>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

program do blokowania niechcianego polaczenia - symbian

K 358

koeman66

Użytkownik
Witam. Pare dni temu dostalem sms-a od osoby, z ktora nie chce utrzymywac jakichkolwiek kontaktow. Wiadomosc zignorowalem, ale juz na drugi dzien ktos zadzwonil, a ze akurat spalem to i nie sprawdzilem wczesniej kto zas, odebralem polaczenie, ale dzwoniacy nie odezwal sie nawet slowem po czym sie rozlaczyl. Teraz codziennie dzwoni mi ten numer, ktory zaczyna sie na 48123. Co to moze byc za numer? Podejrzewam, ze na bank gosciu kupil sobie nowa karte i specjalnie wydzwania zeby mnie zdenerwowac. Posiadam Nokie C5-03 z symbianem Series 60 5th Edition. Szukam darmowego programu do blokowania niechcianych polaczen przychodzacych, patrze na necie ale wszystkie strony z programami tego typu juz nie istnieja. W telefonie nie mam funkcji blokady, znaczy sie jest ale zeby ja zastosowac musze wprowadzic haslo, ale jakie to haslo diabli wiedza.:-( Jak poradzic sobie w tej sytuacji. Telefon mam wlaczony caly czas, a ktos wydzwania do mnie akurat wtedy, gdy spie. Pomozcie dobrzy ludzie, bo zaczyna mnie to irytowac do tego stopnia, ze zwracam sie z tym problemem na forum.
 
Do góry Bottom