>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej mężczyzn - Katar 2015

bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Ja gram over 50.5 w meczu Polski w połączeniu wygranej Niemców i underem 60.5 w meczu Rosji ako w Unibet 4.89. Nie wejdzie nie kombinuje z ręczną. Miałem nosa co do meczu Arabii ale niepotrzebnie pytałem na forum bo w rezultacie odpuściłem grę na +7 bo nie uzyskałem odpowiedzi. Czemu takie bety? Polacy powinni rzucić 22-23 bramki Szwedom, Szwedzi nam lekko z 3-4 więcej więc bet na styku. Rosjanie moim zdaniem nie będą mocno zaangażowani w ten mecz a linia ustawiona strasznie wysoko. Niemców nie ma co komentować bo przecież grają z Egiptem i znacznie zawyżony kurs.
Cóż zobaczymy, czy zaś dodam bukmacherowi pare złotych czy uda się coś odbić;)
 
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
warto rozważyć jeszcze w meczu Polska - Szwecja typ: Jonas Källman powyżej 3.5 po kursie 1,95.
Facet z silną Francją rzucił aż 8 bramek to i z Polską spokojnie 4 może walnąć, kurs znacznie zawyżony jest
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Tam gdzie rosną kursy Panowie jest o wiele większe prawdopodobieństwo, że wejdzie typ niż tam gdzie spada.
ja zauwazylem nie raz zupelnie cos innego
co do meczu Polska - Szwecja zagralem grubo na Szwedow za dobrze im idzie na tym turnieju zeby przegrac ze slabo grajaca nasza druzyna, co my gramy na tych mistrzostwach wymeczone z Argentyna i Rosja , co gramy ?
jest to tak zwany pewniak dnia
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
ostatnio karne dla Polski rzucał B. Jurecki? Over 4,5 po 2,35 w związku z tym wygląda kusząco, biorąc pod uwagę fakt, że z koła powinien coś dorzucic?!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
milson 209

milson

Użytkownik
ostatnio karne dla Polski rzucał B. Jurecki? Over 4,5 po 2,35 w związku z tym wygląda kusząco, biorąc pod uwagę fakt, że z koła powinien coś dorzucic?!
Tylko równie dobrze może nie trafić pierwszego karnego i być od tego odstawionym, a w ataku coraz więcej minut dostaje Syprzak. Poza tym to nie będzie mecz w którym padnie wiele bramek. Aczkolwiek kurs warty ryzyka, ale nie za dużą stawkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Francja - Argentyna
Cedric Sorhaindo ponad 3.5 @ 1.85 // UNIBET.

Dzisiaj znów celuję w strzelców, tym razem spotkaniu Francuzów. Myślę że linia wystawiona przez unibet jest dosyć niska. Sorhaindo obecny zawodnik Barcelony na tych mistrzostwach strzelił w poniższych spotkaniach:
Czechy - 5
Egipt - 4
Islandia - 5
Algeria - 2
Szwecja - 4
Myślę że w dzisiejszym spotkaniu powinien rzucić co najmniej 4 bramki tym bardziej że są zdecydowanym faworytem tego meczu.
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
BiH - Rosja
under 59.5 @1.84 Ónibet
Przecieram wciąż oczy ze zdziwienia... z niedowierzaniem linii, którą wystawili bukmacherzy. Według mnie za wysoko i to dużo za wysoko. Bośniacy w tych mistrzostwach taką linie osiągnęli w ostatnim meczu z Białorusią, ale to większość zespołów w tych mistrzostwach z Rutenką i spółką osiągała tą linie. BiH bardzo mocna i siłowa obrona, co powinno być trochę większym problemem dla Rosjan ze zdobywaniem bramek. Rosjanie jak to już ktoś wcześniej przed meczem z Czechami po braku awansu spuszczą z tonu i tak się chyba stało. Mecz bez większego już znaczenia, bo o 19 miejsce... Nikt tu nie będzie dawał z siebie 150% na pewno nie Rosjanie, bo to chyba nie jest dla nich wymarzone miejsce w turnieju. Bih nie licząc meczu z Białorusią średnio niecałe 50 bramek na mecz, więc gra bardzo wolna, plus mocna obrona i słaby kontra atak. Nie chce mi się głębiej wchodzić w statystyki, według mnie typ jak najbardziej do gry. Under 57.5 @2.55 też wygląda bardzo kusząco ????
 
milson 209

milson

Użytkownik
Chile - Algieria
Chile @3,75 Sportingbet 2/10j
Chile/Chile HT/FT @4,81 bet-at-home 1/10

To zdecydowanie nie jest turniej Algierczyków, którzy przegrali w poniedziałek nawet z Arabią Saudyjską. Ekipa z Afryki zgodnie z planem poległa w grupie, natomiast w meczach o miejsca 21-24 można było spodziewać się nieco lepszych wyników. Chile co prawda jeszcze nie wygrało, ale w turnieju zaskakuje pozytywnie, bo nie ma już w wyników 40-15, jak bywało to w poprzednich turniejach. Oglądałem parę ich spotkań, a szczególnie mecz ze Słowenią, gdzie przez długi czas w pierwszej połowie stawiali się obecnemu już ćwierćfinaliście. Poza tym w fantastycznej formie jest gwiazda zespołu - Rodrigo Salinas, który w minimalnie przegranym meczu z Iranem (1 bramką) rzucał celnie aż 18 razy! Myślę, że kurs to value podobne do meczu Szwecja - Polska. Więcej szans daje się Algierczykom, ale Chilijczycy mogą pokusić się o niespodziankę, choć nie wiadomo, czy w takich kategoriach należy postrzegać ich ewentualne zwycięstwo.
 
warciarz 21

warciarz

Użytkownik
Katar - Niemcy
Niemcy @1.60 Bet365
Ściany i sędziowie pomagają Katarowi jednak to w spotkaniu z Niemcami nie wystarczy do awansu. Nasi zachodni sąsiedzi piłkarsko są po prostu o klasę lepszą drużyną i nawet kilka kontrowersyjnych decyzji arbitrów nie pozwoli przekręcić tego meczu. Umiejętne wyłączenie z gry Markovicia odetnie główny dopływ tlenu gospodarzom, a to pozwoli zbudować bezpieczną przewagę i kontrolować mecz do ostatniej minuty. Pieniądze nie mogą wygrać w tym spotkaniu.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Co do Algierii to może jest i słaba,ale Arabia Saudyjska gra pół-amatorami,normalnie nie przegraliby z nimi,zaskakująco jednak po prowadzeniu w pierwszej,mecz przegrali - dlaczego? HT/FT @27 i wszystko jasne,klasyczny łamaniec(tzn może bardziej klasyczny jest gry faworyt odrabia straty jak Katar z Białorusią czy Brazylia z Chile).
W tych meczach o niższe miejsca wszystko wydaje mi się możliwe,pod pretekstem braku mobilizacji w walce o n-te miejsce na turnieju można robić różne wałki.

Katar - Niemcy

Pieniądze nie mogą wygrać w tym spotkaniu.
Otóż pieniądze mogą wygrać każde spotkanie,tym bardziej takie którego w ogóle nie powinno być.
Niemcy grają na turnieju chociaż odpadli w eliminacjach,ale przecież Australię można wyrzucić,a jak będą się &quot;pluć&quot; to w przyszłości każe im się grac baraże z Europą i pozamiatane,nigdy nie zagrają.
Katar bez zaciągu najemników i własnych ścian grałby dziś z Arabią lub Chile,a nawet z najemnikami(a trzeba przyznać,że widać,że trener dobrze poukładał grę) ,ale na neutralu walka o 4te miejsce w grupie to byłby max.
Nie oglądam może po 6 spotkań piłki ręcznej dziennie,ale chyba jeszcze nigdy nie widziałem,żeby drużyna miała tyle fauli w ataku ile Austria w meczu z Katarem.Gość dostaje piłkę,robi krok w kierunku bramki , z obrony wychodzi zawodnik,ewidentnie idzie z nim na &quot;czołówkę&quot;,artystycznie upada,oczywiście ze stopami &quot;przyklejonymi&quot; do parkietu,tak,że niby stał tam tak długo aż &quot;wrósł&quot; i oczywiście faul w ataku.
Tyle,że trzeba przyznać,że tak grający Niemcy jak na tym turnieju to wyjątkowo ciężki przeciwnik do przekręcenia i nie mam na myśli tylko tego ,że grają dobrze,bo grają,ale przede wszystkim grają szybką piłę,nie ma &quot;męczenia buły&quot; jak u Nas,3-4 szybkie podania w środku przy czym każdy wie od początku do końca jak będzie rozegrana akcja(a nie jak w naszej drużynie,każdy z własnym pomysłem) i podanie do skrzydła,ewentualnie rzut z dosyć czystej pozycji ze środka.Pamiętam jak jeszcze w 2007 gość z taka oryginalną fryzurą rzucał co 10 minut z &quot;biodra&quot;,teraz tak nie muszą rzucać bo wszystko mają rozegrane na szybkości i co najważniejsze z planem.
I jak Katar czy sędziowie mają ich łapać na faule,skoro jest bardzo mało indywidualnych akcji?
Ja ewentualnie widziałbym to tak,że Wiencek musiałby złapać szybko minuty,a już najlepiej 2 razy w pierwszych 20 minutach,najpóźniej do przerwy.Groetzki musi zostać przystopowany - to jak do tej pory jeden z najlepszych skrzydłowych mistrzostw - Katar urodzony na Kubie - Capote musi ostro w niego wjechać - bez reakcji sędziego.
Obrona 5-1 gdzie wysunięty obrońca musi podchodzić bardzo blisko i tak samo jak w meczu z Austrią,łapać na zderzenia faule w ataku.
No tak ja to widzę,bez konkretnych typów,przekręcić Niemców mega ciężko będzie, ale nie jest to mission imposible ,tym bardziej,że moim zdaniem Katar usatysfakcjonuje półfinał,tak jak było w piłkarskim mundialu w Korei,złoto byłoby przegięciem - ćwierćfinał można jeszcze przekręcić.
E: I jeszcze sobie zerknąłem w statystyki - tam oczywiście &quot;niespodzianka&quot; - najczyściej grającą drużyną są gospodarze- tylko 19 2-minutowych wykluczeń,tyle samo ma Hiszpania,ale ma więcej żółtych kartek i jedną czerwoną ???? ,dla porównania Niemieccy brutale aż 36 2-minutowych kar.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Zobaczcie jakie macie kursy w meczu:
Niemcy - Katar
Chorwacja - Polska (jak grać to handi jakieś)
Mniej więcej podobne do siebie, a w moim mniemaniu w pierwszym meczu jest tutaj wyraźny faworyt spotkania czyli Niemcy. Za Katarem nie stoi praktycznie nic, tylko puste domysły o tym, że ściany będą pomagać i pieniądze. Może i ziarenko prawdy w tym i jest, ale nie oszukujmy się i nie róbmy z Kataru jakieś potęgi w piłce ręcznej. Dla nich fakt, że znaleźli się tu gdzie znaleźli powinien być dużym sukcesem. Tak samo było jakieś spekulacje przed meczem z Egiptem, a Niemcy wciągnęli ich nosem nie pozostawiając złudzeń kto był lepszy w meczu, teraz kurs mamy jeszcze wyższy, a przeciwnik o podobnym poziomie.
Przypomnę wszystkim finał kobiet Serbia - Brazylia, też ściany miały pomagać bo grali w Serbii, a wygrała oczywiście Brazylia.
Dania grała w finale z Francją u siebie i co? Dostali łomot na własnej hali, żaden sędzia czy ściany nie pomogły.
Polska to okropny nieobliczalny zespół, ja bym tutaj odpuścił grę przeciwko naszym, bo my potrafimy zagrać genialne mecze kiedy jesteśmy spisywani na stratę.
A w meczu Danii vs. Hiszpanii grałbym na tych drugich z prostego powodu. Mają więcej polotu w swojej grze, więcej niekonwencjonalnych zagrań, taki Hiszpański temperament. Każdy chyba pamięta jak to Hiszpania rozbiła u siebie w finale Duńczyków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bob94 465

bob94

Użytkownik
Katar - Niemcy
Niemcy 1.60 @ bet365
⛔
Zacznę od Niemców, na tym turnieju świetnie układa im się gra ofensywna, są taką maszynką do zdobywania bramek, genialne skrzydła, bardzo dobra bramka i o dziwo twardo w obronie trzymają naprawde to mnie u nich najbardziej zaskoczyło, a przy nieporadności Kataru w ataku pozycyjnym Gensheimer i Groetzki będą biegać do kontr aż miło. Katar jak już wspomniałem w ataku coś jak Polska z tym że oni mają jakiś tam pomysł ale gorszych wykonawców ale jednak dużo pomyłek, za to gra w obronie fantastyczna to co zrobił trener Rivera to coś niesamowitego gdzie z tak przeciętnych zawodników dał rady tyle wycisnąć i zawsze jeszcze Saric swoje 40% wyciągnie, ale myślę że nie z Niemcami zbyt doświadczeni i nie takim fachowcom rzucali bramki. Podsumowując stawiam na siłe ofensywną Niemiec katar i sędziowie raczej ich nie poskladają, a Niemcy chcą pokazać że mimo wszystko zasłużyli na udział w tych MŚ i uciszyć krytyków. No a jeżeli sędziowie by ich jakoś poskładali to zakończy się to wielkim skandalem.
Dania - Hiszpania
Dania 2.15 @ bet365
⛔
Nie ma się co oszukiwać Hiszpanie za Cadenasa nie imponują już tak w obronie jedyne co ich ratuje to Vargas w bramce, ale fakt potencjał ofensywny nadal w pełni wykorzystują. Ale Duńczycy po zmianie trenera zaczęli wg mnie grać bardziej dojrzale tj. mniej strat, nie grają tego co chce przeciwnik, wypracowanie pewnej przewagi a potem spokojna granie i trzymanie tego wyniku, jak zwykle z ich strony świetna kontra, mają lepsze skrzydła i kołowych, a jak Landin się rozkręci to też na 30-40% może zagrać. Nie wracałbym do poprzedniego finału gdzie Hiszpanie ich rozbili to był najsłabszy mecz tej drużyny na turnieju a w tym już takie mieli i się rozkręcają z meczu na mecz. Ryzyko zawsze jest ale więcej argumentów ma Dania wg mnie.
Chorwacja - Polska
Polska (+3,5) 1.71 @ bet 365
✅
Głownie opieram to na twarde obronie Polaków i jeżeli zagramy tak jak ze Szwecją w defensywie to Chorwaci nam po prostu nie odskoczą, rok temu też się z nami sporo namęczyli. Ogólnie zawsze mecze z nami zawsze toczyli wyrównane i nigdy nas nie zdemolowali ale z drugiej strony znowu nigdy z nimi nie wygraliśmy, więc może to jest ten mecz ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Nie chcę, śmiecić w temacie, jednakże na temat Duńczyków przesadzacie, wcale nie jest tak kolorowo jak opisujcie niczym nie imponują na tych Mistrzostwach zresztą jak większość ekip. Jednakże Hiszpania z taką grą jak dotychczas to główny kandydat do tytułu.Obok Francji, wcześniej Trójkolorowi także słabo, wczorajszy mecz choć z Argentyną(która podkreślam dała rade zremisować z Danią po równej walce) Francja zagrała fenomenalnie. Dużo gorzej grają Duńczycy niż z wcześniejszych lat. Ostatni mecz z Islandią nie popełniali zbyt wielu błędów zgadza się ale to chyba jedyny mecz gdzie tych błędów nie było. Hiszpanie grają cały czas na tym samym poziomie nie od dziś, dla mnie półfinał to będzie przedwczesny finał Hiszpania - Francja i nie sądzę bym się pomylił.
Francja dopiero pierwszy mecz im dobrze wyszedł podejrzewam, iż wcześniej Francuzi za bardzo ignorowali rywali, jednakże teraz już pokażą co naprawdę potrafią dodatkowo mają mur beton w bramce Thierry Omeyer.
Fakt Hiszpanie muszą popracować nad defensywą która jest jedynym minusem na tą chwilę, ale wg mnie na Duńczyków starczy.

Hiszpania 2 2@ 7/10✅
Francja 2 1.2@ 7/10✅
Z drugich ćwierćfinałów najciekawszy to chyba Niemcy-Katar, wszyscy sądzili że ta zbieranina Kataru nie będzie aż tak dobrze grała ale scenariusz inny zresztą naszpikowani są dobrymi zawodnikami i nie ma się co dziwić. Niemcy którzy na te Mistrzostwa wbili się tylnymi drzwiami, także grają dobrze tu będzie zacięty mecz.
Chorwacja - Polska.
Polacy mogą w końcu wywalić Chorwatów, gdyż na ten moment także z poprzednich lat tylko nazwa się zgadza, na tych Mistrzostwach grają słabo głupie błędy gdzie wcześniej mało kiedy można było zobaczyć. Ale niestety Polacy to totalna masakra, błędy, błędy i jeszcze raz Daszek !!.
Przykro,ale ten chłopak jest za słaby, nawet jeśli dochodzi do czystych sytuacji rzutowych bramkarz nie ma problemu tak jakby brakło siły gdyż piłki są słabo posyłane w bramkę.
Nie oszukujmy się Szmal nas trzyma nadal na tym turnieju gdyby nie on to jeszcze gorsza Szwecja by jutro wyszła na parkiet a my w kapciach przed TV, kurs na Chorwację nie warty kompletnie gry, choć nie sądze by Polacy poprawili swą grę ale jest cień szansy zawsze będzie póki piła w grze.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Chorwacja - Polska typ:Chorwacja(-4) ,Kurs:2,25
Chorwacja jeden z faworytów do zdobycia medalu na tym turnieju powinien sobie za naszymi szczypiornistami dać sobie radę bez problemu.Nie ukrywam że sercem jestem za naszymi ale rozum podpowiada że wielkich szans to my nie mamy może i nawet przez chwilę będziemy prowadzić ale roztwonimy tą przewagę w dwie sekundy to co gramy w ataku to jakaś komedia tyle błędów przy prowadzeniu nie popełnia chyba nikt na tym turnieju o ile w obronie jakoś dajemy radę to zawalamy na całej linii w ataku ,Szmal wszystkiego nie da rady wybronić więcej jak chcemy wygrać z Chorwatami to musimy zagrać bez błędnie a to raczej nie możliwe na każdej imprezie mistrzowskiej dostajemy od nich łupnia a sensacji jutro nie widzę ,handi powinno się szybko pokryć.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Qatar vs Germany. Wynik: Remis Kurs: 9.00
Mialem grac grubo na win Niemcow poniewaz wszystko mowi, ze jutro Katar zakonczy swoje podboje na MS, cos mi jednak mowi, zeby odpuscic ten mecz i tak tez robie, grajac za wieksze stawki daje na ten mecz no bet. A remis gram dla fanu za drobne idac za wlasnym przeczuciem.
Dla mnie Niemcy sa sredniakiem i dalej sie bede tego zdania trzymal, Katar to zbieranina niezlych graczy i moga jutro zamieszac w meczu, ja ich stawiam na poziomie Sloweni. Ze statystycznego puntu widzenia Katar ma jakis mega bilans kilkudziescieciu zwyciestw z rzedu poza jedna porazka z Hiszpania, ktora dla mnie jest glownym faworytem do zlota.
Zycze wszystkim powodzenia i latwej wygranej Niemiaszkow, nie mniej ja bym mega grubo tu nie gral ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dania - Hiszpania over 54,5 1,77 bah ⛔
Moim zdaniem zapowiada się ciekawe spotkanie, pełne bramek. Dla Duńczyków dobra okazja do rewanżu za finał sprzed dwóch lat, kiedy przegrali 19-35. Dziś chyba jednak aż takiej różnicy być nie powinno.
Duńczycy słabo zaczęli te mistrzostwa ale od meczu z Polską już wygląda to trochę lepiej. Obrona bardziej aktywna co pomaga bramce, szczególnie z Islandią bramkarze zagrali na wysokiej skuteczności ale ja bym powiedział, że to bardziej niemoc Islandczyków niż moc Landina i Greena. Mimo jednak tak dobrej obrony stracili 25 bramek. Dziś będzie jeszcze trudniej bo Hiszpanie dysponują większym potencjałem ofensywnym.
Mistrzów Świata oglądałem już na turnieju przed rozpoczęciem imprezy, kiedy to grali z Węgrami, Norwegią i Polską. Wtedy zwróciłem uwagę na ich problemy w obronie i nie wydaje mi się, żeby znacząco poprawili ten aspekt gry. Mają jednak w bramce Pereza de Vargasa, który przewodzi w statystykach bramkarzy na tym turnieju. Mimo jednak klasowych graczy między słupkami obu ekip myślę, że padnie w tym spotkaniu wiele goli.
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Nie rozumiem czemu większość jako główny argument za Hiszpanami przedstawia finał ostatnich MŚ, przecież Duńczycy już im zrewanżowali na ME rok temu, i nie mają co rozpamiętywać, a już na pewno drużyna tego pokroju nie przegra tego meczu w głowach, gdzie grają w najsilniejszych ligach Europy i w kadrze też o niejedno już grali. A umoczyli spektakularnie w dwóch ostatnich finałach bo przeszli przez turniej jak burza a każda drużyna w obojętnie jakiej dyscyplinie ma zawsze słabszy mecz na ME czy MŚ, na tym turnieju już takie mieli, i teraz dopiero się rozkręcają
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
Chorwacja - Polska (2) @ 4.05 Betsson
Oglądałam wszystkie mecze naszych szczypiornistów teraz jak i zawsze :p
Jak i kilka meczy Chorwacji LIVE w internecie i uważam, że mamy szansę na wygraną z Chorwatami (wg mnie przereklamowanymi, to nie ta sama drużyna co z przed kilku lat, nadal mocna, ale nie poza naszym zasięgiem, wystarczy porównać przeciwników). Wszystko zależy od naszej determinacji. Jeśli nawet będziemy po 1 połowie przegrywać 2 punktami, a wyjdziemy w drugiej nastawieni by grać i dać z siebie wszystko to wierzę, że nadgonimy i powalczymy dzielnie o półfinał! Nie wiem, ale uważam, że Polacy nigdy nie są do przewidzenia, tak jak w piłce ręcznej tak jak i w siatkówce. Wszystko siedzi w głowię Polaka! ???? Damy radę! Musimy! Do boju Polsko! Do przodu Polacy! ???? Sercem i zakładem z Naszymi! &lt;3
Katar - Niemcy (1) @ 3.0 Betsson
Uważam jak w przypadku Chorwatów, że zbyt szybko przekreśla się gospodarza.
Plecy plecami, ale drużyna również prezentuje się ciekawie. Niemcy są również ułożeni, ale tak naprawdę są tu nie przez potęgę wyrobioną, a lekkim szczęściem. Gra falowa, czasem przypomina mi grę naszych. Większość stawia na Niemców niby &quot;gładko&quot;, a ja nie postawiłabym po kursie mniej niż 2.0 i bez podparcia innym zakładem na Niemców z czystym sumieniem. Jak dla mnie spore ryzyko, jak na Chorwatów. Dlatego Katar (mamy zimę przecież :p)
Dania - Hiszpania (2) @ 2.14 Betsson
O&#39;le Espania! Dania jak dla mnie jest ekipą słabszą od przeważnie zawsze w formie Hiszpanów. Naprawdę musieliby mieć gorszy dzień by sobie nie poradzić z Duńczykami.
Od zawsze uważam te ekipę (jak i Hiszpanki) lepiej i bardziej ułożoną, ograną drużynę!
Statystyki również aż tak nie różniące. Wiwat Hiszpania! Do boju byki! ????
A jak będzie... jak zwykle pokażę forma dnia... Piłka jest jedna, a bramki są dwie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
S 13

suwix

Użytkownik
Ogólnie zawsze mecze z nami zawsze toczyli wyrównane i nigdy nas nie zdemolowali ale z drugiej strony znowu nigdy z nimi nie wygraliśmy, więc może to jest ten mecz
Jeśli nie ma czegoś na livesports, nie oznacza, że nie wygraliśmy. Igrzyska Olimpijskie w Pekinie 24:27 dla Polski. ????
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Słowenia (+3,5gola) - Francja 2 1.70 fortuna ✅ ✅ ✅
Nie mam czasu na dluga analize bo spadam obstawic wiec krotko. Słowenia nie ma czym sie zbytnio pochwalic na tych mistrzostwach. Porazka z Katarem ktora mnie zdziwila oraz z Hiszpanami 4 golami a zwyciestwa? Raczej takie ktore musialy wejsc (no coz z katarem sie nie udalo). Na 9 meczy miedzy tymi druzynami 4 razy nie zostal pokryty handicap. Ale to historia to nie ma co gadac. Francja w ostatnim meczu rozbila Argentyne ktora az tak zle nie grala mimo ze nie jest to zespol na medal. Mysle ze trojkolorowi nie beda chcieli sie meczyc z Slowencami tylko szybko strzelic pare goli i kontrolowac mecz jak ostatnio. Slowency fakt jest to solidny zespol ale nie az taki zeby mogl podskoczyc Francuzom i mysle ze nie bedzie to spacerek ale i nie meczarnia. Poprostu Francja musi przejsc ten mecz bez niepotrzebnych nerwow.
 
Do góry Bottom