>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata 2015 Katar-informacje, dyskusje itp

Status
Zamknięty.
M 5

michal3

Użytkownik
kurs na Polskę w granicach 4,15 - wtf? dlaczego taki wysoki?
coś gramy, Dania nic na tych mistrzostwach nie pokazuje, my musimy wygrać, oni nie muszą, o co chodzi?
dlaczego niby my musimy wygrac a oni nie, popatrz dokladnie na tabele, zanim napiszesz cos takiego
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Nie byłbym taki pewien, że Katar będzie sobie &#39;wybierał&#39; przeciwnika. Najpierw muszą wygrać z Białorusią, która jak będzie miała dzień to potrafi sprawić niespodziankę. Po drugie walczą o 4 miejsce.
Szanse nawet po wygranej Białorusi na awans są tylko w przypadku remisu bądź porażki Brazylii z Chile, bo bezpośredni pojedynek maja niekorzystny... Jako pierwsi nie grają, więc będą wiedzieli o co grają - 99.9% o nic.
 
L 0

luki19910903

Użytkownik
Macedonia-Austria
Macedonia 1.90 MarathonBet 2/10

Mecz o drugie miejsce w grupie B i starcie dwóch europejskich ekip, które do tej pory prezentowały się nieźle na tym turnieju. Moim zdaniem jednak to Kiril z kolegami pokazali lepszy handball. Wreszcie udało im się zrónowazyc grę i nie zawsze opiera się ona na bramkach Lazarova. Widać aktywne skrzydła, pokazujące się koło i dobrze grające rozegrania. Dochodzi także bramka, która wydatnie pomaga graczom z pola. U Austriaków nie widzę takiej &quot;kompletności&quot;. Jak już pisałem, są dobre skrzydła, niezły środek i bramka. Jednak Ristovski w bramce Macedonii znaczy moim zdaniem więcej dla swojej ekipy, niż Marinovic u Austriaków. Kolejną przewagą moich faworytów są połówki. U Austriaków na lewym rozegraniu jest młody, nieopierzony gracz, podobnie na drugiej stronie, czyli bez rewelacji. Ich rywale za to mają spore pole manewru na tych pozycjach. Dwóch braci Lazarov, Vugrinec, środkowi, którzy spokojnie poradzą sobie na lewej połówce. Na skrzydłach Manaskov i Georgievski. Ten pierwszy w szczególności wypada dobrze na tych Mistrzostwach. Stwarza sobie sporo sytuacji w ataku pozycyjnym, jak i w kontrze.
Podsumowując, u Macedończyków jest tak szeroka kadra, która pozwala na spoojne granie w każdym meczu. Jeśli jednemu nie idzie, to grę na swoje barki bierze drugi, bądź trzeci i dalej wygląda to ok. Zaś u Austriaków wielu takich manewrów trener nie ma. Uważam, że umiejętności, jak i skład stoja po stronie ekipy z Bałkanów i to w ich kierunku idę.

Hiszpania 1.333
Chorwacja 1.30
Ako 1.733 SportingBet 4/10

Hiszpanie pokazali, że nawet gdy mają słabszy dzień potrafią wskoczyć na wyższy bieg i ograć niewygodnego rywala. Słoweńcy za to pokazali w meczu z Brazylią, że nie potrafią utrzymać koncentracji przez pełne 60 minut. Przy takim podejściu ciężko wygrać z obrońcami tytułu. Dodatkowo podopieczni Cadenasa muszą wygrać, by zapewnić sobie końcowy triumf w fazie grupowej i szansę na łatwiejszego rywala w pierwszym meczu fazy play off. U Chorwatów sytuacja wygląda trochę inaczej. Pierwsze miejsce jest już pewne. Jednak już w poprzednim meczu pokazali, że nawet jeśli Goluza da pograć rezerwowym, to ich poziom mocno nie spada. Pokazuje to tylko szerokość kadry Chorwatów. Bośniacy za to w każdym meczu Mistrzostw uwydatniają swoje mankamenty. Słabe wyprowadzenie kontry, brak równowagi na rozegraniach i często dziwne decyzje powodują, iż widzę w Chorwatach sporych faworytów. W mojej opinii powinni dzisiaj przypieczętować triumf w grupie z kompletem zwycięstw.

Wiem. Źle się wyraziłem. Chodziło mi o łatwiejszego rywala w pierwszej rundzie play off, czyli kogoś z 4 miejsca w innej grupie.
Hiszpania nie zapewniła sobie 1 miejsca w grupie? Jesli dzisiaj przegra ze slowenia a katar wygra z bialorusia to 3 druzyny maja tyle samo pkt i bedzie liczyl sie bezposredni mecz ale slowenia przegrala z katarem a hiszpania katar pokonala wiec bedzie liczony bilans bramek miedzy tymi 3 zespolami a tutaj hiszpania ma zdecydowanie najlepszy.Zgadza sie?
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dania - Rosja
under 55.5 @2.07 Pinnacle
E: Niestety ostatnie minuty pierwszej połowy spowodowały ten over...
Ostatnie minuty pierwszej połowy :;/: ja bym powiedział, że cała druga połowa była zdecydowanie bardziej ofensywna i pokazują to wyniki - 8:16 do przerwy i 20:15 w drugiej połowie.
Brazylia - Chile
under 58 @1.87 Pinnacle
Linia wystawiona w pojedynku zespołów z Ameryki Południowej jest dla mnie za wysoka i to dużo za wysoka. Brazylia zespół typowo underowy i myślę, że mając już awans do następnej rundy wcale nie muszą forsować (...)
Brazylia typowo underową ekipą na tych mistrzostwach?? Brazylia na tym Mundialu gra bardzo fajną piłkę ręczną z wysoką obroną co sprawia, że często zdarzają im się bramki z kontry ale też rywale mają dużo miejsca pod bramką Brazylii. Brazylia gra więc otwartą piłkę i pisanie, że jest to underowy zespół, chyba mógł tak napisać ten tylko kto ich meczów nie oglądał ani razu w Katarze.
Szanse nawet po wygranej Białorusi na awans są tylko w przypadku remisu bądź porażki Brazylii z Chile, bo bezpośredni pojedynek maja niekorzystny... Jako pierwsi nie grają, więc będą wiedzieli o co grają - 99.9% o nic.
Kolejna głupota, tego użytkownika ???? owszem Białoruś ma małe szansę na awans ale jeżeli wygrają z Katarem to ich szansę są i to spore.
Na Mundialu nie liczą się bowiem mecze bezpośrednie a bilans bramkowy, a na ten moment Białoruś ma -4, a Brazylia -5 dlatego też to Białoruś jest aktualnie wyżej w tabeli a nie Brazylia, która z nimi wygrała.
PS: musiałem to zrobić bo w każdym kolejnym poście na temat MŚ którego autorem jest noniewiem jest po prostu mijająca się z prawdą albo jest napisana tylko po to by coś napisać i jeszcze kogoś wprowadzić w błąd. Za dużo wczoraj nasłuchałeś się Iwańskiego, który mówił, że gdy wygramy z Arabią 21 bramkami to będziemy lepsi od Danii - bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury.
 
jasmin_bogow 1,2K

jasmin_bogow

Użytkownik
Dzień dobry,

Od kilku dni na różnych stronach szczerze mówiąc naczytałem się bardzo różnych wersji na temat tego co się w końcu, jasna cholera;-) liczy - czy bilans bezpośredni czy bilans bramkowy.

Co osoba to inne zdanie na ten temat.

Czy byłby ktoś tak uprzejmy i napisał jak to naprawdę na pewno wygląda?

Szczerze mówiąc szukałem informacji na stronie MŚ, ale nie znalazłem żdnego regulaminu który mógłby posłużyć w celu wyjaśnienia tego.

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dzień dobry,

Od kilku dni na różnych stronach szczerze mówiąc naczytałem się bardzo różnych wersji na temat tego co się w końcu, jasna cholera;-) liczy - czy bilans bezpośredni czy bilans bramkowy.

Co osoba to inne zdanie na ten temat.

Czy byłby ktoś tak uprzejmy i napisał jak to naprawdę na pewno wygląda?

Szczerze mówiąc szukałem informacji na stronie MŚ, ale nie znalazłem żdnego regulaminu który mógłby posłużyć w celu wyjaśnienia tego.

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
Liczy się bilans bramkowy a nie mecze bezpośrednie co zresztą widać po tabelach na ten moment i co zresztą kilka razy na około ale jednak mówił nawet Dariusz Szpakowski w studio TVP, a jak Szpak coś mówi to tak musi być.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
graczareksz 33

graczareksz

Użytkownik
Temacik był już wałkowany. ????
Najpierw Bezpośredni, jak remis to bramki wtedy. !!!
If two or more teams have gained the same number of points after the group matches have been
completed, classification is decided as follows:
results in points between the teams concerned
– goal differences in the matches between the teams concerned
– greater number of plus goals in the matches between the teams concerned.
If the teams are still equal, a decision is made between those teams with equal number of points
as follows:
– goal difference is subtracted in all matches
– greater number of plus goals in all matches
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Tak jak kolega u góry mówi - najpierw bilans bezpośredni,potem bramki.
Zamieszanie zapewne wzięło się z transmisji TVP,gdzie trąbiono,że musimy wygrać +21,ale to tylko w przypadku remisu z Danią i przy założeniu,że później rozgrywany mecz Dania - Rosja nie zakończyłby się jakąś dużą różnicą bramkową.Patrząc w tej chwili na tabelę, można zauważyć,że +21 dawałoby nam tyle samo co +19 z Arabią,potrzebowalibyśmy wczoraj wygrać +25 ???? Ale to dywagacje - będąc w tabeli za Danią możemy dostać &quot;lepszego&quot; przeciwnika niż oni,nie warto się zbytnio na tym skupiać.
P.S.Można to za jakiś czas wykasować.
 
B 29,7K

bartezgambler

Użytkownik
Nie byłbym taki pewien, że Katar będzie sobie &#39;wybierał&#39; przeciwnika. Najpierw muszą wygrać z Białorusią, która jak będzie miała dzień to potrafi sprawić niespodziankę. Po drugie walczą o 4 miejsce.

Bramki z kontry: Macedonia(+2,5)- Austria 1 1,76
Betsafe
Ja ze swojej strony proponuję taki bet. Linia powinna być wystawiona +0,5 jak nie kompletnie w stronę Macedonii -0,5. Taka linia jest spowodowana zapewne 11 bramkami rzuconymi z kontry Tunezji i 18 Iranowi. Ale powiedzmy sobie szczerze: Co znaczą te drużyny?
Dzisiaj mecz o 2 miejsce w grupie i zgadzam się z Maćkiem, że Macedonia zgarnia dzisiaj zwycięstwo. Co więcej, uważam, że mecz nie będzie obfitował w dużą ilość goli i akcje będą dokładnie ustawiane.
Gra z kontry charakteryzuje dobre drużyny, więc jeżeli Macedonia jest faworytem to handi +2,5 na kontry biorę spokojnie. Jeżeli wyznacznikiem linii były mecze Austrii z Iranem i Tunezją to nie mam pytań.
Żeby potwierdzić mój bet: Macedonia w meczu z faworytami to tytułu 5-6 w kontrach, z Bośnią 4-4.
W każdym razie, wg mnie to nie będzie szybki mecz.
Powodzenia ;)
Ciekawy typ sam zagrałem.
Ale mam pytanie, mianowicie gdzie można sprawdzić(bo meczu oglądać nie będę) kto i kiedy zdobył bramkę z kontry? jak to zweryfikować?
bo na stronie Mistrzostw nie znalazłem.
pozdrawiam
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
G 965

gugu

Użytkownik
dlaczego niby my musimy wygrac a oni nie, popatrz dokladnie na tabele, zanim napiszesz cos takiego
musimy wygrać żeby ich wyprzedzić i przeskoczyć na 2 miejsce, przy remisie i porażce oni zostają na drugim, my na trzecim, zgadza się?
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Najpierw mecz potem bramki zawsze tak było to i teraz tak jest a w TVP to pojęcia nie mają więc nie ma ich co słuchać, zresztą oni co chwile jakąś wtope zaliczają
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Ostatnie minuty pierwszej połowy :;/: ja bym powiedział, że cała druga połowa była zdecydowanie bardziej ofensywna i pokazują to wyniki - 8:16 do przerwy i 20:15 w drugiej połowie.

Brazylia typowo underową ekipą na tych mistrzostwach?? Brazylia na tym Mundialu gra bardzo fajną piłkę ręczną z wysoką obroną co sprawia, że często zdarzają im się bramki z kontry ale też rywale mają dużo miejsca pod bramką Brazylii. Brazylia gra więc otwartą piłkę i pisanie, że jest to underowy zespół, chyba mógł tak napisać ten tylko kto ich meczów nie oglądał ani razu w Katarze.

Kolejna głupota, tego użytkownika ???? owszem Białoruś ma małe szansę na awans ale jeżeli wygrają z Katarem to ich szansę są i to spore.
Na Mundialu nie liczą się bowiem mecze bezpośrednie a bilans bramkowy, a na ten moment Białoruś ma -4, a Brazylia -5 dlatego też to Białoruś jest aktualnie wyżej w tabeli a nie Brazylia, która z nimi wygrała.
PS: musiałem to zrobić bo w każdym kolejnym poście na temat MŚ którego autorem jest noniewiem jest po prostu mijająca się z prawdą albo jest napisana tylko po to by coś napisać i jeszcze kogoś wprowadzić w błąd. Za dużo wczoraj nasłuchałeś się Iwańskiego, który mówił, że gdy wygramy z Arabią 21 bramkami to będziemy lepsi od Danii - bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury.
Zacznę od tego, że bardzo mi miło, że koledze podoba się moja osoba i moje posty ????
Następnie zwrócę uwagę na słowo powód - co inaczej jeśli kolega nie rozumie znaczy przyczyna. Gdyby Rosjanie nie daliby odjechać w ostatnich minutach pierwszej połowy, to w drugiej nie graliby tak szybko, aby odrobić straty. A tym samym zaczęli grać piłkę ręczna, która Danii najbardziej odpowiada. Mecz wyglądał by z goła inaczej gdyby nie odjazd Duńczyków.

Kolega ma również problemy z czytaniem ze zrozumieniem albo lubi sobie dopowiadać. Nie napisałem, że na tych mistrzostwach Brazylia jest ekipą underową. A nawet gdybym napisał to póki co mamy 3-2 dla underów. A kolega zamiast pisać - mógłby pobierać, bo weszło bez problemu ????

Kolejna rzeczą jest, że znów kolega woli więcej gadać głupot i ubliżać innym użytkownikom, niż poczytać zanim cokolwiek napiszę. W końcowym rozrachunku liczy się bezpośredni pojedynek, a nie bramki...

Ps. Następnym razem prosiłbym zastanowić się, jeśli starasz się komuś ubliżyć. I może sam byś napisał jakąś analizę, zamiast krytykować innych. Pozdrawiam
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Co sądzicie jutro o Islandczykach? 1,6 tydzień temu brałbym w ciemno, teraz jednak do myślenia dają te wysokie wtopy z Czechami i Szwedami. Dla równowagi remis z Francuzami jest sygnałem że nie można ich skreślać. Egipcjanie dobrze się tu spisują ale czy za wszelką cenę będą się spinać na grających o awans islandczyków? To takie moje gdybanie ale wydaje mi się że dla faraonów większej ŕóżnicy nie robi czy trafią na Niemców czy też Polaków lub Duńczyków w 1/8.
 
M 218

mhb

Użytkownik
Takie drużyny jak Egipt grają dla siebie. Zawodnicy chcą się wypromować, bo jak nie na MŚ to gdzie? Nikt nie będzie jeździł i szukał zawodników jak jakiś egzotycznych imprezach, zwłaszcza ktoś z naprawdę dobrych klubów. Forma Islandii jest wielką nie wiadomą. Zresztą Egipt teoretycznie gra jeszcze 2 miejsce, kiedy wygra wysoko z Islandią i Francja wysoko pokona Szwedów!
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Ja bym dał jednak Islandie, mają kim grać a są pod ścianą bo Czesi są na fali po powrocie Jichy i z Algierią raczej bez większych problemów sobie poradzą. A gdyby nie wyszli z takiej grupy to ogromne zaskoczenie jak dla mnie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom