>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata 2015 Katar-informacje, dyskusje itp

Status
Zamknięty.
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Jedyne co może powstrzymać Niemcy w awansie to Saric jeżeli nie będzie bronił na 50% tylko tak w normie koło 30% to Niemcy ich ograją bez problemu maja, Katar nie imponuje w ataku, jedyna ich siła to obrona + sędziowie itego właśnie trochę zacząłem się obawiać i nie wiem czy nie zrezygnuje z tego spotkania...
Niemców tak a pro po to wg nie powinno być na tym mundialu :grin: Mają farta że dostali dziką kartę z każdego potknięcia szwabów będę się cieszył nie zmiernie .Gram handi na Chorwatów za małe pieniądze ponieważ rzadko grywam handball .Wg mnie Handi na Chorwatów + wygrana Niemców mimo wszystko daje profit. Kto ma jaja ten zagra grubo. ????
 
C 2

cr11

Użytkownik
Osobiście polece Francja win + Hitlerowcy win po kursie @1,95 i nie wiem co Qatar musiałby zrobić żeby wywalić szwabów, nie widze takiej opcji po prostu. Kto chce może dorzucić croatie, ale osobiście nie postawie przeciwko Polakom, za bardzo przeżywam te mecze...
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
To chyba najciezsza mozliwa do obstawienia para. Szalenie wyrownane zespoly. W Danii wiecej gwiazd,lepsze rozegranie oraz bramkarz a Hiszpania szybsza gra,swietne skrzydla oraz wyrownany sklad. Do tego meczu potrzeba wrozki, ja sam daje szanse 52-48 dla Danii
Dania lepszy bramkarz? No prosze cie chyba tylko w teorii bo Vargas w turnieju na ponad 40% broni a Landin koło 20-30%, dopiero dziś z Islandią 45% ale to Islandczycy wykreowali go na gwiazdę rzucając z nieprzygotowanych pozycji. Co do kołowych i rozegrania to raczej wyrównany skład u obu, a na skrzydłach w Danii Lasse Svan człowiek który wygryzł ze składu Lindberga i pokazuje to w turnieju wcale nie gorszy od Tomasa a po drugiej stronie Valero gdzie z całym szacunkiem do niego ale Eggert klase lepszy wg mnie.
 
M 218

mhb

Użytkownik
Grajcie -10 na Chorwację od razu. Śmiać mi się chcę jak tu mnóstwo &quot;ekspertów&quot; miliony na Szwedów dawało. Nigdy w życiu nie zagrał bym przeciwko NASZYM. Co mam oglądać mecz i się cieszyć, że przegrywają. Co wy macie w ogóle w głowach. To już są ćwierćfinały! A Polacy nieraz pokazali, że potrafią walczyć. Jak nie damy się Alilovicowi rozbronić i powstrzymamy ich kontry, to nie stoimy na straconej pozycji.
Dziś nareszcie cały mecz pomagał Szmal i oby tak dalej. Wrócił stary dobry Michał Jurecki, którego nikt nie może zatrzymać. Zagraliśmy bardzo, bardzo dobrze w obronie, a kto się zna na ręcznej ten wie, że tym elementem się wygrywa mecze i mistrzostwa!
Wiem, że spadną na mnie gromy, bo nie ma co się rozczulać i trzeba grać, kiedy jest &quot;okazja&quot;. Dla mnie to nie jest żadna okazja i z uśmiechem na twarzy będę patrzył jak Nasi wygrają i kilka osób przegra tu swoje marne grosze.
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
To już są ćwierćfinały!
Cytuję tylko to, choć zgadzam się w większości z kolegą MHB. Skupiłem się na tym, że to są już ćwierćfinału - nie byle zespoły znalazły się w najlepszej 8 świata, więc granie tutaj faworytów po słabym kursie jest dość ryzykowne. Moim zdaniem lepiej tutaj szukać sensacji, bo tu może się zdarzyć już wszystko. Poziomy zespołów bardzo porównywalne, a od wyniku będzie zależała dyspozycja dnia (dla przykładu słaba gra Szwedów i murujący Szmal)
 
M 218

mhb

Użytkownik
A i jeszcze takie pytanie do &quot;znawców&quot;... Bo normalnie śmiech, aż mnie ogarnia jak to wszystko czytam... Chorwacja zagrała słaby mecz? Skuteczność rzutowa na poziomie 63%. Więc ile miała według Was rewelacyjna Hiszpania? 65%! A może wiecie ile Dania? 64%. Widzę już to zdziwienie. Hiszpanie wygrali pewnie, ponieważ grali znakomicie w obronie. A dziś właśnie Polacy też tak grali!
Chorwaci spokojnie mogą zagrać słabszy mecz, a nasi lepszy i Wasza wiara, że tak nie zagrają nic tu nie da.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
warciarz 21

warciarz

Użytkownik
Jako patriota nie mam zamiaru stawiać przeciwko Polakom. Zagram jednak na naszych z jakimś handi. +3,5 z kursem 1,71 wydaje się być bardzo ciekawą opcją. Nie można popadać w skrajność. Może nie gramy rewelacyjnie, ale potrafimy się spiąć. Chorwacja też ma słabsze momenty i szczerze wątpię, aby rozwaliła Polskę jakąś dużą ilością bramek, zwłaszcza w tej fazie turnieju. Mam nadzieję, że Polska rozegra świetny mecz i wygra czysto, ale handi +3,5 będzie dodatkowym elementem, który zabezpieczy ten typ.
 
L 3

loczek99

Użytkownik
Katar - Niemcy
Niemcy @1.60 Bet365

Ściany i sędziowie pomagają Katarowi jednak to w spotkaniu z Niemcami nie wystarczy do awansu. Nasi zachodni sąsiedzi piłkarsko są po prostu o klasę lepszą drużyną i nawet kilka kontrowersyjnych decyzji arbitrów nie pozwoli przekręcić tego meczu. Umiejętne wyłączenie z gry Markovicia odetnie główny dopływ tlenu gospodarzom, a to pozwoli zbudować bezpieczną przewagę i kontrolować mecz do ostatniej minuty. Pieniądze nie mogą wygrać w tym spotkaniu.
do tego Francja? może nie zwycięstwo bo kurs tragiczny ale jakieś -1.5? kilka bramek do przodu powinni ogarnąc i &quot;na miękko&quot; wygrac
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Co sądzicie o zagraniu na Gonzalo Pereza de Vargas jako najlepszego bramkarza turnieju? Jeśli chodzi o statystyki to ma najlepszą skuteczność obronionych rzutów za koła i karnych. Do tego ma o wiele więcej obronionych strzałów niż np. drugi w klasyfikacji bramkarz. Kurs 3,50 w bet365.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Jako patriota nie mam zamiaru stawiać przeciwko Polakom. Zagram jednak na naszych z jakimś handi. +3,5 z kursem 1,71 wydaje się być bardzo ciekawą opcją. Nie można popadać w skrajność. Może nie gramy rewelacyjnie, ale potrafimy się spiąć. Chorwacja też ma słabsze momenty i szczerze wątpię, aby rozwaliła Polskę jakąśże ilością bramek, zwłaszcza w tej fazie turnieju. Mam nadzieję, że Polska rozegra świetny mecz i wygra czysto, ale handi +3,5 będzie dodatkowym elementem, który zabezpieczy ten typ.
Nie popadajcie w hura optymizm. Wczoraj dał o sobie znać syndrom szwedzki, jeżeli chodzi o handball męski. Zauważcie, że Oni najczęściej zaczynają z pompą, idą jak burza, przychodzi dalsza faza i bombka. Presja i już w rękach galareta. Druga sprawa Nam mecz wybronił Szmal, kilka obron w newralgicznych momentach. Jestem niemal przekonany, że jutro już tak dobrze nie będzie. Nie mogę uwierzyć jak Naszym udało się awansować do ćwierćfinału z tymi skrzydłami niczym z Olimpii Piekary, Grabarczykiem, który inteligencją boiskową nie grzeszy. My nie mamy w ogóle pomysłu na grę w ofensywie. A Chorwacja nie zagra drugiego tak słabego meczu.
 
C 2

cr11

Użytkownik
Kurs na chorwatów coraz mniejszy, chyba wygląda na to że każdy na nich stawia ;/ ale to dobrze, znowu pykne na Polaków i może będzie tak jak ze Szwedami
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Co sądzicie o zagraniu na Gonzalo Pereza de Vargas jako najlepszego bramkarza turnieju? Jeśli chodzi o statystyki to ma najlepszą skuteczność obronionych rzutów za koła i karnych. Do tego ma o wiele więcej obronionych strzałów niż np. drugi w klasyfikacji bramkarz. Kurs 3,50 w bet365.
Graja na Sarica na 90% wybiorą kogoś z reprezentacji Kataru do najlepszej 7, a z tej reprezentacji jedynie on i Markovic są brani pod uwagę. A na razie na tym turnieju Saric i Vargas nie mają konkurencji
 
C 2

cr11

Użytkownik
Co myślicie o dzisiejszych starciach, Rosja+Czechy+Iran all win wychodzi @3,19 troche mnie to kusi, chociaż nie jestem pewien czy w takich meczach &quot;o nic&quot; nie będzie przysłowiowych jaj ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom