie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Bai A. - Hlavackova A. @ 4.54 Pinnacle ⛔
Czy to już jest ten czas? Wydaje mi się, że może już być. A o co konkretnie chodzi?:p O to aby zdążyć na turniej w Pattaya. Dzisiaj mamy środę, w sobotę zaczynają się kwalifikacje do turnieju w Pattaya, do którego Hlavackova jest zgłoszona. Także, żeby w nich zagrać kiedyś będzie trzeba przegrać na tym ITF-ie w Burnie, a, że Hlavackova będzie chciała zagrać w Pattaya i być jak najlepiej tam przygotowana to jestem mocno przekonany, bo w zeszłym roku była tam w półfinale w singlu i w deblu, także na pewno pełna koncentracja jest w tej chwili skierowana na ten turniej. Teoretycznie mogłaby jeszcze dzisiaj wygrać i przegrać dopiero jutro, ale między Burnie a Pattaya jest prawie 8000 km, także podróż trochę zajmuje, i, żeby nie być zmordowanym podróżą i nie iść prosto z samolotu na kort, co zazwyczaj nie kończy się najlepiej, warto zameldować się w Pattaya 1 dzień wcześniej i spokojnie przygotować się do turnieju. O rywalce ze dużo nie wiem. Młoda Australijka rocznik 1990, 475 miejsce w rankingu, więc na pewno do wyróżniających talentów się nie zalicza, grywa sobie w ITF-ach ze średnimi wynikami. Najlepiej czuje się na hardzie, czyli na takiej nawierzchni na jakiej gramy w Burnie. W tym turnieju wygrała już 3 mecze w kwalifikacjach i 2 mecze w turnieju głównym, więc forma raczej jest. Jak Hlavackova będzie pomagać, to na pewno Bai będzie potrafiła to wykorzystać i awansuje do następnej rundy. Na pewno typ warty gry.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Vaidisova N. - Hibino N. 1 @ 1.28 ✅ 7-6 7-5
Vickery S. - Stevenson A. 1 @ 1.28 ✅ 7-6 6-3
Gibbs N. - Hibi M. 1 @ 1.36 ✅ 2-6 6-1 6-4
AKO: 2.25 @ Bet365 ✅
O Czeszce pisałem kilka postów wyżej, więc nie ma zbytnio co się rozpisywać. W kolejnym meczu z Melichar oddała tylko 3 gemy w całym meczu. Zaserwowała kilka asów, mało było DF, wysoki % serwisu. Sporo punktów zdobyła po szybkich uderzeniach z forehandu, widać, że dobrze się czuje, co sama podkreśliła ostatnio w wywiadzie, jaki czytałem. Japonka to zdecydowanie niższa półka, mimo przyzwoitego miejsca w rankingu. Widziałem Nicole w ostatnim meczu, w tym też będzie można ją zobaczyć na żywo. Czuje, że może tutaj sporo ugrać, bo firma zwyżkuje.
Nicole Gibbs to jeszcze stosunkowo młoda zawodniczka. Zbytnio nie wychyla się poza Amerykę Północną, czasem poleci do Azji czy do Melbourne jak ostatnio. Gra w turniejach niższej rangi i tam odnosi spore sukcesy. Widziałem ją w meczu ze Svitoliną w 2 rundzie AO. Dziewczyna naprawdę ma papiery na granie i może w końcu wystrzelić, jeśli zacznie grać w turniejach WTA w Europie, a nie tylko na hardzie w USA. Dobre poruszanie się, dynamika, gra przy siatce, płaski serwis sprawiły bardzo dużo problemów Ukraince. Elina wygrała po ogromnych problemach w 2 TB, a mogła równie dobrze ten mecz przegrać 2-0, gdyby Amerykanka trzymała lepiej serwis. Po drugiej stronie siatki zagra młodziutka Japonka Hibi, której nie miałem okazji widzieć. Mozolnie tłucze ranking w ITFach, ale bez jakiś wybitnych sukcesów. Turniej w Midland silnie obsadzony, duża pula, a Gibbs jest faworytką do końcowej wygranej.
O Vickery wspominałem bardzo dawno temu. 2 lata temu po wygraniu Mistrzostwa USA Juniorek była porównywana do Sereny Williams. W tym roku wygrała już 2 turnieje w USA rozgrywane na mączce, więc forma wydaje się zwyżkować. Czarnoskóra zawodniczka stara się grać agresywnie, wiodącym uderzeniem jest raczej backhand, z forehandu stara się kończyć dużo piłek, a szczególnie jak dostanie 2 podanie od rywalki. Stevenson to już praktycznie emerytka. W tamtym sezonie przechodziła kwalifikacje do turniejów ITF w USA, a potem w miarę szybko odpadała w 1-2 rundzie. Doświadczenie na pewno ma, bo była całkiem wysoko w rankingu, ale niestety jej gra nie przypadła na lata mojego zainteresowania tenisem. Lata już raczej nie, a Sachia wydaje się być w dobrej formie i szybka nawierzchnia pasuje pod jej styl gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
bjalyy 110

bjalyy

Użytkownik
Falconi vs Martic 1 2,09 pinnacle ✅ 6:7 7:5 6:3
Rozstawiona z jedyneczka Irina podejmuje Petre. Falconi w tym roku forma wyborna, przegrala dwa razy, oba pojedynki z grajaca do tej pory zyciowke Brengle. Druga runda AO, gdzie odpadala z w/w wymieniona zawodniczka. W pierwszej po mega zacietym spotkaniu pokonala faworyzowana Kanepi (nie nawidze Cie Ty.... ???? ) Zawodniczka wiekszosc swoich meczow/turniejow rozgrywa wlasnie na nawierchrzni twardej, zreszta jak wiekszosc Amerykanek. Falconi regularnie dochodzi daleko w itfach, ograna na tym szczeblu. W tym turnieju poki co jeszcze bez straty seta, ograne Rodionova i Teichmann.
Po drugiej stronie siatki Martic. Zawodniczka, ktora miala papiery zeby na stale zagoscic w top 50. Jednak od 2011 gdy byla 49 notuje staly regres i aktualnie prawie ze zamyka druga setke rankingu WTA. W pierwszej rundzie 3-setowka z Wang, druga runda juz latwe zwyciestwo nad Glatch. Czy to wystarczy na bardziej ograna na hardach Falconi? Watpie. Panie graja razem w deblu, ale mysle ze w singlu amerykanka nie pozostawi zadnych zludzen i po takim kursie grzech nie sprobowac jej zagrac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Chirico L. - Maria T. 2 @ 1,50 MarathonBet ✅ 2-6 0-6
Finał turnieju kobiet ITF Midland o puli nagród $100 000. Oglądałem ten turniej głównie dlatego, że turnieje WTA ruszają dopiero od poniedziałku. Jednak nie zawiodłem się, bo obsada całkiem niezła, kilka zawodniczek dobrze grających też się pojawiło. O ile Tatjanę widziałem w AO w meczu z Peng, gdzie zagrał dobry mecz, o tyle Chirico widziałem pierwszy raz. Maria w meczu z Vaidisovą zagrała konsekwentnie swój tenis. Raz za razem realizowała swój plan, czyli wytrącanie z równowagi tenisistki po drugiej stronie siatki. Jest jedną z nielicznych zawodniczek w tourze, która gra jednoręczny backhand w stylu np. Suarez-Navarro. Ciągłe slajsy doprowadzały do szału Nicole, która przy stanie 4*-1 oddała całego seta 5-7, wyrzucając praktycznie wszystko jak leci. Niemka prócz dobrego backhandu posiada przyzwoity serwis, którym potrafi zaskoczyć asem czy wyrzucić przeciwniczkę. Wysokie piłki grane z BH ustawiają wymianę, by potem Tatjana mogła zagrać kończącym FH. Nieźle radzi sobie przy siatce. Drabinkę miała zdecydowanie trudniejszą, bo prócz wcześniej wspomnianej Vaidisovej wygrała z dobrze i mocno grającymi zawodniczkami: Vickery i Muhammed. Chirico miała sporo łatwiejsze zadanie. Wygrała z Vankovą, która od początku roku grała już bardzo dużo meczy i wyszło w końcu zmęczenie oraz z Cavaday, która grała z przeziębieniem. Louisa to młodziutka zawodniczka, z kilkoma wygranymi turniejami niskich rang ITF. Na hali gra bardzo rzadko i widać to po jej stylu gry, bo nie porusza się tak żwawo. Operuje FH ze sporym topspinem, psuje więcej z BH, serwisem czasem zaskoczy. Tatjana Maria to zdecydowanie bardziej doświadczona zawodniczka, ograna na poziomie WTA, na początku sezonu w dobrej formie i to powinno przemawiać za jej zwycięstwem w tym turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rumak57 271

rumak57

Coach
Angela Lewereus - Tanya Raykowa
ITF Analya @ 2.62 9j ⛔
Co jak co ale Angela wydaje sie przynajmniej o jeden poziom wyzej od Raykowej i chyba oddsmakerzy minimalnie sie pomylili. Jasne ze LEWERIE nie jest w optymalnej dyspozycji ale na takich meczach chyba forme sie buduje. Dla mnie tutaj szanse 55/45 i kurs musze pobrac za 9 j
Yulia Kulikova - Yoshimi Kawasaki
ITF Antalya @ 3.25 12 j ⛔
Tutaj z kolei to galy mi wypadly jak zobaczylem ten kurs :O :O :O Przeciez Kawasaki jest bez formy i olie kelnerki odprawi to jak juz jakas zawodniczka skladyfikowana to mordega. Kawasaki sklasyfikowana zaraz za 1000 miejscem ale wydaje mi sie ze klasyfikacja uwzglednia jeszcze punkty kiedy Yoshimi miala podryw dynamiki i zwyzke formy. Kulikowa gra calkiem fajnie ostatnimi czasy wrecz zaskakuje potrafi urwac kilka gemow zawodniczkom z pierwszej 500 a patrzac na ostatnie wyniki to regularnie wrecz pokonuje rywalki pokroju japonki
AKO @ 8,51 2j
OD WEEKENDU OSTRO ZACZYNAMY TEMAT !! To na pzredsmak ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rumak57 271

rumak57

Coach
Cristina S-Quintanar - Fouroculas Natasha
ITF El Kanuti @ DW 2:0 1.9 8j ✅ 7.2j
Cristina wydaje się być conajmniej pozim wyżej niż Natasha, ktora tydzien temu tutaj odpadla juz w 1r a teraz jest w cwiercfinale i tutaj ja zapewne pozegnamy. Nasza faworytka odprawila dzisiaj z kwitkiem rozstawiona z 1 shinikova natomiast Fourcouls nieklasyfikowana Voegelslang w 1 r wygrala z Dascalu ale w tym meczu moglo zdarzyc sie wszystko bo zadna z zawodniczek nie jest w formie i gdyby wynik byl odwrotny pewnie dzisaij bysmy grali przeciwko Dascalu. Dla mnie pewniak dzisiaj tez bylo kilka fajnych meczy ale po wiecej zielonych informacji zapraszam do tematu:
http://forum.bukmacherskie.com/f15/typy-rumak57-47451-4.html#post5150420
Dla mniej odwaznych polecam po 1,33 czysty win 13 j, ktory wyglada mi tutaj na lokate
1,14-5.00 jeszcze moze bym przyjal ;)
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Jakupovic - Linette 1 (+1.5sets) @ 2.25 Pinnacle
Półfinał turnieju w Delhi. Zdecydowaną faworytką bukmacherów jest Linette, ale czy słusznie? Za Magdą na pewno przemawia ranking - obecnie zajmuje 129.e miejsce i jest drugą najlepszą tenisistką z naszego kraju. Patrząc na jej ostatnie wyniki trudno mi w to uwierzyć. Co prawda wygrała niedawno turniej w Grenoble i teraz też idzie jak burza, ale co miała za rywalki.. Najlepsza z nich to Martincova - WTA243, a większość to dziewczyny z piątej setki. Dziś zagra ze Slowenką, która rankingiem może nie powala,gdyż jest 367, ale wg mnie złapała wiatr w żagle i gra bardzo przyzwoicie. W tym turnieju pokonała już dwie faworytki m.in. Zhang(166), a wcześniej reprezentantkę Bułgarii, z którą przegrała Linette w kwalifikacjach AO. Historia również przemawia za Słowenką - grała z Polką dwa razy i oba wygrała. Kurs na zwycięstwo choćby jednego seta jest zbyt piękny, by przejść obok niego obojętnie.)
 
rumak57 271

rumak57

Coach
ITF Macon kwal.
Barrere - Caramaro 1 @ 2.1 ✅✅ 13,2j
Tutaj oddsmakerzy pomylili sie na nasza korzysc kursy powinny byc odwrotne przeciez to Barrere toczyla bardziej wyrownane pojedyki z poprostu lepszymi zawodniczkami. Caramaro rowniez neizle sie zapowiada ostatnio napsula krwi Irinie Bara gdzie ostatecznie przegrala. Jednakze mimo ze Barrere nei widzielismy dawno w akcji pokonywala ona juz takie zawodniczki jak Prosperi czy toczyla rowny boj z Touly i jesli jej rozwoj zmierza w dobrym kierunku to powinna nie miec tutaj wiekszych problemow.
 
rumak57 271

rumak57

Coach
Armitano - Collombon @2.1 10j ✅✅11j
Zaskoczyli troche oddsmakerzy spodziewalem sie tutaj 1.5-2.5 ale widze traderzy mysla inaczej. Armitano zdolna juniorka 97&#39; ostatnio pokonala Shukdun co nie jest latwa i dzielnie stawila czola Fayol ktora jak sie rozpedzila to zatrzymala sie dopiero na Irinie Baraw Grenoble a to juz jakis poziom jest. Armitano teraz powinna sie klasyfikowac gdzies w ok 700 miejsca natomiast Collombon jest 740 z tym ze ranking chyba jej trzymaja punkty z zeszlego sezonu bo w tym doslownie nie gra nic, a kolejno przegrywane spotkania z Morderger,Palmagiano czy Etimova chluby nie przynasza zwlaszcza ze w niedalekiej przeszlosci te dziewczyny napewno byly w zasiegu. Zobaczymy jak bedzie ja tutaj szanse oceniam na 60-40 na korzysc Armitano ;)
wiecej:
http://forum.bukmacherskie.com/f35/typy-rumak57-47451-8.html#post5176323
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Diatchenko V. - Kichenok N. 1 @ 1,46 Pinnacle ✅ 6-0 6-3
Analiza na szybko, bo mecz niedługo się zacznie. Zauważyłem, a właściwie przeoczyłem to spotkanie. Diatchenko widziałem kilka razy pod koniec poprzedniego sezonu. Szczególnie dobrze grała w Moskwie, gdzie doszła aż do półfinału. Dziewczyna powoli odrabia stracone 2 lata przez kontuzję, która przystopowała jej karierę. Na hali i ogólnie szybkich nawierzchniach radzi sobie najlepiej. Dużo mocnych, płaskich uderzeń forehandowych, dobry serwis, często ryzykuje i pojawiają się niewymuszone błędy, ale taka specyfika. W St. Petersburgu rok temu osiągnęła 1/2 finału, więc punktów trochę broni. Nadiya tak jak i jej siostra grają prosty tenis, opierający się na sile. Moim zdaniem Kichenok dzieli od Rosjanki co najmniej jedna półka umiejętności. Diatchenko w turniejach granych w swojej ojczyźnie z pewnością jest groźna i w 1 rundzie powinno obejść się bez niespodzianki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom