>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[GR. C] Holandia [2:0] Rumunia 17 VI

fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Sam dziś zagrałem na Rumunie. Całkiem nieźle grali dwa pierwsze mecze i dzięki temu to oni mają największe szanse na awans. Holendrzy na pewno nie zagrają pierwszym składem, szanse gry dostaną inni, dublerzy, którzy nie odstają dużo od pierwszego zespołu, ale mogą zagrać od nich gorzej. Czy Holandia troche odpuści to spotkanie? Niewykluczone, choć niekoniecznie musi byc to związane podłożeniem meczu dla Rumunii. Taki mecz to dobry moment na wypróbowanie nowej taktyki itp. Holendrzy już przyzwyczaili nas do ofensywnej piłki i wielu bramek. W ramach małego kontrastu stawiałbym tutaj na jednobramkowe zwycięstwo Rumunii. ;-)
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Czy ja wiem czy sie Holandia podłoży ?? Remis lub ich zwycięstwo.
Przypuścmy że sie podłozy i co ???
Holandia trafią na Szwecje [Czy ja wiem czy Ruskie wygraja ??]- beda nieco &#39;&#39;rozlużnieni&#39;&#39; 4 lata temu było 5:4 w karnych dla Holandii.
Teraz Szwecja będzie się chciała zrewanżować , a jak wyjdą rozlużnieni może być róznie
Jak wygraja lub nawet zremisują będą bardziej pewniejsi siebie i im będazie to powiewać kto będzie rywalem.
Hiszpania jak gra tak gra - finału nie widze.
Z Włochami , którzy grają &#39;&#39;lepiej&#39;&#39; mogą mieć utrudnione zadanie , z Rumunami też.
Hiszpania , która zaczyna , a która kończy to dwie inne Hiszpanie.
Jedna gra dobrze , druga dno.
Tak czy tak w tej połówce ide o półfinał C-C , a nie C-D
X [5/10] tu będzie odpowiedni - to będzie zależeć od mentalności i pierwszych minut.
Van Basten to nie super trener , ale z taką drużyną nie dojść do finału to grzech.
Trudno oceniac ten mecz - wynik pewnie siedzi w głowach i mentalności Holendrów , ale 1X bardziej prawdopodobne.
Czy bedą chcieli wyeliminować Francje i Włochy za jednym razem ??
Z Włochami w 1/2 mieliby tą przewage że wygrali z nimi 3-0 w pierwszym meczu.
 
gelo85 743

gelo85

Użytkownik
Nie rozumiem na czym miałaby polegać przewaga Holendrów przed ewentualnym ich półfinałem z Włochami... To, że wygrali w pierwszym meczu 3-0 ?? Przecież to nie dwumecz. A w przewagi psychologiczne nie wierzę. Równie dobrze mógłbym napisać, że Włosi mają przewagę, bo będą pałać ogromną żądzą rewanżu.
Moim zdaniem Francja i Włochy dziś go home ;)
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Vs

Pewni wyjścia z grupa z 6 punktami Holendrzy zmierzą się dziś z Rumunią która ma szansę sprawić niespodziankę i wyjść z grupy pozostawiając za sobą reprezentacji Włoch i Francji, jednak aby tak się stało muszą co najmniej zremisować z Holandią i liczyć na remis w spotkaniu Francja - Włochy lub po porostu wygrać dziś :spokodfhgfh: Jednak czy dadzą Oni radę rozpędzonym Holendrom ? Chociaż dzisiaj Holandia nie wyjdzie pełnym składem to i tak będzie im ciężko bo na pewno rezerwowi Pomarańczowych będą chcieli udowodnić Van Bastenowi że Im także należy się gra w pierwszej drużynie a co z tego wychodzi My sami wiemy najlepiej a przykładem jest wczorajszy mecz Polski z reprezentacją &quot;B&quot; Chorwacji... Rumuni jeżeli chcą nawiązać równą walkę z przeciwnikiem muszą na pewno zabezpieczyć dobrze tyłu bo wiemy jak Holandia może być groźna a świadczy o tym chociażby liczba strzelona bramek - 7. Jednak Rumuni są znani z tego że mało tracą bo stracili tylko 1 bramkę na tym turnieju lecz i w ofensywie nie idzie im za dobrze - 1 strzelona ... Jaki będzie wynik tego meczu ? Nie mam pojęcia bo Holandia oświadczyła że będzie grać na maxa a Rumunia na pewno nie odpuści lecz obie ekipy dobrze grają z tyłu i ja tutaj stawiam na under 2,5
pozdROWienia ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Skład na mecz:
Stekelenburg - Boulahrouz, Heitinga, Bouma, De Cler, De Zeeuw, Engelaar, Afellay, Van Persie, Robben, Huntelaar

Dobrze że roben i Van persie grają może coś strzelą ;)

Holandia - Rumunia 1 3.16
A więc skład bardzo dobry ???? Stekelngburg pewny punkt Ajaxu. Boulharoz gral w dwóch pierwszych meczach z Francją i Włochami, Heitinga dziwilem sie ze nie gral we wczesniejszych meczach. Bouma i de Cler graja na dobrym poziomie. De Zeeuw i Engelaaar dobrzy zawodnicy szczególnie Engelaar. Affellay pokazal ze jest wielce utalentowany strzelajac w meczu z Italia w poprzeczke. Van Persie i Robben klasa sama w sobie a The Hunter to król strzelców Eredivisie wiec Oranje to dobry skład i o wynik jestem spokojny ????
 
Do góry Bottom