>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej mężczyzn - Katar 2015

alves94 560

alves94

Użytkownik
Witam, może powiecie, że wam spamuje w temacie, bo piłka ręczna to nie moja dyscyplina, jednak zauważyłem 2 ciekawe bety. Chodzi o unibeta i typy: Katar over 23.5 bramki @1.74 albo Niemcy over 25.5 bramki @1.79 - nie wydaje wam się, że te linie są dosyć niskie? Katar na tych mistrzostwach rzucał zawsze minimum 24 bramki. Hiszpanii 25, Brazylii (która ma wysoką obronę) 28. Niemcy prawie zawsze rzucali 26 bramek, prócz meczu z Egiptem gdzie rzucili 23. W dość sensacyjnym remisie zdołali rzucić Danii 30, Polakom 29 - wydaje mi się, że oba bety są świetne, z lekkim wskazaniem na Katar over 23.5. Co wy na to? Co o tym sądzicie?
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Katar - Niemcy 2 i nie mówcie, że nie

Oglądałem Katar z Hiszpanią i Austrią. Gdyby nie Markovic i Capote to ten Katar absolutnie nic na tych mistrzostwach by nie zdziałał. To, co Katar prezentuje w ataku pozycyjnym to zdecydowanie za mało na Niemców. Nieraz nie za bardzo mają pomysł na rozegranie i ratują się rzutami z dalszej odległości i jakoś im to wpada, wystarczyło to na Słoweńców, ale czy na Niemców? Jeśli ktoś oglądał mecz Katar-Austria to wie, że przejście Austriaków przez Katar nie było wcale oczywiste z przebiegu meczu. A jak ma się Austria do Niemiec to raczej wszyscy wiemy. Fakt, że Niemcy dostali dziką kartę i normalnie by ich nie było jest bez znaczenia. To nadal jest europejska czołówka. Wygrali najtrudniejszą grupę. Ciekaw jestem, z którego miejsca wyszedłby Katar, gdyby był losowany z tego samego koszyka, co Niemcy i czy w ogóle wyszedłby z grupy. Poza tym aspekt, o którym nikt do tej pory nie wspomniał: Katar nigdy wcześniej nie grał meczu o taką stawkę! Oni już na starcie są przegrani ze świadomością w głowach, że opierają swoją grę tylko na dwójce zawodników. Niech któryś się zatnie na moment, Niemcy odskoczą na 3 bramki i jestem ciekaw, co Katar na to. Jedynie nieskuteczność Niemców może utrudnić im awans do półfinału. Gram grubo na Niemców.
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Jeśli nie ma czegoś na livesports, nie oznacza, że nie wygraliśmy. Igrzyska Olimpijskie w Pekinie 24:27 dla Polski. ????
Ahh zapomniałem a oglądałem ten mecz przecież ???? ale i tak to było 7 lat temu mieliśmy w połowie inny skład, innego trenera, dawniej graliśmy bardziej ofensywnie z pomysłem i mieliśmy skrzydłowych na poziomie i dużo z nimi graliśmy
 
franz100 495

franz100

Użytkownik
Polska - Chorwacja
Chorwacja @ 1,40⛔
Chorwacja -2,5 @ 1,78
⛔
nie weszło, ale nie szkodzi:razz:
Ja ciągle nie mam zaufania do Polaków. Ich wygrana za Szwedami to ogromny sukces i nie chciałbym go umniejszać, ale nie można nie wspomnieć o tym, że gdyby reprezentanci Trzech Koron zagrali dobry mecz, raczej nie cieszylibyśmy się z awansu. Chorwaci natomiast przeżywali ciężkie chwile w meczu z Kanarkami. Zaskakujące było, jak Brazylijczycy po słabych początkach obu połówek spotkania, doganiali rywala i toczyli wyrównaną grę. Ale dziś jest jest nowy dzień i inny mecz.
Trener Chorwatów stwierdził, że Polska to najmocniejszy rywal z jakim przyjdzie mu się zmierzyć w Katarze. Trudno stwierdzić czy to z jego strony kurtuazja, czy szczere słowa, ale jedno jest pewne - to Chorwaci są faworytem, a Slavko Goluza być może chce zdjąć trochę presji ze swojego zespołu.
Chorwaci mają niesamowicie mocny skład. Grają zespołowo. Ogromną wartość na skrzydłach stanowią Cupić i Strlek, silna druga linia, Duvnjak który sam potrafi pociągnąć grę w trudnych momentach. No i Alilowić w bramce.
U nas chłopaki grają bardziej sercem i wolą walki. Oczywiście nikt z przypadku nie dostaje się do najlepszej ósemki świata, ale nie ma co się oszukiwać - nasi w ataku pozycyjnym często nie wiedzą co grać. Mamy indywidualności, które w takich momentach biorą piłkę i kreują coś sami, ale na tle takiego rywala jak Chorwacja myślę, że zespół stanowi większą wartość niż jednostka.
Na naszą niekorzyść przemawia również historia spotkań. Ostatni raz wygraliśmy z nimi 6,5 roku temu na IO w Pekinie, gdzie w fazie grupowej wygraliśmy 27:24. Od tego czasu przegraliśmy wszystkie 4 mecze.
Są mocni rywale, z którymi gra się dobrze (jak np. Szwecja, czy swego czasu Niemcy), ale Chorwacja to przeciwnik, który wyraźnie nam nie leży.
 
M 0

miecinho

Użytkownik
Moja pierwsza analiza, więc witam wszystkich. ????

Michał Jurecki over 3,5 @1.90 Unibet
Chciałem podać ten typ już przed meczem ze Szwecją, ale moje konto nie zostało aktywowane na czas. ;) Michał nie pokrył tej linii w dotychczasowych meczach dwa razy, z Rosją rzucone 3 bramki (świetna gra Karola w końcówce co miało na to jakiś wpływ) i przeciwko Arabii 1, ale wiadomo jaki to byl mecz. To z czysto statystycznych informacji. Patrząc pod względem tego jak grają Polacy, a szczególnie jak grają w ataku to Michal obok swojego brata jest chyba jedynym zawodnikiem, do którego ciężko się przyczepić i o którego występ możemy być dzisiaj spokojni. Wiadomo, że przy braku Lijewskiego to właśnie Dzidziuś będzie jedną z pierwszych opcji w ataku i te bramki będą wpadać. Dodatkowo styl gry Michała w połączeniu z brakiem jakiegoś większego pomysłu na prowadzenie ataku pozycyjnego przez Polaków także będzie sprzyjał pokryciu linii. Zespołowo faworytem są niewątpliwie Chorwaci, ale podobnie jak większość nie spodziewam się dzisiaj pogromu, a jak mamy trzymać wynik bez dobrej gry młodszego z braci Jureckich? Michał jest w Katarze w dobrej i co najważniejsze równej formie, o braku ogrania na tym poziomie nie ma mowy, o presji też, bo Polacy już nic tutaj nie muszą. Jeśli tylko nie przyjdzie zły dzień to jestem spokojny o co najmniej 4 bramki Jureckiego. Spodziewałem się, że linia będzie o jedną bramkę wyższa, tymczasem w stosunku do meczu ze Szwecją zmienił się jedynie kurs, z 2.15 na 1.9.
 
bzyk663439858 72

bzyk663439858

Użytkownik
Chorwacja-Polska 2(+3,5)/1,71
Oglądałem mecze Polaków w tym turnieju i mamy drużynę całkowicie nieprzewidywalną,robimy dużo błędów w ataku,w obronie też nie było ciekawie do tej pory,ale coś drgnęło w ostatnim meczu ze Szwecją,gdzie broniliśmy się bardzo dobrze,no i Sławek Szmal w końcu zagrał na swoim poziomie i tutaj widze jakiś progres,w sumie gdyby nie Sławek to nie wiem czy dzisiaj byśmy grali w tym meczu bo uratował nas w kilku kluczowych sytuacjach.Żeby dzisiaj pokonać Chorwatów,musimy zdecydowanie lepiej zagrać w ataku,a w obronie przynajmniej tak samo dobrze jak ze Szwedami.Co do Chorwacji to męczyła się ona niemiłosiernie z Brazylią,która nie jest jakimś potentatem w piłce ręcznej.Historia pokazuje,że z Chorwatami gra nam się bardzo ciężko i zazwyczaj w ważnych turniejach dostajemy od nich baty.Musimy zagrać przede wszystkim uważnie w pierwszej połowie,bo na 6 meczy w 5 ją przegraliśmy,a później trzeba gonić wynik,co przyprawia kibiców o palpitacje serca :) dzisiaj wierzymy i jesteśmy z Biało-czerwonymi,myślę,że jeżeli nawet przegrają to na pewno nie więcej niż 3-bramkami i będzie to do końca mecz niezwykle emocjonujący,roztszygnie się to pewnie jedną,góra dwoma bramkami,do boju Polacy!!!
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Cupic powyżej 5.5 bramki @ 1.85 Unibet


Mecz za 10 minut,jeśli już grać w tym meczu to nie na zwycięstwo jednej z drużyn,lecz na bramki zawodnikó. Linia 5.5 bramek na Cupicia wydaje mi się niska jak na wykonawce rzutów karnych,z samych karnych powinien rzucić ze 3 bramki,do tego jest świetny w kontrach co przy naszych problemach w ofensywie powinno zaowocować pokryciem linii przez Cupicia.
 
bono1987 15

bono1987

Użytkownik
Tak jak wczoraj pisalem świetny bramkarz + sędziowie wystarczylo na Niemców. Nie wiem czy Katar to dobry przeciwnik w tej sytuacji. Nasi zagrali dzisiaj super w obronie no i Kasa. Atak bez szału, jednak Chorwaci graja słabe mistrzostwa. Ja w każdym razie pogram na Katar.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
To sie musi skonczyc jak z Koreą w 2002roku, no ilesz mozna scierpieć i mieć &quot;Katar&quot; tak wysoko. Szanse mamy po na pol, kursy zapewne beda wyzsze na Polakow wiec bedzie mozna polaczyc kibicowanie z obstawieniem.
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Nasi dokonali czegoś wspaniałego. Najpierw Szwecja, teraz Chorwacja. Ta drużyna będzie tak tym napompowana, że powinni zmieść cały ten śmieszny Katar z parkietu.
Dla mnie ta drużynka wogóle nie powinna być na mistrzostwach w obecnym składzie. Co to jest za handlowanie obywatelstwem?! Zbieranina arabów i zawodników z Bałkanów. Zgodze się, że grają niezły handball, ale passa kiedyś się skończy.
Ja zagram na naszych, bo grać na Katar i cieszyć się jak mi wejdzie kupon, to ja już wolałbym olać ten mecz i nie grać w ogóle. No, ale jak kto woli. Niektórzy dawali sobie ręce uciąć, że naszych wyrzuci Szwecja, a dzisiaj Chorwacja. Do tego kolejki w ziemniakach i granie grubo na Chorwatów. Chyba ktoś wtopił ????
P.S
Czy są już gdzieś kursy na ten mecz? Jakby na naszych było minimum 2.00 to biorę ten kurs na grubo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
johnq 309

johnq

Użytkownik
Dzis na start mamy już dwie niespodzianki. Jak zapatrujecie się na Francję ? Wydaje mi się, że limit niespodzianek wyczerpany na dziś. Można troszkę mocniej zagrać na Francję ? Nie widziałem żadnego meczu Francuzów ani Słoweńców.
Swoją drogą szkoda dwóch akcji Niemców w końcówce...bramkarz Kataru klasa.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Napisałem na pierwszej stronie tego tematu,że pewnie Katar zagra w półfinale i niestety sprawdziło się,&quot;stety&quot; też mogę powiedzieć bo konsekwentnie na nich stawiałem,ale z Polską będą faworytem,więc wielki biznes to to nie będzie,a Polska lubi łoić faworytów - od kilku lat przecież mottem przewodnim tej drużyny jest &quot; im trudniej tym lepiej&quot;.
Jeszcze taka ciekawostka - Katar kontynuuje dobre tradycje gospodarzy - w tym wieku,tylko Egipt nie doszedł u siebie do półfinału,ale przegrał z Rosją - ówczesnym obrońcą tytułu i późniejszym finalistą.
Jak pokażą się kursy to coś ewentualnie dopiszę,spodziewam się 50/50 lub nieznaczny faworyt Katar.
 
bono1987 15

bono1987

Użytkownik
Przy takim kursie na naszych spokojnie zgadzam sie z graniem +2,5 na naszych. Katar w zadnym meczu z powaznym rywalem nie gromil. Tez jestem przeciwnikiem tej mieszanki ale trzeba przyznac, ze graja solidny handball. Mialem nadzieje, ze Francja, Hiszpania albo Dania ich w koncu porzadnie zleje i uciszy ciapatych:p
 
P 57

przedmarancza

Użytkownik
Miałem ako Polska + Niemcy oglądałem tylko naszych więc nie moge sie zbytnio wypowiedzieć o drugim meczu, ale jestem prawie przekonany, że wygrały pieniądze, a co do meczu Polska - Chorwacja, gratulacje dla wszystkich co grali przeciwko naszym zeby tylko zarobić, oby jak najmniej takich &quot;polaków&quot; ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Tak jak pisałem Katar nie zwykle nie wygodny rywal ograł Niemców co nie było dla mnie sensacją. Zaskoczyli mnie polacy swoją dobrą tego się po nich nie spodziewałem .
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Zasadniczo martwi tylko to, ze nie zdobywamy bramek po wypracowanych i rozegranych akcjach a glownie po jakis sytuacyjnych rzutach i indywdualnych zagraniach.Nasz zespol ma jednak najwieksze serce do gry oraz lwie serce w defensywie i tym musimy pokonać te zbieranine Katarską.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Polska 2.54 MarathonBet 4/10
Brak czasu, brak sił, zdenerwowanie, to powody tak krótkiej analizy, wybaczcie.
Po obejrzeniu wielkiego meczu Naszych z Chorwacją miałem trening. Idąc na niego, jak i przed nim myślałem nad kursem na mecz Polska-Katar. Spodziewałem się jakiegoś 1.6, max 1.8 na Polaków, a tu takie buty. Przecież to my jesteśmy ekipą, która siedzi w czołówce od wielu lat. Katar za to to patologia piłki ręcznej. Kupni grajkowie, kupieni kibice, kupiony turniej. Nie prezentują jakiegoś wielkiego poziomu. Zawodnicy z samego topu? Trzej, Marković i dwóch bramkarzy, reszta to przeciętniacy uzupełniający skład. U nas jest więcej klasowych graczy. Całe koło, bramka, rozegrania, mniej mamy przeciętniaków uzupełniających skład, a nie jednego Markovicia, który może wygrać mecz. Tutaj jednak myślę, ze znowu wygra nasza obrona, która staje się najlepszym blokiem turnieju. Moim zdaniem trzeba się już rozglądać wśród naszych za najlepszym defensorem tych Mistrzostw.
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Polska - Qatar - 1.85 /bet365
Zagram to za nie dużo, w obu wypadkach będe usatysakcjonowany czy wejdzie czy nie, kluczem w tym meczu będzie para sędziowska jeśli ten mecz będzie prowadziła jakaś bałkańska para to raczej w tym meczu Polska szans za dużych nie ma, oczywiście z rywalem jak najbardziej jest w stanie wygrać ale z gwizdkami będzie ciężej, bo w kluczowych momentach można się spodziewać głównej roli właśnie z ich strony.O składzie tej zbieranki nie ma co pisać, każdy widzi co tam się dzieję i nikomu to się chyba nie podoba, w sumie gdzie ci zawodnicy mają swój honor i jakieś poczucie patriotyzmu że za brudne pieniądze srają na własny kraj, dodam tylko że pare lat temu Katar chciał zorganizować MŚ w koszykówce, odwidział im się ten plan jak dowiedzieli się że w koszykówce może grać tylko jeden naturalizowany(kupiony) grajek, myślę że taki Katar na takich mistrzostwach to wyglądałby jak 2 drużyna wystawiona przez USA, boję się co to będzie w 2022 na mundialu u nich i kogo tam sobie &quot;kupią&quot; do drużyny.
 
egzer 150

egzer

Użytkownik
Polska - Qatar - 1.85 /bet365
Zagram to za nie dużo, w obu wypadkach będe usatysakcjonowany czy wejdzie czy nie, kluczem w tym meczu będzie para sędziowska jeśli ten mecz będzie prowadziła jakaś bałkańska para to raczej w tym meczu Polska szans za dużych nie ma, oczywiście z rywalem jak najbardziej jest w stanie wygrać ale z gwizdkami będzie ciężej, bo w kluczowych momentach można się spodziewać głównej roli właśnie z ich strony.O składzie tej zbieranki nie ma co pisać, każdy widzi co tam się dzieję i nikomu to się chyba nie podoba, w sumie gdzie ci zawodnicy mają swój honor i jakieś poczucie patriotyzmu że za brudne pieniądze srają na własny kraj, dodam tylko że pare lat temu Katar chciał zorganizować MŚ w koszykówce, odwidział im się ten plan jak dowiedzieli się że w koszykówce może grać tylko jeden naturalizowany(kupiony) grajek, myślę że taki Katar na takich mistrzostwach to wyglądałby jak 2 drużyna wystawiona przez USA, boję się co to będzie w 2022 na mundialu u nich i kogo tam sobie &quot;kupią&quot; do drużyny.
Polska gra w świetnie w obronie Wątpie,żeby w półfinale gwizdali wszystko przeciw nam bo to byłby skandal.Będą w jakimś stopniu pomagać gospodarzom ale bez przesady.Niemcy przegrali dzisiaj mecz na własne życzenie.Polacy mają momenty przestoju,słabej gry ale nawet w osłabieniu potrafią rzucać bramki,co jest ważne w kwestii kar dla Polaków.Jedyne co zwróciło moją uwagę to zmęczenie naszego zespołu,gramy właściwie przez cały turniej 7-8 zawodnikami i tu może być problem.Polski zespół to zgrana grupa i jak mówią zwycięstwa budują.
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Co prawda nie oglądałem tego meczu Kataru z Niemcami, ale patrząc na ich wcześniejsze wyniki na tym turnieju taki sobie wniosek co do tych sędziów wysnułem, bo Katar w półfinale MŚ w jakiejkolwiek dyscyplinie brzmi co najmniej śmiesznie, a z naszą tendencją do robienia bohatera meczu z bramkarza rywali to sama obrona może nie wystarczyć.Chociaż tak jak pisałem zadowolony będę w obu przypadkach powodzenia lub nie mojego typu.
 
Do góry Bottom