>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata 2015 Katar-informacje, dyskusje itp

Status
Zamknięty.
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Macko18 powiedz mi skąd Ty wziąłeś taką informację,że Arabowie wycofują się z turnieju z powodu śmierci Króla i Szwaby mają walkowera hm??????
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Macko18 powiedz mi skąd Ty wziąłeś taką informację,że Arabowie wycofują się z turnieju z powodu śmierci Króla i Szwaby mają walkowera hm??????
Pewien nierozgarnięty, ale często poinformowany Pan o tym dzisiaj wspomniał.
 
candida 45

candida

Użytkownik
świetnie z gry wyłączeni byli bombardierzy Rosjan co zaowocowało w pewnym momencie że nie potrafili rzucić bramki bodajże przez 6 min gry.
Tych minut było blisko 10, co pokazuje dobrą grę Duńczyków, jak również fatalną dyspozycję rzutową Rosjan.
Obie ekipy, mam na myśli Polskę i Danię, prezentują się przeciętnie w stosunku do stawianych im oczekiwań. Nasza ekipa gaśnie z roku na rok, a grane na styku mecze i płynące stąd wielkie emocje w zderzeniu z Rosją czy Argentyną, tylko pokazują sukcesywne pikowanie Polskiego zespołu w międzynarodowej drabince. Po stronie Danii mamy przed wszystkim potencjał - od bramki po atak. Mam wrażenie, że dla tego zespołu te mistrzostwa zaczną się dzisiaj - rywal dobry do ogrania, wysokie miejsce w rozstawieniu, wysokie morale w rundzie PO. Nawet jeśli brać pod uwagę wyrównane mecze sprzed lat, to rzuca się w oczy dyspozycja Polskiego zespołu na linii rzutów karnych - te rzuty w meczu na styku mogą mieć kolosalne znaczenie, tymczasem bijemy rekordy w ich niewykorzystywaniu. Bawi mnie zdanie komentatora, który życzeniowo ogłosił, że limit niestrzelonych karnych został wykorzystany w meczu z Arabią Saudyjską. Kto strzelał karne, nie tylko w piłce ręcznej ale choćby w piłce nożnej, ten wie jak ważna jest tu powtarzalność, pewność siebie. Kiedy na przeciw stanie Landin, bramka wydaje się naszym widziana z lotu ptaka - nawet gołąb czasem trafi, to jednak może okazać się za mało.
Reasumując - życzę sobie meczu do ostatnich sekund, mam jednak wrażenie powtórki z meczu Dania - Rosja, Duńczycy szybko odskoczą i będą kontrolować mecz a nam ta pogoń tym razem już się nie uda.
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Palma nie zagrał ale jakoś Islandczycy sobie poradzili i są w kolejnej rundzie:) Nie ma co ukrywać te 1,60 na Szwedów to jest świetny kurs by postawić i się wzbogacić. Jak dla mnie Polacy z tą ilością strat i błędów w defensywie nie mają czego szukać w starciu z takim rywalem jak Szwedzi:) A swoją drogą Michael Biegler dostał dzisiaj ofertę prowadzenia od nowego sezonu pracy w bundeslidze w HSV Hamburg...
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
A swoją drogą Michael Biegler dostał dzisiaj ofertę prowadzenia od nowego sezonu pracy w bundeslidze w HSV Hamburg...
Niech go biorą...
Co sądzicie o kursach wystawionych na mecz Białoruś - BiH? Wydaje mi się, że trochę przecenili umiejętności naszych sąsiadów. Faworytem ok, ale czy aż tak bardzo?
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Cytat Maćko18:
Może takie, że zawsze nam idzie z nimi nieźle. Powinien być wyrównany mecz, a przy tym kursy na poziomie 1.7-2.9 są przesadzone. Koło po naszej stronie, bramka na równi, jak i rozegrania. Skrzydła na korzyść Szwedów. Wiadomo, ze tak w danym meczu nie musi być, ale tak to widzę na razie.
Kursy są piękne na Szwedów. To co grają nasi to... lepiej nie komentować. Przez całą fazę grupową zagraliśmy 8-9 minut &#39;dobrze&#39; i były to ostatnie minuty meczu z Rosją. Zagraliśmy na tzw. &quot;pełnej kurwie&quot;, czyli była walka, zaangażowanie w grę... a pozostałe 351 minut??? przebiegane i ledwo ledwo wymęczone punkty z Argentyną, Rosjanie przez wyżej opisywane 8-9 minut nie rzucili bramki, a nam wpadały fartowne bramki przy 5 na 6 w polu. Takie jest moje obiektywne odczucie po fazie grupowej. Wyniki tego nie odzwierciedlają niby 3W i 2L. Nie chce mi się rozpisywać na temat poszczególnych statystyk typu strat w ataku, % trafionych karnych ????, szybkich bramek z kontry... (których prawie nie ma), bo to wszystko można znaleźć na stronie mistrzostw, ale nie warto tam zaglądać bo można się załamać. Bramkarze we wczorajszym meczu z Danią mieli koło 15%(???) obronionych piłek. Nie oglądałem do końca, bo nie wytrzymałem a widziałem że w pewnym momencie było 8% i 11% bodajże.
Jeżeli Lijewski nie zagra i znowu nie pociągnie drużyny to nie mamy szans. Obrona z bramkarzem nie współpracuje, w ataku masa zgubionych piłek, faule off., niewykorzystywane karne, brak wiary chyba w siebie kolejna rzecz, Dzidziuś nie walczy tak jak nas przyzwyczaił... zero środka - brakuje szalonego Jaszki który się wpychał w dziury obronne i robił miejsce innym.
Jest masa błędów do poprawienia w drużynie. Wiem że zespół jest w przebudowie, odeszło kilku kluczowych, doświadczonych graczy, ale to nie miejsce i czas na dla naszej drużyny na wygrywanie meczów na MŚ.
Jako znawca i obywatel naszego kraju, piszesz strasznie nieobiektywnie:
bramka na równi i rozegrania
???
Widziałeś procenty naszych bramkarzy? Piłka ręczna to bardzo drużynowy sport i musi wiele rzeczy współgrać aby dobrze funkcjonowało. U nas nic nie działa ;)
Rozegranie hmmm? Rozgrywamy piłkę na co najmniej 12 metrze (rywale mniej więcej na 10m), skrzydła praktycznie nie istnieję, penetracji prostopadłej nie ma, bo po paru ofensywach faulach wycofujemy się z tej opcji, koło jeszcze jako tako dobrze funkcjonuje, ale... ile my robimy strat w każdym meczu??!!??!!??!!
Wiadomo, ze tak w danym meczu nie musi być, ale tak to widzę na razie.
Tu się zgodzę!!! Życzę zawsze jak najlepiej POLAKOM, ale tutaj nie widzę po prostu szans. Może Lijewski i ta tzw. pełna kurfa od początku meczu, walka o każdą piłkę, teamwork, interwencje Szmala itp., sprawi że będę się cieszył z przegranej kasy i awansu Polaków. Na ten moment świetny kurs na Szwedów @1.65
Może i widzę same błędy naszych, ale rozpatruję ich całą grę od podstaw i szczególików, ale tak już mam, że jak się zajmuję jakimś turniejem to zaglądam w każdą dziurkę. ;)
Edit.
Widzę że nie tylko ja tak postrzegam naszą drużynę. Napisał Magician:
Po oglądaniu naszych spotkań mam wrażenie, że mamy prawie najsłabszych bramkarzy na MŚ. Rozegranie? Przecież u nas jest takie męczenie buły i podawanie w miejscu na środku, że nie mogę na to patrzeć, tylko te dogrania na koło ich ratują. Na środku może i dobrze bronią nasi, ale jak ktoś potrafi grać skrzydłami to się robi żenada lekka, a skoro piszesz że ogarniają to...
????
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
a pozostałe 351 minut
Zacznę od przyczepienia się. 291 minut. 5x60 to 300, 300-9=291
Obrona z bramkarzem nie współpracuje,
Ale już pokazywali, że potrafią współgrać. Nie mówię, że tak będzie, ale zawsze to może odpalić, bo są do tego przesłanki.
Co do ogółu, czyli obstawiania tego meczu. Jak mówię, w meczach Naszych odchodzę od 1X2, stawiam najwyżej jakieś bramki zawodników. Do tego dochodzi kompletny brak czasu na szerszą analizę, o której piszesz. Może gdyby Mistrzostwa były za 2-3 tygodnie, to mógłbym dogłębnie przejrzeć grę obu zespołów, a tak pozostaje mi napisanie kilku słów.
 
M 218

mhb

Użytkownik
Palma nie zagrał ale jakoś Islandczycy sobie poradzili i są w kolejnej rundzie:) Nie ma co ukrywać te 1,60 na Szwedów to jest świetny kurs by postawić i się wzbogacić. Jak dla mnie Polacy z tą ilością strat i błędów w defensywie nie mają czego szukać w starciu z takim rywalem jak Szwedzi:) A swoją drogą Michael Biegler dostał dzisiaj ofertę prowadzenia od nowego sezonu pracy w bundeslidze w HSV Hamburg...
Polacy zawsze mają jeden dobry mecz na każdej imprezie, kiedy wszyscy ich już skreślają. Nie jestem tak przekonany czy nie powalczymy z Szwedami. Warto zauważyć, że dziś w bramce mieliśmy dwie firanki, niestety. Kiedy bramkarze pomagają to jest więcej niż połowa sukcesu. Szwedzi walczyli z Francją, ale też o mały włos nie przegrali z Egiptem, więc spokojnie do ugryzienia.
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Gdybyśmy mieli skrzydłowych jak kilka lat temu to nasza gra była by mniej przewidywalna a tak to każdy wie że u nas skrzydłowy to byle był na parkiecie i gramy wszystko przez środek, a Szwedzi mają super szanse na rewanż za poprzedni rok gdzie wygraliśmy 10 bramkami i oni raczej o tym pamiętają i zrobią wszystko by nas upokorzyć. Gram czysto na Szwecję a może jeszcze coś z dużym handi zaryzykuje
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Panowie jest sens na czyste wygrane: Hiszpani, Chorwacji, Francji i (opcjonalnie Niemiec) wysyłać 10-ciu Władysławów Jagiełło. Kusi mnie taki zakład może macie jakieś spostrzeżenia czy uwago odnośnie niemiłych niespodzianek w tych meczach ?
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Panowie jest sens na czyste wygrane: Hiszpani, Chorwacji, Francji i (opcjonalnie Niemiec) wysyłać 10-ciu Władysławów Jagiełło. Kusi mnie taki zakład może macie jakieś spostrzeżenia czy uwago odnośnie niemiłych niespodzianek w tych meczach ?
Co do pierwszej trójki to teoretycznie nie ma żadnych przesłanek które by przemawiały o niespodziance w postaci remisu bo umówmy sie, całkowite odpadniecie z turnieju nie wchodzi w grę. Niemcy na papierze również lepsi ale oglądałem Egipt chociażby ze Szwecja, i gdyby tylko nie popuścili w majty w końcówce wygraliby lekko 2-3 bramkami. Jesli juz masz grac grubo to graj na pierwsza trójke, niemców odpusc. Lepiej miec 450 w kieszeni dodatkowo z tego, niz stresowac sie na Niemcach gdy faraonowie nie odpuszcza a moze i sedziowie im troche pomoga jak ze Szwecja
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
OK. Jesteśmy w fazie play-off ale jeśli powiedzmy będzie remis to co dalej. U buków zakłady są trzy drogowo. Nie siedzę w piłce ręcznej ale chyba rewanżu raczej nie będzie ?
 
graczareksz 33

graczareksz

Użytkownik
OK. Jesteśmy w fazie play-off ale jeśli powiedzmy będzie remis to co dalej. U buków zakłady są trzy drogowo. Nie siedzę w piłce ręcznej ale chyba rewanżu raczej nie będzie ?
Rewanż ??? Człowieku Karne są. Jakie rewanże :?
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Rewanż ??? Człowieku Karne są. Jakie rewanże
Przecież piszę, że nie siedzę w piłce ręcznej. Obejrzę mecz i tyle. A w zasadach to już w ogóle. Ale raczej jak dla mnie te trzy mecze to niezła opcja.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Jakie karne?!?! Normalnie jest dogrywka 5 minut, jak dalej remis to kolejna. Chyba ze się zasady zmieniły.
Także jak masz 3 drogowo (a w większości tak jest) to przy remisie przegrywasz. Jednak jeśli już decydujemy się dawać na zwycięstwo Chorwacji Hiszpanii czy Francji to umówmy się ale jak maja wygrać to wygrają w regulaminowym, jeszcze będą mieli przeciwników z którymi będą ciężkie mecze na styku, tutaj trzeba wygrywać pewnie, by zbytnio się nie zmęczyć
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom